Tour du Cameroun

Tour du Cameroun 2022 | Rit 3
06 Jun 2022
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 MAR Nasr Eddine Maatougui MAR Sidi Ali - Unlock Team 20-077
2 RWA Moise Mugisha RWA ProTouch 24-278
3 RWA Jean-Claude Nzafashwanayo RWA ProTouch 21-306
4 ZAF Pedri Crause ZAF
5 RWA Eric Muhoza RWA 20-156
Startlijst Tour du Cameroun 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Achraf Ed Doghmy MAR 19 Nov 1999 1
Anass Ait El Abdia MAR 21 Mar 1993 1
Axel Taillandier FRA 02 Jul 1999 2
Didier Munyaneza RWA 07 Aug 1996 1
Eric Muhoza RWA 01 Jan 2002 1
Mounir Makhchoun MAR 07 Sep 1994 2
Paul Daumont BFA 01 Sep 1999 2
Vincent Graczyk FRA 05 Jul 1984 4
Yordan Andreev BUL 02 Nov 1994 2
Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 04 Aug 2000 ProTouch 2
Moise Mugisha RWA 01 Sep 1997 ProTouch 2
Nasr Eddine Maatougui MAR 21 Mar 2002 Sidi Ali - Unlock Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 11.06 2.2 MAR Mohcine El Kouraji MAR Adil El Arbaoui RWA Etienne Tuyizere
2022 12.06 2.2 RWA Moise Mugisha BUL Yordan Andreev CMR Artuce Tella
2021 06.06 2.2 CMR Clovis Kamzong Abessolo BUL Yordan Andreev BUL Nikolay Genov
2019 09.06 2.2 BUL Radoslav Konstantinov CIV Issiaka Cissé RWA Patrick Byukusenge
2018 03.06 2.2 RWA Bonaventure Uwizeyimana SVK Martin Haring SVK Martin Mahdar
2017 19.03 2.2 DUI Nikodemus Holler MAR Salah Eddine Mraouni NED Adne van Engelen
2016 20.03 2.2 MAR Mohamed Er Rafai FRA Alexis Carlier RWA Camera Hakuzimana
2015 22.03 2.2 CMR Clovis Kamzong Abessolo BFA Rasmane Ouédraogo RWA Emile Bintunimana
2014 18.03 2.2 NAM Dan Craven DUI Benjamin Stauder NED Patrick Kos
2012 17.03 2.2 CMR Yves Ngué Ngock FRA Vincent Graczyk CIV Issiaka Fofana
2011 07.03 2.2 BFA Oumarou Minougou CMR Martinien Tega BFA Rasmane Ouédraogo
2010 26.02 2.2 SVK Milan Barenyi FRA Vincent Graczyk CMR Martinien Tega
2009 28.02 2.2 GBR David Clarke SVK Milan Barenyi CMR Damien Tekou Foukou
2008 06.04 2.2 CMR Joseph Sanda CMR Martinien Tega CMR Damien Tekou Foukou
2007 09.03 2.2 FRA Flavien Chipaut FRA Frédéric Geminiani EGY Isham Fadel
2006 10.03 2.2 KAZ Pavel Nevdakh KAZ Bakhtiyr Mamyrov EGY Ahmed Rashad
2005 11.03 2.2 ITA Davide Silvestri OOS Christian Eminger FRA Emmanuel Genesseaux
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Mohcine El Kouraji MAR 2023 - 2023
1 Moise Mugisha RWA 2022 - 2022
1 Radoslav Konstantinov BUL 2019 - 2019
1 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2018 - 2018
1 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2017
1 Mohamed Er Rafai MAR 2016 - 2016
1 Dan Craven NAM 2014 - 2014
1 Oumarou Minougou BFA 2011 - 2011
1 Milan Barenyi SVK 2010 - 2010
1 David Clarke GBR 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Yordan Andreev BUL 2021 - 2022
2 Rasmane Ouédraogo BFA 2011 - 2015
2 Vincent Graczyk FRA 2010 - 2012
2 Milan Barenyi SVK 2009 - 2010
2 Damien Tekou Foukou CMR 2008 - 2009
1 Mohcine El Kouraji MAR 2023 - 2023
1 Moise Mugisha RWA 2022 - 2022
1 Issiaka Cissé CIV 2019 - 2019
1 Patrick Byukusenge RWA 2019 - 2019
1 Radoslav Konstantinov BUL 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Vincent Graczyk FRA 2010 - 2022
2 Yordan Andreev BUL 2021 - 2022
2 Rasmane Ouédraogo BFA 2011 - 2015
2 Milan Barenyi SVK 2009 - 2010
2 Damien Tekou Foukou CMR 2008 - 2009
1 Mohcine El Kouraji MAR 2023 - 2023
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2022 - 2022
1 Axel Taillandier FRA 2022 - 2022
1 Anass Ait El Abdia MAR 2022 - 2022
1 Didier Munyaneza RWA 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-358 Oumarou Minougou BFA 2011
24-284 Moise Mugisha RWA 2022
24-362 Davide Silvestri ITA 2005
25-150 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2018
25-192 Mohcine El Kouraji MAR 2023
25-320 Nikodemus Holler DUI 2017
27-040 Mohamed Er Rafai MAR 2016
29-147 Pavel Nevdakh KAZ 2006
29-284 David Clarke GBR 2009
31-045 Dan Craven NAM 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-043 Milan Barenyi SVK 2010
35-222 Radoslav Konstantinov BUL 2019
31-045 Dan Craven NAM 2014
29-284 David Clarke GBR 2009
29-147 Pavel Nevdakh KAZ 2006
27-040 Mohamed Er Rafai MAR 2016
25-320 Nikodemus Holler DUI 2017
25-192 Mohcine El Kouraji MAR 2023
25-150 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2018
24-362 Davide Silvestri ITA 2005
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Issiaka Cissé CIV 2012 - 2019
5 Damien Tekou Foukou CMR 2008 - 2016
5 Bassirou Konte CIV 2008 - 2015
4 Vincent Graczyk FRA 2010 - 2022
4 Martin Haring SVK 2009 - 2018
4 Noël Richet FRA 2005 - 2018
4 Jozef Palcak SVK 2010 - 2016
4 Milan Barenyi SVK 2009 - 2012
3 Axel Taillandier FRA 2021 - 2023
3 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2017 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-129 Dylan Page ZWI 2012
18-280 Sherif Mohammed Abdalla EGY 2006
18-307 Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 2019
19-103 Jakub Varhanovsky SVK 2018
19-259 Bassirou Konte CIV 2008
20-077 Nasr Eddine Maatougui MAR 2022
20-110 Jakub Varhanovsky SVK 2019
20-125 Clovis Guewa CMR 2006
20-156 Eric Muhoza RWA 2022
20-171 Issiaka Cissé CIV 2012
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-135 Christian Eminger OOS 2011
43-159 Noël Richet FRA 2018
41-180 Grzegorz Kwiatkowski FRA 2021
40-141 Christian Eminger OOS 2005
40-072 Abdelatif Saadoune MAR 2016
39-225 Jaan Kirsipuu EST 2009
39-082 Noël Richet FRA 2014
38-343 Maros Kovac SVK 2016
38-062 Milan Barenyi SVK 2012
37-342 Vincent Graczyk FRA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Bakhtiyr Mamyrov KAZ 2006 - 2006
4 Issiaka Cissé CIV 2012 - 2019
3 Axel Taillandier FRA 2022 - 2023
3 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
3 Noël Richet FRA 2012 - 2018
3 Bassirou Konte CIV 2008 - 2015
3 Damien Tekou Foukou CMR 2009 - 2012
3 Christian Eminger OOS 2005 - 2011
2 Mounir Makhchoun MAR 2016 - 2022
2 Nasr Eddine Maatougui MAR 2022 - 2022
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-307 Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 2019
19-259 Bassirou Konte CIV 2008
20-077 Nasr Eddine Maatougui MAR 2022
20-080 Nasr Eddine Maatougui MAR 2022
20-171 Issiaka Cissé CIV 2012
21-189 Mounir Makhchoun MAR 2016
21-200 Rasmane Ouédraogo BFA 2010
21-213 Bassirou Konte CIV 2010
21-272 Paul Daumont BFA 2021
21-279 Paul Daumont BFA 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-135 Christian Eminger OOS 2011
43-153 Noël Richet FRA 2018
40-135 Christian Eminger OOS 2005
40-131 Christian Eminger OOS 2005
40-072 Abdelatif Saadoune MAR 2016
39-225 Jaan Kirsipuu EST 2009
39-082 Noël Richet FRA 2014
38-062 Milan Barenyi SVK 2012
37-079 Noël Richet FRA 2012
36-299 Robert Glajza SVK 2008
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Bakhtiyr Mamyrov KAZ 2006
3 Yacine Hamza ALG 2023
2 Axel Taillandier FRA 2022
2 Nasr Eddine Maatougui MAR 2022
2 Paul Daumont BFA 2021
2 Stephan Bakker NED 2019
2 Meron Teshome Hagos ERI 2017
2 Salah Eddine Mraouni MAR 2017
2 Patrick Kos NED 2014
2 Abraham Ruhumuriza RWA 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Pavel Nevdakh KAZ 2006 - 2006
7 Oumarou Minougou BFA 2011 - 2011
7 Milan Barenyi SVK 2010 - 2010
5 Yordan Andreev BUL 2021 - 2022
5 David Clarke GBR 2009 - 2009
4 Mohcine El Kouraji MAR 2023 - 2023
3 Dan Craven NAM 2014 - 2014
2 Yacine Hamza ALG 2023 - 2023
2 Moise Mugisha RWA 2022 - 2022
2 Vincent Graczyk FRA 2022 - 2022
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-200 Rasmane Ouédraogo BFA 2010
22-350 Oumarou Minougou BFA 2011
24-249 Bakhtiyr Mamyrov KAZ 2006
24-283 Moise Mugisha RWA 2022
25-045 Stephan Bakker NED 2019
25-188 Mohcine El Kouraji MAR 2023
25-294 Damien Tekou Foukou CMR 2012
26-046 Yacine Hamza ALG 2023
26-208 Yordan Andreev BUL 2021
27-169 Patrick Kos NED 2014
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-337 Vincent Graczyk FRA 2022
36-043 Milan Barenyi SVK 2010
35-222 Radoslav Konstantinov BUL 2019
31-045 Dan Craven NAM 2014
29-284 David Clarke GBR 2009
29-147 Pavel Nevdakh KAZ 2006
27-262 Issiaka Cissé CIV 2019
27-219 Yordan Andreev BUL 2022
27-170 Patrick Kos NED 2014
26-210 Yordan Andreev BUL 2021