Baan: Asian Championship

Baan: Asian Championship 2022 | Points Race
22 Jun 2022
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UAE Yousif Mirza Al-Hammadi UAE UAE Team Emirates 33-257
2 KOR Eu-ro Kim KOR LX Cycling Team 22-259
3 JPN Naoki Kojima JPN Team Bridgestone Cycling 21-233
Baan: Asian Championship 2022
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
22.06 Madison Shunsuke Imamura
22.06 Madison Kazushige Kuboki
22.06 Keirin Kohei Terasaki
22.06 1 km Time Trial Yuta Obara
22.06 Points Race Yousif Mirza Al-Hammadi
22.06 Omnium Shunsuke Imamura
22.06 Sprint Kento Yamasaki
22.06 Scratch Eiya Hashimoto
22.06 4 km Pursuit Shoi Matsuda
22.06 Team Pursuit Shoi Matsuda
22.06 Team Pursuit Kazushige Kuboki
22.06 Team Pursuit Naoki Kojima
22.06 Team Pursuit Shunsuke Imamura
22.06 Team Sprint Yoshitaku Nagasako
22.06 Team Sprint Kaiya Ota
22.06 Team Sprint Yuta Obara
Startlijst Baan: Asian Championship 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Mohammad Ganjkhanlou IRI 04 Jul 1997 1
Terry Kusuma INA 14 Mar 1999 1
Alisher Zhumakan KAZ 17 Jan 1997 Almaty Cycling Team 2
Artyom Zakharov KAZ 21 Oct 1991 Astana Qazaqstan Team 2
Eiya Hashimoto JPN 15 Dec 1993 Team Bridgestone Cycling 2
Kazushige Kuboki JPN 06 Jun 1989 Team Bridgestone Cycling 2
Naoki Kojima JPN 01 Nov 2000 Team Bridgestone Cycling 1
Shoi Matsuda JPN 13 Sep 1999 Team Bridgestone Cycling 1
Shunsuke Imamura JPN 14 Feb 1998 Team Bridgestone Cycling 2
Eu-ro Kim KOR 07 Oct 1999 LX Cycling Team 2
Kyeong-Ho Min KOR 25 Jul 1996 Seoul Cycling Team 2
Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 08 Oct 1988 UAE Team Emirates 2
Hun Jang KOR 30 Apr 2000 Uijeongbu Cycling Team 1
Sang-Hoon Park KOR 13 Mar 1993 Uijeongbu Cycling Team 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2024 26.02 CC CHN Zhiwei Li JPN Minato Nakaishi KAZ Kirill Kurdidi
2023 19.06 CC MAS Muhammad Mohd IND Ronaldo Laitonjam KOR Woorim Choi
2022 22.06 CC JPN Yuta Obara MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis IND Ronaldo Laitonjam
2019 13.01 CC KAZ Sergey Ponomaryov TPE Shih Hsin Hsiao KOR Juncheol Kim
2019 20.10 CC KAZ Andrey Chugay MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis CHN Qi Liu
4 km Pursuit
2024 23.02 CC JPN Shoi Matsuda UAE Mohammad Almutaiwei HKG Pak Hang Ng
2023 19.06 CC JPN Kazushige Kuboki JPN Shoi Matsuda CHN Haiao Zhang
2022 22.06 CC JPN Shoi Matsuda KOR Sang-Hoon Park IND Vishavjeet Singh
2019 13.01 CC KOR Kyeong-Ho Min KAZ Alisher Zhumakan TPE Wen Chao Li
2019 20.10 CC KOR Sang-Hoon Park KAZ Alisher Zhumakan KOR Kyeong-Ho Min
Elimination Race
2024 22.02 CC JPN Shunsuke Imamura UZB Nikita Tsvetkov KAZ Ramis Dinmukhametov
2023 19.06 CC JPN Eiya Hashimoto KAZ Ramis Dinmukhametov HKG Chun Leung
Keirin
2024 25.02 CC JPN Kento Yamasaki CHN Zhiwei Li HKG Tsun Ho Yung
2023 19.06 CC MAS Mohd Azizulhasni Awang JPN Shinji Nakano MAS Muhammad Sahrom
2022 22.06 CC JPN Kohei Terasaki MAS Muhammad Shah Firdaus Sahrom KAZ Sergey Ponomaryov
2019 13.01 CC JPN Yuta Wakimoto MAS Muhammad Shah Firdaus Sahrom JPN Tomoyuki Kawabata
2019 20.10 CC MAS Mohd Azizulhasni Awang JPN Yuta Wakimoto JPN Tomohiro Fukaya
Madison
2024 25.02 CC JPN Kazushige Kuboki
JPN Shunsuke Imamura
INA Bernard Van Aert
INA Terry Kusuma
KAZ Ramis Dinmukhametov
KAZ Alisher Zhumakan
2023 19.06 CC JPN Kazushige Kuboki
JPN Shunsuke Imamura
HKG Ka Leung
HKG Chun Leung
INA Bernard Van Aert
INA Terry Kusuma
2022 22.06 CC JPN Kazushige Kuboki
JPN Shunsuke Imamura
KOR Kyeong-Ho Min
KOR Sang-Hoon Park
KAZ Alisher Zhumakan
KAZ Artyom Zakharov
2019 13.01 CC KOR Jae-Yeon Im
KOR Ok Cheol Kim
2019 20.10 CC KOR Dong Hyun Shin
KOR Eu-ro Kim
JPN Eiya Hashimoto
JPN Kazushige Kuboki
KAZ Roman Vassilenkov
KAZ Artyom Zakharov
Omnium
2024 26.02 CC JPN Eiya Hashimoto INA Bernard Van Aert HKG Kai Kwong Tso
2023 19.06 CC JPN Eiya Hashimoto KAZ Artyom Zakharov KOR Sang-Hoon Park
2022 22.06 CC JPN Shunsuke Imamura KAZ Artyom Zakharov IRI Mohammad Ganjkhanlou
2019 13.01 CC JPN Eiya Hashimoto UAE Yousif Mirza Al-Hammadi KOR Don Gin Shin
2019 20.10 CC JPN Eiya Hashimoto KAZ Artyom Zakharov KOR Dong Hyun Shin
Points Race
2024 24.02 CC JPN Naoki Kojima KAZ Alisher Zhumakan HKG Ching Ying Mow
2023 19.06 CC JPN Naoki Kojima TPE Chci Chang HKG Ching Ying Mow
2022 22.06 CC UAE Yousif Mirza Al-Hammadi KOR Eu-ro Kim JPN Naoki Kojima
2019 13.01 CC KOR Sang-Hoon Park KAZ Artyom Zakharov UZB Muradjan Halmuratov
2019 20.10 CC KOR Eu-ro Kim INA Bernard Van Aert KAZ Roman Vassilenkov
Scratch
2024 23.02 CC INA Terry Kusuma JPN Shunsuke Imamura KOR Hyeon-Seok Kim
2023 19.06 CC IRI Mohammad Ganjkhanlou JPN Shunsuke Imamura KAZ Ruslan Yelyubayev
2022 22.06 CC JPN Eiya Hashimoto INA Terry Kusuma IRI Mohammad Ganjkhanlou
2019 13.01 CC THA Patompob Phonarjthan MGL Tegsh-Bayar Batsaikhan HKG Ka Yu Leung
2019 20.10 CC HKG Ching Ying Mow KAZ Alisher Zhumakan INA Bernard Van Aert
Sprint
2024 23.02 CC JPN Yuta Obara CHN Zhiwei Li MAS Muhammad Shah Firdaus Sahrom
2023 19.06 CC MAS Mohd Azizulhasni Awang JPN Kaiya Ota JPN Kenyo Yamasaki
2022 22.06 CC JPN Kento Yamasaki IND Ronaldo Laitonjam KAZ Andrey Chugay
2019 13.01 CC MAS Mohd Azizulhasni Awang CHN Chao Xu MAS Muhammad Shah Firdaus Sahrom
2019 20.10 CC MAS Mohd Azizulhasni Awang JPN Yuta Wakimoto JPN Tomohiro Fukaya
Team Pursuit
2024 21.02 CC JPN Eiya Hashimoto
JPN Kazushige Kuboki
JPN Naoki Kojima
JPN Shoi Matsuda
CHN Jimyan Zhang
CHN Zhengyu Pei
CHN Haiao Zhang
CHN Yang Yang
KAZ Ramis Dinmukhametov
KAZ Dmitriy Noskov
KAZ Ilya Karabutov
KAZ Alisher Zhumakan
2022 22.06 CC JPN Kazushige Kuboki
JPN Naoki Kojima
JPN Shoi Matsuda
JPN Shunsuke Imamura
KOR Don Gin Shin
KOR Hun Jang
KOR Kyeong-Ho Min
KOR Sang-Hoon Park
IND Anantha Narayanan
IND Venkappa Kengalagutti
IND Dinesh Kumar
IND Vishavjeet Singh
2019 13.01 CC KOR Don Gin Shin
KOR Jae-Yeon Im
KOR Kyeong-Ho Min
KOR Ok Cheol Kim
2019 20.10 CC JPN Kazushige Kuboki
JPN Keitaro Sawada
JPN Ryo Chikatani
JPN Shunsuke Imamura
Team Sprint
2024 21.02 CC JPN Minato Nakaishi
JPN Kento Yamasaki
JPN Yuta Obara
MAS Umar Hasbullah
MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis
MAS Muhammad Ridwan Sahrom
CHN Zhiheng Jin
CHN Kuan Liu
CHN Zhiwei Li
2022 22.06 CC JPN Yoshitaku Nagasako
JPN Kaiya Ota
JPN Yuta Obara
MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis
MAS Muhammad Ridwan Sahrom
MAS Muhammad Shah Firdaus Sahrom
IND Rojit Singh
IND Ronaldo Laitonjam
IND David Elkathchoongo
2019 13.01 CC JPN Yudai Nitta
JPN Kazuki Amagai
JPN Tomohiro Fukaya
2019 20.10 CC JPN Tomohiro Fukaya
JPN Kazuki Amagai
JPN Yudai Nitta
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Eiya Hashimoto JPN 2019 - 2024
7 Kazushige Kuboki JPN 2019 - 2024
7 Shunsuke Imamura JPN 2019 - 2024
5 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019 - 2023
4 Naoki Kojima JPN 2022 - 2024
4 Shoi Matsuda JPN 2022 - 2024
2 Jae-Yeon Im KOR 2019 - 2019
2 Eu-ro Kim KOR 2019 - 2019
2 Kyeong-Ho Min KOR 2019 - 2019
2 Ok Cheol Kim KOR 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Shunsuke Imamura JPN 2019 - 2024
8 Eiya Hashimoto JPN 2019 - 2024
8 Kazushige Kuboki JPN 2019 - 2024
7 Alisher Zhumakan KAZ 2019 - 2024
6 Artyom Zakharov KAZ 2019 - 2023
6 Sang-Hoon Park KOR 2019 - 2023
5 Bernard Van Aert INA 2019 - 2024
5 Naoki Kojima JPN 2022 - 2024
5 Shoi Matsuda JPN 2022 - 2024
5 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Shunsuke Imamura JPN 2019 - 2024
8 Eiya Hashimoto JPN 2019 - 2024
8 Kazushige Kuboki JPN 2019 - 2024
7 Alisher Zhumakan KAZ 2019 - 2024
6 Artyom Zakharov KAZ 2019 - 2023
6 Sang-Hoon Park KOR 2019 - 2023
5 Bernard Van Aert INA 2019 - 2024
5 Naoki Kojima JPN 2022 - 2024
5 Shoi Matsuda JPN 2022 - 2024
5 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-013 Eu-ro Kim KOR 2019
20-013 Eu-ro Kim KOR 2019
21-233 Naoki Kojima JPN 2022
21-248 Shunsuke Imamura JPN 2019
21-272 Keitaro Sawada JPN 2019
22-172 Kyeong-Ho Min KOR 2019
22-172 Kyeong-Ho Min KOR 2019
22-230 Naoki Kojima JPN 2023
22-283 Shoi Matsuda JPN 2022
22-283 Shoi Matsuda JPN 2022
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-166 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2023
35-166 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2023
34-264 Kazushige Kuboki JPN 2024
34-260 Kazushige Kuboki JPN 2024
34-013 Kazushige Kuboki JPN 2023
34-013 Kazushige Kuboki JPN 2023
33-257 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2022
33-016 Kazushige Kuboki JPN 2022
33-016 Kazushige Kuboki JPN 2022
31-289 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Eiya Hashimoto JPN 2019 - 2024
4 Kazushige Kuboki JPN 2019 - 2024
4 Shunsuke Imamura JPN 2019 - 2024
3 Alisher Zhumakan KAZ 2019 - 2024
3 Ching Ying Mow HKG 2019 - 2024
3 Bernard Van Aert INA 2019 - 2024
3 Naoki Kojima JPN 2022 - 2024
3 Shoi Matsuda JPN 2022 - 2024
3 Terry Kusuma INA 2022 - 2024
3 Artyom Zakharov KAZ 2019 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-013 Eu-ro Kim KOR 2019
20-226 Tegsh-Bayar Batsaikhan MGL 2019
21-233 Naoki Kojima JPN 2022
21-248 Shunsuke Imamura JPN 2019
21-272 Keitaro Sawada JPN 2019
21-361 Alisher Zhumakan KAZ 2019
22-042 Bernard Van Aert INA 2019
22-053 Hun Jang KOR 2022
22-172 Kyeong-Ho Min KOR 2019
22-230 Naoki Kojima JPN 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-216 Muradjan Halmuratov UZB 2019
35-166 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2023
34-264 Kazushige Kuboki JPN 2024
34-013 Kazushige Kuboki JPN 2023
33-257 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2022
33-016 Kazushige Kuboki JPN 2022
31-289 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019
31-242 Artyom Zakharov KAZ 2023
30-245 Artyom Zakharov KAZ 2022
30-136 Kazushige Kuboki JPN 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar