Vuelta a Aragon

Startlijst Vuelta a Aragon 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bruno Boscardin ZWI 02 Feb 1970 1
David Plaza Romero SPA 03 Jul 1970 1
Felice Puttini ZWI 18 Sep 1967 1
Gorka Gerrikagoitia Arrien SPA 07 Dec 1973 1
Jose Alberto Martinez Trinidad SPA 10 Sep 1975 1
Manuel San Roma Valencia SPA 09 May 1977 1
Rui Lavarinhas POR 09 Jan 1971 1
Sven Montgomery ZWI 10 May 1976 1
Viatcheslav Ekimov RUS 04 Feb 1966 1
David Navas Chica SPA 10 Jun 1974 Banesto 1
Jeremy Hunt GBR 21 Mar 1974 Banesto 2
José Maria Jimenez Sastre SPA 06 Feb 1971 Banesto 1
Leonardo Piepoli ITA 29 Sep 1971 Banesto 1
Claude Lamour FRA 18 Oct 1969 Cofidis 1
Jérôme Delbove FRA 14 Nov 1974 Cofidis 1
Roberto Sgambelluri ITA 06 Apr 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 Festina - Lotus 1
Marcel Wust DUI 06 Aug 1967 Festina - Lotus 2
Eduardo Hernandez Bailo SPA 14 Oct 1973 Kelme - Costa Blanca 1
Fernando Escartin Coti SPA 24 Jan 1968 Kelme - Costa Blanca 3
Javier Pascual Llorente SPA 30 Mar 1971 Kelme - Costa Blanca 1
José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL 28 Jul 1968 Kelme - Costa Blanca 1
José Manuel Uria Gonzalez SPA 12 Jan 1969 Kelme - Costa Blanca 1
Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 03 Jun 1969 ONCE - Deutsche Bank 2
Jose Luis Rebollo Aguado SPA 08 Oct 1972 ONCE - Deutsche Bank 1
Peter Luttenberger OOS 13 Dec 1972 ONCE - Deutsche Bank 1
Gian Matteo Fagnini ITA 11 Oct 1970 Saeco - Cannondale 2
Mario Cipollini ITA 22 Mar 1967 Saeco - Cannondale 4
Mario Scirea ITA 07 Aug 1964 Saeco - Cannondale 2
Erik Zabel DUI 07 Jul 1970 Telekom - ARD 6
Glenn Magnusson ZWE 05 Jul 1969 US Postal Service 1
Lance Armstrong USA 18 Sep 1971 US Postal Service 1
Andrei Zintchenko RUS 05 Jan 1972 Vitalicio Seguros 2
Angel Luis Casero Moreno SPA 27 Sep 1972 Vitalicio Seguros 1
Francisco Javier Cerezo Perales SPA 06 Jan 1971 Vitalicio Seguros 2
Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 01 Nov 1973 Vitalicio Seguros 1
Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 13 Apr 1971 Vitalicio Seguros 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 19.05 2.1 SPA Eduard Prades Reverter RUS Evgeny Shalunov EST Rein Taaramäe
2018 13.05 2.1 SPA Jaime Roson Garcia SPA Javier Moreno Bazan SPA Mikel Bizkarra Etxegibel
2005 17.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Luis Perez Rodriguez GBR Charles Wegelius
2004 18.04 2.2 ITA Stefano Garzelli RUS Denis Menchov ITA Leonardo Piepoli
2003 20.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli ITA Gilberto Simoni SPA Manuel Beltran Martinez
2002 21.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli KAZ Alexandr Shefer SPA Aitor Osa Eizaguirre
2001 22.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Roberto Heras Hernandez KAZ Alexandr Shefer
2000 16.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Bingen Fernandez Bustinza
1999 18.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA José Maria Jimenez Sastre ITA Leonardo Piepoli
1998 19.04 2.2 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Daniel Clavero Sebastian SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro
1997 20.04 2.3 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Abraham Olano Manzano
1996 21.04 2.4 SPA Melcior Mauri Prat SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez
1995 16.04 2.4 SPA Fernando Escartin Coti SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1994 17.04 2.4 SPA Marino Alonso Monje SPA Melcior Mauri Prat SPA José Rodriguez Garcia
1993 18.04 2.4 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez BEL Peter De Clercq SPA Melcior Mauri Prat
1992 23.04 2.4 COL Luis Alberto Herrera Herrera LAT Piotr Ugrumov FRA Laurent Bezault
1991 21.04 2.4 COL Edgar Corredor Alvarez ITA Giuseppe Petito ITA Andrea Chiurato
1990 27.05 2.3 BEL Nico Emonds SPA Inaki Gaston Crespi BEL Benny Van Brabant
1989 28.05 Cat 4 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Roberto Torres Toledano SPA Carlos Hernandez Bailo
1988 29.05 SPA Francisco Javier Mauleon Unsain BEL Luc Roosen NOR Janus Kuum
1987 31.05 SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA Angel Arroyo Lanchas DUI Raimund Dietzen
1986 01.06 ZWI Stephan Joho NED Mathieu Hermans ZWI Jörg Müller (ZWI)
1985 26.05 SPA José Recio Ariza SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Alvaro Fernandez Fernandez
1984 27.05 SPA José Recio Ariza SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Pello Ruiz Cabestany
1983 29.05 SPA Pedro Delgado Robledo SPA José Recio Ariza SPA Julian Gorospe Artabe
1982 30.05 SPA Carlos Hernandez Bailo BEL Eddy Van Haerens NED Jan Jonkers
1981 23.05 SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Juan Fernandez Martin SPA Francisco Ramon Albelda Tormo
1980 25.05 SPA Faustino Fernandez Ovies SPA Isidro Juarez Moral SPA Angel Lopez del Alamo
1979 27.05 SPA Roque Moya Caballero SPA Jésus Hiniesto Sanchez SPA Francisco Javier Cedena Martinez
1978 25.05 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Andres Oliva Sanchez SPA Felipe Yanez de la Torre
1977 28.05 SPA José Nazabal Mirendia SPA Felix Suarez Colome ZWI Meinrad Vögele
1976 30.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Jesus Manzaneque Sanchez BEL Roger Rosiers
1975 29.05 SPA Agustin Tamames Iglesias POR José Martins Freitas SPA Pedro Torres Cruces
1974 23.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Carlos Melero Garcia SPA Antonio Jimenez Lujan
1973 20.05 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Vicente Lopez Carril SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1971 23.05 SPA Ramon Saez Manzo SPA Juan Silloniz Achabal SPA Antonio Gomez del Moral
1970 31.05 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Antonio Gonzalez Linares
1969 . SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Martinez Esterlich SPA Antonio Cerda Tarongi
1968 . SPA José Manuel Abelan SPA Enrique Sanchidrian Pacho SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos
1967 . SPA José Luis Uribezubia Velar FRA Alain Perrot SPA José Maria Bertran Panades
1966 . SPA Salvador Canet Garcia SPA José Gomez Lucas SPA Vicente Lopez Carril
1965 . SPA José Pujol FRA Bernard Labourdette SPA Ramon Pages
1954 . SPA Francisco Alomar Florit SPA Jesús Loroño Artega SPA Miguel Poblet Orriols
1939 22.10 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Escuriet San Pedro
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
2 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
2 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997 - 1998
2 José Recio Ariza SPA 1984 - 1985
2 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
2 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1973
1 Eduard Prades Reverter SPA 2019 - 2019
1 Jaime Roson Garcia SPA 2018 - 2018
1 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2005
1 Stefano Garzelli ITA 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2000
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
2 Inaki Gaston Crespi SPA 1989 - 1990
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
6 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2001
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Fernando Escartin Coti SPA 1995 - 2001
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-047 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-255 Francisco Javier Mauleon Unsain SPA 1988
22-271 Stephan Joho ZWI 1986
23-044 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-076 Jesus Suarez Cueva SPA 1978
23-154 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982
25-048 Ruben Plaza Molina SPA 2005
25-120 Jaime Roson Garcia SPA 2018
25-124 Anselmo Fuerte Abelenda SPA 1987
25-332 José Nazabal Mirendia SPA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-140 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-057 Edgar Corredor Alvarez COL 1991
30-354 Luis Alberto Herrera Herrera COL 1992
30-276 Stefano Garzelli ITA 2004
30-222 Agustin Tamames Iglesias SPA 1975
30-205 Leonardo Piepoli ITA 2002
30-139 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Erik Zabel DUI 1993 - 2002
7 Carlos Hernandez Bailo SPA 1981 - 1990
7 Noël Dejonckheere BEL 1979 - 1988
6 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2002
6 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2001
5 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 2004
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1993
5 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-026 Danny Vanderaerden BEL 1986
20-019 Antonio Puppio ITA 2019
20-227 Jesus Hernandez Ubeda SPA 1980
21-002 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-044 Joao Sampaio POR 1975
21-129 Stefano Oldani ITA 2019
21-133 Alberto Contador Velasco SPA 2004
21-152 Noël Szostek BEL 1988
21-163 Danny Nelissen NED 1992
21-167 Francisco Xavier Galdeano Portillo SPA 1971
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-362 Ferdinand Bracke BEL 1978
38-175 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1989
37-360 Fabiano Fontanelli ITA 2003
35-172 Vicente Lopez Carril SPA 1978
35-168 Antonio Escuriet San Pedro SPA 1939
35-126 Felipe Yanez de la Torre SPA 1988
35-085 Marnix Lameire BEL 1990
35-047 Bert De Backer BEL 2019
35-038 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1995
35-027 Mario Cipollini ITA 2002
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Erik Zabel DUI 1994 - 2002
7 Alessandro Petacchi ITA 2003 - 2005
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2001
6 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
6 Agustin Tamames Iglesias SPA 1970 - 1975
5 Olaf Ludwig DUI 1992 - 1994
5 Jean-Paul van Poppel NED 1987 - 1993
5 Maximilian Sciandri ITA 1990 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
5 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-002 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-163 Danny Nelissen NED 1992
21-167 Francisco Xavier Galdeano Portillo SPA 1971
21-283 Dominique Sanders FRA 1979
22-012 Julian Cuevas Gonzalez SPA 1970
22-033 Franky Van Oyen BEL 1984
22-067 Julian Gorospe Artabe SPA 1982
22-080 Rudy Matthys BEL 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-161 Juan Manuel Garcia Munoz SPA 1988
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-086 Marnix Lameire BEL 1989
34-082 Marnix Lameire BEL 1989
34-056 Jonathan Hivert FRA 2019
34-031 Mario Cipollini ITA 2001
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
34-004 Olaf Ludwig DUI 1994
33-296 Davide Bramati ITA 2002
33-000 Olaf Ludwig DUI 1993
32-305 Giovanni Lombardi ITA 2002
32-250 Marcel Wust DUI 2000
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
5 Maximilian Sciandri ITA 1990
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1954
3 Alessandro Petacchi ITA 2003
3 Erik Zabel DUI 1994
3 Olaf Ludwig DUI 1992
3 Jean-Paul van Poppel NED 1991
3 Stephan Joho ZWI 1986
3 Eddy Van Haerens BEL 1982
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1976
3 Agustin Tamames Iglesias SPA 1975
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
14 José Recio Ariza SPA 1984 - 1988
11 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
9 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1996 - 1998
9 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
7 Nico Emonds BEL 1990 - 1990
6 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
6 Edgar Corredor Alvarez COL 1991 - 1991
6 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1983
6 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1983
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-045 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-265 Stephan Joho ZWI 1986
22-280 Erik Zabel DUI 1993
22-328 Marc Somers BEL 1984
23-041 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-075 Jesus Suarez Cueva SPA 1978
23-077 Ronny Van Holen BEL 1982
23-096 Vladislav Bobrik RUS 1994
23-133 Vladimir Efimkin RUS 2005
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
32-250 Marcel Wust DUI 2000
32-239 Justin Jules FRA 2019
32-007 Olaf Ludwig DUI 1992
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-253 Marcel Wust DUI 1999
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-140 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-100 Alessandro Petacchi ITA 2005