Vuelta a la Rioja

Vuelta a la Rioja 2005
24 Apr 2005
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Javier Pascual Rodriguez SPA 30-161
2 SPA Israel Perez Rodriguez SPA 27-083
3 SPA Jaume Rovira Pous SPA 25-173
Startlijst Vuelta a la Rioja 2005
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Ezequiel Mosquera Miguez SPA 19 Nov 1975 1
Israel Perez Rodriguez SPA 31 Jan 1978 1
Jaume Rovira Pous SPA 03 Nov 1979 1
Javier Benitez Pomares SPA 03 Jan 1979 1
Javier Pascual Rodriguez SPA 14 Nov 1974 1
Jorge Ferrio Luque SPA 28 Aug 1976 1
Unai Elorriaga Zubiaur SPA 22 Jun 1980 1
Eric Baumann DUI 21 Mar 1980 T-Mobile Team 1
Erik Zabel DUI 07 Jul 1970 T-Mobile Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2017 02.04 1.1 AUS Rory Sutherland ZWI Michael Albasini SPA José Joaquin Rojas Gil
2016 03.04 1.1 AUS Michael Matthews RUS Sergey Shilov SPA Carlos Barbero Cuesta
2015 05.04 1.1 AUS Caleb Ewan ZAF Daryl Impey ITA Andrea Palini
2014 06.04 1.1 AUS Michael Matthews ITA Francesco Lasca SPA Carlos Barbero Cuesta
2013 31.03 1.1 ITA Francesco Lasca AUS Michael Matthews USA Kenneth Hanson
2012 22.04 1.1 RUS Evgeny Shalunov SPA Pablo Urtasun Perez RUS Mikhail Antonov
2011 24.04 1.1 SPA Imanol Erviti Ollo COL Juan Pablo Suarez Suarez COL Giovanny Manuel Baez Alvarez
2010 25.04 1.1 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Aitor Perez Arrieta SPA Marcos Garcia Fernandez
2009 26.04 1.1 SPA David Garcia Dapeña SPA Angel Vicioso Arcos SPA Manuel Vazquez Hueso
2008 27.04 2.1 SPA Manuel Calvente Gorbas SPA Sergio Pardilla Bellon ZWE Niklas Axelsson
2007 29.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina RUS Vladimir Karpets POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira
2006 23.04 2.1 SPA Ricardo Serrano Gonzalez SPA Ruben Plaza Molina RUS Vladimir Efimkin
2005 24.04 2.1 SPA Javier Pascual Rodriguez SPA Israel Perez Rodriguez SPA Jaume Rovira Pous
2004 25.04 2.3 RUS Vladimir Karpets SPA Jose Angel Gomez Marchante SPA Josep Jufre Pou
2003 27.04 2.3 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo SPA Francisco Mancebo Perez SPA Jose Manuel Maestre Rodriguez
2002 28.04 2.3 SPA Carlos Torrent Tarres RUS Denis Menchov SPA Xavier Florencio Cabre
2001 01.05 2.4 SPA Cesar Solaun Solana SPA Aitor Kintana Zarate SPA José Maria Jimenez Sastre
2000 01.05 2.4 SPA Miguel Angel Martin Perdiguero SPA Angel Vicioso Arcos SPA Roberto Heras Hernandez
1999 02.05 2.5 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez CZE Jan Hruska SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal
1998 03.05 2.5 SPA Abraham Olano Manzano SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Santiago Blanco Gil
1997 04.05 2.5 SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Santiago Blanco Gil SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez
1996 11.06 2.6 SPA José Roberto Sierra Aguero SPA Herminio Diaz Zabala SPA Francisco Cabello Luque
1995 07.05 Nat SPA Miguel Indurain Larraya SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1994 23.09 Nat SPA José Maria Jimenez Sastre ZWI Alex Zülle SPA David Garcia Marquina
1993 22.09 Nat FRA Laurent Jalabert SPA Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis RUS Asiate Saitov
1992 23.09 Nat SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Antonio Martin Velasco UKR Viktor Klimov
1990 21.09 Nat SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Inaki Gaston Crespi SPA Enrique Alberto Aja Cagigas
1989 21.09 Cat 4 SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Ruben Gorospe Artabe SPA Fernando Quevedo Salazar
1988 21.09 SPA Federico Echave Musatadi SPA Marino Alonso Monje SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador
1987 22.09 DUI Raimund Dietzen SPA Inaki Gaston Crespi SPA Julian Gorospe Artabe
1986 23.09 SPA José Luis Laguia Martinez SPA Mariano Sanchez Martinez SPA Francisco José Antequera Alabau
1985 22.09 SPA Francisco José Antequera Alabau SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Jesus Blanco Villar
1984 23.09 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Julian Gorospe Artabe SPA Jesus Blanco Villar
1983 23.09 SPA Eduardo Chozas Olmo SPA Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA Enrique Alberto Aja Cagigas
1982 26.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Vicente Belda Vicedo SPA Eulalio Garcia Pereda
1981 27.09 SPA Isidro Juarez Moral SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Juan Fernandez Martin
1980 28.09 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Vicente Belda Vicedo
1979 17.09 SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Angel Lopez del Alamo
1978 18.09 SPA Francisco Galdos Guana SPA Vicente Belda Vicedo SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga
1977 22.09 SPA Rafael Ladron de Guevara SPA Domingo Perurena SPA Carlos Melero Garcia
1975 23.09 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Vicente Lopez Carril
1974 23.09 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Juan Manuel Santisteban SPA José Casas Garcia
1973 23.09 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Francisco Galdos Guana SPA Jose Pesarrodona Altimi
1972 22.09 SPA José Antonio Ponton Ruiz SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Antonio Martos Aguilar
1971 23.09 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Casas Garcia SPA José Luis Abilleira Balboa
1970 22.09 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA José Luis Galdamez Aznar SPA Juan Manuel Santisteban
1969 22.09 SPA Luis Ocana Pernia SPA Andrès Gandarias Albizu SPA Francisco Galdos Guana
1968 22.09 SPA Ramon Mendiburu SPA José Ramon Goyeneche Bilbao SPA Jesus Roda Ortiz
1967 22.09 SPA Gabino Erenozaga Legarreta SPA Eugénio Lisarde Perez SPA Andrès Gandarias Albizu
1966 23.09 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Mariano Diaz Diaz SPA Manuel José Lasa
1965 23.09 SPA Juan Maria Uribezubia Velar SPA Valentin Uriona SPA Carlos Echeverria Zudaire
1964 24.09 SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Ramon Mendiburu
1963 22.09 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA José Antonio Momene Campo SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia
1962 23.09 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Adolfo Legarra SPA Sebastian Elorza Uria
1960 23.09 SPA Angel Rodriguez SPA Juan Campillo Garcia SPA Raul Rey Formosel
1958 23.09 SPA Manuel Martin Pinera SPA José Antonio Musitu Ochoa SPA Luciano Montero Rechou
1957 22.09 SPA Alberto Sant Alenta SPA Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA Salvador Botella Rodrigo
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1971 - 1974
3 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1962 - 1970
2 Michael Matthews AUS 2014 - 2016
2 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 1997
1 Rory Sutherland AUS 2017 - 2017
1 Caleb Ewan AUS 2015 - 2015
1 Francesco Lasca ITA 2013 - 2013
1 Evgeny Shalunov RUS 2012 - 2012
1 Imanol Erviti Ollo SPA 2011 - 2011
1 Angel Vicioso Arcos SPA 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1971 - 1979
5 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1962 - 1970
4 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1983 - 1990
3 Michael Matthews AUS 2013 - 2016
3 Angel Vicioso Arcos SPA 2000 - 2010
3 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
3 Eulalio Garcia Pereda SPA 1979 - 1982
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1982
3 Francisco Galdos Guana SPA 1969 - 1978
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1971 - 1979
5 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1962 - 1970
4 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1983 - 1990
3 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2016
3 Michael Matthews AUS 2013 - 2016
3 Angel Vicioso Arcos SPA 2000 - 2010
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998 - 2001
3 Santiago Blanco Gil SPA 1997 - 2001
3 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-105 Evgeny Shalunov RUS 2012
20-268 Caleb Ewan AUS 2015
21-121 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-197 Francisco José Antequera Alabau SPA 1985
21-323 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1962
22-132 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 1992
22-322 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1963
23-080 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983
23-192 Michael Matthews AUS 2014
23-229 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-053 Rory Sutherland AUS 2017
33-012 Angel Vicioso Arcos SPA 2010
31-265 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1974
31-256 Manuel Calvente Gorbas SPA 2008
31-208 David Garcia Dapeña SPA 2009
31-135 Francisco Galdos Guana SPA 1978
31-103 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1964
30-295 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
30-265 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
30-212 José Antonio Ponton Ruiz SPA 1972
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1994
7 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1971 - 1979
7 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
7 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1962 - 1970
6 Eulalio Garcia Pereda SPA 1977 - 1983
4 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Sergei Smetanine RUS 1996 - 1999
4 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1983 - 1990
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
4 Federico Echave Musatadi SPA 1982 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-008 Miguel Muruaga SPA 1960
20-105 Evgeny Shalunov RUS 2012
20-123 Jan Brockhoff DUI 2015
20-151 José Luis Rodriguez Inguanzo SPA 1977
20-196 Jesus Suarez Cueva SPA 1975
20-268 Caleb Ewan AUS 2015
20-297 Emilio Cruz Díaz (1936) SPA 1957
20-359 Isabelo Sanchez Gomez SPA 1985
20-362 José Luis Laguia Martinez SPA 1980
21-110 Ruben Gorospe Artabe SPA 1985
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-259 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1979
36-103 Michael Albasini ZWI 2017
36-028 Ventura Diaz Arrey SPA 1973
35-347 Niklas Axelsson ZWE 2008
35-258 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1978
35-053 Rory Sutherland AUS 2017
34-345 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-291 Erik Zabel DUI 2005
34-277 Domingo Perurena SPA 1978
34-111 Danilo Hondo DUI 2008
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Eulalio Garcia Pereda SPA 1977 - 1983
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1990
4 Sergei Smetanine RUS 1997 - 1999
4 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1963 - 1970
4 Domingo Perurena SPA 1968 - 1970
3 José Juan Canellas SPA 1988 - 1988
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973 - 1975
3 Julian Cuevas Gonzalez SPA 1972 - 1972
2 Jan Kuyckx BEL 2004 - 2004
2 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1999 - 2000
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-118 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-120 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-194 Francisco José Antequera Alabau SPA 1985
21-350 José Juan Canellas SPA 1988
21-351 José Juan Canellas SPA 1988
21-352 José Juan Canellas SPA 1988
22-106 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1983
22-131 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 1992
22-290 Diego Milan Jimenez SPA 2008
22-308 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-028 Ventura Diaz Arrey SPA 1973
32-265 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1975
32-212 José Antonio Ponton Ruiz SPA 1974
32-132 Eulalio Garcia Pereda SPA 1983
32-128 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1989
31-341 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1995
31-264 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1974
31-102 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1964
31-101 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1964
30-293 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Eulalio Garcia Pereda SPA 1978 - 1983
5 Raimund Dietzen DUI 1987 - 1987
5 Francisco José Antequera Alabau SPA 1985 - 1985
5 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1984
5 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973 - 1974
4 Miguel Indurain Larraya SPA 1995 - 1995
3 Javier Pascual Rodriguez SPA 2005 - 2005
3 Carlos Torrent Tarres SPA 2002 - 2002
3 Cesar Solaun Solana SPA 2001 - 2001
3 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 1994
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-118 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-194 Francisco José Antequera Alabau SPA 1985
21-350 José Juan Canellas SPA 1988
22-131 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 1992
22-320 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1963
23-017 Angel Vicioso Arcos SPA 2000
23-031 Vicente Juan Ridaura Sebastian SPA 1986
23-078 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983
23-190 David Herrero Llorente SPA 2003
23-228 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-132 Eulalio Garcia Pereda SPA 1983
32-078 José Luis Talamillo SPA 1965
31-265 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1974
31-256 Manuel Calvente Gorbas SPA 2008
31-180 Herminio Diaz Zabala SPA 1996
31-135 Francisco Galdos Guana SPA 1978
31-102 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1964
30-295 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
30-265 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
30-246 Sebastian Elorza Uria SPA 1969