Vuelta al Tachira

Vuelta al Tachira 2022 | Rit 1
16 Jan 2022
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 COL Johan Antonio Colon Buelvas COL 26-143
2 SRB Dusan Rajovic SRB Team Corratec 24-058
3 VEN Xavier Quevedo VEN 30-360
4 VEN Luis Guillermo Mora Ramirez VEN
5 NED Reinier Honig NED China Glory Continental Cycling Team 38-080
Startlijst Vuelta al Tachira 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Anderson Timoteo Paredes Lopez VEN 20 Mar 1995 3
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 05 Sep 1992 1
Edwin Becerra VEN 28 Sep 1985 5
Johan Antonio Colon Buelvas COL 26 Aug 1995 1
Jose Antonio Alarcon Morales VEN 12 Jun 1988 8
Kevin Jhoan Cano Acevedo COL 04 Jun 1997 1
Marco Tulio Suesca Uribe COL 11 Aug 1994 1
Roniel Campos Lucena VEN 27 Jul 1993 4
Wilmar Jair Perez Munoz COL 08 Nov 1986 1
Xavier Quevedo VEN 21 Jan 1991 2
Reinier Honig NED 28 Oct 1983 China Glory Continental Cycling Team 1
Dusan Rajovic SRB 19 Nov 1997 Team Corratec 1
Didier Norberto Merchan Cardona COL 26 Jul 1999 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Juan Diego Alba Bolivar COL 11 Sep 1997 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.01 2.2 ECU Jonathan Klever Caicedo Cepeda VEN Juan Ruiz VEN Nelson David Camargo Mendoza
2023 22.01 2.2 VEN Jose Antonio Alarcon Morales VEN Juan Ruiz COL Juan Diego Alba Bolivar
2022 23.01 2.2 VEN Roniel Campos Lucena VEN Edwin Becerra COL Didier Norberto Merchan Cardona
2021 24.01 2.2 VEN Roniel Campos Lucena SPA Oscar Sevilla Ribera COL Danny Alberto Osorio Calle
2020 19.01 2.2 VEN Roniel Campos Lucena VEN Juan Ruiz CRC Kevin Rivera Serrano
2019 18.01 2.2 VEN Jimmi Briceno Castro VEN Luis Guillermo Mora Ramirez VEN Yonathan Salinas
2018 21.01 2.2 VEN Pedro Antonio Gutierrez Daza VEN Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN Rafael Medina
2017 22.01 2.2 VEN Yonathan Salinas VEN Jimmi Briceno Castro VEN Jhorman Flores
2016 17.01 2.2 CRC Joseph Eladio Chavarria Rodriguez VEN Jorge Luis Abreu Soler VEN Yosvangs Andreas Rojas Diaz
2015 18.01 2.2 VEN Jose Rujano Guillen VEN Juan Engelberth Murillo Ortiz VEN Yeison Rogelio Delgado Ortega
2014 19.01 2.2 VEN Jimmi Briceno Castro VEN Carlos Johan Galviz Garcia VEN Juan Engelberth Murillo Ortiz
2013 20.01 2.2 VEN Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN Jose Isidro Chacon Diaz VEN Carlos Johan Galviz Garcia
2012 22.01 2.2 VEN Jimmi Briceno Castro VEN Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN Manuel Eduardo Medina
2011 23.01 2.2 VEN Manuel Eduardo Medina VEN Carlos Andres Becerra Alarcon VEN Noel Vasquez
2010 24.01 2.2 VEN Jose Rujano Guillen VEN Jose Antonio Alarcon Morales VEN Noel Vasquez
2009 17.01 2.2 VEN Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN Tomas Aurelio Gil Martinez VEN Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis
2008 18.01 2.2 VEN Manuel Eduardo Medina VEN Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN Jose Alirio Contreras Vasquez
2007 21.01 2.2 COL Hernan Buenahora Gutierrez VEN Manuel Eduardo Medina VEN Jackson Jesus Rodriguez Ortiz
2006 20.01 2.2 VEN Manuel Eduardo Medina COL José Rodolfo Serpa Perez COL Hernan Buenahora Gutierrez
2005 21.01 2.2 VEN Jose Rujano Guillen VEN Jose Isidro Chacon Diaz VEN Carlos Alberto Maya Lizcano
2004 23.01 2.5 VEN Jose Rujano Guillen COL Freddy Excelino Gonzalez Martinez VEN Carlos Alberto Maya Lizcano
2003 23.01 2.5 COL Hernan Dario Munoz Giraldo VEN Carlos Alberto Maya Lizcano VEN Yeison Rogelio Delgado Ortega
2002 24.01 2.5 VEN Freddy Vargas Castellanos VEN Noel Vasquez VEN Jose Rujano Guillen
2001 24.01 2.5 VEN Noel Vasquez VEN Carlos Alberto Maya Lizcano VEN Aldrin Salamanca
2000 26.01 2.5 VEN Noel Vasquez VEN Carlos Alberto Maya Lizcano VEN Omar Pumar
1999 27.01 2.5 VEN Aldrin Salamanca COL Freddy Excelino Gonzalez Martinez COL Vladimir Forero Tiria
1998 20.01 2.5 VEN Julio Cesar Blanco COL Alvaro Lozano Moncada VEN Robinson Merchan
1997 19.01 2.5 VEN Cesar Salazar COL Argiro Alberto Zapata Franco COL Hernan Dario Munoz Giraldo
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jose Rujano Guillen VEN 2004 - 2015
3 Roniel Campos Lucena VEN 2020 - 2022
3 Jimmi Briceno Castro VEN 2012 - 2019
3 Manuel Eduardo Medina VEN 2006 - 2011
2 Noel Vasquez VEN 2000 - 2001
1 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2024 - 2024
1 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2023 - 2023
1 Pedro Antonio Gutierrez Daza VEN 2018 - 2018
1 Yonathan Salinas VEN 2017 - 2017
1 Joseph Eladio Chavarria Rodriguez CRC 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jose Rujano Guillen VEN 2002 - 2015
5 Manuel Eduardo Medina VEN 2006 - 2012
5 Noel Vasquez VEN 2000 - 2011
5 Carlos Alberto Maya Lizcano VEN 2000 - 2005
4 Jimmi Briceno Castro VEN 2012 - 2019
4 Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN 2003 - 2015
3 Juan Ruiz VEN 2020 - 2024
3 Roniel Campos Lucena VEN 2020 - 2022
3 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2009 - 2018
2 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2010 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Jimmi Briceno Castro VEN 2012 - 2024
6 Manuel Eduardo Medina VEN 2006 - 2021
5 Jose Rujano Guillen VEN 2002 - 2015
5 Noel Vasquez VEN 2000 - 2011
5 Carlos Alberto Maya Lizcano VEN 2000 - 2005
4 Carlos Johan Galviz Garcia VEN 2013 - 2024
4 Yonathan Salinas VEN 2017 - 2021
4 Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN 2003 - 2015
4 Jose Isidro Chacon Diaz VEN 1999 - 2013
3 Juan Ruiz VEN 2020 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-105 Freddy Vargas Castellanos VEN 2002
21-339 Jose Rujano Guillen VEN 2004
22-337 Jose Rujano Guillen VEN 2005
23-095 Joseph Eladio Chavarria Rodriguez CRC 2016
23-099 Noel Vasquez VEN 2000
24-097 Noel Vasquez VEN 2001
24-340 Cesar Salazar VEN 1997
25-282 Jimmi Briceno Castro VEN 2012
26-176 Roniel Campos Lucena VEN 2020
26-236 Yonathan Salinas VEN 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-309 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2007
35-291 Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN 2013
34-224 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2023
34-193 Manuel Eduardo Medina VEN 2011
32-334 Jose Rujano Guillen VEN 2015
32-278 Jimmi Briceno Castro VEN 2019
31-188 Manuel Eduardo Medina VEN 2008
30-268 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2024
30-018 Hernan Dario Munoz Giraldo COL 2003
29-190 Manuel Eduardo Medina VEN 2006
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Manuel Eduardo Medina VEN 2004 - 2023
13 Jose Isidro Chacon Diaz VEN 1999 - 2014
12 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2004 - 2019
11 Jimmi Briceno Castro VEN 2008 - 2024
11 Juan Engelberth Murillo Ortiz VEN 2002 - 2016
11 Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN 1999 - 2016
11 Cesar Salazar VEN 1997 - 2007
10 Noel Vasquez VEN 1999 - 2013
9 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2009 - 2024
9 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2009 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-057 Jorge Camilo Castiblanco Cubides COL 2006
18-059 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
18-078 Carlos Johan Galviz Garcia VEN 2008
18-327 Juan David Torres Durango VEN 2005
18-348 Pavel Brutt RUS 2001
18-352 Francisco Joel Penuela Sandoval VEN 2020
19-064 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2016
19-078 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2017
19-105 Freddy Vargas Castellanos VEN 2002
19-156 Luis Enrique Diaz VEN 2012
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-192 Manuel Eduardo Medina VEN 2023
45-107 John Nava Carvajar VEN 2024
45-001 Gil Cordoves VEN 2010
44-194 Manuel Eduardo Medina VEN 2021
44-117 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
43-133 Miguel Ubeto Aponte VEN 2020
42-356 Gil Cordoves CUB 2008
42-185 Manuel Eduardo Medina VEN 2019
41-188 Manuel Eduardo Medina VEN 2018
41-050 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2014
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
14 Manuel Eduardo Medina VEN 2004 - 2023
13 Cesar Salazar VEN 1997 - 2007
11 Jose Rujano Guillen VEN 2002 - 2015
8 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2009 - 2023
8 Jose Isidro Chacon Diaz VEN 2000 - 2011
7 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2005 - 2019
7 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2009 - 2019
7 Juan Engelberth Murillo Ortiz VEN 2006 - 2015
7 Jonathan Camargo VEN 2008 - 2014
7 Miguel Ubeto Aponte VEN 2004 - 2012
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-327 Juan David Torres Durango VEN 2005
18-348 Pavel Brutt RUS 2001
19-064 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2016
19-156 Luis Enrique Diaz VEN 2012
19-165 Jonathan Camargo VEN 2008
19-194 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2009
19-203 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2009
19-204 Kevin Rivera Serrano CRC 2018
19-318 Jackson Jesus Rodriguez Ortiz VEN 2005
20-076 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-192 Manuel Eduardo Medina VEN 2023
45-001 Gil Cordoves VEN 2010
44-113 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
39-360 Gil Cordoves CUB 2005
39-307 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2007
39-298 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2007
39-258 Federico Munoz Fernandez COL 2003
38-300 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2006
38-278 José Rodolfo Serpa Perez COL 2018
37-315 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
26 Manuel Eduardo Medina VEN 2006 - 2011
18 Jose Rujano Guillen VEN 2004 - 2015
15 Juan Engelberth Murillo Ortiz VEN 2002 - 2015
13 Roniel Campos Lucena VEN 2020 - 2022
13 Noel Vasquez VEN 1999 - 2001
11 Jimmi Briceno Castro VEN 2012 - 2024
10 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2007 - 2007
9 Miguel Ubeto Aponte VEN 2009 - 2012
8 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2009 - 2019
6 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2009 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-348 Pavel Brutt RUS 2001
19-194 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2009
20-217 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2009
21-171 Honorio Rafael Machado Perez VEN 2004
21-176 Jesus Maria Perez Silva VEN 2006
21-277 Rino Gasparrini ITA 2014
21-323 Jackson Jesus Rodriguez Ortiz VEN 2007
21-330 Jose Rujano Guillen VEN 2004
21-343 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 1999
22-091 Noel Vasquez VEN 1999
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-113 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
41-050 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2014
39-309 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2007
37-316 Ronald Javier Gonzalez Escalante VEN 2019
37-275 Jimmi Briceno Castro VEN 2024
35-291 Yeison Rogelio Delgado Ortega VEN 2013
35-133 Miguel Ubeto Aponte VEN 2012
34-338 Juan Ruiz VEN 2023
34-238 Tomas Aurelio Gil Martinez VEN 2012
34-224 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2023