Czech Tour

Startlijst Czech Tour 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Tomas Kopecky CZE 08 Apr 2000 A Bloc CT 1
Jan Kaspar CZE 18 Nov 2000 ATT Investments 1
Tomas Barta CZE 28 Apr 1999 ATT Investments 2
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Bike Aid 1
Filippo Zana ITA 18 Mar 1999 Bardiani - CSF - Faizane 2
Luca Covili ITA 10 Feb 1997 Bardiani - CSF - Faizane 2
Martin Marcellusi ITA 05 Apr 2000 Bardiani - CSF - Faizane 1
Kevin Colleoni ITA 11 Nov 1999 Team BikeExchange - Jayco 1
Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 25 Aug 1991 Team BikeExchange - Jayco 1
Ben Zwiehoff DUI 22 Feb 1994 BORA - Hansgrohe 1
Frederik Wandahl DEN 09 Jan 2001 BORA - Hansgrohe 1
Jonas Koch DUI 25 Jun 1993 BORA - Hansgrohe 2
Johan Meens BEL 07 Jul 1999 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Max Poole GBR 01 Mar 2003 Development Team DSM 1
Oscar Onley GBR 13 Oct 2002 Development Team DSM 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 Development Team DSM 1
Abner Santiago Umba Lopez COL 20 Nov 2002 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Andrii Ponomar UKR 05 Sep 2002 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Eduard-Michael Grosu ROU 04 Sep 1992 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Michael Kukrle CZE 17 Nov 1994 Elkov - Kasper 4
Arvid de Kleijn NED 21 Mar 1994 Human Powered Health 1
Barnabas Peak HUN 29 Nov 1998 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Domenico Pozzovivo ITA 30 Nov 1982 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Jan Hirt CZE 21 Jan 1991 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3
Lorenzo Rota ITA 23 May 1995 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 2
Archie Ryan IRL 16 Nov 2001 Jumbo - Visma Development Team 1
Johannes Staune-Mittet NOR 18 Jan 2002 Jumbo - Visma Development Team 1
Lars Boven NED 13 Aug 2001 Jumbo - Visma Development Team 1
Alexander Tarlton DUI 06 Oct 2000 Team Lotto - Kern Haus 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Tristan Delacroix FRA 12 Jun 1994 Nice Métropole Côte d'Azur 1
Filippo Fortin ITA 01 Feb 1989 Maloja Pushbikers 3
Alex Colman BEL 22 Jul 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Jenno Berckmoes BEL 04 Feb 2001 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Julian Mertens BEL 06 Oct 1997 Sport Vlaanderen - Baloise 2
Kamiel Bonneu BEL 01 Aug 1999 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Rune Herregodts BEL 27 Jul 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Piotr Pekala POL 04 Aug 1998 Santic - Wibatech 1
Florian Lipowitz DUI 21 Sep 2000 Tirol - KTM Cycling Team 1
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma 1
Anthon Charmig DEN 25 Mar 1998 Uno-X Pro Cycling Team 1
Tord Gudmestad NOR 08 May 2001 Uno-X Pro Cycling Team 1
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 Team Vorarlberg 1
Colin Stüssi ZWI 04 Jun 1993 Team Vorarlberg 2
Riccardo Zoidl OOS 08 Apr 1988 Team Vorarlberg 3
Roland Thalmann ZWI 05 Aug 1993 Team Vorarlberg 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
1 Damien Howson AUS 2020 - 2020
1 Daryl Impey ZAF 2019 - 2019
1 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2018
1 Josef Cerny CZE 2017 - 2017
1 Diego Ulissi ITA 2016 - 2016
1 Petr Vakoc CZE 2015 - 2015
1 Martin Mortensen DEN 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jan Barta CZE 2015 - 2017
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Ben Zwiehoff DUI 2023 - 2023
1 Jakub Otruba CZE 2023 - 2023
1 Anthon Charmig DEN 2022 - 2022
1 Kevin Colleoni ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
1 Rein Taaramäe EST 2021 - 2021
1 Tobias Halland Johannessen NOR 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jan Barta CZE 2015 - 2023
4 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2023
3 Jakub Otruba CZE 2019 - 2023
3 Luca Covili ITA 2021 - 2023
2 Adam Toupalik CZE 2020 - 2023
2 Michael Kukrle CZE 2019 - 2023
2 Rein Taaramäe EST 2021 - 2023
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Petr Vakoc CZE 2015 - 2020
1 Andrea Pierobon ITA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-143 Filippo Zana ITA 2021
22-312 Florian Lipowitz DUI 2023
23-036 Petr Vakoc CZE 2015
24-094 Josef Cerny CZE 2017
24-164 Frantisek Padour CZE 2012
25-242 Leopold König CZE 2013
27-030 Diego Ulissi ITA 2016
27-076 Lorenzo Rota ITA 2022
27-361 Damien Howson AUS 2020
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-255 Daryl Impey ZAF 2019
31-031 Stanislav Kozubek CZE 2011
30-126 Riccardo Zoidl OOS 2018
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
27-361 Damien Howson AUS 2020
27-076 Lorenzo Rota ITA 2022
27-030 Diego Ulissi ITA 2016
25-242 Leopold König CZE 2013
24-164 Frantisek Padour CZE 2012
24-094 Josef Cerny CZE 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jan Barta CZE 2015 - 2023
5 Michael Kukrle CZE 2018 - 2023
4 Dominik Neumann CZE 2019 - 2023
4 Jakub Otruba CZE 2019 - 2023
4 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2023
4 Karel Hnik CZE 2014 - 2019
3 Adam Toupalik CZE 2020 - 2023
3 Jonas Koch DUI 2021 - 2023
3 Luca Covili ITA 2021 - 2023
3 Rein Taaramäe EST 2021 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-230 Daniel Lima POR 2023
18-253 Rick Pluimers NED 2019
18-294 Olav Kooij NED 2020
18-304 Romet Pajur EST 2023
19-013 Daniel Vysocan CZE 2023
19-014 Andris Vosekalns LAT 2011
19-047 Tim Torn Teutenberg DUI 2021
19-051 Josef Cerny CZE 2012
19-123 Michel Hessmann DUI 2020
19-157 Max Poole GBR 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
45-005 Davide Rebellin ITA 2016
39-249 Domenico Pozzovivo ITA 2022
39-018 Dariusz Baranowski POL 2011
38-235 Jan Barta CZE 2023
37-263 Diego Enrique Tivani ARG 2023
37-100 Maros Kovac SVK 2014
36-357 Robert Radosz POL 2012
36-244 Jan Barta CZE 2021
36-217 Giovanni Visconti ITA 2019
36-126 Aleksejs Saramotins LAT 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Tobias Halland Johannessen NOR 2021 - 2021
2 Jordi Meeus BEL 2020 - 2020
2 Sam Bennett IRL 2017 - 2017
2 Leopold König CZE 2013 - 2015
2 Maurits Lammertink NED 2011 - 2014
1 Adam Toupalik CZE 2023 - 2023
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Itmar Einhorn ISR 2023 - 2023
1 Johannes Staune-Mittet NOR 2023 - 2023
1 Alexis Guérin FRA 2022 - 2022
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-262 Luka Pibernik SLO 2013
20-089 Emiljano Stojku ALB 2011
20-313 Maurits Lammertink NED 2011
20-360 Fernando Gaviria Rendon COL 2015
21-003 Petr Vakoc CZE 2013
21-145 Alberto Dainese ITA 2019
21-192 Johannes Staune-Mittet NOR 2023
21-350 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
21-351 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
22-037 Jordi Meeus BEL 2020
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-017 Dariusz Baranowski POL 2011
35-080 Maros Kovac SVK 2012
30-195 Shane Archbold NZL 2019
30-124 Riccardo Zoidl OOS 2018
30-062 Alexis Guérin FRA 2022
29-255 Martin Mortensen DEN 2014
29-248 Zdenek Stybar CZE 2015
29-192 Filippo Fortin ITA 2018
29-054 Sacha Modolo ITA 2016
27-361 Damien Howson AUS 2020
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
2 Jordi Meeus BEL 2020
2 Sam Bennett IRL 2017
1 Adam Toupalik CZE 2023
1 Florian Lipowitz DUI 2023
1 Itmar Einhorn ISR 2023
1 Johannes Staune-Mittet NOR 2023
1 Alexis Guérin FRA 2022
1 Kamiel Bonneu BEL 2022
1 Lorenzo Rota ITA 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
3 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
3 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
3 Luke Durbridge AUS 2019 - 2020
3 Daryl Impey ZAF 2019 - 2019
3 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2018
3 Stanislav Kozubek CZE 2011 - 2012
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
2 Josef Cerny CZE 2017 - 2017
2 Diego Ulissi ITA 2016 - 2016
2 Petr Vakoc CZE 2015 - 2015
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-360 Fernando Gaviria Rendon COL 2015
21-228 Kaden Groves AUS 2020
21-282 Sean De Bie BEL 2013
22-048 Ike Groen NED 2014
22-135 Kristian Haugaard Jensen DEN 2013
22-142 Filippo Zana ITA 2021
22-310 Florian Lipowitz DUI 2023
23-035 Petr Vakoc CZE 2015
23-092 Brian van Goethem NED 2014
24-008 Rune Herregodts BEL 2022
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-080 Maros Kovac SVK 2012
34-255 Daryl Impey ZAF 2019
34-114 Tomas Buchacek CZE 2012
32-019 Stanislav Kozubek CZE 2012
31-120 Pawel Cieslik POL 2017
31-031 Stanislav Kozubek CZE 2011
30-263 Christoph Pfingsten DUI 2018
30-126 Riccardo Zoidl OOS 2018
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
29-245 Zdenek Stybar CZE 2015