Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2017
23 Apr 2017
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 36-363
2 IRL Daniel Martin IRL Quick - Step Floors 30-246
3 POL Michal Kwiatkowski POL Sky 26-325
4 AUS Michael Matthews AUS Sunweb 26-209
5 SPA Jon Izagirre Insausti SPA Bahrain - Merida 28-078
6 FRA Romain Bardet FRA AG2R - La Mondiale 26-165
7 ZWI Michael Albasini ZWI Orica - Scott 36-124
8 GBR Adam Yates GBR Orica - Scott 24-259
9 CDN Michael Woods CDN Cannondale - Drapac 30-193
10 POL Rafal Majka POL BORA - Hansgrohe 27-223
11 BEL Greg Van Avermaet BEL BMC Racing 31-341
12 ITA Domenico Pozzovivo ITA AG2R - La Mondiale 34-144
13 COL Sergio Luis Henao Montoya COL Sky 29-135
14 POR Rui Alberto Costa Faria POR UAE Abu Dhabi 30-200
15 DEN Jakob Fuglsang DEN Astana 32-032
16 ITA Fabio Felline ITA Trek - Segafredo 27-025
17 FRA Rudy Molard FRA FDJ 27-218
18 FRA Julien Simon FRA Cofidis 31-201
19 BEL Jelle Vanendert BEL Lotto - Soudal 32-063
20 OOS Patrick Konrad OOS BORA - Hansgrohe 25-193
21 COL Rigoberto Uran Uran COL Cannondale - Drapac 30-087
22 NED Tom Dumoulin NED Sunweb 26-163
23 ITA Davide Formolo ITA Cannondale - Drapac 24-180
24 BEL Dylan Teuns BEL BMC Racing 25-053
25 SPA Omar Fraile Matarranz SPA Dimension Data 26-280
26 OOS Michael Gogl OOS Trek - Segafredo 23-170
27 CZE Roman Kreuziger CZE Orica - Scott 30-352
28 SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Movistar 35-230
29 FRA Alexis Vuillermoz FRA AG2R - La Mondiale 28-326
30 ITA Diego Ulissi ITA UAE Abu Dhabi 27-282
31 ITA Damiano Caruso ITA BMC Racing 29-194
32 USA Lawrence "Larry" Warbasse USA Aqua Blue Sport 26-299
33 AUS Jay McCarthy AUS BORA - Hansgrohe 24-227
34 ITA Gianluca Brambilla ITA Quick - Step Floors 29-245
35 BEL Tim Wellens BEL Lotto - Soudal 25-349
36 ITA Simone Petilli ITA UAE Abu Dhabi 23-354
37 ITA Enrico Gasparotto ITA Bahrain - Merida 35-032
38 FRA Warren Barguil FRA Sunweb 25-178
39 ITA Davide Villella ITA Cannondale - Drapac 25-301
40 NED Antwan Tolhoek NED LottoNL - Jumbo 22-359
41 ZAF Jacques Janse van Rensburg ZAF Dimension Data 29-230
42 BEL Floris De Tier BEL LottoNL - Jumbo 25-094
43 SPA Igor Anton Hernandez SPA Dimension Data 34-052
44 NED Maurits Lammertink NED Katusha - Alpecin 26-235
45 NED Tom-Jelte Slagter NED Cannondale - Drapac 27-296
46 RUS Pavel Kochetkov RUS Katusha - Alpecin 31-047
47 NED Sam Oomen NED Sunweb 21-252
48 ZAF Louis Meintjes ZAF UAE Abu Dhabi 25-062
49 FRA Cyril Gautier FRA AG2R - La Mondiale 29-210
50 BEL Serge Pauwels BEL Dimension Data 33-154
51 POR José Isidro Maciel Gonçalves POR Katusha - Alpecin 28-069
52 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA BMC Racing 39-077
53 COL Jarlinson Pantano Gomez COL Trek - Segafredo 28-155
54 EST Tanel Kangert EST Astana 30-043
55 BEL Tosh Van Der Sande BEL Lotto - Soudal 26-146
56 FRA Lilian Calmejane FRA Direct Energie 24-138
57 ITA Enrico Battaglin ITA LottoNL - Jumbo 27-157
58 SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Astana 27-057
59 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Movistar 31-319
60 SPA David De La Cruz Melgarejo SPA Quick - Step Floors 27-352
61 FRA Stéphane Rossetto FRA Cofidis 30-017
62 AUS Nathan Haas AUS Dimension Data 28-042
63 OOS Gregor Mühlberger OOS BORA - Hansgrohe 23-019
64 POR Tiago Machado POR Katusha - Alpecin 31-187
65 BEL Thomas Degand BEL Wanty - Groupe Gobert 30-345
66 AUS Simon Clarke AUS Cannondale - Drapac 30-279
67 OOS Stefan Denifl* OOS
68 USA Alex Howes USA Cannondale - Drapac 29-113
69 POR André Fernando S. Martins Cardoso POR Trek - Segafredo 32-232
70 POL Pawel Poljanski POL BORA - Hansgrohe 26-352
71 NED Nick van der Lijke NED Roompot - Nederlandse Loterij 25-213
72 ITA Giovanni Visconti ITA Bahrain - Merida 34-100
73 ITA Manuele Mori ITA UAE Abu Dhabi 36-257
74 COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL Movistar 27-192
75 BEL Eliot Lietaer BEL Sport Vlaanderen - Baloise 26-251
76 NZL Dion Smith NZL Wanty - Groupe Gobert 24-051
77 FRA Yohann Bagot FRA Cofidis 29-230
78 ITA Gianni Moscon ITA Sky 23-003
79 ITA Diego Rosa ITA Sky 28-027
80 ITA Alessandro De Marchi ITA BMC Racing 30-339
81 BEL Bart De Clercq BEL Lotto - Soudal 30-240
82 FRA Fabien Grellier FRA Direct Energie 22-174
83 NED Bram Tankink NED LottoNL - Jumbo 38-141
84 BEL Thomas Sprengers BEL Sport Vlaanderen - Baloise 27-077
85 USA Alexey Vermeulen USA LottoNL - Jumbo 22-128
86 FRA Arthur Vichot FRA FDJ 28-148
87 FRA Mikaël Cherel FRA AG2R - La Mondiale 31-037
88 POR Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR Trek - Segafredo 22-291
89 COL Sebastian Henao Gomez COL Sky 23-261
90 GBR Mark Christian GBR Aqua Blue Sport 26-185
91 FRA Anthony Roux FRA FDJ 30-005
92 BEL Laurens De Plus BEL Quick - Step Floors 21-232
93 SLO Matej Mohoric SLO UAE Abu Dhabi 22-186
94 FRA Guillaume Martin FRA Wanty - Groupe Gobert 23-318
95 JPN Yukiya Arashiro JPN Bahrain - Merida 32-213
96 BEL Sébastien Delfosse BEL 34-145
97 POL Tomasz Marczynski POL Lotto - Soudal 33-048
98 KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana 24-228
99 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA Cofidis 33-031
100 POR José Joao Mendes Pimenta Costa POR BORA - Hansgrohe 31-364
101 DUI Paul Martens (DUI) DUI LottoNL - Jumbo 33-180
102 GBR Tao Geoghegan Hart GBR Sky 22-024
103 NED Lennard Hofstede NED Sunweb 22-115
104 POL Michal Golas POL Sky 32-359
105 ITA Cesare Benedetti ITA BORA - Hansgrohe 29-264
106 FRA Amaël Moinard FRA BMC Racing 35-080
107 LAT Toms Skujins LAT Cannondale - Drapac 25-313
108 FRA Benoît Vaugrenard FRA FDJ 35-108
109 FRA Arnaud Courteille FRA FDJ 28-041
110 FRA Kévin Réza FRA FDJ 28-340
111 AUS Rory Sutherland AUS Movistar 35-074
112 FRA Thomas Voeckler FRA Direct Energie 37-306
113 FRA Jonathan Hivert FRA Direct Energie 32-031
114 SPA Alberto Losada Alguacil SPA Katusha - Alpecin 35-054
115 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Katusha - Alpecin 40-010
116 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Movistar 26-271
117 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 26-001
118 FRA Romain Sicard FRA Direct Energie 29-113
119 BEL Antoine Warnier BEL 23-303
120 FRA Bryan Nauleau FRA Direct Energie 29-037
121 ITA Andrea Pasqualon ITA Wanty - Groupe Gobert 29-112
122 FRA Perrig Quémeneur FRA Direct Energie 32-362
123 BEL Grégory Habeaux BEL 34-185
124 FRA Christophe Masson FRA 31-229
125 BEL Dries Van Gestel BEL Sport Vlaanderen - Baloise 22-205
126 ITA Matteo Bono ITA UAE Abu Dhabi 33-164
127 NED Marco Minnaard NED Wanty - Groupe Gobert 28-012
128 NOR Odd Christian Eiking NOR FDJ 22-116
129 NED Jeroen Meijers NED Roompot - Nederlandse Loterij 24-101
130 ETH Tsgabu Grmay Gebremariam ETH Bahrain - Merida 25-242
131 NED Pieter Weening NED Roompot - Nederlandse Loterij 36-018
132 RUS Matvey Mamykin RUS Katusha - Alpecin 22-174
133 FRA Guillaume Bonnafond FRA Cofidis 29-305
134 SPA Imanol Erviti Ollo SPA Movistar 33-160
135 BEL Rémy Mertz BEL Lotto - Soudal 21-281
136 NZL Aaron Gate NZL Aqua Blue Sport 26-148
137 UKR Andriy Grivko UKR Astana 33-260
138 OOS Lukas Pöstlberger OOS BORA - Hansgrohe 25-104
139 AUS Simon Gerrans AUS Orica - Scott 36-342
140 ZAF Jacobus "Jaco" Venter ZAF Dimension Data 30-069
141 NED Oscar Riesebeek NED Roompot - Nederlandse Loterij 24-121
142 BEL Dries Devenyns BEL Quick - Step Floors 33-276
143 NED Michel Kreder NED Aqua Blue Sport 29-252
144 FRA Romain Guillemois FRA Direct Energie 26-026
145 SLO Grega Bole SLO Bahrain - Merida 31-253
146 FRA Pierre-Roger Latour FRA AG2R - La Mondiale 23-193
147 FRA Quentin Jaurégui FRA AG2R - La Mondiale 23-001
148 CZE Petr Vakoc CZE Quick - Step Floors 24-286
149 BEL Benjamin Declercq BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-078
150 BEL Aimé De Gendt BEL Sport Vlaanderen - Baloise 22-310
151 EST Rein Taaramäe EST Katusha - Alpecin 29-365
152 FRA Nicolas Edet FRA Cofidis 29-143
153 GBR Simon Yates GBR Orica - Scott 24-259
DNF NED Albert Timmer NED Sunweb 31-314
DNF FRA Axel Domont FRA AG2R - La Mondiale 26-259
DNF AUS Ben Alexander O'Connor AUS Dimension Data 21-150
DNF NED Bert-Jan Lindeman NED LottoNL - Jumbo 27-311
DNF FRA Cédric Pineau FRA FDJ 31-350
DNF DEN Christopher Juul Jensen DEN Orica - Scott 27-291
DNF IRL Conor Dunne IRL Aqua Blue Sport 25-092
DNF AUS Damien Howson AUS Orica - Scott 24-253
DNF GBR Daniel Pearson GBR Aqua Blue Sport 23-056
DNF ITA Dario Cataldo ITA Astana 32-037
DNF ZAF Daryl Impey ZAF Orica - Scott 32-138
DNF BEL Dimitri Peyskens BEL 25-149
DNF SPA Enric Mas Nicolau SPA Quick - Step Floors 22-106
DNF ITA Eros Capecchi ITA Quick - Step Floors 30-314
DNF NED Etienne van Empel NED Roompot - Nederlandse Loterij 23-009
DNF FRA Fabien Doubey FRA Wanty - Groupe Gobert 23-184
DNF NED Floris Gerts NED BMC Racing 24-355
DNF JPN Fumiyuki Beppu JPN Trek - Segafredo 34-013
DNF USA Gregory Daniel USA Trek - Segafredo 22-166
DNF BEL Jérôme Baugnies BEL Wanty - Groupe Gobert 30-022
DNF FRA Jérôme Cousin FRA Cofidis 27-322
DNF SPA Jesus Hernandez Blazquez SPA Trek - Segafredo 35-207
DNF BEL Kenneth Van Rooy BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-197
DNF BEL Kevin Deltombe BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-055
DNF NOR Lars Petter Nordhaug NOR Aqua Blue Sport 32-344
DNF BEL Ludovic Robeet BEL 22-336
DNF SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Astana 33-151
DNF SLO Luka Pibernik SLO Bahrain - Merida 23-182
DNF SPA Marc Soler Gimenez SPA Movistar 23-152
DNF NED Martijn Budding NED Roompot - Nederlandse Loterij 21-236
DNF CHN Meiyin Wang CHN Bahrain - Merida 28-118
DNF ERI Mekseb Abraha Debesay ERI Dimension Data 25-313
DNF ZWI Michael Schär ZWI BMC Racing 30-206
DNF KAZ Nikita Stalnov Umerbekov KAZ Astana 25-222
DNF BEL Olivier Pardini BEL 31-267
DNF ITA Oliviero Troia ITA UAE Abu Dhabi 22-234
DNF GBR Peter Kennaugh GBR Sky 27-312
DNF BEL Preben Van Hecke BEL Sport Vlaanderen - Baloise 34-288
DNF BEL Sean De Bie BEL Lotto - Soudal 25-203
DNF NOR Sindre Skjölstad Lunke NOR Sunweb 24-006
DNF NED Sjoerd van Ginneken NED Roompot - Nederlandse Loterij 24-168
DNF DEN Sören Kragh Andersen DEN Sunweb 22-256
DNF NED Steven Lammertink NED LottoNL - Jumbo 23-140
DNF BEL Thomas De Gendt BEL Lotto - Soudal 30-168
DNF BEL Thomas Deruette BEL 21-292
DNF NED Tim Ariesen NED Roompot - Nederlandse Loterij 23-034
DNF BEL Xandro Meurisse BEL Wanty - Groupe Gobert 25-083
Liège - Bastogne - Liège 2017
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
23.04 Eindstand Alejandro Valverde Belmonte
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2017
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Antoine Warnier BEL 24 Jun 1993 1
Christophe Masson FRA 06 Sep 1985 1
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 1
Grégory Habeaux BEL 20 Oct 1982 3
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 1
Olivier Pardini BEL 30 Jul 1985 1
Sébastien Delfosse BEL 29 Nov 1982 3
Thomas Deruette BEL 06 Jul 1995 1
Aaron Gate NZL 26 Nov 1990 Aqua Blue Sport 1
Conor Dunne IRL 22 Jan 1992 Aqua Blue Sport 1
Daniel Pearson GBR 26 Feb 1994 Aqua Blue Sport 1
Lars Petter Nordhaug NOR 14 May 1984 Aqua Blue Sport 7
Lawrence "Larry" Warbasse USA 28 Jun 1990 Aqua Blue Sport 3
Mark Christian GBR 20 Oct 1990 Aqua Blue Sport 1
Michel Kreder NED 15 Aug 1987 Aqua Blue Sport 5
Stefan Denifl OOS 20 Sep 1987 Aqua Blue Sport 5
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 AG2R - La Mondiale 1
Axel Domont FRA 07 Aug 1990 AG2R - La Mondiale 1
Cyril Gautier FRA 26 Sep 1987 AG2R - La Mondiale 5
Domenico Pozzovivo ITA 30 Nov 1982 AG2R - La Mondiale 4
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 7
Pierre-Roger Latour FRA 12 Oct 1993 AG2R - La Mondiale 1
Quentin Jaurégui FRA 22 Apr 1994 AG2R - La Mondiale 1
Romain Bardet FRA 09 Nov 1990 AG2R - La Mondiale 5
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana 3
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 7
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Astana 4
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Astana 6
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Astana 5
Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 14 Sep 1991 Astana 1
Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 25 Feb 1990 Astana 1
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Astana 4
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 BMC Racing 4
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 BMC Racing 5
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 BMC Racing 4
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 BMC Racing 3
Floris Gerts NED 03 May 1992 BMC Racing 1
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 BMC Racing 4
Michael Schär ZWI 29 Sep 1986 BMC Racing 1
Samuel Sanchez Gonzalez SPA 05 Feb 1978 BMC Racing 10
Cesare Benedetti ITA 03 Aug 1987 BORA - Hansgrohe 4
Gregor Mühlberger OOS 04 Apr 1994 BORA - Hansgrohe 2
Jay McCarthy AUS 08 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 1
José Joao Mendes Pimenta Costa POR 24 Apr 1985 BORA - Hansgrohe 4
Lukas Pöstlberger OOS 10 Jan 1992 BORA - Hansgrohe 1
Patrick Konrad OOS 13 Oct 1991 BORA - Hansgrohe 3
Pawel Poljanski POL 06 May 1990 BORA - Hansgrohe 3
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 BORA - Hansgrohe 4
Alex Howes USA 01 Jan 1988 Cannondale - Drapac 6
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 Cannondale - Drapac 2
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Cannondale - Drapac 2
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Cannondale - Drapac 2
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 Cannondale - Drapac 4
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 Cannondale - Drapac 6
Tom-Jelte Slagter NED 01 Jul 1989 Cannondale - Drapac 5
Toms Skujins LAT 15 Jun 1991 Cannondale - Drapac 2
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 1
Guillaume Bonnafond FRA 23 Jun 1987 Cofidis 2
Jérôme Cousin FRA 05 Jun 1989 Cofidis 1
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 Cofidis 5
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Cofidis 6
Nicolas Edet FRA 02 Dec 1987 Cofidis 3
Stéphane Rossetto FRA 06 Apr 1987 Cofidis 2
Yohann Bagot FRA 06 Sep 1987 Cofidis 3
Ben Alexander O'Connor AUS 25 Nov 1995 Dimension Data 1
Igor Anton Hernandez SPA 02 Mar 1983 Dimension Data 6
Jacobus "Jaco" Venter ZAF 13 Feb 1987 Dimension Data 2
Jacques Janse van Rensburg ZAF 06 Sep 1987 Dimension Data 4
Mekseb Abraha Debesay ERI 15 Jun 1991 Dimension Data 1
Nathan Haas AUS 12 Mar 1989 Dimension Data 4
Omar Fraile Matarranz SPA 17 Jul 1990 Dimension Data 2
Serge Pauwels BEL 21 Nov 1983 Dimension Data 4
Anthony Roux FRA 18 Apr 1987 FDJ 5
Arnaud Courteille FRA 13 Mar 1989 FDJ 1
Arthur Vichot FRA 26 Nov 1988 FDJ 5
Benoît Vaugrenard FRA 05 Jan 1982 FDJ 7
Cédric Pineau FRA 08 May 1985 FDJ 2
Kévin Réza FRA 18 May 1988 FDJ 6
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 FDJ 2
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 FDJ 4
Bart De Clercq BEL 26 Aug 1986 Lotto - Soudal 6
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Lotto - Soudal 7
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 Lotto - Soudal 1
Sean De Bie BEL 03 Oct 1991 Lotto - Soudal 1
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Soudal 4
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto - Soudal 5
Tomasz Marczynski POL 06 Mar 1984 Lotto - Soudal 3
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto - Soudal 5
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 9
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 Movistar 5
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 Movistar 7
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 6
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Movistar 3
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Movistar 4
Marc Soler Gimenez SPA 22 Nov 1993 Movistar 1
Rory Sutherland AUS 08 Feb 1982 Movistar 4
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 Orica - Scott 2
Christopher Juul Jensen DEN 06 Jul 1989 Orica - Scott 2
Damien Howson AUS 13 Aug 1992 Orica - Scott 1
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Orica - Scott 5
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 Orica - Scott 7
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Orica - Scott 6
Simon Gerrans AUS 16 May 1980 Orica - Scott 8
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Orica - Scott 2
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Quick - Step Floors 7
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 Quick - Step Floors 3
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Quick - Step Floors 3
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Quick - Step Floors 1
Eros Capecchi ITA 13 Jun 1986 Quick - Step Floors 2
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Quick - Step Floors 3
Laurens De Plus BEL 04 Sep 1995 Quick - Step Floors 2
Petr Vakoc CZE 11 Jul 1992 Quick - Step Floors 3
Etienne van Empel NED 14 Apr 1994 Roompot - Nederlandse Loterij 1
Jeroen Meijers NED 12 Jan 1993 Roompot - Nederlandse Loterij 1
Martijn Budding NED 31 Aug 1995 Roompot - Nederlandse Loterij 1
Nick van der Lijke NED 23 Sep 1991 Roompot - Nederlandse Loterij 2
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Roompot - Nederlandse Loterij 1
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Roompot - Nederlandse Loterij 5
Sjoerd van Ginneken NED 06 Nov 1992 Roompot - Nederlandse Loterij 2
Tim Ariesen NED 20 Mar 1994 Roompot - Nederlandse Loterij 1
Diego Rosa ITA 27 Mar 1989 Sky 2
Gianni Moscon ITA 20 Apr 1994 Sky 1
Michal Golas POL 29 Apr 1984 Sky 4
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 Sky 6
Peter Kennaugh GBR 15 Jun 1989 Sky 1
Sebastian Henao Gomez COL 05 Aug 1993 Sky 2
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 Sky 4
Tao Geoghegan Hart GBR 30 Mar 1995 Sky 1
Albert Timmer NED 13 Jun 1985 Sunweb 1
Lennard Hofstede NED 29 Dec 1994 Sunweb 1
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Sunweb 2
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Sunweb 2
Sindre Skjölstad Lunke NOR 17 Apr 1993 Sunweb 2
Sören Kragh Andersen DEN 10 Aug 1994 Sunweb 1
Tom Dumoulin NED 11 Nov 1990 Sunweb 5
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Sunweb 4
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Benjamin Declercq BEL 04 Feb 1994 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Eliot Lietaer BEL 15 Aug 1990 Sport Vlaanderen - Baloise 5
Kenneth Van Rooy BEL 08 Oct 1993 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Kevin Deltombe BEL 27 Feb 1994 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Preben Van Hecke BEL 09 Jul 1982 Sport Vlaanderen - Baloise 7
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 Sport Vlaanderen - Baloise 3
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Bahrain - Merida 7
Giovanni Visconti ITA 13 Jan 1983 Bahrain - Merida 5
Grega Bole SLO 13 Aug 1985 Bahrain - Merida 1
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Bahrain - Merida 5
Luka Pibernik SLO 23 Oct 1993 Bahrain - Merida 1
Meiyin Wang CHN 26 Dec 1988 Bahrain - Merida 1
Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 25 Aug 1991 Bahrain - Merida 1
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 Bahrain - Merida 4
Bryan Nauleau FRA 17 Mar 1988 Direct Energie 2
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 Direct Energie 2
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 Direct Energie 3
Lilian Calmejane FRA 06 Dec 1992 Direct Energie 2
Perrig Quémeneur FRA 26 Apr 1984 Direct Energie 4
Romain Guillemois FRA 28 Mar 1991 Direct Energie 1
Romain Sicard FRA 01 Jan 1988 Direct Energie 5
Thomas Voeckler FRA 22 Jun 1979 Direct Energie 6
André Fernando S. Martins Cardoso POR 03 Sep 1984 Trek - Segafredo 1
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Trek - Segafredo 3
Fumiyuki Beppu JPN 10 Apr 1983 Trek - Segafredo 5
Gregory Daniel USA 08 Nov 1994 Trek - Segafredo 1
Jarlinson Pantano Gomez COL 19 Nov 1988 Trek - Segafredo 4
Jesus Hernandez Blazquez SPA 28 Sep 1981 Trek - Segafredo 1
Michael Gogl OOS 04 Nov 1993 Trek - Segafredo 1
Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 06 Jul 1994 Trek - Segafredo 1
Alberto Losada Alguacil SPA 28 Feb 1982 Katusha - Alpecin 6
Angel Vicioso Arcos SPA 13 Apr 1977 Katusha - Alpecin 7
José Isidro Maciel Gonçalves POR 13 Feb 1989 Katusha - Alpecin 1
Matvey Mamykin RUS 31 Oct 1994 Katusha - Alpecin 1
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Katusha - Alpecin 3
Pavel Kochetkov RUS 07 Mar 1986 Katusha - Alpecin 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Katusha - Alpecin 5
Tiago Machado POR 18 Oct 1985 Katusha - Alpecin 4
Alexey Vermeulen USA 16 Dec 1994 LottoNL - Jumbo 2
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 LottoNL - Jumbo 2
Bert-Jan Lindeman NED 16 Jun 1989 LottoNL - Jumbo 3
Bram Tankink NED 03 Dec 1978 LottoNL - Jumbo 6
Enrico Battaglin ITA 17 Nov 1989 LottoNL - Jumbo 2
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 LottoNL - Jumbo 3
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 LottoNL - Jumbo 7
Steven Lammertink NED 04 Dec 1993 LottoNL - Jumbo 1
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 UAE Abu Dhabi 7
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 UAE Abu Dhabi 4
Manuele Mori ITA 09 Aug 1980 UAE Abu Dhabi 6
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 UAE Abu Dhabi 3
Matteo Bono ITA 11 Nov 1983 UAE Abu Dhabi 5
Oliviero Troia ITA 01 Sep 1994 UAE Abu Dhabi 1
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 UAE Abu Dhabi 7
Simone Petilli ITA 04 May 1993 UAE Abu Dhabi 1
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Wanty - Groupe Gobert 1
Dion Smith NZL 03 Mar 1993 Wanty - Groupe Gobert 1
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 Wanty - Groupe Gobert 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Wanty - Groupe Gobert 2
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 Wanty - Groupe Gobert 5
Marco Minnaard NED 11 Apr 1989 Wanty - Groupe Gobert 4
Thomas Degand BEL 13 May 1986 Wanty - Groupe Gobert 4
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Wanty - Groupe Gobert 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Romain Bardet NED Mathieu van der Poel
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
3 Léon Houa BEL 1892 - 1894
2 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2024
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Tadej Pogacar SLO 2020 - 2024
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Bauke Mollema NED 2011 - 2024
11 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2024
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Pieter Serry BEL 2012 - 2024
10 Simon Clarke AUS 2012 - 2024
10 Wout Poels NED 2012 - 2024
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2024
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Bauke Mollema NED 2011 - 2024
11 Diego Ulissi ITA 2011 - 2024
11 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2024
11 Pieter Serry BEL 2011 - 2024
11 Wout Poels NED 2011 - 2024
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar