G.P. Primavera (Amorebieta)

G.P. Primavera (Amorebieta) 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
14.04 Eindstand Carlos Alberto Betancur Gomez
Startlijst G.P. Primavera (Amorebieta) 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aldemar Reyes Ortega COL 22 Apr 1995 1
Carlos Julian Quintero Norena COL 05 Mar 1986 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 1
Jose Manuel Gutierrez Revuelta SPA 04 May 1988 1
Juan Felipe Osorio Arboleda COL 30 Jan 1995 1
Juan Pedro Lopez Perez SPA 31 Jul 1997 1
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 1
Unai Cuadrado SPA 26 Sep 1997 1
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Caja Rural - Seguros RGA 1
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 EF Education First 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Euskadi - Murias 1
Mario Gonzalez Salas SPA 06 Jun 1992 Euskadi - Murias 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskadi - Murias 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskadi - Murias 1
Sergio Samitier Samitier SPA 31 Aug 1995 Euskadi - Murias 1
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 Movistar 1
Carlos Barbero Cuesta SPA 29 Apr 1991 Movistar 2
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Movistar 1
Ruben Fernandez Andujar SPA 01 Mar 1991 Movistar 1
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 14.04 1.1 COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL Carlos Julian Quintero Norena SPA Eduard Prades Reverter
2018 08.04 1.1 CRC Andrey Amador Bikkazakova SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Wilmar Andres Paredes Zapata
2017 09.04 1.1 SPA Gorka Izagirre Insausti COL Wilmar Andres Paredes Zapata POR Rui Pedro Carvalho Vinhas
2016 10.04 1.1 ITA Giovanni Visconti SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Sergio Pardilla Bellon
2015 12.04 1.1 SPA José Herrada Lopez RUS Evgeny Shalunov SPA Carlos Barbero Cuesta
2014 13.04 1.1 SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Gorka Izagirre Insausti SPA David Belda Garcia
2013 07.04 1.1 POR Rui Alberto Costa Faria SPA Pablo Urtasun Perez SPA Alberto Contador Velasco
2012 08.04 1.1 ITA Giovanni Visconti SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Igor Anton Hernandez
2011 10.04 1.1 FRA Jonathan Hivert SPA David Lopez Garcia BEL Nick Nuyens
2010 11.04 1.1 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA Igor Anton Hernandez LUX Fränk Schleck
2009 12.04 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Egoi Martinez de Esteban SPA José Herrada Lopez
2008 13.04 1.1 ITA Damiano Cunego SPA Alejandro Valverde Belmonte FIN Kjell Carlström
2007 15.04 1.1 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Matteo Bono
2006 09.04 1.1 SPA Carlos Sastre Candil ITA Damiano Cunego SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2005 10.04 1.1 SPA David Etxebarria Alkorta ITA Damiano Cunego SPA Aitor Osa Eizaguirre
2004 11.04 1.3 SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Eddy Mazzoleni DUI Jens Voigt
2003 13.04 1.3 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Samuel Sanchez Gonzalez DEN Nicki Sörensen
2002 14.04 1.3 SPA Angel Vicioso Arcos VEN Unai Etxebarria Arana SPA David Etxebarria Alkorta
2001 15.04 1.3 SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Eddy Mazzoleni ITA Gianni Faresin
2000 09.04 1.3 VEN Unai Etxebarria Arana DUI Udo Bölts SPA Roberto Heras Hernandez
1999 11.04 1.3 SPA Roberto Heras Hernandez ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
1998 12.04 1.3 SPA Roberto Heras Hernandez DUI Udo Bölts SPA Daniel Clavero Sebastian
1997 13.04 1.3 SPA Mikel Zarrabeitia Uranga FRA Laurent Jalabert FRA Stéphane Heulot
1996 14.04 1.3 ZWI Mauro Gianetti ZWI Pascal Richard RUS Piotr Ugrumov
1995 09.04 1.4 FRA Laurent Jalabert ZWI Mauro Gianetti SPA Fernando Escartin Coti
1994 10.04 1.4 SPA Melcior Mauri Prat SPA Jesus Montoya Alarcon MEX Raul Alcala Gallegos
1993 . SPA Jon Unzaga Bombin SPA Pedro Delgado Robledo SPA Fernando Escartin Coti
1992 . SPA Federico Echave Musatadi SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Inaki Gaston Crespi
1991 . SPA Jesus Montoya Alarcon SPA Julian Gorospe Artabe SPA Jon Unzaga Bombin
1990 . SPA Inaki Gaston Crespi SPA Jesus Montoya Alarcon SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1989 10.04 Cat 4 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Alvaro Pino Counago SPA Federico Echave Musatadi
1988 10.04 DEN Jörgen Vagn Pedersen DUI Peter Hilse SPA Vicente Juan Ridaura Sebastian
1987 12.04 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Federico Echave Musatadi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1986 06.04 SPA Federico Echave Musatadi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga DUI Peter Hilse
1985 07.04 SPA Federico Echave Musatadi SPA José Recio Ariza SPA Inaki Gaston Crespi
1984 08.06 SPA José Luis Navarro Martinez SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Felipe Yanez de la Torre
1983 10.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA Juan Carlos Alonso Deteano SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1982 11.04 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Juan Fernandez Martin
1981 12.04 SPA José Luis Lopez Cerron SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Vicente Belda Vicedo
1980 13.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA Miguel Maria Lasa SPA Pedro Vilardebo
1979 15.04 SPA Miguel Maria Lasa FRA Dominique Sanders SPA Jesus Suarez Cueva
1978 16.04 SPA Domingo Perurena SPA Jesus Suarez Cueva SPA Miguel Maria Lasa
1977 17.04 SPA Vicente Lopez Carril SPA José Enrique Cima Prado DUI Klaus-Peter Thaler
1976 11.04 SPA José Enrique Cima Prado SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Eulalio Garcia Pereda
1975 13.04 SPA Antonio Martos Aguilar POR José Martins Freitas SPA José Antonio Gonzalez Linares
1974 07.04 SPA Andres Oliva Sanchez SPA Domingo Perurena SPA José Luis Abilleira Balboa
1973 08.04 SPA Miguel Maria Lasa SPA José Luis Abilleira Balboa SPA Ventura Diaz Arrey
1972 16.04 SPA José Gomez Lucas SPA José Luis Abilleira Balboa SPA Agustin Tamames Iglesias
1971 18.04 SPA Domingo Perurena SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Agustin Tamames Iglesias
1970 12.04 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Joaquim Galera Magdelano SPA Jesus Aranzabal Ojanguren
1969 13.04 SPA Manuel José Lasa SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1968 07.04 SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Domingo Perurena SPA Salvador Canet Garcia
1967 09.04 SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Jorge Marine Torres
1966 03.04 SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Antonio Momene Campo SPA José Perez Frances
1965 04.04 SPA José Perez Frances SPA Luis Otano SPA Ramon Saez Manzo
1964 12.04 SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Rafael Carrasco Guerra SPA José Perez Frances
1963 07.04 SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA José Antonio Momene Campo SPA Manuel Martin Pinera
1962 01.04 SPA Francisco Gabica SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia
1961 23.04 SPA Julian San Emeterio SPA Miguel Muruaga SPA Robert Morales Erostarbe
1960 03.04 SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Filipe Alberdi SPA Antonio Karmany
1959 05.04 SPA Robert Morales Erostarbe SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Francisco Moreno Martinez
1958 13.04 SPA Antonio Karmany SPA Jacinto Urrestarazu Munduate SPA Jesús Davoz Gorrotxategi
1957 25.03 SPA Emilio Cruz Díaz (1936) SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Francisco Moreno Martinez
1956 . SPA Cosme Barrutia Iturriagoitia SPA Jesus Morales Erostarbe SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia
1955 . SPA Hortensio Vidaurreta García SPA Jesús Loroño Artega SPA Carmelo Morales Erostarbe
1947 . SPA Miguel Poblet Orriols SPA José López Gándara SPA Julián Berrendero Martín
1946 . SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Miguel Lizarazu SPA Francisco Exposito
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2009
3 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1992
3 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1963 - 1968
2 Giovanni Visconti ITA 2012 - 2016
2 Roberto Heras Hernandez SPA 1998 - 1999
2 Juan Fernandez Martin SPA 1980 - 1983
2 Miguel Maria Lasa SPA 1973 - 1979
2 Domingo Perurena SPA 1971 - 1978
2 Antonio Gomez del Moral SPA 1966 - 1967
1 Carlos Alberto Betancur Gomez COL 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2018
5 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1992
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1983 - 1990
4 Miguel Maria Lasa SPA 1973 - 1980
4 Domingo Perurena SPA 1968 - 1978
4 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1968
4 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955 - 1960
3 Gorka Izagirre Insausti SPA 2014 - 2017
3 Damiano Cunego ITA 2005 - 2008
3 David Etxebarria Alkorta SPA 1999 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2018
6 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1995
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1983 - 1990
4 Udo Bölts DUI 1998 - 2001
4 Miguel Maria Lasa SPA 1973 - 1980
4 Domingo Perurena SPA 1968 - 1978
4 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1968
4 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955 - 1960
3 Gorka Izagirre Insausti SPA 2014 - 2017
3 Damiano Cunego ITA 2005 - 2008
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-118 Emilio Cruz Díaz (1936) SPA 1957
21-315 José Luis Navarro Martinez SPA 1984
22-010 Robert Morales Erostarbe SPA 1959
22-353 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003
23-098 Juan Fernandez Martin SPA 1980
23-299 José Enrique Cima Prado SPA 1976
23-351 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004
24-047 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2014
24-050 Roberto Heras Hernandez SPA 1998
24-082 Antonio Karmany SPA 1958
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-136 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-123 Domingo Perurena SPA 1978
33-087 Giovanni Visconti ITA 2016
33-010 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1968
32-065 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2010
32-029 Mauro Gianetti ZWI 1996
31-331 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1989
31-261 David Etxebarria Alkorta SPA 2005
31-222 Andrey Amador Bikkazakova CRC 2018
31-163 Miguel Maria Lasa SPA 1979
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2018
6 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1995
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1983 - 1990
4 Udo Bölts DUI 1998 - 2001
4 Miguel Maria Lasa SPA 1973 - 1980
4 Domingo Perurena SPA 1968 - 1978
4 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1962 - 1968
4 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955 - 1960
3 Gorka Izagirre Insausti SPA 2014 - 2017
3 Damiano Cunego ITA 2005 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-118 Emilio Cruz Díaz (1936) SPA 1957
20-221 Miguel Muruaga SPA 1961
20-347 Wilmar Andres Paredes Zapata COL 2017
21-200 Unai Cuadrado SPA 2019
21-216 Jacinto Urrestarazu Munduate SPA 1958
21-242 Dominique Sanders FRA 1979
21-256 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2019
21-257 Juan Pedro Lopez Perez SPA 2019
21-315 José Luis Navarro Martinez SPA 1984
21-318 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-348 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
35-273 Gianni Faresin ITA 2001
35-225 Ventura Diaz Arrey SPA 1973
35-083 Piotr Ugrumov RUS 1996
35-026 Mauro Gianetti ZWI 1999
34-263 Federico Echave Musatadi SPA 1995
34-248 Udo Bölts DUI 2001
34-136 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-123 Domingo Perurena SPA 1978
33-242 Udo Bölts DUI 2000
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar