Trofeo Baracchi

Trofeo Baracchi 1949
06 Nov 1949
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Adolfo Grosso ITA 21-325
1 ITA Fiorenzo Magni ITA 28-334
2 ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA 31-015
2 ITA Guido De Santi ITA 26-174
3 ITA Aldo Tosi ITA 26-116
3 ZWI Emilio Croci-Torti ZWI 27-214
Trofeo Baracchi 1949
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
06.11 Eindstand Fiorenzo Magni
06.11 Eindstand Adolfo Grosso
Startlijst Trofeo Baracchi 1949
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adolfo Grosso ITA 17 Dec 1927 1
Aldo Tosi ITA 13 Jul 1923 1
Antonio Bevilacqua (1918) ITA 22 Oct 1918 1
Emilio Croci-Torti ZWI 06 Apr 1922 1
Fiorenzo Magni ITA 07 Dec 1920 1
Guido De Santi ITA 16 May 1923 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1991 . ZWI Tony Rominger NED Erik Breukink ZWI Thomas Wegmuller
1990 15.09 1.1 DUI Rolf Golz
NED Tom Cordes
POL Joachim Halupczok
POL Zenon Jaskula
NOR Dag-Otto Lauritzen
GBR Sean Yates
1989 09.09 FRA Laurent Fignon
FRA Thierry Marie
AUS Allan Peiper
ITA Maurizio Fondriest
ITA Gianni Bugno
IRL Sean Kelly
1988 10.09 POL Czeslaw Lang
POL Lech Piasecki
ZWI Daniël Gisiger
ZWI Werner Stutz
FRA Charly Mottet
FRA Thierry Marie
1987 12.09 ITA Bruno Leali
ITA Massimo Ghirotto
ITA Giuseppe Saronni
POL Lech Piasecki
POL Czeslaw Lang
DUI Rolf Golz
1986 13.09 ITA Giuseppe Saronni
POL Lech Piasecki
ITA Daniele Caroli
AUS Michael Wilson
DEN Jesper Skibby
DEN Rolf Sörensen
1985 28.09 ITA Francesco Moser
DEN Hans-Henrik Oersted
ITA Daniele Caroli
AUS Michael Wilson
ZWI Benno Wiss
FRA Jean-François Bernard
1984 29.09 FRA Bernard Hinault
ITA Francesco Moser
ZWE Alf Segersall
ZWE Tommy Prim
ZWI Daniël Gisiger
ZWI Urs Freuler
1983 22.10 ZWI Daniël Gisiger
ITA Silvano Contini
NED Adri van der Poel
NED Hennie Kuiper
ZWE Alf Segersall
ZWE Tommy Prim
1982 23.10 ZWI Daniël Gisiger
ITA Roberto Visentini
NED Bert Oosterbosch
NED Hennie Kuiper
FRA Jacques Bossis
IRL Stephen Roche
1981 24.10 ZWI Daniël Gisiger
ZWI Serge Demierre
ITA Francesco Moser
NOR Knut Knudsen
NOR Geir Digerud
ITA Raniero Gradi
1980 25.10 BEL Alfons De Wolf
BEL Jean-Luc Vandenbroucke
BEL Ludo Peeters
NED Theo de Rooy
ZWI Daniël Gisiger
ZWI Josef Fuchs
1979 20.10 ITA Francesco Moser
ITA Giuseppe Saronni
BEL Alfons De Wolf
NED Jan van Houwelingen
NED Bert Oosterbosch
NED Henk Lubberding
1978 14.10 NOR Knut Knudsen
NED Roy Schuiten
NED Hennie Kuiper
NED Joop Zoetemelk
ZWE Bernt Johansson
ITA Gianbattista Baronchelli
1977 16.10 ZWE Bernt Johansson
ITA Carmelo Barone
BEL Freddy Maertens
NED Joop Zoetemelk
ITA Osvaldo Bettoni
ITA Serge Parsani
1976 24.10 BEL Freddy Maertens
BEL Michel Pollentier
ITA Francesco Moser
NED Roy Schuiten
ITA Davide Boifava
DEN Jörgen Marcussen
1975 27.10 ITA Francesco Moser
ITA Gianbattista Baronchelli
BEL Freddy Maertens
BEL Michel Pollentier
NED Gerrie Knetemann
NED Hennie Kuiper
1974 27.10 ITA Francesco Moser
NED Roy Schuiten
ZWE Gösta Pettersson
COL Martin Emilio "Cochise" Rodriguez Gutierez
BEL Eddy Merckx
BEL Roger De Vlaeminck
1973 21.10 ITA Felice Gimondi
COL Martin Emilio "Cochise" Rodriguez Gutierez
ITA Davide Boifava
ZWE Gösta Pettersson
GBR Dave Lloyd
GBR Phil Bayton
1972 11.10 BEL Eddy Merckx
BEL Roger Swerts
ITA Davide Boifava
ITA Felice Gimondi
ZWE Gösta Pettersson
ZWE Tomas Pettersson
1971 04.11 DEN Leif Mortensen
SPA Luis Ocana Pernia
ZWE Gösta Pettersson
ZWE Tomas Pettersson
FRA Bernard Thevenet
FRA Roger Pingeon
1970 04.11 ZWE Gösta Pettersson
ZWE Tomas Pettersson
DEN Leif Mortensen
DEN Ole Ritter
BEL Herman Vanspringel
BEL Willy In 't Ven
1969 02.10 BEL Herman Vanspringel
POR Joaquim Agostinho
ITA Gianni Motta
DEN Ole Ritter
ITA Davide Boifava
BEL Eddy Merckx
1968 01.11 ITA Felice Gimondi
FRA Jacques Anquetil
BEL Herman Vanspringel
DEN Ole Ritter
SPA Jesus Aranzabal Ojanguren
SPA Luis Ocana Pernia
1967 . BEL Eddy Merckx
BEL Ferdinand Bracke
FRA Bernard Guyot
FRA Jacques Anquetil
NED Jo de Roo
NED Peter Post
1966 04.11 BEL Eddy Merckx
BEL Ferdinand Bracke
FRA Georges Chappe
FRA Raymond Poulidor
NED Bart Zoet
NED Gerben Karstens
1965 04.11 FRA Jacques Anquetil
FRA Jean Stablinski
ITA Michele Dancelli
ITA Pietro Scandelli
ITA Giuseppe Fezzardi
ITA Tommaso De Pra
1964 01.11 ITA Giacomo Fornoni
ITA Gianni Motta
ITA Ercole Baldini
ITA Vittorio Adorni
DUI Rudi Altig
GBR Tom Simpson
1963 01.11 FRA Joseph Novales
FRA Joseph Velly
FRA Jacques Anquetil
FRA Raymond Poulidor
BEL Ferdinand Bracke
BEL Walter Boucquet
1962 01.11 FRA Jacques Anquetil
DUI Rudi Altig
ITA Arnaldo Pambianco
ITA Ercole Baldini
ITA Aldo Moser
ITA Giuseppe Fezzardi
1961 01.11 ITA Ercole Baldini
FRA Joseph Velly
ITA Battista Babini
ITA Giacomo Fornoni
NED Bastiaan Maliepaard
FRA Jean-Claude Lebaube
1960 04.11 ITA Diego Ronchini
ITA Romeo Venturelli
ITA Aldo Moser
ITA Ercole Baldini
FRA Camille Le Menn
FRA Claude Valdois
1959 04.11 ITA Aldo Moser
ITA Ercole Baldini
ITA Diego Ronchini
ITA Michele Gismondi
FRA André Darrigade
FRA Jacques Anquetil
1958 04.10 ITA Aldo Moser
ITA Ercole Baldini
FRA André Darrigade
FRA Jacques Anquetil
FRA Gérard Saint
FRA Roger Rivière
1957 04.11 ITA Ercole Baldini
ITA Fausto Coppi
ZWI Alcide Vaucher
ZWI Rolf Graf
ITA Aldo Moser
ITA Oreste Magni
1956 04.11 FRA André Darrigade
ZWI Rolf Graf
ITA Fausto Coppi
ITA Riccardo Filippi
ITA Donato Piazza
ITA Giorgio Albani
1955 04.11 ITA Fausto Coppi
ITA Riccardo Filippi
BEL Jean Brankart
BEL Marcel Janssens (1931)
FRA André Darrigade
FRA Jacques Anquetil
1954 04.11 ITA Fausto Coppi
ITA Riccardo Filippi
FRA Jacques Anquetil
FRA Louison Bobet
ITA Donato Piazza
ITA Fiorenzo Magni
1953 04.11 ITA Fausto Coppi
ITA Riccardo Filippi
FRA Antonin Rolland
FRA Jacques Anquetil
ITA Giancarlo Astrua
ITA Nino Defilippis
1952 01.11 ITA Giancarlo Astrua
ITA Nino Defilippis
ITA Giuseppe Minardi
ITA Loretto Petrucci
ITA Fausto Coppi
ITA Michele Gismondi
1951 01.11 ITA Fiorenzo Magni
ITA Giuseppe Minardi
ZWI Ferdi Kübler
ITA Gino Bartali
ITA Alfredo Martini
ITA Loretto Petrucci
1950 . ITA Antonio Bevilacqua (1918)
ITA Fiorenzo Magni
ITA Fausto Coppi
ITA Serse Coppi
ITA Giorgio Albani
ITA Virgilio Salimbeni
1949 06.11 ITA Adolfo Grosso
ITA Fiorenzo Magni
ITA Antonio Bevilacqua (1918)
ITA Guido De Santi
ITA Aldo Tosi
ZWI Emilio Croci-Torti
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1985
4 Ercole Baldini ITA 1957 - 1961
4 Fausto Coppi ITA 1953 - 1957
3 Daniël Gisiger ZWI 1981 - 1983
3 Eddy Merckx BEL 1966 - 1972
3 Jacques Anquetil FRA 1962 - 1968
3 Riccardo Filippi ITA 1953 - 1955
3 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1951
2 Lech Piasecki POL 1986 - 1988
2 Giuseppe Saronni ITA 1979 - 1986
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jacques Anquetil FRA 1953 - 1968
7 Francesco Moser ITA 1974 - 1985
7 Ercole Baldini ITA 1957 - 1964
7 Fausto Coppi ITA 1950 - 1957
6 Daniël Gisiger ZWI 1980 - 1988
5 Eddy Merckx BEL 1966 - 1974
5 Gösta Pettersson ZWE 1970 - 1974
5 Aldo Moser ITA 1957 - 1962
4 Hennie Kuiper NED 1975 - 1983
4 Davide Boifava ITA 1969 - 1976
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jacques Anquetil FRA 1953 - 1968
7 Daniël Gisiger ZWI 1979 - 1988
7 Francesco Moser ITA 1974 - 1985
7 Ercole Baldini ITA 1957 - 1964
7 Fausto Coppi ITA 1950 - 1957
5 Eddy Merckx BEL 1966 - 1974
5 Gösta Pettersson ZWE 1970 - 1974
5 Aldo Moser ITA 1957 - 1962
4 Lech Piasecki POL 1986 - 1989
4 Hennie Kuiper NED 1975 - 1983
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-225 Nino Defilippis ITA 1952
21-140 Eddy Merckx BEL 1966
21-196 Carmelo Barone ITA 1977
21-233 Gianni Motta ITA 1964
21-325 Adolfo Grosso ITA 1949
21-330 Romeo Venturelli ITA 1960
22-028 Giuseppe Saronni ITA 1979
22-051 Gianbattista Baronchelli ITA 1975
22-283 Riccardo Filippi ITA 1953
23-130 Francesco Moser ITA 1974
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-050 Fausto Coppi ITA 1957
36-050 Fausto Coppi ITA 1955
35-050 Fausto Coppi ITA 1954
34-297 Jacques Anquetil FRA 1968
34-101 Francesco Moser ITA 1985
34-050 Fausto Coppi ITA 1953
33-167 Jean Stablinski FRA 1965
33-116 Czeslaw Lang POL 1988
33-102 Francesco Moser ITA 1984
31-300 Jacques Anquetil FRA 1965
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jacques Anquetil FRA 1953 - 1968
7 Daniël Gisiger ZWI 1979 - 1988
7 Francesco Moser ITA 1974 - 1985
7 Ercole Baldini ITA 1957 - 1964
7 Fausto Coppi ITA 1950 - 1957
5 Eddy Merckx BEL 1966 - 1974
5 Gösta Pettersson ZWE 1970 - 1974
5 Aldo Moser ITA 1957 - 1962
4 Lech Piasecki POL 1986 - 1989
4 Hennie Kuiper NED 1975 - 1983
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-300 Jacques Anquetil FRA 1953
19-316 Mario Noris ITA 1978
20-225 Nino Defilippis ITA 1952
20-300 Jacques Anquetil FRA 1954
20-358 Raniero Gradi ITA 1981
21-140 Eddy Merckx BEL 1966
21-143 Michele Gismondi ITA 1952
21-146 Rolf Sörensen DEN 1986
21-196 Carmelo Barone ITA 1977
21-228 Nino Defilippis ITA 1953
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-050 Fausto Coppi ITA 1957
37-106 Gino Bartali ITA 1951
37-050 Fausto Coppi ITA 1956
36-050 Fausto Coppi ITA 1955
35-050 Fausto Coppi ITA 1954
34-297 Jacques Anquetil FRA 1968
34-261 Hennie Kuiper NED 1983
34-115 Czeslaw Lang POL 1989
34-101 Francesco Moser ITA 1985
34-050 Fausto Coppi ITA 1953
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar