Vuelta Castilla y Leon

Vuelta Castilla y Leon 2014 | Rit 3
18 May 2014
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA 30-176
2 POR Sergio Ferreira Sousa POR 30-220
3 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Movistar 28-344
Startlijst Vuelta Castilla y Leon 2014
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Carlos Barbero Cuesta SPA 29 Apr 1991 2
David Belda Garcia SPA 18 Mar 1983 1
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 3
Marcos Garcia Fernandez SPA 04 Dec 1986 1
Paolo Ciavatta ITA 06 Nov 1984 1
Sergey Shilov RUS 06 Feb 1988 1
Sergio Ferreira Sousa POR 11 Oct 1983 1
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Movistar 2
Sylwester Szmyd POL 02 Mar 1978 Movistar 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 27.07 2.1 ARG Eduardo Sepulveda DUI Felix Engelhardt NED Alex Molenaar
2022 28.07 2.1 GBR Simon Yates NZL George Bennett SPA Jonathan Lastra Martinez
2021 29.07 1.1 FRA Matis Louvel ITA Stefano Oldani URU Mauricio Moreira
2019 27.04 2.1 ITA Davide Cimolai CDN Guillaume Boivin FRA Jérôme Cousin
2018 22.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Carlos Barbero Cuesta SPA Eduard Prades Reverter
2017 21.05 2.1 FRA Jonathan Hivert SPA Jaime Roson Garcia POR Henrique Madeira Casimiro
2016 17.04 2.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia POR Joni Silva Brandao
2015 19.04 2.1 FRA Pierre Rolland SPA Benat Intxausti Elorriaga SPA Igor Anton Hernandez
2014 18.05 2.1 SPA David Belda Garcia SPA Marcos Garcia Fernandez POL Sylwester Szmyd
2013 14.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Francisco Mancebo Perez ITA Francesco Lasca
2012 15.04 2.1 SPA Javier Moreno Bazan FRA Guillaume Levarlet SPA Pablo Urtasun Perez
2011 17.04 2.1 SPA Xavier Tondo Volpini NED Bauke Mollema SPA Igor Anton Hernandez
2010 18.04 2.1 SPA Alberto Contador Velasco SPA Igor Anton Hernandez SPA Ezequiel Mosquera Miguez
2009 27.03 2.1 USA Levi Leipheimer SPA Alberto Contador Velasco USA David Zabriskie
2008 28.03 2.1 SPA Alberto Contador Velasco COL Juan Mauricio Soler Rodriguez NED Thomas Dekker
2007 30.03 2.1 SPA Alberto Contador Velasco SPA Koldo Gil Perez SPA Juan Jose Cobo Acebo
2006 24.03 2.1 KAZ Alexandre Vinokourov SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Jose Luis Rubiera Vigil
2005 01.05 2.1 SPA Carlos Garcia Quesada SPA Francisco Perez Sanchez (1978) SPA David Blanco Rodriguez
2004 02.05 2.3 SPA Koldo Gil Perez SPA David Navas Chica SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios
2003 24.05 2.3 SPA Francisco Mancebo Perez RUS Denis Menchov ZWI Alex Zülle
2002 06.05 2.3 SPA Juan Miguel Mercado Martin SPA Joan Horrach Ripoll ITA Leonardo Piepoli
2001 09.08 2.4 SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez USA Levi Leipheimer SPA Manuel Beltran Martinez
2000 04.08 2.4 SPA Francisco Mancebo Perez SPA Aitor Osa Eizaguirre BEL Dave Bruylandts
1999 05.08 2.4 ITA Leonardo Piepoli ITA Alberto Elli ITA Giuseppe Guerini
1998 04.06 2.4 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Angel Luis Casero Moreno DUI Jan Ullrich
1997 07.08 2.4 SPA Angel Luis Casero Moreno FRA Laurent Jalabert DUI Udo Bölts
1996 08.08 2.4 ITA Andrea Peron (1971) DUI Udo Bölts SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro
1995 06.08 Nat SPA Santiago Blanco Gil SPA Aitor Garmendia Arbilla DEN Claus Michael Möller
1994 18.08 Nat SPA Melcior Mauri Prat SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal BEL Nico Emonds
1993 19.08 Nat SPA Miguel Indurain Larraya SPA Abraham Olano Manzano SPA Antonio Martin Velasco
1992 27.08 Nat RUS Asiate Saitov GBR Malcolm Elliott SPA Angel Edo Alsina
1991 . SPA José Rodriguez Garcia SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez
1989 16.04 Cat 4 SPA Federico Echave Musatadi DUI Peter Hilse NED Luc Suykerbuyk
1988 17.04 DUI Raimund Dietzen SPA Federico Echave Musatadi SPA Angel Arroyo Lanchas
1987 24.09 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA Antonio Esparza Sanz
1986 . SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz
1985 . SPA Jesus Blanco Villar SPA Federico Echave Musatadi SPA Miguel-Angel Iglesias Guerrero
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2010
2 Ruben Plaza Molina SPA 2013 - 2018
2 Francisco Mancebo Perez SPA 2000 - 2003
1 Eduardo Sepulveda ARG 2023 - 2023
1 Simon Yates GBR 2022 - 2022
1 Matis Louvel FRA 2021 - 2021
1 Davide Cimolai ITA 2019 - 2019
1 Jonathan Hivert FRA 2017 - 2017
1 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016 - 2016
1 Pierre Rolland FRA 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2010
3 Igor Anton Hernandez SPA 2010 - 2015
3 Francisco Mancebo Perez SPA 2000 - 2013
3 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1986 - 1991
3 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1989
2 Ruben Plaza Molina SPA 2013 - 2018
2 Levi Leipheimer USA 2001 - 2009
2 Koldo Gil Perez SPA 2004 - 2007
2 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2002
2 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 1998
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Francisco Mancebo Perez SPA 2000 - 2015
4 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2010
3 Igor Anton Hernandez SPA 2010 - 2015
3 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1986 - 1991
3 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1989
2 Nickolas Zukowsky CDN 2021 - 2023
2 Jonathan Lastra Martinez SPA 2019 - 2022
2 Stefano Oldani ITA 2019 - 2021
2 Eduard Prades Reverter SPA 2018 - 2019
2 Ruben Plaza Molina SPA 2013 - 2018
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-054 Santiago Blanco Gil SPA 1995
22-010 Matis Louvel FRA 2021
23-302 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2002
24-114 Alberto Contador Velasco SPA 2007
24-148 Francisco Mancebo Perez SPA 2000
24-314 Angel Luis Casero Moreno SPA 1997
24-360 Andrea Peron (1971) ITA 1996
25-112 Alberto Contador Velasco SPA 2008
25-198 Koldo Gil Perez SPA 2004
27-013 Carlos Garcia Quesada SPA 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-053 Ruben Plaza Molina SPA 2018
35-357 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
35-154 Levi Leipheimer USA 2009
33-045 Ruben Plaza Molina SPA 2013
32-189 Alexandre Vinokourov KAZ 2006
32-163 Xavier Tondo Volpini SPA 2011
32-059 Jonathan Hivert FRA 2017
32-044 Eduardo Sepulveda ARG 2023
31-061 David Belda Garcia SPA 2014
30-093 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1998
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Angel Edo Alsina SPA 1992 - 2006
7 Carlos Barbero Cuesta SPA 2013 - 2019
6 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1986 - 1994
5 Enrique Sanz Unzue SPA 2012 - 2019
5 Pablo Urtasun Perez SPA 2006 - 2013
5 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2011
4 Francisco Mancebo Perez SPA 2000 - 2015
3 Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 2021 - 2023
3 Nickolas Zukowsky CDN 2021 - 2023
3 Mihkel Räim EST 2017 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-275 Savva Novikov RUS 2019
20-293 Abner Gonzalez Rivera PUR 2021
21-029 Carlos Canal SPA 2022
21-034 Mason Hollyman GBR 2021
21-052 Santiago Blanco Gil SPA 1995
21-100 Jon Barrenetxea Golzarri SPA 2021
21-105 Stefano Oldani ITA 2019
21-120 Bauke Mollema NED 2008
21-126 Andrea Piccolo ITA 2022
21-251 Alessandro Verre ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-041 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
38-215 Daniele Bennati ITA 2019
38-127 Jakob Fuglsang DEN 2023
38-053 Ruben Plaza Molina SPA 2018
37-036 Francisco Mancebo Perez SPA 2013
36-297 Julien Simon FRA 2022
36-101 David Arroyo Duran SPA 2016
36-077 Sylwester Szmyd POL 2014
36-036 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2022
35-357 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2016
6 Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA 2007 - 2011
5 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2011
4 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 2006
4 Federico Colonna ITA 1994 - 1995
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1992 - 1994
2 Davide Cimolai ITA 2019 - 2019
2 Carlos Barbero Cuesta SPA 2017 - 2018
2 Ruben Plaza Molina SPA 2013 - 2018
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2012 - 2014
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-363 Federico Colonna ITA 1994
22-107 Oscar Freire Gomez SPA 1998
22-109 Asier Guenetxea Sasiain SPA 1992
22-197 David Herrero Llorente SPA 2002
22-285 Sergei Smetanine RUS 1996
22-341 Felix Engelhardt DUI 2023
22-351 Federico Colonna ITA 1995
22-353 Federico Colonna ITA 1995
22-354 Federico Colonna ITA 1995
23-014 Angel Edo Alsina SPA 1993
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-053 Ruben Plaza Molina SPA 2018
35-357 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
35-356 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
35-228 Angel Edo Alsina SPA 2006
35-151 Levi Leipheimer USA 2009
35-059 Laurent Brochard FRA 2003
33-230 José Vicente Garcia Acosta SPA 2006
33-178 Giacomo Nizzolo ITA 2022
33-045 Ruben Plaza Molina SPA 2013
33-014 Pablo Urtasun Perez SPA 2013
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alberto Contador Velasco SPA 2007 - 2010
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 1998
5 Andrea Peron (1971) ITA 1996 - 1996
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1993 - 1993
4 Levi Leipheimer USA 2009 - 2009
4 Vladimir Karpets RUS 2003 - 2007
4 Alexandre Vinokourov KAZ 2006 - 2006
4 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 1999
3 Davide Cimolai ITA 2019 - 2019
3 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-052 Santiago Blanco Gil SPA 1995
21-363 Federico Colonna ITA 1994
22-107 Oscar Freire Gomez SPA 1998
22-197 David Herrero Llorente SPA 2002
22-341 Felix Engelhardt DUI 2023
23-244 Vladimir Karpets RUS 2003
23-301 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2002
23-323 Alexander Evtushenko RUS 2017
23-323 Juan Antonio Flecha Giannoni SPA 2001
23-355 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-053 Ruben Plaza Molina SPA 2018
35-357 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
35-228 Angel Edo Alsina SPA 2006
35-154 Levi Leipheimer USA 2009
35-048 Stéphane Goubert FRA 2005
33-178 Giacomo Nizzolo ITA 2022
33-045 Ruben Plaza Molina SPA 2013
33-014 Pablo Urtasun Perez SPA 2013
32-361 Adriano Baffi ITA 1995
32-348 Endrio Leoni ITA 2001