Subida a Arrate

Subida a Arrate 1973
24 Mar 1973
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Santiago Lazcano SPA 26-016
2 DEN Leif Mortensen DEN 25-324
3 SPA Francisco Galdos Guana SPA 25-323
Subida a Arrate 1973
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.03 Eindstand Santiago Lazcano
Startlijst Subida a Arrate 1973
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Francisco Galdos Guana SPA 06 May 1947 1
Leif Mortensen DEN 05 May 1947 2
Santiago Lazcano SPA 08 Mar 1947 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1997 . DUI Udo Bölts
1996 . SPA Miguel Indurain Larraya
1995 . ITA Francesco Frattini
1994 . RUS Evgeni Berzin
1993 . ITA Franco Chioccioli
1992 . ITA Franco Chioccioli
1991 . SPA Miguel Indurain Larraya
1990 . FRA Thierry Claveyrolat
1989 . FRA Thierry Claveyrolat
1988 . SPA Jokin Mujika Aramburu
1987 . SPA Inaki Gaston Crespi
1986 08.06 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Juan Martin Zapatero Marcos
1985 09.06 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Angel De Las Heras Diaz SPA Juan-Tomas Martinez Gutierrez
1984 10.06 IRL Stephen Roche SPA Inaki Gaston Crespi SPA Mariano Sanchez Martinez
1983 12.06 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Antonio Coll Pontanilla
1982 13.06 SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Julian Gorospe Artabe
1981 17.05 BEL Johan De Muynck FRA Mariano Martinez GBR Graham Jones
1978 12.03 SPA Faustino Fernandez Ovies SPA Vicente Belda Vicedo ZWI Albert Zweifel
1977 09.06 SPA Carlos Ocana Crespo SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga SPA José Nazabal Mirendia
1975 23.03 SPA Francisco Galdos Guana SPA Luis Ocana Pernia SPA Santiago Lazcano
1974 17.03 SPA Pedro Torres Cruces SPA Andres Oliva Sanchez SPA Gonzalo Aja Barquin
1973 24.03 SPA Santiago Lazcano DEN Leif Mortensen SPA Francisco Galdos Guana
1972 11.03 SPA Gonzalo Aja Barquin SPA José Luis Abilleira Balboa BEL Herman Vanspringel
1971 27.03 SPA Luis Ocana Pernia SPA Gabriel Mascaro Febrer SPA Andres Oliva Sanchez
1970 21.03 SPA Joaquim Galera Magdelano SPA Eduardo Castello Vilanova DEN Leif Mortensen
1969 22.03 SPA Domingo Fernandez Lorenzo SPA Eduardo Castello Vilanova SPA Luis Ocana Pernia
1968 03.03 FRA Raymond Poulidor SPA Domingo Fernandez Lorenzo SPA Eusebio Velez Mendizabal
1967 12.03 SPA Eduardo Castello Vilanova SPA Ventura Diaz Arrey SPA Jaime Fullana Rossello
1966 29.05 FRA Raymond Poulidor SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Juan José Sagarduy
1965 21.03 SPA Julio Jimenez Munoz SPA Federico Martin Bahamontes SPA Angelino Soler Romaguera
1964 05.04 SPA Joaquim Galera Magdelano SPA Francisco Gabica SPA Eusebio Velez Mendizabal
1963 31.03 SPA Juan José Sagarduy SPA Federico Martin Bahamontes FRA Jacques Anquetil
1962 08.04 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Julio Jimenez Munoz SPA Esteban Martin Jimenez
1961 23.04 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Ventura Diaz Arrey SPA Jesús Loroño Artega
1960 10.04 SPA Federico Martin Bahamontes FRA Valentin Huot SPA Jesús Loroño Artega
1959 14.06 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Jesús Loroño Artega SPA Carmelo Morales Erostarbe
1958 27.04 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Benigno Aspuru Zarandona SPA Juan Bibiloni Frau
1957 . SPA José Michelena
1956 24.04 SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Antonio Gelabert SPA Carmelo Morales Erostarbe
1955 . SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia
1954 . SPA Oscar Elguezabal Pertica
1953 . SPA Julian Aguirrezábal Gallastegui
1952 . SPA Hortensio Vidaurreta García
1951 . SPA Manolo Rodriguez Barros
1950 . SPA Manolo Rodriguez Barros
1949 . SPA Jesús Loroño Artega
1948 . SPA Miguel Lizarazu
1947 . SPA Miguel Lizarazu
1946 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1945 . SPA José-Lopez "Pepin" Gándara Villegas
1944 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1943 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1942 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1941 . SPA Pedro Zugasti
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Federico Martin Bahamontes SPA 1958 - 1962
4 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
3 Inaki Gaston Crespi SPA 1985 - 1987
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1991 - 1996
2 Franco Chioccioli ITA 1992 - 1993
2 Thierry Claveyrolat FRA 1989 - 1990
2 Joaquim Galera Magdelano SPA 1964 - 1970
2 Raymond Poulidor FRA 1966 - 1968
2 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1955 - 1956
2 Manolo Rodriguez Barros SPA 1950 - 1951
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Federico Martin Bahamontes SPA 1958 - 1965
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1987
4 Jesús Loroño Artega SPA 1949 - 1961
4 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
3 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1975
3 Eduardo Castello Vilanova SPA 1967 - 1970
3 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1964 - 1968
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1991 - 1996
2 Franco Chioccioli ITA 1992 - 1993
2 Thierry Claveyrolat FRA 1989 - 1990
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Federico Martin Bahamontes SPA 1958 - 1965
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1987
4 Jesús Loroño Artega SPA 1949 - 1961
4 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
3 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1975
3 Eduardo Castello Vilanova SPA 1967 - 1970
3 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1964 - 1968
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1991 - 1996
2 Franco Chioccioli ITA 1992 - 1993
2 Thierry Claveyrolat FRA 1989 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-290 Juan José Sagarduy SPA 1963
22-015 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-315 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1956
23-014 Inaki Gaston Crespi SPA 1986
24-011 Joaquim Galera Magdelano SPA 1964
24-195 Stephen Roche IRL 1984
24-324 Pedro Torres Cruces SPA 1974
25-024 Faustino Fernandez Ovies SPA 1978
25-242 Gonzalo Aja Barquin SPA 1972
25-291 Luis Ocana Pernia SPA 1971
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-273 Federico Martin Bahamontes SPA 1962
32-352 Johan De Muynck BEL 1981
32-288 Federico Martin Bahamontes SPA 1961
31-323 Raymond Poulidor FRA 1968
31-275 Federico Martin Bahamontes SPA 1960
30-340 Federico Martin Bahamontes SPA 1959
30-144 Julio Jimenez Munoz SPA 1965
30-058 Domingo Fernandez Lorenzo SPA 1969
30-044 Raymond Poulidor FRA 1966
29-361 Joaquim Galera Magdelano SPA 1970
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Federico Martin Bahamontes SPA 1958 - 1965
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1987
4 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1975
4 Jesús Loroño Artega SPA 1949 - 1961
4 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1942 - 1946
3 Eduardo Castello Vilanova SPA 1967 - 1970
3 Joaquim Galera Magdelano SPA 1964 - 1970
3 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1964 - 1968
3 Angelino Soler Romaguera SPA 1965 - 1967
3 Ventura Diaz Arrey SPA 1961 - 1967
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-016 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-286 Niki Rüttimann ZWI 1984
21-290 Juan José Sagarduy SPA 1963
21-316 Juan Martin Zapatero Marcos SPA 1986
22-015 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-083 Julian Gorospe Artabe SPA 1982
22-110 Andres Oliva Sanchez SPA 1971
22-315 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1956
22-321 Leif Mortensen DEN 1970
22-328 Juan-Tomas Martinez Gutierrez SPA 1985
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-123 José Luis Mayoz Aizpurua SPA 1981
36-255 Federico Martin Bahamontes SPA 1965
35-103 Jesús Loroño Artega SPA 1961
34-265 Federico Martin Bahamontes SPA 1963
34-229 Antonio Gelabert SPA 1956
34-090 Jesús Loroño Artega SPA 1960
33-273 Federico Martin Bahamontes SPA 1962
33-155 Jesús Loroño Artega SPA 1959
32-352 Johan De Muynck BEL 1981
32-341 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1968
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Stephen Roche IRL 1984 - 1984
2 Alberto Fernandez Blanco SPA 1983 - 1983
2 Francisco Galdos Guana SPA 1975 - 1975
2 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1966 - 1968
2 Raymond Poulidor FRA 1966 - 1968
1 Johan De Muynck BEL 1981 - 1981
1 Mariano Martinez FRA 1981 - 1981
1 Gonzalo Aja Barquin SPA 1974 - 1974
1 Andres Oliva Sanchez SPA 1974 - 1974
1 Eduardo Castello Vilanova SPA 1967 - 1967
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-195 Stephen Roche IRL 1984
24-195 Stephen Roche IRL 1984
25-100 Andres Oliva Sanchez SPA 1974
25-113 Angelino Soler Romaguera SPA 1965
26-064 Joaquim Galera Magdelano SPA 1966
27-007 Eduardo Castello Vilanova SPA 1967
27-247 Gonzalo Aja Barquin SPA 1974
27-322 Francisco Galdos Guana SPA 1975
27-322 Francisco Galdos Guana SPA 1975
28-148 Alberto Fernandez Blanco SPA 1983
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-352 Johan De Muynck BEL 1981
32-340 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1968
32-239 Mariano Martinez FRA 1981
31-323 Raymond Poulidor FRA 1968
31-062 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1966
30-144 Julio Jimenez Munoz SPA 1965
30-044 Raymond Poulidor FRA 1966
29-198 Ventura Diaz Arrey SPA 1967
28-148 Alberto Fernandez Blanco SPA 1983
28-148 Alberto Fernandez Blanco SPA 1983
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar