Clasica a Alcobendas

Clasica a Alcobendas 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
09.05 Eindstand Juan Carlos Dominguez Dominguez
Startlijst Clasica a Alcobendas 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Angel Castresana del Val SPA 29 Feb 1972 1
David Clinger USA 22 Nov 1977 1
Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 31 Mar 1969 1
Emiliano Murtas ITA 23 Apr 1973 1
Jesus Zarate Estrada MEX 05 Sep 1974 1
Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi SPA 26 Apr 1973 1
Joseba Beloki Dorronsoro SPA 12 Aug 1973 1
Josep Jufre Pou SPA 05 Aug 1975 1
Ricardo Otxoa Palacios SPA 30 Aug 1974 1
Scott Moninger USA 20 Oct 1966 1
Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 31 Dec 1974 Banesto 1
Fabian Jeker ZWI 28 Nov 1968 Festina - Lotus 1
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 Festina - Lotus 1
Jose Luis Rubiera Vigil SPA 27 Jan 1973 Kelme - Costa Blanca 1
Jose Luis Rebollo Aguado SPA 08 Oct 1972 ONCE - Deutsche Bank 1
Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 14 Oct 1972 ONCE - Deutsche Bank 1
Angel Luis Casero Moreno SPA 27 Sep 1972 Vitalicio Seguros 1
David Garcia Marquina SPA 11 Apr 1970 Vitalicio Seguros 1
Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 13 Apr 1971 Vitalicio Seguros 2
Pedro Horrillo Muñoz SPA 27 Sep 1974 Vitalicio Seguros 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2008 11.05 2.1 SPA Ezequiel Mosquera Miguez POL Tomasz Marczynski ITA Massimo Codol
2007 13.05 2.1 SPA Luis Perez Rodriguez SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Alberto Fernandez de la Puebla Ramos
2006 07.05 2.1 CZE Jan Hruska RUS Vladimir Karpets SPA Daniel Moreno Fernandez
2005 08.05 2.1 RUS Pavel Tonkov SPA Jose Angel Gomez Marchante SPA Miguel Angel Martin Perdiguero
2004 09.05 2.3 SPA Iban Mayo Diez SPA Eladio Jimenez Sanchez FRA David Moncoutié
2003 11.05 2.3 SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez COL Santiago Botero Echeverry
2002 12.05 2.3 FRA David Moncoutié GBR David Millar KAZ Andrei Teteriouk
2001 13.05 2.4 SPA Abraham Olano Manzano SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez CZE Jan Hruska
2000 07.05 1.4 AUS Henk Vogels (1973) SPA Juan Carlos Vicario Barbera SPA Angel Vicioso Arcos
1999 09.05 1.4 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Miguel Angel Martin Perdiguero POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira
1998 10.05 1.4 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez VEN Unai Etxebarria Arana SPA David Etxebarria Alkorta
1997 11.05 1.4 RUS Sergei Smetanine SPA Angel Edo Alsina UKR Alexandre Gontchenkov
1996 12.05 1.4 ITA Stefano Cembali ITA Simone Biasci ITA Stefano Dante
1995 14.05 1.4 ITA Federico Colonna ITA Gian Matteo Fagnini SPA David Etxebarria Alkorta
1994 29.05 1.4 SPA Abraham Olano Manzano SPA Alberto Leanizbarrutia Abaunza ITA Paolo Lanfranchi
1993 . FRA Laurent Jalabert SPA Angel Edo Alsina SPA Alberto Leanizbarrutia Abaunza
1992 . SPA Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez
1991 . SPA Angel Edo Alsina SPA José Rodriguez Garcia SPA Vicente Prado Huergo
1989 . SPA Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis SPA Antonio Salvador SPA Ramon Ros
1987 . COL Jesus Nunez SPA Jesus Espinel ITA Flavio Vanzella
1986 . COL Roberto Rodriguez SPA Melcior Mauri Prat SPA Victor Gonzalo Guirao
1985 . SPA José Enrique Carrera Alvarez SPA Isaac Bernardo Lisaso Picado SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador
1984 . BEL Alain De Vuyst SPA José M. Albisu SPA Javier Murguialday Chasco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Abraham Olano Manzano SPA 1994 - 2001
2 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998 - 1999
2 Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis SPA 1989 - 1992
1 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008 - 2008
1 Luis Perez Rodriguez SPA 2007 - 2007
1 Jan Hruska CZE 2006 - 2006
1 Pavel Tonkov RUS 2005 - 2005
1 Iban Mayo Diez SPA 2004 - 2004
1 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003 - 2003
1 David Moncoutié FRA 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998 - 2003
3 Angel Edo Alsina SPA 1991 - 1997
2 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2007
2 Jan Hruska CZE 2001 - 2006
2 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 1999 - 2005
2 David Moncoutié FRA 2002 - 2004
2 Abraham Olano Manzano SPA 1994 - 2001
2 David Etxebarria Alkorta SPA 1995 - 1998
2 Alberto Leanizbarrutia Abaunza SPA 1993 - 1994
2 Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis SPA 1989 - 1992
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998 - 2003
3 Angel Edo Alsina SPA 1991 - 1997
2 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2007
2 Jan Hruska CZE 2001 - 2006
2 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 1999 - 2005
2 David Moncoutié FRA 2002 - 2004
2 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 1999 - 2003
2 Abraham Olano Manzano SPA 1994 - 2001
2 David Etxebarria Alkorta SPA 1995 - 1998
2 Alberto Leanizbarrutia Abaunza SPA 1993 - 1994
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-270 Federico Colonna ITA 1995
23-199 Sergei Smetanine RUS 1997
24-127 Abraham Olano Manzano SPA 1994
26-263 Iban Mayo Diez SPA 2004
26-280 Henk Vogels (1973) AUS 2000
27-012 David Moncoutié FRA 2002
27-027 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998
28-026 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999
28-239 Stefano Cembali ITA 1996
29-272 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-088 Pavel Tonkov RUS 2005
32-331 Luis Perez Rodriguez SPA 2007
32-174 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008
31-111 Abraham Olano Manzano SPA 2001
31-092 Jan Hruska CZE 2006
29-272 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003
28-239 Stefano Cembali ITA 1996
28-026 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999
27-027 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998
27-012 David Moncoutié FRA 2002
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 1999 - 2005
4 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1998 - 2003
3 Jan Hruska CZE 2001 - 2006
3 Angel Edo Alsina SPA 1991 - 1997
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002 - 2007
2 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2007
2 Francisco Perez Sanchez (1978) SPA 2005 - 2007
2 Luis Perez Rodriguez SPA 2003 - 2007
2 Robert Hunter ZAF 2005 - 2007
2 Igor Astarloa Askasibar SPA 2003 - 2006
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-167 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
20-189 Frank Vandenbroucke BEL 1995
21-166 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2005
21-168 David Clinger USA 1999
21-295 David Etxebarria Alkorta SPA 1995
21-307 Diego Milan Jimenez SPA 2007
22-017 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002
22-237 Alberto Fernandez de la Puebla Ramos SPA 2007
22-270 Federico Colonna ITA 1995
23-024 Angel Vicioso Arcos SPA 2000
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-352 Francisco Cabello Luque SPA 2006
36-088 Pavel Tonkov RUS 2005
35-073 Massimo Codol ITA 2008
34-235 Andrei Teteriouk KAZ 2002
33-192 Santiago Botero Echeverry COL 2006
32-331 Luis Perez Rodriguez SPA 2007
32-211 Gian Matteo Fagnini ITA 2003
32-206 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2005
32-201 Scott Moninger USA 1999
32-197 Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA 1995
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jan Hruska CZE 2001 - 2006
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004 - 2005
2 Iban Mayo Diez SPA 2004 - 2004
1 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008 - 2008
1 Bernardo Riccio ITA 2008 - 2008
1 Baden Cooke AUS 2008 - 2008
1 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007 - 2007
1 Luis Perez Rodriguez SPA 2007 - 2007
1 Robert Hunter ZAF 2007 - 2007
1 Aurélien Clerc ZWI 2006 - 2006
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-167 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
21-166 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2005
23-051 Bernardo Riccio ITA 2008
24-206 Isidro Nozal Vega SPA 2002
24-243 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006
25-203 David Herrero Llorente SPA 2005
25-256 Alexandre Usov BLR 2003
26-098 Jan Hruska CZE 2001
26-255 Aurélien Clerc ZWI 2006
26-262 Iban Mayo Diez SPA 2004
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-087 Pavel Tonkov RUS 2005
32-330 Luis Perez Rodriguez SPA 2007
32-173 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008
31-092 Jan Hruska CZE 2006
30-021 Robert Hunter ZAF 2007
29-272 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003
29-211 Baden Cooke AUS 2008
29-062 Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna SPA 2001
28-210 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2001
27-165 Jose Antonio Garrido Lima SPA 2003
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Iban Mayo Diez SPA 2004
1 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008
1 Bernardo Riccio ITA 2008
1 Baden Cooke AUS 2008
1 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007
1 Luis Perez Rodriguez SPA 2007
1 Robert Hunter ZAF 2007
1 Aurélien Clerc ZWI 2006
1 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006
1 Jan Hruska CZE 2006
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
3 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008 - 2008
3 Luis Perez Rodriguez SPA 2007 - 2007
3 Pavel Tonkov RUS 2005 - 2005
3 Iban Mayo Diez SPA 2004 - 2004
2 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2006
2 David Moncoutié FRA 2002 - 2002
1 Jan Hruska CZE 2006 - 2006
1 Leonardo Piepoli ITA 2003 - 2003
1 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003 - 2003
1 Alexandre Usov BLR 2003 - 2003
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-243 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006
25-256 Alexandre Usov BLR 2003
26-262 Iban Mayo Diez SPA 2004
26-292 Alberto Ongarato ITA 2002
27-012 David Moncoutié FRA 2002
28-210 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2001
29-062 Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna SPA 2001
29-272 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003
31-092 Jan Hruska CZE 2006
31-111 Abraham Olano Manzano SPA 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-088 Pavel Tonkov RUS 2005
32-331 Luis Perez Rodriguez SPA 2007
32-174 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2008
31-225 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-111 Abraham Olano Manzano SPA 2001
31-092 Jan Hruska CZE 2006
29-272 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2003
29-062 Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna SPA 2001
28-210 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2001
27-012 David Moncoutié FRA 2002