Trofeo Jaumendreu

Trofeo Jaumendreu 1953
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA José Segu Soriano SPA
2 SPA Federico Martin Bahamontes SPA
Trofeo Jaumendreu 1953
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand José Segu Soriano
Startlijst Trofeo Jaumendreu 1953
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1969 . ITA Dino Zandegu BEL Guido Reybrouck BEL Georges Vandenberghe (1941)
1968 . FRA Paul Lemeteyer FRA Serge Bolley SPA José Ramon Goyeneche Bilbao
1967 31.03 SPA José Perez Frances SPA Domingo Perurena SPA Jaime Alomar Florit
1966 25.03 SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Antonio Momene Campo SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1965 12.03 SPA Gregorio San Miguel Angulo SPA Luis Otano SPA Juan José Sagarduy
1964 06.03 FRA Joseph Novales SPA Gabriel Mas Arbona SPA Manuel Martin Pinera
1963 15.03 SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA Antonio Suarez Vasquez SPA José Perez Frances
1962 17.06 SPA Salvador Rosa Gomez SPA Luis Mayoral Rubin SPA Angel Ibanez Lahoz
1961 . SPA José Manuel Quesada Nortes SPA Antonio Gomez del Moral SPA Juan-Antonio Belmonte Prados
1960 . SPA Antonio Bertran Panades SPA José Perez Frances SPA Juan Escola
1959 20.09 SPA Juan Campillo Garcia SPA Fernando Mitja SPA Carlos Sanchez
1957 31.03 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA Miquel Bover Pons SPA Jesus Galdeano Portillo
1956 10.04 SPA Miquel Bover Pons SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Gabriel Company Bauzà
1955 02.04 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Santiago Mostajo Gutierrez SPA Alfredo Esmatges Yuste
1954 . SPA Aniceto Utset
1953 . SPA José Segu Soriano SPA Federico Martin Bahamontes
1952 . SPA Francisco Tarragona SPA Angel Paris SPA Santiago Mostajo Gutierrez
1951 . SPA Mariano Corrales Lausín SPA Juan Crespo Hita SPA Miguel Chacón Diaz
1950 . SPA Francisco Masip Llop SPA Joaquín Filbá Pascual SPA Sergio Celebrowsky
1949 . SPA Antonio Gelabert SPA Bernardo Capó Plomer SPA Arturo Dorsé
1948 . SPA Francisco Masip Llop SPA Miguel Poblet Orriols SPA Vicente Torellas
1947 . SPA Miguel Poblet Orriols
1946 . SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Antonio Gelabert SPA Miquel Gual Bauzà
1945 . SPA Miguel Poblet Orriols SPA Antonio Martín Eguia
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Francisco Masip Llop SPA 1948 - 1950
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1945 - 1947
1 Dino Zandegu ITA 1969 - 1969
1 Paul Lemeteyer FRA 1968 - 1968
1 José Perez Frances SPA 1967 - 1967
1 Antonio Gomez del Moral SPA 1966 - 1966
1 Gregorio San Miguel Angulo SPA 1965 - 1965
1 Joseph Novales FRA 1964 - 1964
1 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1963 - 1963
1 Salvador Rosa Gomez SPA 1962 - 1962
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 José Perez Frances SPA 1960 - 1967
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1945 - 1948
2 Antonio Gomez del Moral SPA 1961 - 1966
2 Miquel Bover Pons SPA 1956 - 1957
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955 - 1956
2 Santiago Mostajo Gutierrez SPA 1952 - 1955
2 Francisco Masip Llop SPA 1948 - 1950
2 Antonio Gelabert SPA 1946 - 1949
1 Dino Zandegu ITA 1969 - 1969
1 Georges Vandenberghe (1941) BEL 1969 - 1969
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 José Perez Frances SPA 1960 - 1967
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1945 - 1948
2 Antonio Gomez del Moral SPA 1961 - 1966
2 Miquel Bover Pons SPA 1956 - 1957
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955 - 1956
2 Santiago Mostajo Gutierrez SPA 1952 - 1955
2 Francisco Masip Llop SPA 1948 - 1950
2 Antonio Gelabert SPA 1946 - 1949
1 Dino Zandegu ITA 1969 - 1969
1 Georges Vandenberghe (1941) BEL 1969 - 1969
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-100 Gregorio San Miguel Angulo SPA 1965
24-275 Salvador Rosa Gomez SPA 1962
26-006 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955
26-131 Antonio Gomez del Moral SPA 1966
26-227 Joseph Novales FRA 1964
27-276 Antonio Ferraz Nuñez SPA 1957
28-056 Miquel Bover Pons SPA 1956
29-035 Juan Campillo Garcia SPA 1959
29-039 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1963
30-094 José Perez Frances SPA 1967
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-094 José Perez Frances SPA 1967
29-039 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1963
29-035 Juan Campillo Garcia SPA 1959
28-056 Miquel Bover Pons SPA 1956
27-276 Antonio Ferraz Nuñez SPA 1957
26-227 Joseph Novales FRA 1964
26-131 Antonio Gomez del Moral SPA 1966
26-006 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955
24-275 Salvador Rosa Gomez SPA 1962
24-100 Gregorio San Miguel Angulo SPA 1965
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 José Perez Frances SPA 1960 - 1967
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1945 - 1948
2 Antonio Gomez del Moral SPA 1961 - 1966
2 Miquel Bover Pons SPA 1956 - 1957
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955 - 1956
2 Santiago Mostajo Gutierrez SPA 1952 - 1955
2 Francisco Masip Llop SPA 1948 - 1950
2 Antonio Gelabert SPA 1946 - 1949
1 Dino Zandegu ITA 1969 - 1969
1 Georges Vandenberghe (1941) BEL 1969 - 1969
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-199 Santiago Mostajo Gutierrez SPA 1955
22-259 Alfredo Esmatges Yuste SPA 1955
23-107 Domingo Perurena SPA 1967
23-165 Angel Ibanez Lahoz SPA 1962
23-271 Juan José Sagarduy SPA 1965
24-100 Gregorio San Miguel Angulo SPA 1965
24-275 Salvador Rosa Gomez SPA 1962
25-085 Jesus Galdeano Portillo SPA 1957
25-130 Luis Mayoral Rubin SPA 1962
25-222 José Antonio Momene Campo SPA 1966
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-277 Manuel Martin Pinera SPA 1964
31-045 Luis Otano SPA 1965
30-363 Gabriel Mas Arbona SPA 1964
30-299 Antonio Suarez Vasquez SPA 1963
30-094 José Perez Frances SPA 1967
29-097 Jaime Alomar Florit SPA 1967
29-046 Miquel Bover Pons SPA 1957
29-039 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1963
29-035 Juan Campillo Garcia SPA 1959
28-056 Miquel Bover Pons SPA 1956
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar