Subida al Urkiola

Subida al Urkiola 2007
05 Aug 2007
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Jose Angel Gomez Marchante SPA Saunier Duval 27-067
2 SPA David Lopez Garcia SPA Caisse d'Epargne 26-084
3 SPA Juan Jose Cobo Acebo SPA Saunier Duval 26-175
Subida al Urkiola 2007
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
05.08 Eindstand Jose Angel Gomez Marchante
Startlijst Subida al Urkiola 2007
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
David Lopez Garcia SPA 13 May 1981 Caisse d'Epargne 1
Jose Angel Gomez Marchante SPA 30 May 1980 Saunier Duval 1
Juan Jose Cobo Acebo SPA 11 Feb 1981 Saunier Duval 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2009 02.08 1.1 SPA Igor Anton Hernandez SPA Xavier Tondo Volpini COL Freddy Emir Montana Cadena
2008 03.08 1.1 SPA David Arroyo Duran SPA Juan Jose Cobo Acebo SPA Sergio Pardilla Bellon
2007 05.08 1.1 SPA Jose Angel Gomez Marchante SPA David Lopez Garcia SPA Juan Jose Cobo Acebo
2006 13.08 1.1 SPA Iban Mayo Diez SPA Ricardo Serrano Gonzalez SPA Igor Anton Hernandez
2005 14.08 1.1 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Jose Alberto Benitez Roman ITA Matteo Carrara
2004 08.08 1.3 ITA Leonardo Piepoli ITA Francesco Casagrande SPA Carlos Garcia Quesada
2003 10.08 1.3 ITA Leonardo Piepoli BEL Dave Bruylandts SPA Haimar Zubeldia Agirre
2002 11.08 1.3 ITA Dario Frigo SPA Carlos Garcia Quesada ITA Danilo Di Luca
2001 12.08 1.4 SPA Jon Odriozola Mugarza SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2000 13.08 1.4 ITA Francesco Casagrande ITA Leonardo Piepoli ITA Davide Rebellin
1999 08.08 1.4 ITA Leonardo Piepoli SPA Francisco Tomas Garcia Rodriguez SPA José Maria Jimenez Sastre
1998 09.08 1.3 ITA Simone Borgheresi BEL Axel Merckx SPA Angel Luis Casero Moreno
1997 10.08 1.3 ZWI Beat Zberg SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Jon Odriozola Mugarza
1996 11.08 1.3 SPA José Maria Jimenez Sastre ITA Marco Fincato ITA Oscar Pellicioli
1995 13.08 1.3 ITA Leonardo Piepoli NED Erik Breukink ITA Claudio Chiappucci
1994 07.08 1.3 SPA José Maria Jimenez Sastre ITA Claudio Chiappucci SPA Jose Luis Arrieta Lujambio
1993 08.08 1.2 ZWI Tony Rominger ITA Claudio Chiappucci USA Andrew Hampsten
1992 09.08 1.2 ITA Claudio Chiappucci SPA Pedro Delgado Robledo ITA Ivan Gotti
1991 11.08 1.2 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Jesus Montoya Alarcon
1990 12.08 1.3 USA Andrew Hampsten ZWI Tony Rominger SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1989 13.08 USA Andrew Hampsten SPA Santos Hernandez Calvo SPA Francisco Javier Quevedo Prades
1988 14.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Miguel Angel Martinez Torres SPA Alvaro Pino Counago
1987 14.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga FRA Jérôme Simon SPA Jesus Rodriguez Magro
1986 14.08 COL Oscar de Jesus Vargas Restrepo COL José Alirio Chizabas Torres SPA Jokin Mujika Aramburu
1985 14.08 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Vicente Belda Vicedo COL José Alirio Chizabas Torres
1984 14.08 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Inaki Gaston Crespi
1969 16.03 SPA Gabriel Mascaro Febrer SPA Domingo Fernandez Lorenzo SPA Ventura Diaz Arrey
1968 01.04 SPA Joaquim Galera Magdelano SPA Mariano Diaz Diaz SPA Domingo Fernandez Lorenzo
1966 19.05 SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Francisco Gabica SPA Gregorio San Miguel Angulo
1965 28.03 SPA Julio Jimenez Munoz SPA Juan José Sagarduy SPA Federico Martin Bahamontes
1964 22.03 SPA Julio Jimenez Munoz SPA Juan José Sagarduy SPA Joaquim Galera Magdelano
1962 . SPA Julio Jimenez Munoz SPA Juan José Sagarduy SPA Antonio Karmany
1961 21.05 SPA Antonio Karmany SPA Juan José Sagarduy SPA Jesús Loroño Artega
1936 . SPA Claudio Leturiaga SPA Manuel Trueba Perez SPA Federico Ezquerra Alonso
1931 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Vicente Trueba Perez SPA Federico Ezquerra Alonso
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Leonardo Piepoli ITA 1995 - 2004
3 Julio Jimenez Munoz SPA 1962 - 1965
2 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 1996
2 Andrew Hampsten USA 1989 - 1990
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1988
1 Igor Anton Hernandez SPA 2009 - 2009
1 David Arroyo Duran SPA 2008 - 2008
1 Jose Angel Gomez Marchante SPA 2007 - 2007
1 Iban Mayo Diez SPA 2006 - 2006
1 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2005 - 2005
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1995 - 2004
5 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Claudio Chiappucci ITA 1992 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1991
4 Juan José Sagarduy SPA 1961 - 1965
3 Andrew Hampsten USA 1989 - 1993
3 Julio Jimenez Munoz SPA 1962 - 1965
2 Igor Anton Hernandez SPA 2006 - 2009
2 Juan Jose Cobo Acebo SPA 2007 - 2008
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1995 - 2004
5 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Claudio Chiappucci ITA 1992 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1991
4 Juan José Sagarduy SPA 1961 - 1965
3 Andrew Hampsten USA 1989 - 1993
3 Julio Jimenez Munoz SPA 1962 - 1965
2 Igor Anton Hernandez SPA 2006 - 2009
2 Juan Jose Cobo Acebo SPA 2007 - 2008
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001 - 2005
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-144 Oscar de Jesus Vargas Restrepo COL 1986
23-182 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994
23-319 Leonardo Piepoli ITA 1995
25-009 Gabriel Mascaro Febrer SPA 1969
25-078 Jesus Rodriguez Magro SPA 1985
25-186 José Maria Jimenez Sastre SPA 1996
26-092 Beat Zberg ZWI 1997
26-094 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2005
26-153 Igor Anton Hernandez SPA 2009
27-067 Jose Angel Gomez Marchante SPA 2007
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-314 Leonardo Piepoli ITA 2004
32-134 Tony Rominger ZWI 1993
31-316 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-118 Pedro Delgado Robledo SPA 1991
31-092 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1988
31-052 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1966
30-229 Jon Odriozola Mugarza SPA 2001
30-151 Julio Jimenez Munoz SPA 1965
30-092 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987
30-008 Simone Borgheresi ITA 1998
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1995 - 2004
5 José Maria Jimenez Sastre SPA 1994 - 2001
4 Claudio Chiappucci ITA 1992 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1991
4 Juan José Sagarduy SPA 1961 - 1965
3 Andrew Hampsten USA 1989 - 1993
3 Julio Jimenez Munoz SPA 1962 - 1965
2 Igor Anton Hernandez SPA 2006 - 2009
2 Juan Jose Cobo Acebo SPA 2007 - 2008
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-341 Juan José Sagarduy SPA 1961
21-047 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1988
21-061 Santiago Blanco Gil SPA 1995
21-081 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
22-092 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2001
22-129 Haimar Zubeldia Agirre SPA 1999
22-144 Oscar de Jesus Vargas Restrepo COL 1986
22-221 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-281 Juan José Sagarduy SPA 1964
23-053 Jose Luis Arrieta Lujambio SPA 1994
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-262 Federico Martin Bahamontes SPA 1965
35-131 Jesús Loroño Artega SPA 1961
34-206 Massimo Donati ITA 2001
34-089 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1991
33-328 Francesco Casagrande ITA 2004
33-257 Stefano Cattai ITA 2001
33-090 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1990
33-070 Zenon Jaskula POL 1995
32-314 Leonardo Piepoli ITA 2004
32-202 Massimo Donati ITA 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar