Baltic Chain Tour

Baltic Chain Tour 2023 | Rit 3
20 Aug 2023
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Mads Landbo DEN Uno-X - Dare Development Team 18-324
2 ITA Filippo Fortin ITA Maloja Pushbikers 34-200
3 NED Roy Eefting NED Maloja Pushbikers 33-350
Baltic Chain Tour 2023
Startlijst Baltic Chain Tour 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Rait Ärm EST 2022 - 2023
1 Laurence Pithie NZL 2021 - 2021
1 Gert Joeäär EST 2020 - 2020
1 Emils Liepins LAT 2018 - 2018
1 Herman Dahl NOR 2017 - 2017
1 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2016
1 Andriy Kulyk UKR 2015 - 2015
1 Mathieu van der Poel NED 2014 - 2014
1 Philipp Walsleben DUI 2013 - 2013
1 Gediminas Bagdonas LTU 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rait Ärm EST 2020 - 2023
2 Gert Joeäär EST 2018 - 2020
2 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2017
1 Filippo Fortin ITA 2023 - 2023
1 Henri Uhlig DUI 2023 - 2023
1 Martin Laas EST 2022 - 2022
1 Mika Heming DUI 2022 - 2022
1 Antti-Jussi Juntunen FIN 2021 - 2021
1 Karl Patrick Lauk EST 2021 - 2021
1 Laurence Pithie NZL 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rait Ärm EST 2020 - 2023
3 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2020
2 Mihkel Räim EST 2021 - 2022
2 Pauls Rubenis LAT 2020 - 2022
2 Gert Joeäär EST 2018 - 2020
1 Filippo Fortin ITA 2023 - 2023
1 Henri Uhlig DUI 2023 - 2023
1 Kristoffer Skjerping NOR 2023 - 2023
1 Alekss Krasts LAT 2022 - 2022
1 Martin Laas EST 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-036 Laurence Pithie NZL 2021
19-217 Mathieu van der Poel NED 2014
22-143 Rait Ärm EST 2022
23-142 Rait Ärm EST 2023
23-276 Herman Dahl NOR 2017
24-283 Maris Bogdanovics LAT 2016
25-280 Philipp Walsleben DUI 2013
25-301 Emils Liepins LAT 2018
25-355 Andriy Kulyk UKR 2015
26-242 Gediminas Bagdonas LTU 2012
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-037 Gert Joeäär EST 2020
26-242 Gediminas Bagdonas LTU 2012
25-355 Andriy Kulyk UKR 2015
25-301 Emils Liepins LAT 2018
25-280 Philipp Walsleben DUI 2013
24-283 Maris Bogdanovics LAT 2016
23-276 Herman Dahl NOR 2017
23-142 Rait Ärm EST 2023
22-143 Rait Ärm EST 2022
19-217 Mathieu van der Poel NED 2014
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rait Ärm EST 2020 - 2023
3 Martin Laas EST 2013 - 2022
3 Mihkel Räim EST 2013 - 2022
3 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2020
3 Emils Liepins LAT 2012 - 2018
2 Henri Uhlig DUI 2022 - 2023
2 Oskar Myrestol Johansson NOR 2021 - 2022
2 Pauls Rubenis LAT 2020 - 2022
2 Sakarias Koller Löland NOR 2021 - 2022
2 Tomas Barta CZE 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-277 Lars Rouffaer NED 2022
18-323 Mads Landbo DEN 2023
19-031 Marcus Faglum Karlsson ZWE 2013
19-034 Laurence Pithie NZL 2021
19-059 Pauls Rubenis LAT 2020
19-062 Dylan Groenewegen NED 2012
19-141 Oskar Myrestol Johansson NOR 2021
19-208 Andrey Sazanov RUS 2013
19-213 Mathieu van der Poel NED 2014
19-237 Alexandr Kulikovskiy RUS 2016
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-234 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-232 Yuri Metlushenko UKR 2012
34-240 Alexander Gingsjö ZWE 2015
34-200 Filippo Fortin ITA 2023
33-350 Roy Eefting NED 2023
33-274 Alo Jakin EST 2020
33-133 Ian Wilkinson GBR 2012
33-037 Gert Joeäär EST 2020
32-235 Evaldas Siskevicius LTU 2021
32-176 Henning Bommel DUI 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rait Ärm EST 2020 - 2023
3 Martin Laas EST 2018 - 2022
3 Gediminas Bagdonas LTU 2012 - 2012
2 Gert Joeäär EST 2018 - 2020
2 Herman Dahl NOR 2017 - 2017
2 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2017
2 Alexander Gingsjö ZWE 2012 - 2015
2 Mykhaylo Kononenko UKR 2014 - 2014
1 Henri Uhlig DUI 2023 - 2023
1 Mads Landbo DEN 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-324 Mads Landbo DEN 2023
19-141 Oskar Myrestol Johansson NOR 2021
19-208 Andrey Sazanov RUS 2013
19-216 Mathieu van der Poel NED 2014
19-237 Alexandr Kulikovskiy RUS 2016
20-047 Phil Bauhaus DUI 2014
20-052 Mihkel Räim EST 2013
20-136 Rait Ärm EST 2020
20-163 Tobias Aagaard Hansen DEN 2022
21-102 Silver Mäoma EST 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-232 Yuri Metlushenko UKR 2012
34-240 Alexander Gingsjö ZWE 2015
33-272 Alo Jakin EST 2020
33-037 Gert Joeäär EST 2020
31-241 Alexander Gingsjö ZWE 2012
31-045 Gert Joeäär EST 2018
28-340 Martin Laas EST 2022
28-338 Martin Laas EST 2022
26-297 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
26-295 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Rait Ärm EST 2022 - 2023
3 Gert Joeäär EST 2018 - 2020
3 Maris Bogdanovics LAT 2016 - 2017
3 Philipp Walsleben DUI 2013 - 2013
3 Alexander Gingsjö ZWE 2012 - 2012
2 Laurence Pithie NZL 2021 - 2021
2 Emils Liepins LAT 2018 - 2018
2 Herman Dahl NOR 2017 - 2017
2 Andriy Kulyk UKR 2015 - 2015
2 Mathieu van der Poel NED 2014 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-031 Marcus Faglum Karlsson ZWE 2013
19-035 Laurence Pithie NZL 2021
19-216 Mathieu van der Poel NED 2014
21-102 Silver Mäoma EST 2016
22-140 Rait Ärm EST 2022
23-029 Matti Manninen FIN 2015
23-140 Rait Ärm EST 2023
23-275 Herman Dahl NOR 2017
24-225 Marcel Meisen DUI 2013
24-283 Maris Bogdanovics LAT 2016
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-272 Alo Jakin EST 2020
33-037 Gert Joeäär EST 2020
31-243 Alexander Gingsjö ZWE 2012
31-045 Gert Joeäär EST 2018
30-207 Ramunas Navardauskas LTU 2018
28-364 Andriy Vasylyuk UKR 2016
28-353 Clemens Fankhauser OOS 2014
26-297 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
26-242 Gediminas Bagdonas LTU 2012
25-355 Andriy Kulyk UKR 2015