N.K. Frankrijk

N.K. Frankrijk 1980
22 Jun 1980
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Pierre-Raymond Villemiane FRA Renault - Gitane 29-102
2 FRA Bernard Hinault FRA Renault - Gitane 25-220
3 FRA Raymond Martin FRA Miko - Mercier - Vivagel 31-031
N.K. Frankrijk 1980
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
22.06 Eindstand Pierre-Raymond Villemiane
Startlijst N.K. Frankrijk 1980
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Raymond Martin FRA 22 May 1949 Miko - Mercier - Vivagel 1
Bernard Hinault FRA 14 Nov 1954 Renault - Gitane 3
Pierre-Raymond Villemiane FRA 12 Mar 1951 Renault - Gitane 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.06 NC FRA Valentin Madouas FRA Rudy Molard FRA Julien Bernard
2022 26.06 NC FRA Florian Sénéchal FRA Anthony Turgis FRA Axel Zingle
2021 20.06 NC FRA Rémi Cavagna FRA Rudy Molard FRA Damien Touzé
2020 23.08 NC FRA Arnaud Démare FRA Bryan Coquard FRA Julian Alaphilippe
2019 30.06 NC FRA Warren Barguil FRA Julien Simon FRA Damien Touzé
2018 01.07 NC FRA Anthony Roux FRA Anthony Turgis FRA Julian Alaphilippe
2017 25.06 NC FRA Arnaud Démare FRA Nacer Bouhanni FRA Jérémy Leveau
2016 26.06 NC FRA Arthur Vichot FRA Tony Gallopin FRA Alexis Vuillermoz
2015 28.06 NC FRA Steven Tronet FRA Tony Gallopin FRA Sylvain Chavanel
2014 29.06 NC FRA Arnaud Démare FRA Nacer Bouhanni FRA Kévin Réza
2013 23.06 NC FRA Arthur Vichot FRA Sylvain Chavanel FRA Tony Gallopin
2012 24.06 NC FRA Nacer Bouhanni FRA Arnaud Démare FRA Adrien Petit
2011 26.06 NC FRA Sylvain Chavanel FRA Anthony Roux FRA Thomas Voeckler
2010 27.06 NC FRA Thomas Voeckler FRA Christophe Le Mével FRA Mickaël Delage
2009 28.06 NC FRA Dimitri Champion FRA Anthony Geslin FRA Anthony Roux
2008 29.06 NC FRA Nicolas Vogondy FRA Arnaud Coyot FRA Julien Loubet
2007 01.07 NC FRA Christophe Moreau FRA Pierrick Fédrigo FRA Patrice Halgand
2006 25.06 NC FRA Florent Brard FRA Thomas Voeckler FRA Didier Rous
2005 26.06 NC FRA Pierrick Fédrigo FRA Laurent Brochard FRA Nicolas Jalabert
2004 27.06 NC FRA Thomas Voeckler FRA Cyril Dessel FRA Benoît Salmon
2003 29.06 NC FRA Didier Rous FRA Richard Virenque FRA Patrice Halgand
2002 30.06 NC FRA Nicolas Vogondy FRA Nicolas Jalabert FRA Patrice Halgand
2001 01.07 NC FRA Didier Rous FRA Walter Bénéteau FRA Arnaud Pretot
2000 25.06 NC FRA Christophe Capelle FRA Jacky Durand FRA Anthony Morin
1999 27.06 NC FRA François Simon FRA Pascal Herve FRA Cédric Vasseur
1998 05.07 NC FRA Laurent Jalabert FRA Luc Leblanc FRA Richard Virenque
1997 29.06 NC FRA Stéphane Barthe FRA Damien Nazon FRA Franck Morelle
1996 23.06 NC FRA Stéphane Heulot FRA Laurent Roux FRA Frédéric Guesdon
1995 25.06 NC FRA Eddy Seigneur FRA Jean-Claude Colotti FRA Laurent Madouas
1994 26.06 NC FRA Jacky Durand FRA Frédéric Moncassin FRA Christophe Capelle
1993 27.06 NC FRA Jacky Durand FRA Laurent Brochard FRA Francisque Teyssier
1992 28.06 NC FRA Luc Leblanc FRA Thierry Marie FRA Jean-Claude Colotti
1991 30.06 NC FRA Armand De Las Cuevas FRA Thierry Claveyrolat FRA Gérard Rue
1990 23.06 NC FRA Philippe Louviot FRA Pascal Dubois FRA Christophe Manin
1989 24.06 NC FRA Eric Caritoux FRA Laurent Bezault FRA Martial Gayant
1988 25.06 NC FRA Eric Caritoux FRA Marc Madiot FRA Gilbert Duclos-Lassalle
1987 28.06 NC FRA Marc Madiot FRA Luc Leblanc FRA Martial Gayant
1986 22.06 NC FRA Yvon Madiot FRA Roland Leclerc FRA Jean-Claude Bagot
1985 23.06 NC FRA Jean-Claude Leclercq FRA Charles Berard FRA Martial Gayant
1984 24.06 NC FRA Laurent Fignon FRA Eric Dall'Armellina FRA Pascal Jules
1983 26.06 NC FRA Marc Gomez FRA Jacques Michaud FRA Jean-René Bernaudeau
1982 27.06 NC FRA Régis Clere FRA Bernard Vallet FRA Jacques Michaud
1981 21.06 NC FRA Serge Beucherie FRA Bernard Vallet FRA Hubert Linard
1980 22.06 FRA Pierre-Raymond Villemiane FRA Bernard Hinault FRA Raymond Martin
1979 24.06 FRA Roland Berland FRA Bernard Hinault FRA Mariano Martinez
1978 25.06 FRA Bernard Hinault FRA Jean-René Bernaudeau FRA Gilbert Chaumaz
1977 26.06 FRA Marcel Tinazzi FRA René Bittinger FRA André Chalmel
1976 20.06 FRA Guy Sibille FRA Alain Meslet FRA Jean-Pierre Genet
1975 22.06 FRA Régis Ovion FRA Alain Santy FRA Gérard Moneyron
1974 23.06 FRA Georges Talbourdet FRA Alain Santy FRA Bernard Bourreau
1973 24.06 FRA Bernard Thevenet FRA Régis Ovion FRA Claude Tollet
1972 25.06 FRA Roland Berland FRA Bernard Guyot FRA Michel Perin
1971 20.06 FRA Yves Hezard* FRA Jean Dumont* FRA Cyrille Guimard
1970 21.06 FRA Paul Gutty* FRA Cyrille Guimard FRA Christian Raymond
1969 22.06 FRA Raymond Delisle FRA Maurice Izier FRA Bernard Guyot
1968 11.08 FRA Lucien Aimar FRA Roger Pingeon FRA Michel Perin
1967 13.08 FRA Désiré Letort* FRA Lucien Aimar FRA Raymond Riotte
1966 21.08 FRA Jean-Claude Theilliere FRA Jean Stablinski FRA André Foucher
1965 22.08 FRA Henry Anglade FRA Raymond Poulidor FRA Jacques Anquetil
1964 23.08 FRA Jean Stablinski FRA Georges Groussard FRA André Foucher
1963 16.06 FRA Jean Stablinski FRA Guy Ignolin FRA Jacques Anquetil
1962 11.06 FRA Jean Stablinski FRA Marcel Rohrbach FRA Anatole Novak
1961 18.06 FRA Raymond Poulidor FRA Jean Stablinski FRA Guy Ignolin
1960 12.06 FRA Jean Stablinski FRA Louis Rostollan FRA André Darrigade
1959 21.06 FRA Henry Anglade FRA Jean Forestier FRA René Privat
1958 22.06 FRA Valentin Huot FRA Raphaël Géminiani FRA François Mahé
1957 23.06 FRA Valentin Huot FRA Marcel Rohrbach FRA Jean Forestier
1956 01.07 FRA Bernard Gauthier FRA René Privat FRA Louison Bobet
1955 26.06 FRA André Darrigade FRA Louison Bobet FRA Louis Caput
1954 27.06 FRA Jacques Dupont FRA Robert Varnajo FRA Pierre Molineris
1953 21.06 FRA Raphaël Géminiani FRA Antonin Rolland FRA Louison Bobet
1952 03.08 FRA Adolphe Deledda FRA Jean Baldassari FRA Bernard Gauthier
1951 . FRA Louison Bobet FRA Pierre Barbotin FRA Roger Buchonnet
1950 . FRA Louison Bobet FRA Antonin Rolland FRA Émile Idée
1949 . FRA Jean Rey FRA Camille Danguillaume FRA Attilio Redolfi
1948 . FRA Cesar Marcelak FRA Raymond Louviot FRA Paul Giguet
1947 14.09 FRA Émile Idée FRA Jean De Gribaldy FRA Lucien Lauk
1946 . FRA Louis Caput FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA Kléber Piot
1945 . FRA Éloi Tassin FRA Paul Maye FRA Joseph Goutorbe
1944 . FRA Urbain Caffi FRA Lucien Teisseire FRA Émile Idée
1943 . FRA Paul Maye FRA Benoît Faure FRA Lucien Lauk
1942 . FRA Émile Idée FRA Raymond Louviot FRA Lucien Le Guevel
1941 15.06 FRA Albert Goutal FRA Gerard Virol FRA Lucien Lauk
1941 29.06 FRA René Vietto FRA Dante Gianello FRA Victor Pernac
1939 . FRA Georges Speicher FRA Louis Thiétard FRA Fabien Galateau
1938 . FRA Paul Maye FRA Sylvain Marcaillou FRA Marcel-Adalbert Laurent
1937 13.06 FRA Georges Speicher FRA René Le Grevès FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti
1936 . FRA René Le Grevès FRA Antonin Magne FRA Louis Thiétard
1935 . FRA Georges Speicher FRA René Le Grevès FRA Jules Merviel
1934 . FRA Raymond Louviot FRA Antonin Magne FRA André Godinat
1933 . FRA Roger Lapébie FRA Antonin Magne FRA Georges Speicher
1932 . FRA André Godinat FRA Antonin Magne FRA Benoît Faure
1931 . FRA Armand Blanchonnet FRA Francis Pélissier FRA André Leducq
1930 . FRA Roger Bisseron FRA Charles Pélissier FRA Ferdinand Le Drogo
1929 . FRA Marcel Bidot FRA Jean Bidot FRA André Leducq
1928 . FRA Ferdinand Le Drogo FRA André Leducq FRA André Raynaud
1927 . FRA Ferdinand Le Drogo FRA Francis Pélissier FRA Maurice Bonney
1926 . FRA Achille Souchard FRA Francis Pélissier FRA Ferdinand Le Drogo
1925 . FRA Achille Souchard FRA Francis Pélissier FRA Romain Bellenger
1924 . FRA Francis Pélissier FRA Henri Pélissier FRA Georges Cuvelier
1923 . FRA Francis Pélissier FRA Romain Bellenger FRA Henri Pélissier
1922 . FRA Jean Brunier FRA Marcel Godard FRA Jean Alavoine
1921 . FRA Francis Pélissier FRA Henri Pélissier FRA Romain Bellenger
1920 . FRA Jean Alavoine FRA Henri Pélissier FRA Maurice Brocco
1919 . FRA Henri Pélissier FRA Honoré Barthélémy FRA Maurice Brocco
1914 . FRA Charles Crupelandt FRA Emile Engel FRA Maurice Brocco
1913 . FRA Octave Lapize FRA Maurice Brocco FRA Charles Crupelandt
1912 . FRA Octave Lapize FRA Louis Engel FRA Charles Charron
1911 . FRA Octave Lapize FRA Gustave Garrigou FRA Jean Alavoine
1910 . FRA Émile Georget FRA Maurice Brocco FRA Lucien Petit-Breton
1909 . FRA Jean Alavoine FRA Henri Lignon FRA Edouard Leonard
1908 . FRA Gustave Garrigou FRA Louis Trousselier FRA Maurice Brocco
1907 . FRA Gustave Garrigou FRA Henri Lignon FRA Louis Trousselier
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jean Stablinski FRA 1960 - 1964
3 Arnaud Démare FRA 2014 - 2020
3 Georges Speicher FRA 1935 - 1939
3 Francis Pélissier FRA 1921 - 1924
3 Octave Lapize FRA 1911 - 1913
2 Arthur Vichot FRA 2013 - 2016
2 Thomas Voeckler FRA 2004 - 2010
2 Nicolas Vogondy FRA 2002 - 2008
2 Didier Rous FRA 2001 - 2003
2 Jacky Durand FRA 1993 - 1994
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Francis Pélissier FRA 1921 - 1931
6 Jean Stablinski FRA 1960 - 1966
6 Maurice Brocco FRA 1908 - 1920
5 Louison Bobet FRA 1950 - 1956
5 Henri Pélissier FRA 1919 - 1924
4 Arnaud Démare FRA 2012 - 2020
4 Thomas Voeckler FRA 2004 - 2011
4 Émile Idée FRA 1942 - 1950
4 Georges Speicher FRA 1933 - 1939
4 Antonin Magne FRA 1932 - 1936
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Francis Pélissier FRA 1921 - 1931
6 Jean Stablinski FRA 1960 - 1966
6 Maurice Brocco FRA 1908 - 1920
5 Arnaud Démare FRA 2012 - 2022
5 Louison Bobet FRA 1950 - 1956
5 Henri Pélissier FRA 1919 - 1924
4 Tony Gallopin FRA 2013 - 2023
4 Valentin Madouas FRA 2019 - 2023
4 Anthony Turgis FRA 2018 - 2022
4 Anthony Roux FRA 2009 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-334 Nacer Bouhanni FRA 2012
22-090 Jean-Claude Theilliere FRA 1966
22-196 Albert Goutal FRA 1941
22-201 Georges Talbourdet FRA 1974
22-308 Arnaud Démare FRA 2014
22-336 Jean-Claude Leclercq FRA 1985
23-004 Armand De Las Cuevas FRA 1991
23-215 Marcel Tinazzi FRA 1977
23-223 Bernard Hinault FRA 1978
23-316 Laurent Fignon FRA 1984
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-080 Christophe Moreau FRA 2007
34-118 Roland Berland FRA 1979
32-315 Christophe Capelle FRA 2000
32-312 Adolphe Deledda FRA 1952
32-284 Didier Rous FRA 2003
32-094 Jean Stablinski FRA 1964
32-047 Henry Anglade FRA 1965
31-362 Sylvain Chavanel FRA 2011
31-282 Bernard Gauthier FRA 1956
31-074 Anthony Roux FRA 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Francis Pélissier FRA 1921 - 1931
6 Jean Stablinski FRA 1960 - 1966
6 Maurice Brocco FRA 1908 - 1920
5 Arnaud Démare FRA 2012 - 2022
5 Louison Bobet FRA 1950 - 1956
5 Henri Pélissier FRA 1919 - 1924
4 Tony Gallopin FRA 2013 - 2023
4 Valentin Madouas FRA 2019 - 2023
4 Anthony Turgis FRA 2018 - 2022
4 Anthony Roux FRA 2009 - 2020
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-188 Victor Pernac FRA 1941
20-303 Arnaud Démare FRA 2012
20-328 Luc Leblanc FRA 1987
21-083 Michel Perin FRA 1968
21-271 Adrien Petit FRA 2012
21-334 Nacer Bouhanni FRA 2012
21-352 Jean-René Bernaudeau FRA 1978
22-071 Anthony Roux FRA 2009
22-090 Jean-Claude Theilliere FRA 1966
22-196 Albert Goutal FRA 1941
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-092 Laurent Brochard FRA 2005
36-080 Christophe Moreau FRA 2007
36-079 Lucien Lauk FRA 1947
35-364 Sylvain Chavanel FRA 2015
35-342 Laurent Pichon FRA 2022
35-280 Didier Rous FRA 2006
35-239 Jean-Pierre Genet FRA 1976
35-032 Tony Gallopin FRA 2023
34-349 Pascal Herve FRA 1999
34-303 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1989
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar