Criterium du Dauphiné

Criterium du Dauphiné 1999
13 Jun 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 KAZ Alexandre Vinokourov KAZ Casino 25-270
2 USA Jonathan Vaughters USA US Postal Service 26-003
3 ITA Wladimir Belli ITA Festina - Lotus 28-323
4 SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA 25-305
5 FRA Stéphane Heulot FRA La Française des Jeux 28-085
6 USA Kevin Livingston USA US Postal Service 26-020
7 SPA Unai Osa Eizaguirre SPA Banesto 24-001
8 USA Lance Armstrong* USA
9 FRA François Simon FRA Crédit Agricole 30-228
10 FRA Gilles Bouvard FRA 29-226
11 SPA Roberto Laiseka Jayo SPA 29-361
12 SPA Francisco Mancebo Perez SPA Banesto 23-096
13 BEL Kurt Van De Wouwer BEL Lotto - Mobistar 27-263
14 SPA Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi SPA 26-048
15 USA Tyler Hamilton USA US Postal Service 28-104
16 BEL Sébastien Demarbaix BEL Lotto - Mobistar 25-176
17 SPA Cesar Solaun Solana SPA Banesto 28-166
18 FRA Frédéric Gabriel FRA 28-328
19 SPA Angel Castresana del Val SPA 27-105
20 BEL Mario Aerts BEL Lotto - Mobistar 24-164
21 FRA Jean-Cyril Robin FRA La Française des Jeux 29-290
22 FRA Dominique Rault FRA 28-011
23 FRA Cédric Vasseur FRA Crédit Agricole 28-299
24 BEL Geert Verheyen BEL Lotto - Mobistar 26-095
25 USA Bobby Julich USA Cofidis 27-208
26 BEL Rik Verbrugghe BEL Lotto - Mobistar 24-325
27 DUI Jens Voigt DUI Crédit Agricole 27-270
28 SPA Francisco Tomas Garcia Rodriguez SPA Vitalicio Seguros 23-221
29 FRA Christophe Moreau FRA Festina - Lotus 28-062
30 FRA Christophe Oriol FRA Casino 26-105
31 FRA Charles Guilbert FRA 27-029
32 FRA Laurent Brochard FRA Festina - Lotus 31-079
33 SPA Iñigo Chaurreau Bernardez SPA 26-060
34 FRA Anthony Morin FRA La Française des Jeux 24-352
35 FRA Lylian Lebreton FRA 27-159
36 FRA Laurent Madouas FRA Festina - Lotus 32-125
37 FRA Anthony Langella FRA Crédit Agricole 25-050
38 FRA Fabrice Gougot FRA Casino 27-287
39 BEL Steve De Wolf BEL Cofidis 23-287
40 FRA Francisque Teyssier FRA Festina - Lotus 30-162
41 KAZ Andrei Kivilev KAZ Festina - Lotus 25-265
42 FRA Pascal Chanteur FRA Casino 31-125
43 SPA Bingen Fernandez Bustinza SPA 26-180
44 FRA Frédéric Bessy FRA Casino 27-156
45 FRA Christophe Bassons FRA La Française des Jeux 25-003
46 FRA David Moncoutié FRA Cofidis 24-044
47 FRA Philippe Bordenave FRA 30-101
48 BEL Peter Wuyts BEL Lotto - Mobistar 26-109
49 RUS Alexei Sivakov RUS 27-158
50 FRA David Delrieu FRA Casino 28-113
Startlijst Criterium du Dauphiné 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexei Sivakov RUS 07 Jan 1972 1
Angel Castresana del Val SPA 29 Feb 1972 1
Bingen Fernandez Bustinza SPA 15 Dec 1972 1
Carlos Da Cruz FRA 20 Dec 1974 1
Charles Guilbert FRA 15 May 1972 1
Christophe Capelle FRA 15 Aug 1967 2
Dominique Rault FRA 02 Jun 1971 1
Frédéric Gabriel FRA 20 Jul 1970 1
Gilles Bouvard FRA 30 Oct 1969 2
Iñigo Chaurreau Bernardez SPA 14 Apr 1973 1
Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi SPA 26 Apr 1973 1
Joseba Beloki Dorronsoro SPA 12 Aug 1973 1
Lylian Lebreton FRA 06 Jan 1972 1
Philippe Bordenave FRA 04 Mar 1969 1
Roberto Laiseka Jayo SPA 17 Jun 1969 1
Thierry Bourguignon FRA 19 Dec 1962 2
Cesar Solaun Solana SPA 29 Dec 1970 Banesto 1
Francisco Mancebo Perez SPA 09 Mar 1976 Banesto 1
Jon Odriozola Mugarza SPA 26 Dec 1970 Banesto 1
Unai Osa Eizaguirre SPA 12 Jun 1975 Banesto 1
Anthony Langella FRA 24 Apr 1974 Crédit Agricole 1
Cédric Vasseur FRA 18 Aug 1970 Crédit Agricole 1
François Simon FRA 28 Oct 1968 Crédit Agricole 4
Frédéric Moncassin FRA 26 Sep 1968 Crédit Agricole 7
Jens Voigt DUI 17 Sep 1971 Crédit Agricole 2
Sébastien Hinault FRA 11 Feb 1974 Crédit Agricole 1
Bobby Julich USA 18 Nov 1971 Cofidis 1
David Moncoutié FRA 30 Apr 1975 Cofidis 1
Laurent Desbiens FRA 16 Sep 1969 Cofidis 1
Steve De Wolf BEL 31 Aug 1975 Cofidis 1
Alexandre Vinokourov KAZ 16 Sep 1973 Casino 1
Christophe Oriol FRA 28 Feb 1973 Casino 1
David Delrieu FRA 20 Feb 1971 Casino 1
Fabrice Gougot FRA 31 Aug 1971 Casino 1
Frédéric Bessy FRA 09 Jan 1972 Casino 1
Pascal Chanteur FRA 09 Feb 1968 Casino 2
Stéphane Barthe FRA 05 Dec 1972 Casino 2
Anthony Morin FRA 26 Jun 1974 La Française des Jeux 1
Christophe Bassons FRA 10 Jun 1974 La Française des Jeux 1
Damien Nazon FRA 26 Jun 1974 La Française des Jeux 3
Jean-Cyril Robin FRA 27 Aug 1969 La Française des Jeux 4
Stéphane Heulot FRA 20 Mar 1971 La Française des Jeux 2
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 Festina - Lotus 1
Christophe Moreau FRA 12 Apr 1971 Festina - Lotus 3
Francisque Teyssier FRA 02 Jan 1969 Festina - Lotus 1
Laurent Brochard FRA 26 Mar 1968 Festina - Lotus 3
Laurent Lefevre FRA 02 Jul 1976 Festina - Lotus 1
Laurent Madouas FRA 08 Feb 1967 Festina - Lotus 3
Wladimir Belli ITA 25 Jul 1970 Festina - Lotus 1
Geert Verheyen BEL 10 Mar 1973 Lotto - Mobistar 1
Kurt Van De Wouwer BEL 24 Sep 1971 Lotto - Mobistar 1
Mario Aerts BEL 31 Dec 1974 Lotto - Mobistar 1
Peter Wuyts BEL 24 Feb 1973 Lotto - Mobistar 1
Rik Verbrugghe BEL 23 Jul 1974 Lotto - Mobistar 2
Sébastien Demarbaix BEL 19 Dec 1973 Lotto - Mobistar 1
Glenn Magnusson ZWE 05 Jul 1969 US Postal Service 1
Jonathan Vaughters USA 10 Jun 1973 US Postal Service 1
Kevin Livingston USA 24 May 1973 US Postal Service 1
Lance Armstrong USA 18 Sep 1971 US Postal Service 1
Tyler Hamilton USA 01 Mar 1971 US Postal Service 1
Angel Luis Casero Moreno SPA 27 Sep 1972 Vitalicio Seguros 1
Francisco Tomas Garcia Rodriguez SPA 05 Nov 1975 Vitalicio Seguros 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 11.06 2.WT DEN Jonas Vingegaard Hansen GBR Adam Yates AUS Ben Alexander O'Connor
2022 12.06 2.WT SLO Primoz Roglic DEN Jonas Vingegaard Hansen AUS Ben Alexander O'Connor
2021 06.06 2.WT AUS Richie Porte KAZ Alexey Lutsenko GBR Geraint Thomas
2020 16.08 2.WT COL Daniel Felipe Martinez Poveda FRA Thibaut Pinot FRA Guillaume Martin
2019 16.06 2.WT DEN Jakob Fuglsang USA Tejay Van Garderen DUI Emanuel Buchmann
2018 10.06 2.WT GBR Geraint Thomas GBR Adam Yates FRA Romain Bardet
2017 11.06 2.WT DEN Jakob Fuglsang AUS Richie Porte IRL Daniel Martin
2016 12.06 2.WT GBR Chris Froome FRA Romain Bardet IRL Daniel Martin
2015 14.06 2.WT GBR Chris Froome USA Tejay Van Garderen POR Rui Alberto Costa Faria
2014 15.06 2.WT USA Andrew Talansky SPA Alberto Contador Velasco BEL Jürgen Van Den Broeck
2013 09.06 2.WT GBR Chris Froome AUS Richie Porte SPA Daniel Moreno Fernandez
2012 10.06 2.WT GBR Bradley Wiggins AUS Michael Rogers AUS Cadel Evans
2011 12.06 2.WT GBR Bradley Wiggins AUS Cadel Evans KAZ Alexandre Vinokourov
2010 13.06 2.PT SLO Janez Brajkovic SPA Alberto Contador Velasco USA Tejay Van Garderen
2009 14.06 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte AUS Cadel Evans SPA Alberto Contador Velasco
2008 15.06 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte AUS Cadel Evans USA Levi Leipheimer
2007 17.06 2.PT FRA Christophe Moreau AUS Cadel Evans KAZ Andrey Kashechkin
2006 11.06 2.PT USA Levi Leipheimer FRA Christophe Moreau OOS Bernhard Kohl
2005 12.06 2.PT SPA Iñigo Landaluze Intxaurraga COL Santiago Botero Echeverry USA Levi Leipheimer
2004 13.06 2.HC SPA Iban Mayo Diez USA Tyler Hamilton SPA Oscar Sevilla Ribera
2003 15.06 2.HC USA Lance Armstrong* SPA Iban Mayo Diez GBR David Millar
2002 16.06 2.HC USA Lance Armstrong* USA Floyd Landis FRA Christophe Moreau
2001 17.06 2.HC FRA Christophe Moreau RUS Pavel Tonkov FRA Benoît Salmon
2000 11.06 2.HC USA Tyler Hamilton SPA Haimar Zubeldia Agirre USA Lance Armstrong*
1999 13.06 2.HC KAZ Alexandre Vinokourov USA Jonathan Vaughters ITA Wladimir Belli
1998 14.06 FRA Armand De Las Cuevas SPA Miguel Angel Pena Caceres KAZ Andrei Teteriouk
1997 15.06 2.1 DUI Udo Bölts SPA Abraham Olano Manzano FRA Jean-Cyril Robin
1996 09.06 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Tony Rominger FRA Richard Virenque
1995 11.06 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya GBR Christopher Boardman SPA Vicente Aparicio Vila
1994 06.06 2.1 ZWI Laurent Dufaux FRA Ronan Pensec LTU Arturas Kasputis
1993 07.06 2.1 ZWI Laurent Dufaux COL Oliverio Rincon Quintana FRA Eric Boyer
1992 08.06 2.1 FRA Charly Mottet FRA Luc Leblanc ITA Gianni Bugno
1991 10.06 2.1 COL Luis Alberto Herrera Herrera SPA Laudelino Cubino Gonzalez ZWI Tony Rominger
1990 04.06 2.1 GBR Robert Millar FRA Thierry Claveyrolat COL Alvaro Mejia Castrillon
1989 05.06 Cat 3 FRA Charly Mottet GBR Robert Millar FRA Thierry Claveyrolat
1988 05.06 Cat 2 COL Luis Alberto Herrera Herrera ZWI Niki Rüttimann FRA Charly Mottet
1987 01.06 FRA Charly Mottet COL Henry Cardenas Orduz FRA Ronan Pensec
1986 01.06 ZWI Urs Zimmermann FRA Ronan Pensec NED Joop Zoetemelk
1985 03.06 AUS Phil Anderson NED Steven Rooks FRA Pierre Bazzo
1984 04.06 COL Martin Alonso Ramirez Ramirez FRA Bernard Hinault USA Greg Lemond
1983 06.06 USA Greg Lemond GBR Robert Millar FRA Robert Alban
1982 07.06 FRA Michel Laurent FRA Jean-René Bernaudeau FRA Pascal Simon
1981 01.06 FRA Bernard Hinault POR Joaquim Agostinho USA Greg Lemond
1980 02.06 NED Johan van der Velde FRA Raymond Martin POR Joaquim Agostinho
1979 28.05 FRA Bernard Hinault NED Henk Lubberding SPA Francisco Galdos Guana
1978 05.06 BEL Michel Pollentier FRA Mariano Martinez SPA Francisco Galdos Guana
1977 06.06 FRA Bernard Hinault FRA Bernard Thevenet BEL Lucien Van Impe
1976 31.05 FRA Bernard Thevenet SPA Vicente Lopez Carril FRA Raymond Delisle
1975 09.06 FRA Bernard Thevenet ITA Francesco Moser NED Joop Zoetemelk
1974 10.06 FRA Alain Santy FRA Raymond Poulidor FRA Jean-Pierre Danguillaume
1973 04.06 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Thevenet NED Joop Zoetemelk
1972 04.06 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Thevenet BEL Lucien Van Impe
1971 23.05 BEL Eddy Merckx SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Thevenet
1970 25.05 SPA Luis Ocana Pernia FRA Roger Pingeon BEL Herman Vanspringel
1969 31.05 FRA Raymond Poulidor BEL Ferdinand Bracke FRA Roger Pingeon
1966 11.06 FRA Raymond Poulidor SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Francisco Gabica
1965 29.05 FRA Jacques Anquetil FRA Raymond Poulidor DUI Karl-Heinz Kunde
1964 06.06 SPA Valentin Uriona FRA Raymond Poulidor SPA Esteban Martin Jimenez
1963 09.06 FRA Jacques Anquetil SPA José Perez Frances SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1962 03.06 FRA Raymond Mastrotto DUI Hans Junkermann FRA Raymond Poulidor
1961 04.06 GBR Brian Robinson FRA Raymond Mastrotto FRA François Mahé
1960 06.06 FRA Jean Dotto FRA Raymond Mastrotto FRA Gerard Thielin
1959 07.06 FRA Henry Anglade FRA Raymond Mastrotto FRA Roger Rivière
1958 08.06 FRA Louis Rostollan FRA Francis Pipelin LUX Jean-Pierre "Jempy" Schmitz
1957 16.06 FRA Marcel Rohrbach FRA René Privat LUX Jean-Pierre "Jempy" Schmitz
1956 17.06 BEL Alex Close FRA Antonin Rolland FRA Fernand Picot
1955 19.06 FRA Louison Bobet FRA Roger Walkowiak BEL Marcel De Mulder
1954 20.06 FRA Nello Lauredi LUX Jean-Pierre "Jempy" Schmitz FRA Pierre Molineris
1953 14.06 FRA Lucien Teisseire LUX Charly Gaul FRA Jean Robic
1952 08.06 FRA Jean Dotto FRA Nello Lauredi FRA Jean Le Guilly
1951 17.06 FRA Nello Lauredi FRA Antonin Rolland FRA Lucien Lazaridès
1950 02.07 FRA Nello Lauredi FRA Apôtre Lazaridès LUX Jean "Bim" Diederich
1949 07.06 FRA Lucien Lazaridès FRA Jean Robic FRA Fermo Camellini
1948 06.06 FRA Edouard Fachleitner FRA Paul Giguet FRA Jean Robic
1947 16.06 POL Edouard Klabiński ITA Gino Sciardis ITA Fermo Camellini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Chris Froome GBR 2013 - 2016
3 Charly Mottet FRA 1987 - 1992
3 Bernard Hinault FRA 1977 - 1981
3 Luis Ocana Pernia SPA 1970 - 1973
3 Nello Lauredi FRA 1950 - 1954
2 Jakob Fuglsang DEN 2017 - 2019
2 Bradley Wiggins GBR 2011 - 2012
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2008 - 2009
2 Christophe Moreau FRA 2001 - 2007
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1995 - 1996
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Bernard Thevenet FRA 1971 - 1977
6 Raymond Poulidor FRA 1962 - 1974
5 Cadel Evans AUS 2007 - 2012
4 Christophe Moreau FRA 2001 - 2007
4 Charly Mottet FRA 1987 - 1992
4 Bernard Hinault FRA 1977 - 1984
4 Luis Ocana Pernia SPA 1970 - 1973
4 Raymond Mastrotto FRA 1959 - 1962
4 Nello Lauredi FRA 1950 - 1954
3 Richie Porte AUS 2013 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Raymond Poulidor FRA 1960 - 1975
9 Joop Zoetemelk NED 1970 - 1986
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2021
8 Christophe Moreau FRA 1997 - 2007
7 Chris Froome GBR 2012 - 2021
7 Richie Porte AUS 2012 - 2021
7 Romain Bardet FRA 2014 - 2020
7 Bernard Thevenet FRA 1971 - 1980
7 Jean Dotto FRA 1952 - 1962
6 Adam Yates GBR 2014 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-345 Greg Lemond USA 1983
22-159 Louis Rostollan FRA 1958
22-204 Bernard Hinault FRA 1977
23-172 Johan van der Velde NED 1980
23-208 Martin Alonso Ramirez Ramirez COL 1984
23-291 Valentin Uriona SPA 1964
24-018 Laurent Dufaux ZWI 1993
24-069 Marcel Rohrbach FRA 1957
24-073 Jean Dotto FRA 1952
24-113 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2020
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-127 Richie Porte AUS 2021
36-066 Christophe Moreau FRA 2007
34-203 Alex Close BEL 1956
34-086 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-186 Lucien Teisseire FRA 1953
33-046 Raymond Poulidor FRA 1969
32-230 Levi Leipheimer USA 2006
32-226 Primoz Roglic SLO 2022
32-081 Jakob Fuglsang DEN 2017
32-071 Jean Dotto FRA 1960
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
12 Raymond Poulidor FRA 1960 - 1975
10 Edvald Boasson Hagen NOR 2010 - 2023
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2021
9 Chris Froome GBR 2012 - 2021
9 Christophe Moreau FRA 1997 - 2007
9 Joop Zoetemelk NED 1970 - 1986
8 Sean Kelly IRL 1977 - 1994
8 Pascal Simon FRA 1979 - 1991
8 Bernard Thevenet FRA 1971 - 1980
8 Lucien Van Impe BEL 1971 - 1980
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-283 Marco Brenner DUI 2021
19-264 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-289 Marco Brenner DUI 2022
19-333 Lenny Martinez FRA 2023
19-340 Greg Lemond USA 1981
20-006 Madis Mihkels EST 2023
20-013 Thibaut Pinot FRA 2010
20-092 Anatole Novak FRA 1957
20-099 Max Poole GBR 2023
20-115 Marcel Verschueren BEL 1948
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-042 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-113 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2020
39-180 Joop Zoetemelk NED 1986
39-133 Pieter Weening NED 2020
39-091 Stéphane Goubert FRA 2009
39-055 Raymond Poulidor FRA 1975
38-345 William Bonnet FRA 2021
38-281 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1993
38-234 Chris Horner USA 2010
38-215 Laurens ten Dam NED 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
10 Bernard Hinault FRA 1977 - 1981
8 Christopher Boardman GBR 1994 - 1998
7 Freddy Maertens BEL 1975 - 1978
6 Chris Froome GBR 2013 - 2016
6 Iban Mayo Diez SPA 2001 - 2006
6 Raymond Poulidor FRA 1964 - 1974
5 Wout Van Aert BEL 2019 - 2022
5 Edvald Boasson Hagen NOR 2010 - 2019
5 Thierry Claveyrolat FRA 1986 - 1990
5 Bernard Thevenet FRA 1973 - 1977
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-115 Marcel Verschueren BEL 1948
20-317 Pascal Jules FRA 1982
21-055 Luke Durbridge AUS 2012
21-162 Louis Rostollan FRA 1957
21-192 Charly Gaul LUX 1954
21-196 Cees Bal NED 1973
21-212 Henry Cardenas Orduz COL 1987
21-235 René Koppert NED 1982
21-245 Frédéric Moncassin FRA 1990
21-247 Frédéric Moncassin FRA 1990
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-040 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
38-281 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1993
38-076 Jean-Marie Goasmat FRA 1951
38-055 Raymond Poulidor FRA 1974
36-135 Stan Ockers BEL 1956
36-130 Stan Ockers BEL 1956
36-063 Christophe Moreau FRA 2007
36-061 Christophe Moreau FRA 2007
35-146 Pierre Cogan FRA 1949
35-141 Louis Caput FRA 1956
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Freddy Maertens BEL 1975
4 Bernard Hinault FRA 1981
4 Bernard Hinault FRA 1979
4 Patrick Sercu BEL 1977
3 Christopher Boardman GBR 1994
3 Greg Lemond USA 1983
3 Jacques Anquetil FRA 1965
3 Louison Bobet FRA 1955
2 Christophe Laporte FRA 2023
2 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
19 Bernard Hinault FRA 1977 - 1981
14 Chris Froome GBR 2013 - 2016
14 Bradley Wiggins GBR 2007 - 2012
14 Nello Lauredi FRA 1950 - 1954
13 Bernard Thevenet FRA 1973 - 1976
12 Charly Mottet FRA 1987 - 1992
12 Luis Ocana Pernia SPA 1970 - 1973
11 Christopher Boardman GBR 1994 - 1998
10 Jacques Anquetil FRA 1963 - 1965
10 Jean-Claude Lebaube FRA 1962 - 1964
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-055 Luke Durbridge AUS 2012
21-235 René Koppert NED 1982
21-285 Antoine Abate FRA 1960
21-324 Christophe Manin FRA 1988
21-339 Greg Lemond USA 1983
21-365 Jean-Luc Vandenbroucke BEL 1977
22-003 Armand Baeyens BEL 1950
22-027 Wilfried Nelissen BEL 1992
22-121 Jean-Pierre "Jempy" Schmitz LUX 1954
22-154 Rolf Wolfshohl DUI 1961
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-281 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1993
37-264 Alexandre Vinokourov KAZ 2011
36-127 Richie Porte AUS 2021
36-066 Christophe Moreau FRA 2007
35-120 Jacky Durand FRA 2002
34-227 Levi Leipheimer USA 2008
34-203 Alex Close BEL 1956
34-086 Jakob Fuglsang DEN 2019
34-005 Alexis Vuillermoz FRA 2022
33-270 Alexandre Vinokourov KAZ 2007