Tour of Slovakia

Tour of Slovakia 2020 | Rit 1
16 Sep 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 EST Martin Laas EST BORA - Hansgrohe 27-001
2 NZL Shane Archbold NZL Deceuninck - Quick Step 31-226
3 BEL Sean De Bie BEL 28-349
4 AUS Jay McCarthy AUS BORA - Hansgrohe 28-008
5 FRA Rudy Barbier FRA Israel Start-Up Nation 27-272
6 CZE Adam Toupalik CZE 24-130
7 LUX Jean-Pierre "Jempy" Drucker LUX BORA - Hansgrohe 34-013
8 NED David van der Poel NED Alpecin - Fenix 28-093
9 NOR Lars Saugstad NOR 22-185
10 CZE Dominik Neumann CZE 24-329
11 SVK Matus Stocek SVK 21-188
12 DUI Nico Denz DUI Team Sunweb 26-213
13 NOR Erik Nordsaeter Resell NOR 23-353
14 FRA Charles Planet FRA 26-321
15 ITA Mattia Bevilacqua ITA Vini Zabù - KTM 22-091
16 BEL Jenthe Biermans BEL Israel Start-Up Nation 24-322
17 FRA Emmanuel Morin FRA Cofidis 25-187
18 DUI Jasha Sütterlin DUI Team Sunweb 27-316
19 RUS Vyacheslav Kuznetsov RUS 31-084
20 DUI Marcel Meisen DUI Alpecin - Fenix 31-251
Startlijst Tour of Slovakia 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adam Toupalik CZE 09 May 1996 1
Adrian Kurek POL 21 Mar 1988 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 2
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 1
Charles Planet FRA 30 Oct 1993 2
Davide Bais ITA 02 Apr 1998 1
Dominik Neumann CZE 23 Oct 1995 2
Eliot Lietaer BEL 15 Aug 1990 1
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 1
Jakub Otruba CZE 30 Jan 1998 1
Jan Barta CZE 07 Dec 1984 3
Joël Suter ZWI 25 Oct 1998 1
Johan Price-Pejtersen DEN 26 May 1999 1
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Lars Saugstad NOR 15 Mar 1998 1
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 1
Lukas Kubis SVK 31 Jan 2000 1
Matus Stocek SVK 12 Mar 1999 1
Morten Hulgaard DEN 23 Aug 1998 1
Sean De Bie BEL 03 Oct 1991 1
Vyacheslav Kuznetsov RUS 24 Jun 1989 1
Ben Tulett GBR 26 Aug 2001 Alpecin - Fenix 1
David van der Poel NED 15 Jun 1992 Alpecin - Fenix 1
Lasse Norman Hansen DEN 11 Feb 1992 Alpecin - Fenix 1
Marcel Meisen DUI 08 Jan 1989 Alpecin - Fenix 1
Jay McCarthy AUS 08 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 1
Jean-Pierre "Jempy" Drucker LUX 03 Sep 1986 BORA - Hansgrohe 1
Martin Laas EST 15 Sep 1993 BORA - Hansgrohe 1
Patrick Gamper OOS 21 Feb 1997 BORA - Hansgrohe 1
Emmanuel Morin FRA 13 Mar 1995 Cofidis 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Cofidis 1
Jesper Hansen DEN 23 Oct 1990 Cofidis 1
José Herrada Lopez SPA 01 Oct 1985 Cofidis 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 Deceuninck - Quick Step 1
Ian Garrison USA 14 Apr 1998 Deceuninck - Quick Step 1
Jannik Steimle DUI 04 Apr 1996 Deceuninck - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Deceuninck - Quick Step 1
Shane Archbold NZL 02 Feb 1989 Deceuninck - Quick Step 1
Yves Lampaert BEL 10 Apr 1991 Deceuninck - Quick Step 3
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Israel Start-Up Nation 1
Guillaume Boivin CDN 25 May 1989 Israel Start-Up Nation 1
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Israel Start-Up Nation 1
Mihkel Räim EST 03 Jul 1993 Israel Start-Up Nation 2
Rudy Barbier FRA 18 Dec 1992 Israel Start-Up Nation 2
Chad Haga USA 26 Aug 1988 Team Sunweb 1
Jasha Sütterlin DUI 04 Nov 1992 Team Sunweb 1
Nico Denz DUI 15 Feb 1994 Team Sunweb 1
Thymen Arensman NED 04 Dec 1999 Team Sunweb 1
Mattia Bevilacqua ITA 17 Jun 1998 Vini Zabù - KTM 1
Riccardo Stacchiotti ITA 08 Nov 1991 Vini Zabù - KTM 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.09 2.1 FRA Rémi Cavagna ZWI Stefan Küng NED Milan Vader
2022 17.09 2.1 CZE Josef Cerny BEL Mauri Vansevenant NED Koen Bouwman
2021 19.09 2.1 SVK Peter Sagan DUI Jannik Steimle NED Cees Bol
2020 19.09 2.1 DUI Jannik Steimle DUI Nico Denz NZL Shane Archbold
2019 21.09 2.1 BEL Yves Lampaert FRA Arnaud Démare ZWI Stefan Küng
2018 16.09 2.1 FRA Julian Alaphilippe SLO Jan Tratnik ITA Cesare Benedetti
2017 11.06 2.1 SLO Jan Tratnik ITA Mattia Cattaneo POL Piotr Brozyna
2016 12.06 2.2 ITA Mauro Finetto UKR Vitaliy Buts AZE Kirill Pozdnyakov
2015 14.06 2.2 ITA Davide Vigano OOS Matthias Krizek POL Pawel Cieslik
2014 07.06 2.2 UKR Oleksandr Polivoda SLO Kristjan Fajt CRO Matija Kvasina
2013 08.06 2.2 CZE Petr Vakoc SLO Tim Mikelj SVK Maros Kovac
2012 09.06 2.2 ITA Enrico Rossi RUS Alexandr Prishpetnyy ITA Davide Rebellin
2011 11.06 2.2 RUS Nikita Novikov CRO Tomislav Danculovic CRO Kristijan Durasek
2010 07.09 2.2 SLO Robert Vrecer DUI Timon Seubert SVK Maros Kovac
2009 06.09 2.2 AUS Leigh Howard DUI Stefan Schäfer ITA Pasquale Muto
2008 07.09 2.2 DEN Kristoffer Gudmund Nielsen HUN Peter Kusztor RUS Sergey Firsanov
2007 02.09 2.2 NED Joost van Leijen CZE Martin Mares POL Marcin Sapa
2006 . POL Radoslaw Romanik CZE René Andrle DEN Kristoffer Gudmund Nielsen
2006 03.09 2.2 POL Radoslaw Romanik CZE René Andrle DEN Kristoffer Gudmund Nielsen
2005 04.09 2.2 SVK Martin Prazdnovsky SVK Martin Riska RUS Eduard Vorganov
2004 29.08 2.5 POL Piotr Chmielewski POL Dawid Krupa CZE Kamil Vrana
2003 31.08 2.3 CZE Ondrej Sosenka POL Cezary Zamana POL Dawid Krupa
2002 01.09 2.5 ZWE Gustav Erik Larsson AUS Luke Roberts ITA Leonardo Zanotti
2001 29.07 2.5 CZE Frantisek Trkal SLO Matija Kotnik CZE Michal Prusa
2000 30.07 2.5 CZE René Andrle LUX Kim Kirchen CZE Ondrej Fadrny
1999 01.08 2.6 CZE Ondrej Sosenka GBR Charles Wegelius POL Piotr Chmielewski
1998 02.08 2.6 SLO Andrej Hauptmann ZWI Marcel Strauss CZE Jaromir Friede
1997 03.08 2.6 CZE Jaromir Purmencsky SLO Igor Kranjec DUI Matthias Jandt
1996 25.08 2.6 SVK Jan Valach SLO Boris Premuzic ITA Alessandro Nacimben
1995 . CZE Frantisek Trkal SLO Robert Pintaric CZE Vladimir Svehlik
1994 . CZE Vladimir Svehlik SVK Pavol Zaduban DUI Heiko Latocha
1993 . DUI Jan Ullrich DUI Jörn Reuss DUI Alexander Kastenhuber
1992 . Lubor Tesar Pavel Padrnos DUI Mike Weissmann
1991 . DUI Heinrich Trumheller Pavel Tonkov Oleg Polovnikov
1990 . Miroslav Liptak Milan Dvorscik Tomas Sedlacek
1989 . Pavel Tonkov Vladimir Kozarek Andrei Vedernikov
1988 . Tomas Sedlacek Vladimir Svehlik Kurt Konrad
1987 . Ivan Ivanov Piotr Ugrumov Miloslav Vasicek
1986 . Vaclav Toman Gennadij Alexasis Miloslav Vasicek
1985 . Jiri Skoda Kurt Konrad Bruno Bulic
1984 . Miroslav Sykora Vladimir Dolek POL Andrzej Mierzejewski
1983 . Bernd Drogan Andrei Toporichev POL Miroslav Sykora
1982 . Vladimir Volosin Ladislav Ferebauer Bernd Drogan
1981 . Andrei Vedernikov Yuri Barinov Sergei Pribyl
1980 . Jiri Skoda Sergueï Soukhoroutchenkov Jiri Stratilek
1979 . Jaroslav Poslusny POL Jan Brzezny Andrei Vedernikov
1978 . NED Theo de Rooy Ramazan Galaletdinov Alexandre Gusiatnikov
1977 . Miroslav Sykora Bernd Drogan Svatopluk Henke
1976 . Jiri Skoda Kan Kruzic NOR Jostein Willmann
1975 . Josef Dvorak Rudolf Labus Jan Stejskal
1974 . Pavel Cambal Antonin Sel Jiri Bartolsic
1973 . Milos Hrazdira Rudolf Labus Ludovit Pavela
1972 . Antonin Bartonicek Vladimir Vondracek Jan Havelka
1971 . Jiri Hava Alois Holik Ladislav Bilo
1970 . Vlassimil Moravec Jiri Vlacek Rudfolf Lubos
1969 . Bretislav Soucek Ladislav Bilo Milos Hrazdira
1968 . Milos Hrazdira Jan Svorada (1945) Bretislav Soucek
1967 . Milos Hrazdira Jiri Hava Pavel Konecny
1966 . Pavel Konecny Pavel Dolezel Jiri Hava
1965 . Jiri Hava Pavel Konecny Wolfgang Patzig
1964 . Matej Laczo Ladislav Heller Jiri Hava
1960 . HUN Antal Megyerdi Rudolf Revay Frantisek Konecny
1959 . Kurt Hohne Jan Malten Ludevit Wiezner
1958 . Walter Renner Josef Krivka Rudolf Revay
1957 . FRA Pierre Le Don Günter Oldenburg Hans Kappel
1956 . ITA Aurelio Cestari ITA Alberto Emilozzi ZWE Karl Magnus Amell
1955 . Jan Vesely Bedrich Plank Vlasimil Ruzicka
1954 . Karl Nesl Josef Krivka Jan Kubr
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jiri Skoda CSV 1976 - 1985
2 Radoslaw Romanik POL 2006 - 2006
2 Ondrej Sosenka CZE 1999 - 2003
2 Frantisek Trkal CZE 1995 - 2001
1 Rémi Cavagna FRA 2023 - 2023
1 Josef Cerny CZE 2022 - 2022
1 Peter Sagan SVK 2021 - 2021
1 Jannik Steimle DUI 2020 - 2020
1 Yves Lampaert BEL 2019 - 2019
1 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Kristoffer Gudmund Nielsen DEN 2006 - 2008
3 René Andrle CZE 2000 - 2006
3 Vladimir Svehlik CZE 1988 - 1995
3 Andrei Vedernikov URS 1979 - 1989
3 Jiri Skoda CSV 1976 - 1985
2 Stefan Küng ZWI 2019 - 2023
2 Jannik Steimle DUI 2020 - 2021
2 Jan Tratnik SLO 2017 - 2018
2 Maros Kovac SVK 2010 - 2013
2 Radoslaw Romanik POL 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jakub Otruba CZE 2020 - 2023
3 Kristoffer Gudmund Nielsen DEN 2006 - 2008
3 René Andrle CZE 2000 - 2006
3 Vladimir Svehlik CZE 1988 - 1995
3 Andrei Vedernikov URS 1979 - 1989
3 Jiri Skoda CSV 1976 - 1985
2 Bart Lemmen NED 2022 - 2023
2 Cees Bol NED 2021 - 2023
2 Davide De Cassan ITA 2022 - 2023
2 Josef Cerny CZE 2022 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-323 Leigh Howard AUS 2009
20-332 Petr Vakoc CZE 2013
21-213 Nikita Novikov RUS 2011
21-346 Gustav Erik Larsson ZWE 2002
23-006 Jan Valach SVK 1996
23-044 Joost van Leijen NED 2007
23-089 Andrej Hauptmann SLO 1998
23-110 Kristoffer Gudmund Nielsen DEN 2008
23-236 Ondrej Sosenka CZE 1999
24-168 Jannik Steimle DUI 2020
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-230 Radoslaw Romanik POL 2006
33-345 Piotr Chmielewski POL 2004
31-236 Peter Sagan SVK 2021
31-110 Frantisek Trkal CZE 2001
31-033 Mauro Finetto ITA 2016
31-002 Davide Vigano ITA 2015
30-035 Enrico Rossi ITA 2012
29-334 Robert Vrecer SLO 2010
29-318 Martin Prazdnovsky SVK 2005
29-129 Josef Cerny CZE 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Maros Kovac SVK 2005 - 2016
5 Dominik Neumann CZE 2019 - 2023
4 Jan Barta CZE 2010 - 2023
4 Matus Stocek SVK 2020 - 2023
4 Zdenek Stybar CZE 2009 - 2022
4 Ondrej Slobodnik SVK 1997 - 2000
3 Davide Bais ITA 2020 - 2023
3 Jakub Otruba CZE 2020 - 2023
3 Josef Cerny CZE 2017 - 2023
3 Lukas Kubis SVK 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-261 Jakub Galovic SVK 2023
18-268 Aljaz Turk SLO 2023
18-278 Raynold Smith ZAF 2004
18-357 Marco Andreaus ITA 2022
19-019 Matej Jurco SVK 2003
19-022 Ben Tulett GBR 2020
19-060 Alessandro Da Ros ITA 2023
19-062 Daniel Vysocan CZE 2023
19-077 Mathias Möller Nielsen DEN 2013
19-139 Gal Glivar SLO 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-231 Radoslaw Romanik POL 2008
40-305 Davide Rebellin ITA 2012
39-230 Radoslaw Romanik POL 2006
39-193 Kazimierz Stafiej POL 2007
39-057 Maros Kovac SVK 2016
38-293 Domenico Pozzovivo ITA 2021
38-284 Jan Barta CZE 2023
38-112 Mikel Nieve Iturralde SPA 2022
38-064 Maros Kovac SVK 2015
37-335 Werner Riebenbauer OOS 2012
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Maros Kovac SVK 2005 - 2015
4 Ondrej Sosenka CZE 1999 - 2003
4 Gabriele Dalla Valle ITA 1996 - 1997
3 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2011 - 2011
3 Lubomir Kejval CZE 2000 - 2001
3 Jaromir Friede CZE 1998 - 1998
3 Robert Pintaric SLO 1996 - 1997
2 Tim Merlier BEL 2023 - 2023
2 Ethan Vernon GBR 2022 - 2022
2 Jannik Steimle DUI 2020 - 2021
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-019 Matej Jurco SVK 2003
19-077 Mathias Möller Nielsen DEN 2013
19-183 Denis Menchov RUS 1997
20-024 Wouter Wippert NED 2010
20-258 Ondrej Slobodnik SVK 1997
20-303 Archie Ryan IRL 2022
20-338 Frantisek Rabon CZE 2004
21-018 Grega Bole SLO 2006
21-029 Tim Mikelj SLO 2013
21-091 Igor Abakoumov BEL 2002
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-302 Davide Rebellin ITA 2012
39-229 Radoslaw Romanik POL 2006
39-193 Kazimierz Stafiej POL 2007
38-063 Maros Kovac SVK 2015
37-335 Werner Riebenbauer OOS 2012
37-055 Maros Kovac SVK 2014
35-358 Matej Mugerli SLO 2017
35-288 Cezary Zamana POL 2003
32-131 Robert Pintaric SLO 1997
32-075 Alexander Kristoff NOR 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2011
3 Jaromir Friede CZE 1998
3 Gabriele Dalla Valle ITA 1997
2 Tim Merlier BEL 2023
2 Ethan Vernon GBR 2022
2 Martin Laas EST 2020
2 Enrico Rossi ITA 2012
2 Nikita Novikov RUS 2011
2 Alexander Porsev RUS 2010
2 Daniel Schorn OOS 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Nikita Novikov RUS 2011 - 2011
7 Kristoffer Gudmund Nielsen DEN 2006 - 2008
5 Rémi Cavagna FRA 2023 - 2023
5 Jan Tratnik SLO 2017 - 2017
5 Enrico Rossi ITA 2012 - 2012
4 Jannik Steimle DUI 2020 - 2020
4 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2018
4 Mauro Finetto ITA 2016 - 2016
4 Oleksandr Polivoda UKR 2014 - 2014
4 Robert Vrecer SLO 2010 - 2010
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-019 Matej Jurco SVK 2003
19-077 Mathias Möller Nielsen DEN 2013
19-323 Leigh Howard AUS 2009
20-088 Travis Meyer AUS 2009
20-329 Petr Vakoc CZE 2013
21-029 Tim Mikelj SLO 2013
21-091 Igor Abakoumov BEL 2002
21-102 Kristoffer Gudmund Nielsen DEN 2006
21-207 Nikita Novikov RUS 2011
21-346 Gustav Erik Larsson ZWE 2002
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-230 Radoslaw Romanik POL 2006
35-288 Cezary Zamana POL 2003
33-345 Piotr Chmielewski POL 2004
32-075 Alexander Kristoff NOR 2019
31-236 Peter Sagan SVK 2021
31-202 Marcin Sapa POL 2007
31-110 Frantisek Trkal CZE 2001
31-033 Mauro Finetto ITA 2016
31-002 Davide Vigano ITA 2015
30-155 Dariusz Skoczylas POL 2004