Adriatica Ionica Race

Startlijst Adriatica Ionica Race 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alberto Dainese ITA 25 Mar 1998 1
Dayer Uberney Quintana Rojas COL 10 Aug 1992 1
Filippo Fiorelli ITA 19 Nov 1994 1
Jordi Warlop BEL 04 Jun 1996 1
Mattia Bais ITA 19 Oct 1996 1
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 1
Riccardo Stacchiotti ITA 08 Nov 1991 1
Sebastian Schönberger OOS 14 May 1994 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Fausto Masnada ITA 06 Nov 1993 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Busato ITA 20 Dec 1987 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Dmitriy Gruzdev KAZ 13 Mar 1986 Astana 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Astana 1
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana 1
Zhandos Bizhigitov KAZ 10 Jun 1991 Astana 1
Lorenzo Rota ITA 23 May 1995 Bardiani - CSF 1
Paolo Simion ITA 10 Oct 1992 Bardiani - CSF 1
Joel Nicolau Beltran SPA 23 Dec 1997 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
Matteo Malucelli ITA 20 Oct 1993 Caja Rural - Seguros RGA 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 Deceuninck - Quick Step 2
Davide Martinelli ITA 31 May 1993 Deceuninck - Quick Step 1
Florian Sénéchal FRA 10 Jul 1993 Deceuninck - Quick Step 1
James Knox GBR 04 Nov 1995 Deceuninck - Quick Step 1
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 Deceuninck - Quick Step 1
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Deceuninck - Quick Step 1
Remco Evenepoel BEL 25 Jan 2000 Deceuninck - Quick Step 1
Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 28 Apr 1993 EF Education First 1
Moreno Hofland NED 31 Aug 1991 EF Education First 1
Sacha Modolo ITA 19 Jun 1987 EF Education First 1
Sep Vanmarcke BEL 28 Jul 1988 EF Education First 1
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Israel Cycling Academy 2
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Israel Cycling Academy 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Movistar 1
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 1
Marco Canola ITA 26 Dec 1988 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Boy van Poppel NED 18 Jan 1988 Roompot - Charles 1
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Roompot - Charles 1
Sjoerd van Ginneken NED 06 Nov 1992 Roompot - Charles 1
Domen Novak SLO 12 Jul 1995 Bahrain - Merida 1
Heinrich Friedrich Haussler AUS 25 Feb 1984 Bahrain - Merida 1
Mark Padun UKR 06 Jul 1996 Bahrain - Merida 1
Phil Bauhaus DUI 08 Jul 1994 Bahrain - Merida 1
Danilo Wyss ZWI 26 Aug 1985 Dimension Data 1
Ryan Gibbons ZAF 13 Aug 1994 Dimension Data 1
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Trek - Segafredo 1
Nicola Conci ITA 05 Jan 1997 Trek - Segafredo 1
Niklas Eg DEN 06 Jan 1995 Trek - Segafredo 1
Jan Polanc SLO 06 May 1992 UAE Team Emirates 1
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2021 - 2021
1 Ben Hermans BEL 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 James Knox GBR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Ildar Arslanov RUS 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
2 Luca Covili ITA 2021 - 2022
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Edoardo Sandri ITA 2022 - 2022
1 Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 2022 - 2022
1 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Oliver Stockwell GBR 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
23-022 Mark Padun UKR 2019
23-082 Filippo Zana ITA 2022
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Monaco ITA 2021 - 2022
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 2021 - 2022
2 Eduardo Sepulveda ARG 2021 - 2022
2 Filippo Fiorelli ITA 2019 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Giovanni Carboni ITA 2021 - 2022
2 Giulio Masotto ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-213 Andrea D'Amato ITA 2021
18-350 Brandon Alejandro Rojas Vega COL 2021
19-061 Samuel Quaranta ITA 2021
19-141 Filippo Dignani ITA 2021
19-183 Remco Evenepoel BEL 2019
19-196 Abner Santiago Umba Lopez COL 2022
19-351 Robbe Ceurens BEL 2021
19-362 Oliver Stockwell GBR 2022
20-075 Davide Persico ITA 2021
20-083 Manlio Moro ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
50-304 Davide Rebellin ITA 2022
49-313 Davide Rebellin ITA 2021
37-022 Philippe Gilbert BEL 2019
35-151 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2019
34-351 Sacha Modolo ITA 2022
34-188 Manuele Boaro ITA 2022
33-335 Danilo Wyss ZWI 2019
33-219 Andrea Peron (1988) ITA 2022
33-134 Dmitriy Gruzdev KAZ 2019
33-050 Ben Hermans BEL 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
2 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-184 Remco Evenepoel BEL 2019
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
22-315 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-013 Natnael Tesfatsion ERI 2022
23-020 Mark Padun UKR 2019
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-130 Elia Viviani ITA 2021
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-137 Elia Viviani ITA 2018
29-136 Elia Viviani ITA 2018
29-134 Elia Viviani ITA 2018
26-280 Giovanni Carboni ITA 2022
25-103 Riccardo Lucca ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Elia Viviani ITA 2018
2 Cristian Scaroni ITA 2022
2 Elia Viviani ITA 2021
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
3 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
3 Mark Padun UKR 2019 - 2019
3 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
1 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-020 Mark Padun UKR 2019
23-079 Filippo Zana ITA 2022
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
29-133 Elia Viviani ITA 2018
32-128 Elia Viviani ITA 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-134 Elia Viviani ITA 2018
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018