G.P. Isbergues

G.P. Isbergues 1980
21 Sep 1980
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Etienne De Wilde BEL Splendor 22-180
2 GBR Graham Jones GBR Peugeot - Esso - Michelin 22-328
3 FRA Christian Jourdan FRA La Redoute - Motobécane 25-264
G.P. Isbergues 1980
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
21.09 Eindstand Etienne De Wilde
Startlijst G.P. Isbergues 1980
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Graham Jones GBR 28 Oct 1957 Peugeot - Esso - Michelin 1
Christian Jourdan FRA 31 Dec 1954 La Redoute - Motobécane 1
Etienne De Wilde BEL 25 Mar 1958 Splendor 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.09 1.1 ITA Matteo Moschetti DEN Mads Pedersen FRA Arnaud Démare
2022 18.09 1.1 FRA Arnaud Démare FRA Marc Sarreau BEL Edward Theuns
2021 19.09 1.1 ITA Elia Viviani BEL Tim Merlier ITA Alberto Dainese
2020 20.09 1.1 FRA Nacer Bouhanni FRA Romain Cardis BEL Timothy Dupont
2019 22.09 1.1 DEN Mads Pedersen DUI John Degenkolb FRA Christophe Laporte
2018 23.09 1.1 BEL Philippe Gilbert FRA Christophe Laporte FRA Florian Sénéchal
2017 17.09 1.1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Pierre Gouault FRA Alan Riou
2016 20.09 1.1 NOR Kristoffer Halvorsen FRA Romain Feillu BEL Baptiste Planckaert
2015 20.09 1.1 FRA Nacer Bouhanni SVK Michael Kolar NZL Shane Archbold
2014 21.09 1.1 FRA Arnaud Démare BLR Yauheni Hutarovich AUS Heinrich Friedrich Haussler
2013 22.09 1.1 FRA Arnaud Démare DUI John Degenkolb LUX Jean-Pierre "Jempy" Drucker
2012 16.09 1.1 DUI John Degenkolb NED Kenny Robert van Hummel FRA Stéphane Poulhiès
2011 18.09 1.1 DEN Jonas Aaen Jörgensen AUS Stuart O'Grady DUI Robert Wagner
2010 19.09 1.1 LAT Aleksejs Saramotins RUS Denis Galimzyanov FRA Romain Feillu
2009 20.09 1.1 FRA Benoît Vaugrenard ITA Luca Mazzanti RUS Ivan Rovny
2008 21.09 1.1 FRA William Bonnet AUS Wesley Sulzberger DEN Chris Anker Sörensen
2007 23.09 1.1 ZWI Martin Elmiger BEL Andy Cappelle FRA Sébastien Chavanel
2006 17.09 1.1 FRA Cédric Vasseur BEL Philippe Gilbert FRA Frédéric Guesdon
2005 18.09 1.1 BEL Niko Eeckhout NED Stefan van Dijk AUS Robbie McEwen
2004 19.09 1.2 BEL Ludovic Capelle FRA Frédéric Guesdon POL Cezary Zamana
2003 21.09 1.2 NED Jans Koerts FRA Franck Renier FRA Cédric Vasseur
2002 22.09 1.2 FRA Cédric Vasseur BEL Ludovic Capelle IRL Mark Scanlon
2001 23.09 1.2 BEL Peter Van Petegem BEL Chris Peers BEL Nico Mattan
2000 17.09 1.2 BEL Peter Van Petegem BEL Chris Peers FRA Frédéric Guesdon
1999 19.09 1.2 EST Lauri Aus BEL Geert Verheyen FRA Frédéric Guesdon
1998 20.09 1.2 FRA Stéphane Cueff DEN Frank Höj BEL Jo Planckaert
1997 21.09 1.2 ZWE Magnus Backstedt DEN Sören Petersen EST Lauri Aus
1996 22.09 1.2 BEL Mario Aerts ZWE Magnus Backstedt NED Erik Breukink
1995 17.09 1.2 BEL Frank Corvers FRA Gilbert Duclos-Lassalle BEL Sammie Moreels
1994 18.09 1.3 BEL Wilfried Nelissen GBR Sean Yates FRA Philippe Bouvatier
1993 19.09 1.2 EST Jaan Kirsipuu FRA Eddy Seigneur BEL Paul Haghedooren
1992 20.09 1.2 AUS Phil Anderson BEL Stéphane Hennebert FRA Bruno Cornillet
1991 22.09 1.2 FRA Jacky Durand BEL Jan Mattheus DEN Kim Andersen
1990 16.09 1.3 FRA Frédéric Moncassin BEL Johan Museeuw NED Nico Verhoeven
1989 17.09 Cat 4 BEL Sammie Moreels BEL Peter De Clercq FRA Martial Gayant
1988 18.09 BEL Jan Goessens BEL Johan Museeuw BEL Michel Dernies
1987 20.09 Cat 1 AUS Allan Peiper FRA Gérard Rue ITA Walter Dalgal
1986 21.09 Cat 1 NED Teun van Vliet FRA Gilbert Duclos-Lassalle NED Gert-Jan Theunisse
1985 15.09 Cat 1 NED Adri van der Poel FRA Gilbert Duclos-Lassalle BEL Etienne De Wilde
1984 16.09 Cat 1 DEN Kim Andersen FRA Bruno Wojtinek IRL Sean Kelly
1983 18.09 Cat 1 IRL Sean Kelly BEL Jean-Luc Vandenbroucke BEL Jean-Philippe Vandenbrande
1982 19.09 Cat 1 ZWE Sven-Ake Nilsson FRA Jean-François Chaurin FRA Jean-François Rault
1981 20.09 FRA André Chalmel FRA Francis Castaing BEL Ferdi Van Den Haute
1980 21.09 BEL Etienne De Wilde GBR Graham Jones FRA Christian Jourdan
1979 16.09 FRA Serge Perin FRA Christian Muselet FRA Jean-Philippe Pipart
1978 17.09 ZWI Daniël Gisiger FRA Jacques Bossis FRA Bernard Vallet
1977 18.09 NED Joop Zoetemelk BEL Eddy Merckx ZWE Sven-Ake Nilsson
1976 19.09 FRA Yvon Bertin FRA Jean-Jacques Fussien FRA André Mollet
1975 21.09 NED Joop Zoetemelk BEL Lucien Van Impe FRA Bernard Hinault
1974 15.09 FRA Bernard Bourreau BEL René Dillen BEL Bernard Draux
1973 16.09 BEL Roger Rosiers BEL Willy Van Neste FRA André Mollet
1972 17.09 BEL Marc Demeyer BEL Eric Leman FRA Jacques Botherel
1971 19.09 BEL Daniel Van Ryckeghem GBR Bill Bilsland BEL Ronny Vanmarcke
1970 20.09 FRA Jean Jourden BEL Andre Dierickx BEL Ronald De Witte
1969 21.09 NED Jan Janssen BEL Noël Vantyghem BEL Jos De Schoenmaecker
1968 15.09 BEL Willy In 't Ven BEL Eddy Peelman BEL Willy De Geest
1967 24.09 BEL Paul In 't Ven BEL Emile Coppens BEL Willy In 't Ven
1966 25.09 FRA Jean Stablinski BEL Walter Godefroot BEL Daniel Van Ryckeghem
1965 26.09 BEL Willy Bocklant BEL Frans Aerenhouts BEL Noël Van Clooster
1964 14.09 BEL Frans Melckenbeeck FRA Camille Le Menn BEL Willy Van Den Eynde
1963 15.09 BEL Clément Roman NED Bastiaan Maliepaard BEL Michel Seynaeve
1962 16.09 BEL Laurent Christiaens BEL André Messelis BEL Gustaaf Desmet
1961 17.09 NED Jo De Haan BEL Henri De Wolf FRA Roger Quevat
1960 18.09 BEL Jozef Schils NED Michel Stolker BEL André Noyelle
1959 20.09 FRA Jean-Claude Annaert BEL Maurice Meuleman FRA René Fournier
1958 21.09 BEL Maurice Meuleman BEL Raymond Denutte FRA Michel Bourdon
1957 15.09 BEL Willy Truye FRA Cesar Marcelak FRA Camille Huyghe
1956 16.09 IRL Seamus Elliott FRA René Fournier FRA Gilbert Scodeller
1955 18.09 OOS Alfred Kain FRA Roger Chupin POL Edouard Klabiński
1954 19.09 BEL Jozef Planckaert BEL Roland Callebout BEL Lucien Demunster
1953 15.09 BEL Paul Taildeman BEL Michel Vuylsteke FRA Cesar Marcelak
1952 . FRA Cesar Marcelak FRA Albert Platel FRA Alain Leocat
1951 . FRA Henri Duhamel FRA Roland Chapuis FRA Eugène Dupuis
1950 . FRA José Beyaert FRA Raoul Ben FRA Salomé
1949 . FRA Paul Delrue FRA J. Godin FRA Maurice Palin
1948 . FRA Eugène Dupuis FRA P. Godevelle FRA Alfred Delepierre
1947 . FRA Eugène Dupuis FRA Alphonse Devreese FRA Louis Déprez
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Arnaud Démare FRA 2013 - 2022
2 Nacer Bouhanni FRA 2015 - 2020
2 Cédric Vasseur FRA 2002 - 2006
2 Peter Van Petegem BEL 2000 - 2001
2 Joop Zoetemelk NED 1975 - 1977
2 Eugène Dupuis FRA 1947 - 1948
1 Matteo Moschetti ITA 2023 - 2023
1 Elia Viviani ITA 2021 - 2021
1 Mads Pedersen DEN 2019 - 2019
1 Philippe Gilbert BEL 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Arnaud Démare FRA 2013 - 2023
4 Frédéric Guesdon FRA 1999 - 2006
3 John Degenkolb DUI 2012 - 2019
3 Cédric Vasseur FRA 2002 - 2006
3 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1985 - 1995
3 Cesar Marcelak FRA 1952 - 1957
3 Eugène Dupuis FRA 1947 - 1951
2 Mads Pedersen DEN 2019 - 2023
2 Nacer Bouhanni FRA 2015 - 2020
2 Christophe Laporte FRA 2018 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Arnaud Démare FRA 2013 - 2023
4 Romain Cardis FRA 2020 - 2023
4 Cédric Vasseur FRA 1999 - 2006
4 Frédéric Guesdon FRA 1999 - 2006
3 Baptiste Planckaert BEL 2016 - 2023
3 Bryan Coquard FRA 2019 - 2023
3 Luca Mozzato ITA 2020 - 2022
3 John Degenkolb DUI 2012 - 2019
3 Peter Van Petegem BEL 1999 - 2001
3 Jaan Kirsipuu EST 1993 - 1999
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-138 Jozef Planckaert BEL 1954
20-160 Kristoffer Halvorsen NOR 2016
21-265 Mario Aerts BEL 1996
21-336 Benoît Cosnefroy FRA 2017
21-355 Frédéric Moncassin FRA 1990
22-027 Arnaud Démare FRA 2013
22-104 Seamus Elliott IRL 1956
22-151 Marc Demeyer BEL 1972
22-176 Paul In 't Ven BEL 1967
22-180 Etienne De Wilde BEL 1980
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-080 Philippe Gilbert BEL 2018
36-030 Cédric Vasseur FRA 2006
34-276 Niko Eeckhout BEL 2005
34-191 Phil Anderson AUS 1992
34-127 Jean Stablinski FRA 1966
34-028 Jans Koerts NED 2003
32-224 Elia Viviani ITA 2021
32-035 Cédric Vasseur FRA 2002
31-345 André Chalmel FRA 1981
31-248 Peter Van Petegem BEL 2001
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Arnaud Démare FRA 2013 - 2023
4 Romain Cardis FRA 2020 - 2023
4 Cédric Vasseur FRA 1999 - 2006
4 Frédéric Guesdon FRA 1999 - 2006
3 Baptiste Planckaert BEL 2016 - 2023
3 Bryan Coquard FRA 2019 - 2023
3 Luca Mozzato ITA 2020 - 2022
3 John Degenkolb DUI 2012 - 2019
3 Peter Van Petegem BEL 1999 - 2001
3 Jaan Kirsipuu EST 1993 - 1999
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-000 Noa Isidore FRA 2023
19-139 Thibaud Gruel FRA 2023
19-156 Paul Magnier FRA 2023
19-159 Tim Rex BEL 2023
19-265 Paul Penhoët FRA 2021
20-065 Matis Louvel FRA 2019
20-109 Pierre Thierry FRA 2023
20-138 Jozef Planckaert BEL 1954
20-160 Kristoffer Halvorsen NOR 2016
20-167 Eddy Le Huitouze FRA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-253 Cesar Marcelak FRA 1957
41-023 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1995
40-253 Cesar Marcelak FRA 1953
38-163 Jack Bauer NZL 2023
38-043 Stuart O'Grady AUS 2011
37-060 Laurent Pichon FRA 2023
36-349 Julien Simon FRA 2022
36-310 Cezary Zamana POL 2004
36-256 Pierre-Luc Périchon FRA 2023
36-240 Andrei Tchmil BEL 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar