Vuelta a la Communidad Murciana

Startlijst Vuelta a la Communidad Murciana 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandr Shefer KAZ 20 Aug 1971 1
Bjorn Leukemans BEL 01 Jul 1977 1
Endrio Leoni ITA 22 Aug 1968 3
Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 09 Nov 1974 1
Oscar Laguna Garcia SPA 21 Feb 1978 1
Werner Riebenbauer OOS 07 Jul 1974 1
Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 13 Apr 1971 iBanesto.com 2
Gabriele Colombo ITA 11 May 1972 Cantina Tollo - Acqua & Sapone 1
Aitor Gonzalez Jimenez SPA 27 Feb 1975 Kelme - Costa Blanca 1
Francisco Cabello Luque SPA 20 May 1969 Kelme - Costa Blanca 3
Javier Pascual Llorente SPA 30 Mar 1971 Kelme - Costa Blanca 2
Jeroen Blijlevens NED 29 Dec 1971 Lotto - Adecco 4
Paolo Lanfranchi ITA 25 Jul 1968 Mapei - Quickstep 3
Marco Velo ITA 09 Mar 1974 Mercatone Uno - Albacom 2
Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 01 Nov 1973 ONCE 1
Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 14 May 1970 ONCE 2
Giovanni Lombardi ITA 20 Jun 1969 Team Deutsche Telekom 3
Antonio Cruz USA 31 Oct 1971 US Postal Service 1
Jose Luis Rubiera Vigil SPA 27 Jan 1973 US Postal Service 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 10.02 1.1 AUS Ben Alexander O'Connor SLO Jan Tratnik BEL Tim Wellens
2023 11.02 1.1 GBR Ben Turner AUS Simon Clarke BEL Jordi Meeus
2022 12.02 1.1 ITA Alessandro Covi ITA Matteo Trentin FRA Matis Louvel
2021 23.05 1.1 SPA Antonio Soto SPA Angel Madrazo Ruiz SPA Gonzalo Serrano Rodriguez
2020 15.02 2.1 BEL Xandro Meurisse CZE Josef Cerny DUI Lennard Kämna
2019 16.02 2.1 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia
2018 10.02 1.1 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Alejandro Valverde Belmonte BEL Philippe Gilbert
2017 11.02 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Jhonatan Restrepo Valencia OOS Patrick Konrad
2016 13.02 1.1 BEL Philippe Gilbert SPA Alejandro Valverde Belmonte RUS Ilnur Zakarin
2015 14.02 1.1 EST Rein Taaramäe NED Bauke Mollema CZE Zdenek Stybar
2014 01.03 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte POR Tiago Machado ITA Davide Rebellin
2013 23.02 1.1 SPA Daniel Navarro Garcia NED Bauke Mollema SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 04.03 2.1 COL Nairo Alexander Quintana Rojas GBR Jonathan Tiernan-Locke NED Wout Poels
2011 06.03 2.1 SPA Alberto Contador Velasco FRA Jérôme Coppel RUS Denis Menchov
2010 07.03 2.1 CZE Frantisek Rabon RUS Denis Menchov GBR Bradley Wiggins
2009 08.03 2.1 RUS Denis Menchov SPA Ruben Plaza Molina NED Pieter Weening
2008 08.03 2.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Stefano Garzelli SPA Alberto Contador Velasco
2007 11.03 2.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Angel Vicioso Arcos SPA Manuel Lloret Zaragoza
2006 05.03 2.1 SPA Santos Gonzalez Capilla SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA David Vicente Bernabeu Armengol
2005 06.03 2.1 SPA Koldo Gil Perez SPA Antonio Colom Mas ITA Damiano Cunego
2004 07.03 2.3 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios AUS Cadel Evans
2003 09.03 2.3 SPA Javier Pascual Llorente CZE Jan Hruska SPA Haimar Zubeldia Agirre
2002 10.03 2.3 COL Victor Hugo Pena Grisales CZE Jan Hruska ZWI Oscar Camenzind
2001 11.03 2.3 SPA Aitor Gonzalez Jimenez SPA Javier Pascual Llorente SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
2000 05.03 2.3 SPA David Cañada Garcia SPA Javier Pascual Llorente SPA Jose Alberto Martinez Trinidad
1999 07.03 2.3 ITA Marco Pantani SPA Javier Pascual Rodriguez ZWI Beat Zberg
1998 08.03 2.3 ITA Alberto Elli KAZ Alexandre Vinokourov ITA Marco Pantani
1997 09.03 2.3 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Ignacio Garcia Camacho SPA Santos Gonzalez Capilla
1996 10.03 2.4 SPA Melcior Mauri Prat ITA Wladimir Belli ITA Rodolfo Massi
1995 05.03 2.4 ITA Adriano Baffi NED Erik Breukink ITA Maurizio Fondriest
1994 13.03 2.4 SPA Melcior Mauri Prat SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Herminio Diaz Zabala
1993 14.03 2.4 SPA Carlos Gallareta Lazaro SPA Laudelino Cubino Gonzalez NED Eddy Bouwmans
1992 15.03 2.4 COL Alvaro Mejia Castrillon SPA Antonio Martin Velasco SPA Melcior Mauri Prat
1991 16.03 2.3 SPA José-Luis Villanueva Orihuela ITA Claudio Chiappucci SPA Julian Gorospe Artabe
1990 11.03 2.4 NED Tom Cordes SPA Santos Hernandez Calvo SPA Eduardo Chozas Olmo
1989 12.03 Cat 4 SPA Marino Alonso Monje ITA Silvano Contini SPA Victor Gonzalo Guirao
1988 06.03 SPA Carlos Hernandez Bailo COL William Palacio Navarro SPA Juan-Tomas Martinez Gutierrez
1987 08.03 SPA Pello Ruiz Cabestany SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Mariano Sanchez Martinez
1986 02.03 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Pello Ruiz Cabestany SPA Jaime Vilamajo Ipiens
1985 03.03 SPA José Recio Ariza SPA Jesus Blanco Villar SPA Pedro Delgado Robledo
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2017
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2018 - 2019
2 Melcior Mauri Prat SPA 1994 - 1996
1 Ben Alexander O'Connor AUS 2024 - 2024
1 Ben Turner GBR 2023 - 2023
1 Alessandro Covi ITA 2022 - 2022
1 Antonio Soto SPA 2021 - 2021
1 Xandro Meurisse BEL 2020 - 2020
1 Philippe Gilbert BEL 2016 - 2016
1 Rein Taaramäe EST 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2019
3 Denis Menchov RUS 2009 - 2011
3 Javier Pascual Llorente SPA 2000 - 2003
3 Melcior Mauri Prat SPA 1992 - 1996
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2018 - 2019
2 Philippe Gilbert BEL 2016 - 2018
2 Bauke Mollema NED 2013 - 2015
2 Alberto Contador Velasco SPA 2008 - 2011
2 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2004 - 2006
2 Santos Gonzalez Capilla SPA 1997 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2019
4 Matteo Trentin ITA 2019 - 2024
3 Antonio Soto SPA 2020 - 2024
3 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2015 - 2019
3 Denis Menchov RUS 2009 - 2011
3 Javier Pascual Llorente SPA 2000 - 2003
3 Melcior Mauri Prat SPA 1992 - 1996
2 Alessandro Covi ITA 2022 - 2024
2 Ander Okamika Bengoetxea SPA 2021 - 2024
2 Ben Turner GBR 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-229 Miguel Indurain Larraya SPA 1986
22-028 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2012
23-116 Marino Alonso Monje SPA 1989
23-137 Alessandro Covi ITA 2022
23-285 Tom Cordes NED 1990
23-317 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004
24-356 Pello Ruiz Cabestany SPA 1987
24-360 David Cañada Garcia SPA 2000
25-056 Alvaro Mejia Castrillon COL 1992
25-125 Carlos Gallareta Lazaro SPA 1993
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-292 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-084 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2019
34-078 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2018
33-364 Alberto Elli ITA 1998
33-310 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-223 Philippe Gilbert BEL 2016
32-210 Adriano Baffi ITA 1995
32-078 Santos Gonzalez Capilla SPA 2006
31-344 Javier Pascual Llorente SPA 2003
31-042 Denis Menchov RUS 2009
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
12 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2020
5 Matteo Trentin ITA 2019 - 2024
5 Santos Gonzalez Capilla SPA 1995 - 2006
5 Jan Svorada SVK 1995 - 2003
5 Melcior Mauri Prat SPA 1992 - 1998
5 Djamolidine Abduzhaparov UZB 1991 - 1997
4 Loïc Vliegen BEL 2019 - 2023
4 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2015 - 2020
4 Graeme Brown AUS 2007 - 2010
4 Jeroen Blijlevens NED 1995 - 2001
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-121 Andrew August USA 2024
18-345 Mathias Vacek CZE 2021
19-329 Carlos Canal SPA 2021
20-109 Javier Pascual Rodriguez SPA 1995
20-114 Georg Steinhauser DUI 2022
20-117 Frank Vandenbroucke BEL 1995
20-122 Jaime Tomas Florit SPA 1988
20-155 Isabelo Sanchez Gomez SPA 1985
20-159 Michael Matthews AUS 2011
20-206 Alexander Hajek OOS 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-204 Davide Rebellin ITA 2014
39-324 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-296 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2020
38-297 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-045 Piotr Ugrumov RUS 1999
37-291 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-255 Robert Gesink NED 2024
36-292 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-208 Simon Clarke AUS 2023
36-172 Gianluca Brambilla ITA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Johnny Dauwe BEL 1989 - 1991
5 Mathieu Hermans NED 1988 - 1992
4 Graeme Brown AUS 2007 - 2009
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2008
3 Jan Svorada CZE 1999 - 2003
3 Jeroen Blijlevens NED 1995 - 1998
3 Djamolidine Abduzhaparov UZB 1991 - 1996
3 Jean-Paul van Poppel NED 1992 - 1993
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1986 - 1993
3 Benny Van Brabant BEL 1986 - 1986
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-155 Isabelo Sanchez Gomez SPA 1985
20-159 Michael Matthews AUS 2011
21-207 Federico Colonna ITA 1994
21-224 Miguel Indurain Larraya SPA 1986
21-272 José Joaquin Rojas Gil SPA 2007
21-322 Vicente Prado Huergo SPA 1987
22-004 Heinrich Friedrich Haussler DUI 2006
22-008 Heinrich Friedrich Haussler DUI 2006
22-028 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2012
22-086 Jo Planckaert BEL 1993
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-083 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2020
35-084 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2019
35-038 Jose Luis Rubiera Vigil SPA 2008
34-189 Jan Svorada CZE 2003
33-364 Alberto Elli ITA 1998
33-362 Alberto Elli ITA 1998
33-329 Johan Capiot BEL 1998
33-190 Jan Svorada CZE 2002
33-039 Luke Roberts AUS 2010
32-316 Robert Hunter ZAF 2010
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Mathieu Hermans NED 1988
3 Benny Van Brabant BEL 1986
2 Alberto Contador Velasco SPA 2011
2 Robert Hunter ZAF 2010
2 Graeme Brown AUS 2009
2 Heinrich Friedrich Haussler DUI 2006
2 Allan Davis AUS 2005
2 Danilo Hondo DUI 2005
2 Max van Heeswijk NED 2004
2 Javier Pascual Llorente SPA 2003
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Miguel Indurain Larraya SPA 1986 - 1987
8 Carlos Hernandez Bailo SPA 1987 - 1988
6 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2008
6 Melcior Mauri Prat SPA 1992 - 1996
6 Carlos Gallareta Lazaro SPA 1993 - 1993
5 Johannes Draaijer NED 1989 - 1989
5 Mathieu Hermans NED 1988 - 1988
5 José Recio Ariza SPA 1985 - 1985
4 Javier Pascual Llorente SPA 2003 - 2003
4 Alberto Elli ITA 1998 - 1998
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-159 Michael Matthews AUS 2011
21-224 Miguel Indurain Larraya SPA 1986
21-272 José Joaquin Rojas Gil SPA 2007
22-004 Heinrich Friedrich Haussler DUI 2006
22-028 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2012
22-045 Peter Farazijn BEL 1991
22-230 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
23-024 Peter Pieters NED 1985
23-062 Jeroen Blijlevens NED 1995
23-115 Marino Alonso Monje SPA 1989
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-084 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2019
34-213 Josep Jufre Pou SPA 2010
34-189 Jan Svorada CZE 2003
33-364 Alberto Elli ITA 1998
33-190 Jan Svorada CZE 2002
32-316 Robert Hunter ZAF 2010
32-210 Adriano Baffi ITA 1995
32-176 Gregory Henderson NZL 2009
32-078 Santos Gonzalez Capilla SPA 2006
32-007 Djamolidine Abduzhaparov UZB 1996