Österreich Rundfahrt

Österreich Rundfahrt 1991
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 Roman Kreuziger (1965) CSV
2 COL Luis Edgar Espinosa Sepulveda COL
3 NOR Lars Kristian Johnsen NOR
Österreich Rundfahrt 1991
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Roman Kreuziger (1965)
Startlijst Österreich Rundfahrt 1991
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 06.07 2.1 ECU Jhonatan Manuel Narvaez Prado DUI Jason Osborne COL Jesus David Pena Jimenez
2019 12.07 2.1 BEL Ben Hermans ARG Eduardo Sepulveda ZAF Stefan De Bod
2018 14.07 2.1 BEL Ben Hermans OOS Hermann Pernsteiner ITA Dario Cataldo
2017 08.07 2.1 OOS Stefan Denifl SPA Delio Fernandez Cruz COL Miguel Angel Lopez Moreno
2016 09.07 2.1 CZE Jan Hirt FRA Guillaume Martin ZWI Patrick Schelling
2015 12.07 2.HC SPA Victor De La Parte Gonzalez BEL Ben Hermans CZE Jan Hirt
2014 13.07 2.HC GBR Peter Kennaugh SPA Javier Moreno Bazan ITA Damiano Caruso
2013 07.07 2.HC OOS Riccardo Zoidl KAZ Alexandre Dyachenko BEL Kevin Seeldraeyers
2012 08.07 2.HC DEN Jakob Fuglsang ZWI Steve Morabito SLO Robert Vrecer
2011 10.07 2.HC ZWE Fredrik Kessiakoff CZE Leopold König SPA Carlos Sastre Candil
2010 11.07 2.HC ITA Riccardo Riccò SPA Sergio Pardilla Bellon ITA Emanuele Sella
2009 12.07 2.HC ZWI Michael Albasini UKR Ruslan Pidgornyy BLR Branislau Samoilau
2008 13.07 2.HC OOS Thomas Rohregger RUS Vladimir Gusev UKR Ruslan Pidgornyy
2007 15.07 2.1 BEL Stijn Devolder OOS Thomas Rohregger SLO Jure Golcer
2006 09.07 2.HC USA Thomas Danielson UKR Ruslan Pidgornyy OOS Christian Pfannberger
2005 10.07 2.1 SPA Juan Miguel Mercado Martin ZWI Johann Tschopp OOS Gerhard Trampusch
2004 13.06 2.2 AUS Cadel Evans ITA Michele Scarponi ITA Maurizio Vandelli
2003 15.06 2.3 OOS Gerrit Glomser SLO Jure Golcer OOS Hans-Peter Obwaller
2002 16.06 2.2 OOS Gerrit Glomser OOS Hans-Peter Obwaller OOS Peter Luttenberger
2001 17.06 2.3 AUS Cadel Evans OOS Hans-Peter Obwaller ITA Paolo Tiralongo
2000 11.06 2.3 OOS Georg Totschnig OOS Hannes Hempel ITA Maurizio Vandelli
1999 13.06 2.4 ITA Maurizio Vandelli OOS Georg Totschnig SLO Branko Filip
1998 06.06 2.4 ZWI Beat Zberg ZWI Philipp Buschor ITA Matteo Tosatto
1997 07.06 2.5 ITA Daniele Nardello BEL Frank Vandenbroucke ZWI Oscar Camenzind
1996 15.06 2.5 BEL Frank Vandenbroucke BEL Luc Roosen ITA Franco Ballerini
1995 . NOR Steffen Kjaergaard CZE Frantisek Trkal BEL Glenn D'Hollander
1994 . OOS Harald Morscher NED Koos Moerenhout NOR Lars Kristian Johnsen
1993 . OOS Georg Totschnig ZWI Roland Meier CZE Roman Kreuziger (1965)
1992 . Valter Bonca OOS Peter Luttenberger OOS Dietmar Hauer
1991 . Roman Kreuziger (1965) COL Luis Edgar Espinosa Sepulveda NOR Lars Kristian Johnsen
1990 . OOS Dietmar Hauer Roman Kreuziger (1965) Stephan Gottschling
1989 . Valter Bonca OOS Peter Lammer NED Arne Aadnoy
1988 . OOS Dietmar Hauer Gerd Audehm Stephan Gottschling
1987 . Dimitri Konyshev OOS Helmut Wechselberger Sergei Uslamin
1986 . OOS Helmut Wechselberger ZWI Richard Trinkler Libor Matejka
1985 . Olaf Jentzsch Libor Matejka Primoz Cerin
1984 . ZWI Stefan Maurer Alexandre Krasnov Lubomir Burda
1983 . OOS Kurt Zellhofer OOS Helmut Wechselberger Lubomir Burda
1982 . OOS Helmut Wechselberger POL Andrzej Mierzejewski Libor Matejka
1981 . OOS Gerhard Zadrobilek POL Mieczyslav Korycki OOS Harald Maier
1980 . NOR Geir Digerud NOR Morten Saerther OOS Johann Traxler
1979 . OOS Herbert Spindler OOS Rudolf Mitteregger POL Tadeusz Wojtas
1978 . NOR Jostein Willmann ZWI Stefan Mutter OOS Erich Jagsch
1977 . OOS Rudolf Mitteregger Vlastibor Konecny Svatopluk Henke
1976 . OOS Wolfgang Steinmayr ITA Luca Olivetto OOS Roman Humenberger
1975 . OOS Wolfgang Steinmayr OOS Rudolf Mitteregger OOS Roman Humenberger
1974 . OOS Rudolf Mitteregger Juri Lawruschkin OOS Siegfried Denk
1973 . OOS Wolfgang Steinmayr Viktor Neliubin OOS Rudolf Mitteregger
1972 . OOS Wolfgang Steinmayr OOS Rudolf Mitteregger ITA Claudio Morelli
1971 . OOS Roman Humenberger OOS Rudolf Mitteregger OOS Wolfgang Steinmayr
1970 . OOS Rudolf Mitteregger OOS Hans Obendorfer OOS Hans Königshofer
1969 . NED Mathijs de Koning OOS Wolfgang Steinmayr NED Joop Zoetemelk
1968 . NED Jan Krekels OOS Kurt Postl POL Czeslaw Polewiak
1967 . NED Marinus "Rini" Wagtmans Rudi Valencic NED Fedor den Hertog
1966 . OOS Hans Furian OOS Rolf Eberl OOS Hans Königshofer
1965 . OOS Hans Furian POL Josef Beker POL Syszard Zapala
1964 . LUX Edy Schutz LUX Johny Schleck OOS Christian Frisch
1963 . NED Jan Pieterse OOS Felix Damm NED Arie den Hartog
1962 . ZWI Walter Müller OOS Adolf Christian Gustav-Adolf Schur
1961 . OOS Stefan Mascha BEL Martin Van Den Bossche ZWI Walter Müller
1960 . NED René Lotz OOS Felix Damm OOS Fritz Inthaler
1959 . OOS Stefan Mascha BEL Constant Goossens BEL Herbert Kaupe
1958 . OOS Richard Durlacher OOS Kurt Schweiger OOS Stefan Mascha
1957 . ZWE Gunnar Goeransson OOS Richard Durlacher OOS Stefan Mascha
1956 . ZWE Roland Strohm OOS Eduard Ignatowicz ZWE Gunnar Goeransson
1955 02.07 ZWE Lasse Nordvall OOS Adolf Christian OOS F. Deutsch
1954 . OOS Adolf Christian ZWI Walter Müller BEL André Messelis
1953 . LUX Francis Gelhausen LUX Jean-Pierre "Jempy" Schmitz OOS Adolf Christian
1952 . OOS Franz Deutsch LUX Charly Gaul DUI Franz Reitz
1951 . OOS Franz Deutsch OOS Josef Hammerl LUX Charly Gaul
1950 . OOS Richard Menapace LUX André Hoffmann OOS Kurt Schneider
1949 . OOS Richard Menapace OOS Franz Deutsch FRA Lucien Fixot
1935 . OOS Karl Kühn OOS Eduard Gfrörer OOS Eugen Sehnalek
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ben Hermans BEL 2018 - 2019
2 Cadel Evans AUS 2001 - 2004
2 Gerrit Glomser OOS 2002 - 2003
2 Georg Totschnig OOS 1993 - 2000
2 Valter Bonca YUG 1989 - 1992
2 Dietmar Hauer OOS 1988 - 1990
2 Helmut Wechselberger OOS 1982 - 1986
2 Richard Menapace OOS 1949 - 1950
1 Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 2023 - 2023
1 Stefan Denifl OOS 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Helmut Wechselberger OOS 1982 - 1987
4 Adolf Christian OOS 1953 - 1962
3 Ben Hermans BEL 2015 - 2019
3 Ruslan Pidgornyy UKR 2006 - 2009
3 Maurizio Vandelli ITA 1999 - 2004
3 Hans-Peter Obwaller OOS 2001 - 2003
3 Georg Totschnig OOS 1993 - 2000
3 Roman Kreuziger (1965) CZE 1990 - 1993
3 Dietmar Hauer OOS 1988 - 1992
3 Walter Müller ZWI 1954 - 1962
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Helmut Wechselberger OOS 1982 - 1987
4 Adolf Christian OOS 1953 - 1962
3 Ben Hermans BEL 2015 - 2019
3 Ruslan Pidgornyy UKR 2006 - 2009
3 Maurizio Vandelli ITA 1999 - 2004
3 Gerrit Glomser OOS 2001 - 2003
3 Hans-Peter Obwaller OOS 2001 - 2003
3 Georg Totschnig OOS 1993 - 2000
3 Valter Bonca YUG 1989 - 1999
3 Roman Kreuziger (1965) CZE 1990 - 1993
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-221 Frank Vandenbroucke BEL 1996
24-123 Cadel Evans AUS 2001
24-309 Daniele Nardello ITA 1997
25-028 Peter Kennaugh GBR 2014
25-090 Riccardo Zoidl OOS 2013
25-169 Jan Hirt CZE 2016
25-202 Thomas Rohregger OOS 2008
26-124 Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 2023
26-314 Riccardo Riccò ITA 2010
27-002 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-308 Maurizio Vandelli ITA 1999
33-034 Ben Hermans BEL 2019
32-036 Ben Hermans BEL 2018
31-054 Fredrik Kessiakoff ZWE 2011
29-292 Stefan Denifl OOS 2017
29-020 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2015
29-017 Georg Totschnig OOS 2000
28-204 Michael Albasini ZWI 2009
28-118 Thomas Danielson USA 2006
28-075 Gerrit Glomser OOS 2003
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Gerrit Glomser OOS 2000 - 2008
7 Valter Bonca YUG 1989 - 2001
5 Ruslan Pidgornyy UKR 2006 - 2010
5 Maurizio Vandelli ITA 1999 - 2004
4 Riccardo Zoidl OOS 2013 - 2023
4 Thomas Rohregger OOS 2006 - 2012
4 Werner Riebenbauer OOS 1996 - 2006
4 Hans-Peter Obwaller OOS 2001 - 2005
4 Harald Morscher OOS 1994 - 2004
4 Hannes Hempel OOS 1996 - 2002
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-340 Florian Gamper OOS 2019
20-114 Bernhard Eisel OOS 2001
20-257 René Haselbacher OOS 1998
20-259 Georges Volckaert BEL 1955
20-292 Gerald Ciolek DUI 2007
20-306 Gerhard Trampusch OOS 1999
20-357 Andreas Klöden DUI 1996
21-022 Matthias Kessler DUI 2000
21-025 Adolf Christian OOS 1955
21-037 Vadim Pronskiy KAZ 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-308 Maurizio Vandelli ITA 2004
39-242 Ludo Dierckxsens BEL 2004
39-025 Fabio Baldato ITA 2007
38-085 Angel Vicioso Arcos SPA 2015
38-062 Marek Rutkiewicz POL 2019
38-021 Fabio Baldato ITA 2006
37-309 Maurizio Vandelli ITA 2002
37-132 Marco Pinotti ITA 2013
37-107 Enrico Gasparotto ITA 2019
37-106 Arno Kaspret OOS 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Frank Vandenbroucke BEL 1996 - 1997
6 André Greipel DUI 2008 - 2010
6 Gerrit Glomser OOS 2000 - 2007
4 Giovanni Visconti ITA 2018 - 2019
4 Daniele Nardello ITA 1997 - 2001
3 Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 2023 - 2023
3 Oscar Gatto ITA 2014 - 2017
3 Gerald Ciolek DUI 2007 - 2013
3 Tom Steels BEL 2003 - 2004
3 Giovanni Lombardi ITA 1999 - 2000
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-293 Gerald Ciolek DUI 2007
20-299 Gerald Ciolek DUI 2007
21-084 Fabian Cancellara ZWI 2002
21-169 Glenn D'Hollander BEL 1996
21-200 Sondre Holst Enger NOR 2015
21-212 Rick Zabel DUI 2015
21-212 Frank Vandenbroucke BEL 1996
21-215 Frank Vandenbroucke BEL 1996
21-217 Frank Vandenbroucke BEL 1996
21-219 Gianni Meersman BEL 2007
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-242 Ludo Dierckxsens BEL 2004
39-025 Fabio Baldato ITA 2007
38-021 Fabio Baldato ITA 2006
37-097 Pieter Weening NED 2018
36-182 Danilo Di Luca ITA 2012
36-177 Giovanni Visconti ITA 2019
36-161 Maarten den Bakker NED 2005
36-133 Marco Pinotti ITA 2012
36-047 Evgeni Petrov RUS 2014
35-248 Koos Moerenhout NED 2009
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Frank Vandenbroucke BEL 1996
3 Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 2023
3 Giovanni Visconti ITA 2018
3 André Greipel DUI 2009
3 Frank Vandenbroucke BEL 1997
2 Jannik Steimle DUI 2019
2 Elia Viviani ITA 2017
2 Nicola Ruffoni ITA 2016
2 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2015
2 Oscar Gatto ITA 2014
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Cadel Evans AUS 2001 - 2004
10 Frank Vandenbroucke BEL 1996 - 1996
9 Ben Hermans BEL 2018 - 2019
9 Thomas Rohregger OOS 2007 - 2008
9 Gerrit Glomser OOS 2002 - 2003
9 Daniele Nardello ITA 1997 - 1997
8 Peter Kennaugh GBR 2014 - 2014
7 Fredrik Kessiakoff ZWE 2011 - 2011
7 Riccardo Riccò ITA 2010 - 2010
7 Michael Albasini ZWI 2009 - 2009
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-259 Georges Volckaert BEL 1955
20-293 Gerald Ciolek DUI 2007
21-022 Matthias Kessler DUI 2000
21-084 Fabian Cancellara ZWI 2002
21-212 Frank Vandenbroucke BEL 1996
22-054 Karel Clerckx BEL 1955
23-026 Andrej Hauptmann SLO 1998
23-093 Jannik Steimle DUI 2019
23-261 Matej Mohoric SLO 2018
23-306 Chris Anker Sörensen DEN 2008
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-025 Fabio Baldato ITA 2007
38-085 Angel Vicioso Arcos SPA 2015
38-021 Fabio Baldato ITA 2006
36-183 Danilo Di Luca ITA 2012
35-176 Giovanni Visconti ITA 2018
34-308 Maurizio Vandelli ITA 1999
34-097 Paolo Bettini ITA 2008
34-072 Robert Hunter ZAF 2011
33-034 Ben Hermans BEL 2019
32-279 Tom Steels BEL 2004