4 Asy Fiata Autopoland

4 Asy Fiata Autopoland 2001
22 Sep 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CZE Ondrej Sosenka CZE 25-288
2 UKR Bogdan Bondariew UKR 27-112
3 UKR Oleksandr Klymenko UKR 25-278
4 POL Marcin Sapa POL 25-225
5 POL Piotr Przydzial POL 27-129
6 POL Lukasz Bodnar POL 19-135
7 POL Piotr Chmielewski POL 31-004
8 CZE Frantisek Trkal CZE 31-165
9 POL Zbigniew Piatek POL 35-144
10 POL Tomasz Kiendys POL 24-091
Startlijst 4 Asy Fiata Autopoland 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bogdan Bondariew UKR 02 Jun 1974 1
Eugen Wacker KGZ 17 Apr 1974 1
Frantisek Trkal CZE 10 Apr 1970 1
Jacek Mickiewicz POL 17 Apr 1970 1
Kazimierz Stafiej POL 22 Feb 1968 1
Krzysztof Jezowski POL 30 Aug 1975 1
Lukasz Bodnar POL 10 May 1982 1
Marcin Gebka POL 08 Apr 1974 1
Marcin Sapa POL 10 Feb 1976 1
Martin Laciak CZE 01 Jan 1981 1
Oleksandr Klymenko UKR 19 Dec 1975 1
Ondrej Sosenka CZE 09 Dec 1975 1
Petr Bencik CZE 29 Jan 1976 1
Piotr Chmielewski POL 18 Sep 1970 1
Piotr Przydzial POL 16 May 1974 1
Piotr Zaradny POL 16 Feb 1972 1
Robert Radosz POL 08 Jul 1975 1
Siergiej Sawieliew UKR 06 Jul 1974 1
Tomasz Kiendys POL 23 Jun 1977 1
Wojciech Kalemba POL 15 Feb 1969 1
Zbigniew Piatek POL 01 May 1966 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2002
1 Wojciech Pawlak POL 2003 - 2003
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2002
1 Marcin Sapa POL 2003 - 2003
1 Bartosz Huzarski POL 2003 - 2003
1 Wojciech Pawlak POL 2003 - 2003
1 Radoslaw Romanik POL 2002 - 2002
1 Cezary Zamana POL 2002 - 2002
1 Oleksandr Klymenko UKR 2001 - 2001
1 Bogdan Bondariew UKR 2001 - 2001
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Marcin Sapa POL 2001 - 2003
2 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2002
1 Bartosz Huzarski POL 2003 - 2003
1 Wojciech Pawlak POL 2003 - 2003
1 Cezary Zamana POL 2002 - 2002
1 Radoslaw Romanik POL 2002 - 2002
1 Piotr Przydzial POL 2001 - 2001
1 Piotr Chmielewski POL 2001 - 2001
1 Oleksandr Klymenko UKR 2001 - 2001
1 Lukasz Bodnar POL 2001 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-288 Ondrej Sosenka CZE 2001
26-294 Ondrej Sosenka CZE 2002
33-302 Wojciech Pawlak POL 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-302 Wojciech Pawlak POL 2003
26-294 Ondrej Sosenka CZE 2002
25-288 Ondrej Sosenka CZE 2001
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Krzysztof Jezowski POL 2001 - 2003
2 Marcin Sapa POL 2001 - 2003
2 Piotr Zaradny POL 2001 - 2003
2 Tomasz Kiendys POL 2001 - 2003
2 Bogdan Bondariew UKR 2001 - 2002
2 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2002
2 Siergiej Sawieliew UKR 2001 - 2002
1 Jaroslaw Rebiewski POL 2003 - 2003
1 Bartosz Huzarski POL 2003 - 2003
1 Dariusz Rudnicki POL 2003 - 2003
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-135 Lukasz Bodnar POL 2001
20-263 Martin Laciak CZE 2001
22-062 Dariusz Rudnicki POL 2003
22-304 Bartosz Huzarski POL 2003
23-243 Jaroslaw Zarebski POL 2002
24-091 Tomasz Kiendys POL 2001
25-225 Marcin Sapa POL 2001
25-234 Petr Bencik CZE 2001
25-276 Oleksandr Klymenko UKR 2001
25-286 Ondrej Sosenka CZE 2001
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-255 Radoslaw Romanik POL 2002
35-144 Zbigniew Piatek POL 2001
34-319 Cezary Zamana POL 2002
33-302 Wojciech Pawlak POL 2003
33-213 Kazimierz Stafiej POL 2001
32-217 Wojciech Kalemba POL 2001
31-339 Tomasz Kloczko POL 2003
31-193 Piotr Zaradny POL 2003
31-165 Frantisek Trkal CZE 2001
31-155 Jacek Mickiewicz POL 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Bogdan Bondariew UKR 2001 - 2002
1 Piotr Zaradny POL 2003 - 2003
1 Jaroslaw Rebiewski POL 2003 - 2003
1 Dariusz Rudnicki POL 2003 - 2003
1 Tomasz Kloczko POL 2003 - 2003
1 Wojciech Pawlak POL 2003 - 2003
1 Cezary Zamana POL 2002 - 2002
1 Krzysztof Jezowski POL 2002 - 2002
1 Jaroslaw Zarebski POL 2002 - 2002
1 Siergiej Sawieliew UKR 2002 - 2002
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-062 Dariusz Rudnicki POL 2003
23-243 Jaroslaw Zarebski POL 2002
25-286 Ondrej Sosenka CZE 2001
26-074 Robert Radosz POL 2001
27-026 Krzysztof Jezowski POL 2002
27-112 Bogdan Bondariew UKR 2001
27-157 Eugen Wacker KGZ 2001
28-084 Siergiej Sawieliew UKR 2002
28-114 Bogdan Bondariew UKR 2002
28-116 Bogdan Bondariew UKR 2002
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-318 Cezary Zamana POL 2002
33-299 Wojciech Pawlak POL 2003
31-339 Tomasz Kloczko POL 2003
31-193 Piotr Zaradny POL 2003
31-155 Jacek Mickiewicz POL 2001
29-181 Jaroslaw Rebiewski POL 2003
28-116 Bogdan Bondariew UKR 2002
28-114 Bogdan Bondariew UKR 2002
28-084 Siergiej Sawieliew UKR 2002
27-157 Eugen Wacker KGZ 2001
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Bogdan Bondariew UKR 2002
1 Piotr Zaradny POL 2003
1 Jaroslaw Rebiewski POL 2003
1 Dariusz Rudnicki POL 2003
1 Tomasz Kloczko POL 2003
1 Wojciech Pawlak POL 2003
1 Cezary Zamana POL 2002
1 Krzysztof Jezowski POL 2002
1 Jaroslaw Zarebski POL 2002
1 Siergiej Sawieliew UKR 2002
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2001
3 Wojciech Pawlak POL 2003 - 2003
2 Tomasz Kiendys POL 2003 - 2003
1 Jacek Mickiewicz POL 2001 - 2001
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-286 Ondrej Sosenka CZE 2001
26-065 Tomasz Kiendys POL 2003
31-155 Jacek Mickiewicz POL 2001
33-299 Wojciech Pawlak POL 2003
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-302 Wojciech Pawlak POL 2003
31-155 Jacek Mickiewicz POL 2001
26-065 Tomasz Kiendys POL 2003
25-288 Ondrej Sosenka CZE 2001