G.P. Lillers

G.P. Lillers 1999
14 Mar 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NOR Björnar Vestöl NOR 24-290
2 BEL Chris Peers BEL Lotto - Mobistar 29-011
3 ZWE Martin Rittsel ZWE 27-351
4 FRA Damien Nazon FRA La Française des Jeux 24-261
5 FRA Andy Flickinger FRA Casino 20-130
6 BEL Christophe Detilloux BEL Lotto - Mobistar 24-315
7 NOR Steffen Kjaergaard NOR 25-294
8 BEL Michel Van Haecke BEL 27-171
9 BEL Wim Feys BEL Lotto - Mobistar 27-088
10 FRA Jean-Michel Thilloy FRA 32-087
11 BEL Wim Vansevenant BEL 27-081
12 FRA Laurent Pillon FRA 34-348
13 FRA Grégory Barbier FRA 27-037
14 NOR Svein Gaute Holestol NOR 28-013
15 DEN Allan Johansen DEN 27-244
G.P. Lillers 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
14.03 Eindstand Björnar Vestöl
Startlijst G.P. Lillers 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Allan Johansen DEN 14 Jul 1971 1
Björnar Vestöl NOR 28 May 1974 1
Grégory Barbier FRA 06 Feb 1972 1
Jean-Michel Thilloy FRA 17 Dec 1966 1
Laurent Pillon FRA 31 Mar 1964 1
Martin Rittsel ZWE 28 Mar 1971 1
Michel Van Haecke BEL 24 Sep 1971 1
Steffen Kjaergaard NOR 24 May 1973 1
Svein Gaute Holestol NOR 01 Mar 1971 1
Wim Vansevenant BEL 23 Dec 1971 1
Andy Flickinger FRA 04 Nov 1978 Casino 1
Damien Nazon FRA 26 Jun 1974 La Française des Jeux 1
Chris Peers BEL 03 Mar 1970 Lotto - Mobistar 1
Christophe Detilloux BEL 03 May 1974 Lotto - Mobistar 1
Wim Feys BEL 16 Dec 1971 Lotto - Mobistar 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 03.03 1.2 FRA Emmanuel Morin BEL Steffen De Schuyteneer ZWI Antoine Aebi
2023 05.03 1.2 DEN Andreas Nielsen Stokbro EST Norman Vahtra ZAF Morne Van Niekerk
2022 06.03 1.2 BEL Milan Menten BEL Gianluca Pollefliet FRA Jason Tesson
2020 08.03 1.2 FRA Florian Vachon BEL Arjen Livyns FRA Thibault Guernalec
2018 04.03 1.2 FRA Jérémy Lecroq FRA Yoann Paillot BEL Alfdan De Decker
2017 05.03 1.2 FRA Thomas Boudat FRA Yannis Yssaad FRA Justin Jules
2016 06.03 1.2 BEL Stijn Steels FRA Christopher Piry BEL Tim Declercq
2014 09.03 1.2 FRA Steven Tronet BEL Martijn Degreve FRA Benoît Daeninck
2013 03.03 1.2 FRA Benoît Daeninck BEL Olivier Pardini FRA Steven Tronet
2012 04.03 1.2 GBR Russell Downing FRA Jean-Lou Paiani FRA Laurent Mangel
2011 06.03 1.2 FRA Denis Flahaut FRA Fabien Bacquet DEN Nikola Aistrup
2010 07.03 1.2 FRA Benoît Daeninck FRA Jean-Marc Bideau FRA Renaud Dion
2009 08.03 1.2 LAT Aleksejs Saramotins FRA Alexandre Lemair FRA Jean-Marc Bideau
2008 09.03 1.2 DUI Dominik Klemme FRA Benoît Daeninck DUI Matthias Friedemann
2007 11.03 1.2 FRA Benoît Daeninck BEL Mario Ickx NED Tom Leezer
2006 05.03 1.2 DUI Markus Eichler FRA Anthony Jaunet FRA Médéric Clain
2005 06.03 1.2 BEL Johan Coenen FRA David Boucher LTU Vytautas Kaupas
2004 07.03 1.5 BEL Benny De Schrooder FRA Franck Perque BEL Kevin Van der Slagmolen
2003 09.03 1.5 FRA Damien Nazon FRA Sébastien Hinault NED Joost Posthuma
2002 10.03 1.5 FRA Pascal Derame FRA Jimmy Engoulvent GBR Yanto Barker
2001 11.03 1.5 FRA Jean-Michel Tessier DUI Sven Teutenberg DUI Steffen Radochla
2000 05.03 1.5 FRA Francis Moreau FRA Jérôme Desjardins KAZ Dimitriy Fofonov
1999 14.03 1.5 NOR Björnar Vestöl BEL Chris Peers ZWE Martin Rittsel
1998 15.03 1.5 BEL Geert Verheyen KAZ Alexandre Vinokourov DUI Torsten Schmidt
1997 16.03 1.5 BEL Niko Eeckhout FRA Cédric Vasseur FRA Stéphane Cueff
1996 10.03 1.5 BEL Niko Eeckhout BEL Stéphane Hennebert FRA Anthony Morin
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Benoît Daeninck FRA 2007 - 2013
2 Niko Eeckhout BEL 1996 - 1997
1 Emmanuel Morin FRA 2024 - 2024
1 Andreas Nielsen Stokbro DEN 2023 - 2023
1 Milan Menten BEL 2022 - 2022
1 Florian Vachon FRA 2020 - 2020
1 Jérémy Lecroq FRA 2018 - 2018
1 Thomas Boudat FRA 2017 - 2017
1 Stijn Steels BEL 2016 - 2016
1 Steven Tronet FRA 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Benoît Daeninck FRA 2007 - 2014
2 Steven Tronet FRA 2013 - 2014
2 Jean-Marc Bideau FRA 2009 - 2010
2 Niko Eeckhout BEL 1996 - 1997
1 Antoine Aebi ZWI 2024 - 2024
1 Emmanuel Morin FRA 2024 - 2024
1 Steffen De Schuyteneer BEL 2024 - 2024
1 Andreas Nielsen Stokbro DEN 2023 - 2023
1 Morne Van Niekerk ZAF 2023 - 2023
1 Norman Vahtra EST 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Benoît Daeninck FRA 2007 - 2014
2 Jason Tesson FRA 2020 - 2022
2 Steven Tronet FRA 2013 - 2014
2 Jean-Marc Bideau FRA 2009 - 2010
2 Damien Nazon FRA 1999 - 2003
2 Niko Eeckhout BEL 1996 - 1997
1 Antoine Aebi ZWI 2024 - 2024
1 Emmanuel Morin FRA 2024 - 2024
1 Enzo Boulet FRA 2024 - 2024
1 Henrik Pedersen DEN 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-130 Dominik Klemme DUI 2008
22-331 Jérémy Lecroq FRA 2018
23-009 Thomas Boudat FRA 2017
23-081 Jean-Michel Tessier FRA 2001
23-228 Benny De Schrooder BEL 2004
24-015 Markus Eichler DUI 2006
24-290 Björnar Vestöl NOR 1999
25-005 Geert Verheyen BEL 1998
25-074 Benoît Daeninck FRA 2007
25-085 Niko Eeckhout BEL 1996
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-065 Florian Vachon FRA 2020
34-228 Francis Moreau FRA 2000
33-194 Russell Downing GBR 2012
32-098 Denis Flahaut FRA 2011
31-228 Pascal Derame FRA 2002
31-066 Benoît Daeninck FRA 2013
28-356 Emmanuel Morin FRA 2024
28-256 Damien Nazon FRA 2003
28-070 Benoît Daeninck FRA 2010
27-146 Steven Tronet FRA 2014
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Benoît Daeninck FRA 2007 - 2014
2 Jason Tesson FRA 2020 - 2022
2 Steven Tronet FRA 2013 - 2014
2 Jean-Marc Bideau FRA 2009 - 2010
2 Damien Nazon FRA 1999 - 2003
2 Niko Eeckhout BEL 1996 - 1997
1 Antoine Aebi ZWI 2024 - 2024
1 Emmanuel Morin FRA 2024 - 2024
1 Enzo Boulet FRA 2024 - 2024
1 Henrik Pedersen DEN 2024 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-351 Lars Vanden Heede BEL 2024
19-008 Steffen De Schuyteneer BEL 2024
19-090 Henrik Pedersen DEN 2024
19-209 Jelle Harteel BEL 2023
19-224 Noah Hobbs GBR 2024
20-037 Gianluca Pollefliet BEL 2022
20-068 Paul Penhoët FRA 2022
20-086 Anthony Jaunet FRA 2006
20-130 Andy Flickinger FRA 1999
20-134 Alexandre Lemair FRA 2009
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-065 Florian Vachon FRA 2020
34-348 Laurent Pillon FRA 1999
34-228 Francis Moreau FRA 2000
33-233 Laurent Pichon FRA 2020
33-194 Russell Downing GBR 2012
32-098 Denis Flahaut FRA 2011
32-087 Jean-Michel Thilloy FRA 1999
32-072 Benoît Daeninck FRA 2014
32-060 Renaud Dion FRA 2010
31-228 Pascal Derame FRA 2002
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar