Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2015
26 Apr 2015
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 35-001
2 FRA Julian Alaphilippe FRA Etixx - Quick Step 22-319
3 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Katusha 35-350
4 POR Rui Alberto Costa Faria POR Lampre - Merida 28-203
5 CZE Roman Kreuziger CZE Tinkoff - Saxo 28-355
6 FRA Romain Bardet FRA AG2R - La Mondiale 24-168
7 COL Sergio Luis Henao Montoya COL Team Sky 27-138
8 ITA Domenico Pozzovivo ITA AG2R - La Mondiale 32-147
9 DEN Jakob Fuglsang DEN Astana 30-035
10 SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Katusha 33-233
11 ZAF Louis Meintjes ZAF 23-065
12 NOR Lars Petter Nordhaug NOR Team Sky 30-347
13 ITA Vincenzo Nibali ITA Astana 30-163
14 NED Pieter Weening NED Orica - GreenEdge 34-021
15 ITA Giampaolo Caruso ITA Katusha 34-254
16 ITA Enrico Gasparotto ITA 33-035
17 FRA Julien Simon FRA 29-204
18 CRO Robert Kiserlovski CRO Tinkoff - Saxo 28-260
19 BLR Vasil Kiryienka BLR Team Sky 33-302
20 FRA Tony Gallopin FRA Lotto - Soudal 26-337
21 POL Michal Kwiatkowski POL Etixx - Quick Step 24-328
22 BEL Jelle Vanendert BEL Lotto - Soudal 30-066
23 POR José Joao Mendes Pimenta Costa POR 30-002
24 ZWI Sébastien Reichenbach ZWI IAM Cycling 25-333
25 NED Tom Dumoulin NED Giant - Alpecin 24-166
26 GBR Stephen Cummings GBR 34-038
27 FRA Thomas Voeckler FRA 35-309
28 FRA Rudy Molard FRA 25-221
29 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA 37-080
30 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Astana 31-154
31 BEL Dylan Teuns BEL BMC Racing 23-056
32 ITA Davide Formolo ITA Cannondale - Garmin 22-183
33 POL Rafal Majka POL Tinkoff - Saxo 25-226
34 FRA Warren Barguil FRA Giant - Alpecin 23-181
35 NED Bauke Mollema NED Trek Factory Racing 28-151
36 BEL Philippe Gilbert BEL BMC Racing 32-295
37 NED Wilco Kelderman NED LottoNL - Jumbo 24-032
38 BLR Kanstantsin Sivtsov BLR Team Sky 32-260
39 GBR Simon Yates GBR Orica - GreenEdge 22-262
40 ITA Giovanni Visconti ITA Movistar 32-103
41 ITA Michele Scarponi ITA Astana 35-214
42 CZE Zdenek Stybar CZE Etixx - Quick Step 29-136
43 COL Jarlinson Pantano Gomez COL IAM Cycling 26-158
44 NED Tom-Jelte Slagter NED Cannondale - Garmin 25-299
45 NED Huub Duyn NED Team Roompot 30-237
46 USA Brent Bookwalter USA BMC Racing 31-070
47 OOS Georg Preidler OOS Giant - Alpecin 24-313
48 DUI Dominik Nerz DUI 25-244
49 NED Maurits Lammertink NED Team Roompot 24-238
50 POR Tiago Machado POR Katusha 29-190
51 ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 21-093
52 FRA Mikaël Cherel FRA AG2R - La Mondiale 29-040
53 BEL Bjorn Leukemans BEL 37-299
54 OOS Patrick Konrad OOS 23-196
55 ITA Fabio Felline ITA Trek Factory Racing 25-028
56 ZWI Michael Albasini ZWI Orica - GreenEdge 34-127
57 BEL Jan Bakelants BEL AG2R - La Mondiale 29-071
58 EST Tanel Kangert EST Astana 28-046
59 FRA Anthony Roux FRA FDJ.fr 28-008
60 AUS Simon Clarke AUS Orica - GreenEdge 28-282
61 ZAF Jacques Janse van Rensburg ZAF 27-233
62 NED Laurens ten Dam NED LottoNL - Jumbo 34-164
63 DUI Simon Geschke DUI Giant - Alpecin 29-044
64 ITA Matteo Bono ITA Lampre - Merida 31-167
65 SPA Rafael Valls Ferri SPA Lampre - Merida 27-306
66 SPA Alberto Losada Alguacil SPA Katusha 33-057
67 EST Rein Taaramäe EST Astana 28-002
68 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL Orica - GreenEdge 25-099
69 COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL AG2R - La Mondiale 25-195
70 SPA José Herrada Lopez SPA Movistar 29-207
71 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Movistar 27-202
72 BEL Preben Van Hecke BEL 32-291
73 CZE Petr Vakoc CZE Etixx - Quick Step 22-289
74 SLO Jan Polanc SLO Lampre - Merida 22-355
75 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Movistar 29-322
76 ITA Matteo Montaguti ITA AG2R - La Mondiale 31-111
77 ITA Rinaldo Nocentini ITA AG2R - La Mondiale 37-213
78 FRA Laurent Pichon FRA FDJ.fr 28-281
79 USA Joey Rosskopf USA BMC Racing 25-233
80 DEN Chris Anker Sörensen DEN Tinkoff - Saxo 30-233
81 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA 31-034
82 LUX Bob Jungels LUX Trek Factory Racing 22-216
83 COL Nairo Alexander Quintana Rojas COL Movistar 25-081
84 FRA Pierre Rolland FRA 28-198
85 FRA Stéphane Rossetto FRA 28-020
86 NED Mike Terpstra NED Team Roompot 28-061
87 DUI Emanuel Buchmann DUI 22-159
88 DEN Rasmus Guldhammer DEN 26-048
89 NED Johnny Hoogerland NED Team Roompot 31-349
90 UKR Andriy Grivko UKR Astana 31-263
91 FRA Arnold Jeannesson FRA FDJ.fr 29-101
92 BEL Jérôme Baugnies BEL 28-025
93 BEL Tim Wellens BEL Lotto - Soudal 23-352
94 RUS Sergey Lagutin RUS Katusha 33-194
95 ITA Manuele Mori ITA Lampre - Merida 34-260
96 DUI Paul Martens (DUI) DUI LottoNL - Jumbo 31-183
97 BEL Sander Armée BEL Lotto - Soudal 29-137
98 DUI Björn Thurau DUI 26-277
99 FRA Maxime Méderel FRA 34-219
100 USA Alex Howes USA Cannondale - Garmin 27-116
DNF ITA Alessandro Vanotti ITA Astana 34-222
DNF LUX Alex Kirsch LUX 22-318
DNF DUI Andreas Stauff DUI 28-094
DNF FRA Angelo Tulik FRA 24-145
DNF FRA Anthony Turgis FRA 20-345
DNF BEL Arthur Van Overberghe BEL 25-078
DNF FRA Arthur Vichot FRA FDJ.fr 26-151
DNF BEL Bart De Clercq BEL Lotto - Soudal 28-243
DNF POL Bartosz Huzarski POL 34-181
DNF BEL Ben Hermans BEL BMC Racing 28-322
DNF USA Benjamin King (USA) USA Cannondale - Garmin 26-035
DNF FRA Benoît Vaugrenard FRA FDJ.fr 33-111
DNF NED Bert-Jan Lindeman NED LottoNL - Jumbo 25-314
DNF NED Bram Tankink NED LottoNL - Jumbo 36-144
DNF POR Bruno Pires POR Tinkoff - Saxo 33-346
DNF FRA Bryan Nauleau FRA 27-040
DNF USA Caleb Fairly USA Giant - Alpecin 28-066
DNF AUS Calvin Watson AUS Trek Factory Racing 22-110
DNF ITA Cesare Benedetti ITA 27-267
DNF DUI Christian Mager DUI 23-018
DNF FRA Clément Chevrier FRA IAM Cycling 22-301
DNF IRL Daniel Martin IRL Cannondale - Garmin 28-249
DNF ERI Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 26-167
DNF USA Danny Pate USA Team Sky 36-033
DNF ZAF Daryl Impey ZAF Orica - GreenEdge 30-141
DNF AUS David Tanner AUS IAM Cycling 30-208
DNF BEL Dennis Vanendert BEL Lotto - Soudal 26-303
DNF ITA Diego Ulissi ITA Lampre - Merida 25-285
DNF RUS Dimitriy Kozontchuk RUS Katusha 31-021
DNF DUI Fabian Wegmann DUI 34-310
DNF FRA Fabrice Jeandesboz FRA 30-143
DNF BEL Floris De Tier BEL 23-097
DNF BEL Francis De Greef BEL 30-083
DNF LUX Fränk Schleck LUX Trek Factory Racing 35-011
DNF JPN Fumiyuki Beppu JPN Trek Factory Racing 32-016
DNF ITA Gianluca Brambilla ITA Etixx - Quick Step 27-248
DNF SPA Imanol Erviti Ollo SPA Movistar 31-163
DNF NED Jesper Asselman NED Team Roompot 25-045
DNF ZAF Johann Van Zyl ZAF 24-083
DNF DUI Johannes Fröhlinger DUI Giant - Alpecin 29-321
DNF NED Jos van Emden NED LottoNL - Jumbo 30-067
DNF COL José Rodolfo Serpa Perez COL Lampre - Merida 36-009
DNF COL Julian David Arredondo Moreno COL Trek Factory Racing 26-270
DNF BEL Julien Vermote (1989) BEL Etixx - Quick Step 25-274
DNF FIN Jussi Veikkanen FIN FDJ.fr 34-028
DNF FRA Kévin Réza FRA FDJ.fr 26-343
DNF BEL Klaas Lodewyck BEL BMC Racing 27-033
DNF LUX Laurent Didier LUX Trek Factory Racing 30-281
DNF USA Lawrence "Larry" Warbasse USA IAM Cycling 24-302
DNF USA Lawson Craddock USA Giant - Alpecin 23-066
DNF BEL Louis Vervaeke BEL Lotto - Soudal 21-202
DNF AUS Luke Durbridge AUS Orica - GreenEdge 24-017
DNF ITA Manuele Boaro ITA Tinkoff - Saxo 27-145
DNF Marc de Maar CUW Team Roompot 31-071
DNF NED Marco Minnaard NED 26-015
DNF DEN Martin Mortensen DEN 30-172
DNF SLO Matej Mohoric SLO Cannondale - Garmin 20-189
DNF ZWI Mathias Frank ZWI IAM Cycling 28-138
DNF IRL Matthew Brammeier IRL 29-323
DNF RUS Maxim Belkov RUS Katusha 30-107
DNF FRA Maxime Bouet FRA Etixx - Quick Step 28-174
DNF DEN Michael Reihs DEN 36-001
DNF DEN Michael Valgren Andersen DEN Tinkoff - Saxo 23-079
DNF BEL Michael Vanderaerden BEL 28-075
DNF POL Michal Golas POL Etixx - Quick Step 30-362
DNF NED Mike Teunissen NED LottoNL - Jumbo 22-244
DNF NED Moreno Hofland NED LottoNL - Jumbo 23-239
DNF AUS Nathan Earle AUS Team Sky 26-316
DNF AUS Nathan Haas AUS Cannondale - Garmin 26-045
DNF FRA Nicolas Edet FRA 27-146
DNF IRL Nicolas Roche IRL Team Sky 30-297
DNF FRA Olivier Le Gac FRA FDJ.fr 21-242
DNF BEL Otto Vergaerde BEL 20-285
DNF ZWI Patrick Schelling ZWI IAM Cycling 24-360
DNF DUI Paul Voss DUI 29-031
DNF POL Pawel Poljanski POL Tinkoff - Saxo 24-355
DNF FRA Perrig Quémeneur FRA 31-000
DNF IRL Philip Deignan IRL Team Sky 31-232
DNF ZWI Pirmin Lang ZWI IAM Cycling 30-152
DNF DEN Rasmus Christian Quaade DEN 25-109
DNF NED Reinier Honig NED Team Roompot 31-181
DNF FRA Romain Hardy FRA 26-245
DNF FRA Romain Lemarchand FRA 27-275
DNF AUS Rory Sutherland AUS Movistar 33-077
DNF BEL Sander Helven BEL 24-331
DNF NED Sebastian Langeveld NED Cannondale - Garmin 30-099
DNF FRA Sébastien Minard FRA AG2R - La Mondiale 32-318
DNF AUS Simon Gerrans AUS Orica - GreenEdge 34-345
DNF ITA Simone Antonini ITA 24-073
DNF NED Sjoerd van Ginneken NED Team Roompot 22-171
DNF USA Tejay Van Garderen USA BMC Racing 26-257
DNF FRA Thierry Hupond FRA Giant - Alpecin 30-167
DNF BEL Thomas Sprengers BEL 25-080
DNF BEL Tim De Troyer BEL 24-258
DNF BEL Tim Declercq BEL 26-036
DNF BEL Tosh Van Der Sande BEL Lotto - Soudal 24-149
DNF ITA Valerio Conti ITA Lampre - Merida 22-027
DNF BEL Yannick Eijssen BEL 25-304
DNF FRA Yohann Bagot FRA 27-233
DNF JPN Yukiya Arashiro JPN 30-216
Liège - Bastogne - Liège 2015
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
26.04 Eindstand Alejandro Valverde Belmonte
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2015
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alex Kirsch LUX 12 Jun 1992 1
Andreas Stauff DUI 22 Jan 1987 1
Angelo Tulik FRA 02 Dec 1990 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 1
Arthur Van Overberghe BEL 07 Feb 1990 4
Bartosz Huzarski POL 27 Oct 1980 2
Bjorn Leukemans BEL 01 Jul 1977 4
Björn Thurau DUI 23 Jul 1988 1
Bryan Nauleau FRA 17 Mar 1988 1
Cesare Benedetti ITA 03 Aug 1987 2
Christian Mager DUI 08 Apr 1992 1
Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 10 Nov 1988 2
Dominik Nerz DUI 25 Aug 1989 4
Emanuel Buchmann DUI 18 Nov 1992 1
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 5
Fabian Wegmann DUI 20 Jun 1980 5
Fabrice Jeandesboz FRA 04 Dec 1984 3
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 1
Francis De Greef BEL 02 Feb 1985 5
Jacques Janse van Rensburg ZAF 06 Sep 1987 2
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 3
Johann Van Zyl ZAF 02 Feb 1991 1
José Joao Mendes Pimenta Costa POR 24 Apr 1985 2
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 3
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 2
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 4
Marco Minnaard NED 11 Apr 1989 2
Martin Mortensen DEN 05 Nov 1984 1
Matthew Brammeier IRL 07 Jun 1985 3
Maxime Méderel FRA 19 Sep 1980 1
Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 23 Jan 1994 1
Michael Reihs DEN 25 Apr 1979 1
Michael Vanderaerden BEL 10 Feb 1987 1
Nicolas Edet FRA 02 Dec 1987 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 2
Patrick Konrad OOS 13 Oct 1991 1
Paul Voss DUI 26 Mar 1986 1
Perrig Quémeneur FRA 26 Apr 1984 2
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 4
Preben Van Hecke BEL 09 Jul 1982 5
Rasmus Christian Quaade DEN 07 Jan 1990 1
Rasmus Guldhammer DEN 09 Mar 1989 1
Romain Hardy FRA 24 Aug 1988 1
Romain Lemarchand FRA 26 Jul 1987 1
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 2
Samuel Sanchez Gonzalez SPA 05 Feb 1978 8
Sander Helven BEL 30 May 1990 2
Simone Antonini ITA 12 Feb 1991 1
Stéphane Rossetto FRA 06 Apr 1987 1
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 4
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 2
Thomas Voeckler FRA 22 Jun 1979 4
Tim De Troyer BEL 11 Aug 1990 2
Tim Declercq BEL 21 Mar 1989 1
Yannick Eijssen BEL 26 Jun 1989 1
Yohann Bagot FRA 06 Sep 1987 1
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 3
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 AG2R - La Mondiale 3
Domenico Pozzovivo ITA 30 Nov 1982 AG2R - La Mondiale 2
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 AG2R - La Mondiale 4
Matteo Montaguti ITA 06 Jan 1984 AG2R - La Mondiale 3
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 5
Rinaldo Nocentini ITA 25 Sep 1977 AG2R - La Mondiale 4
Romain Bardet FRA 09 Nov 1990 AG2R - La Mondiale 3
Sébastien Minard FRA 12 Jun 1982 AG2R - La Mondiale 3
Alessandro Vanotti ITA 16 Sep 1980 Astana 1
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 5
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Astana 4
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Astana 3
Michele Scarponi ITA 25 Sep 1979 Astana 5
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Astana 3
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Astana 2
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Astana 6
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 BMC Racing 4
Brent Bookwalter USA 16 Feb 1984 BMC Racing 3
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 BMC Racing 1
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 BMC Racing 1
Klaas Lodewyck BEL 24 Mar 1988 BMC Racing 2
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 BMC Racing 7
Tejay Van Garderen USA 12 Aug 1988 BMC Racing 3
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Etixx - Quick Step 2
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Etixx - Quick Step 1
Julien Vermote (1989) BEL 26 Jul 1989 Etixx - Quick Step 3
Maxime Bouet FRA 03 Nov 1986 Etixx - Quick Step 2
Michal Golas POL 29 Apr 1984 Etixx - Quick Step 2
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 Etixx - Quick Step 4
Petr Vakoc CZE 11 Jul 1992 Etixx - Quick Step 1
Zdenek Stybar CZE 11 Dec 1985 Etixx - Quick Step 1
Anthony Roux FRA 18 Apr 1987 FDJ.fr 3
Arnold Jeannesson FRA 15 Jan 1986 FDJ.fr 4
Arthur Vichot FRA 26 Nov 1988 FDJ.fr 3
Benoît Vaugrenard FRA 05 Jan 1982 FDJ.fr 5
Jussi Veikkanen FIN 29 Mar 1981 FDJ.fr 3
Kévin Réza FRA 18 May 1988 FDJ.fr 4
Laurent Pichon FRA 19 Jul 1986 FDJ.fr 3
Olivier Le Gac FRA 27 Aug 1993 FDJ.fr 1
Clément Chevrier FRA 29 Jun 1992 IAM Cycling 1
David Tanner AUS 30 Sep 1984 IAM Cycling 4
Jarlinson Pantano Gomez COL 19 Nov 1988 IAM Cycling 2
Lawrence "Larry" Warbasse USA 28 Jun 1990 IAM Cycling 1
Mathias Frank ZWI 09 Dec 1986 IAM Cycling 4
Patrick Schelling ZWI 01 May 1990 IAM Cycling 1
Pirmin Lang ZWI 25 Nov 1984 IAM Cycling 3
Sébastien Reichenbach ZWI 28 May 1989 IAM Cycling 2
Alberto Losada Alguacil SPA 28 Feb 1982 Katusha 4
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 Katusha 5
Dimitriy Kozontchuk RUS 05 Apr 1984 Katusha 2
Giampaolo Caruso ITA 15 Aug 1980 Katusha 4
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 Katusha 7
Maxim Belkov RUS 09 Jan 1985 Katusha 1
Sergey Lagutin RUS 14 Oct 1981 Katusha 4
Tiago Machado POR 18 Oct 1985 Katusha 2
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 Lampre - Merida 5
Jan Polanc SLO 06 May 1992 Lampre - Merida 1
José Rodolfo Serpa Perez COL 17 Apr 1979 Lampre - Merida 1
Manuele Mori ITA 09 Aug 1980 Lampre - Merida 4
Matteo Bono ITA 11 Nov 1983 Lampre - Merida 3
Rafael Valls Ferri SPA 25 Jun 1987 Lampre - Merida 3
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 Lampre - Merida 5
Valerio Conti ITA 30 Mar 1993 Lampre - Merida 1
Bart De Clercq BEL 26 Aug 1986 Lotto - Soudal 4
Dennis Vanendert BEL 27 Jun 1988 Lotto - Soudal 4
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Lotto - Soudal 5
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Lotto - Soudal 1
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Lotto - Soudal 5
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto - Soudal 3
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 Lotto - Soudal 4
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto - Soudal 3
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 7
Giovanni Visconti ITA 13 Jan 1983 Movistar 3
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Movistar 4
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 4
José Herrada Lopez SPA 01 Oct 1985 Movistar 1
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Movistar 3
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 2
Rory Sutherland AUS 08 Feb 1982 Movistar 2
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Orica - GreenEdge 3
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 Orica - GreenEdge 1
Luke Durbridge AUS 09 Apr 1991 Orica - GreenEdge 1
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 Orica - GreenEdge 5
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Orica - GreenEdge 3
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 Orica - GreenEdge 4
Simon Gerrans AUS 16 May 1980 Orica - GreenEdge 6
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Orica - GreenEdge 1
Huub Duyn NED 01 Sep 1984 Team Roompot 1
Jesper Asselman NED 12 Mar 1990 Team Roompot 1
Johnny Hoogerland NED 13 May 1983 Team Roompot 3
Marc de Maar CUW 15 Feb 1984 Team Roompot 1
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Team Roompot 1
Mike Terpstra NED 24 Feb 1987 Team Roompot 1
Reinier Honig NED 28 Oct 1983 Team Roompot 4
Sjoerd van Ginneken NED 06 Nov 1992 Team Roompot 1
Danny Pate USA 24 Mar 1979 Team Sky 2
Kanstantsin Sivtsov BLR 09 Aug 1982 Team Sky 3
Lars Petter Nordhaug NOR 14 May 1984 Team Sky 5
Nathan Earle AUS 14 Jun 1988 Team Sky 2
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 Team Sky 4
Philip Deignan IRL 07 Sep 1983 Team Sky 2
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 Team Sky 3
Vasil Kiryienka BLR 28 Jun 1981 Team Sky 4
Alex Howes USA 01 Jan 1988 Cannondale - Garmin 4
Benjamin King (USA) USA 22 Mar 1989 Cannondale - Garmin 2
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Cannondale - Garmin 5
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 Cannondale - Garmin 1
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Cannondale - Garmin 2
Nathan Haas AUS 12 Mar 1989 Cannondale - Garmin 3
Sebastian Langeveld NED 17 Jan 1985 Cannondale - Garmin 1
Tom-Jelte Slagter NED 01 Jul 1989 Cannondale - Garmin 3
Bruno Pires POR 15 May 1981 Tinkoff - Saxo 3
Chris Anker Sörensen DEN 05 Sep 1984 Tinkoff - Saxo 5
Manuele Boaro ITA 03 Dec 1987 Tinkoff - Saxo 1
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 Tinkoff - Saxo 2
Pawel Poljanski POL 06 May 1990 Tinkoff - Saxo 1
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 Tinkoff - Saxo 2
Robert Kiserlovski CRO 09 Aug 1986 Tinkoff - Saxo 2
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Tinkoff - Saxo 4
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Trek Factory Racing 5
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 Trek Factory Racing 2
Calvin Watson AUS 06 Jan 1993 Trek Factory Racing 2
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Trek Factory Racing 2
Fränk Schleck LUX 15 Apr 1980 Trek Factory Racing 8
Fumiyuki Beppu JPN 10 Apr 1983 Trek Factory Racing 3
Julian David Arredondo Moreno COL 30 Jul 1988 Trek Factory Racing 2
Laurent Didier LUX 19 Jul 1984 Trek Factory Racing 3
Caleb Fairly USA 19 Feb 1987 Giant - Alpecin 2
Georg Preidler OOS 17 Jun 1990 Giant - Alpecin 2
Johannes Fröhlinger DUI 09 Jun 1985 Giant - Alpecin 4
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 Giant - Alpecin 1
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Giant - Alpecin 5
Thierry Hupond FRA 10 Nov 1984 Giant - Alpecin 3
Tom Dumoulin NED 11 Nov 1990 Giant - Alpecin 4
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Giant - Alpecin 2
Bert-Jan Lindeman NED 16 Jun 1989 LottoNL - Jumbo 1
Bram Tankink NED 03 Dec 1978 LottoNL - Jumbo 4
Jos van Emden NED 18 Feb 1985 LottoNL - Jumbo 1
Laurens ten Dam NED 13 Nov 1980 LottoNL - Jumbo 4
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 LottoNL - Jumbo 1
Moreno Hofland NED 31 Aug 1991 LottoNL - Jumbo 1
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 LottoNL - Jumbo 5
Wilco Kelderman NED 25 Mar 1991 LottoNL - Jumbo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
3 Léon Houa BEL 1892 - 1894
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
3 Fränk Schleck LUX 2007 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2022
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
10 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
10 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
10 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
11 Simon Geschke DUI 2011 - 2023
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
11 Paul Martens (DUI) DUI 2011 - 2021
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar