Odessa G.P. I

Odessa G.P. I 2015
01 Aug 2015
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UKR Oleksandr Polivoda UKR 28-123
2 SLO Matej Mugerli SLO 34-045
3 UKR Artem Topchanyuk UKR 26-186
Odessa G.P. I 2015
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
01.08 Eindstand Oleksandr Polivoda
Startlijst Odessa G.P. I 2015
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Artem Topchanyuk UKR 27 Jan 1989 1
Matej Mugerli SLO 17 Jun 1981 1
Oleksandr Polivoda UKR 31 Mar 1987 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Matvey Nikitin KAZ 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2017 - 2017
1 Oleksandr Prevar UKR 2016 - 2016
1 Oleksandr Polivoda UKR 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vitaliy Buts UKR 2016 - 2017
2 Oleksandr Polivoda UKR 2015 - 2017
1 Matvey Nikitin KAZ 2019 - 2019
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Volodymyr Dzhus UKR 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2017 - 2017
1 Oleksandr Prevar UKR 2016 - 2016
1 Oleksandr Golovash UKR 2016 - 2016
1 Matej Mugerli SLO 2015 - 2015
1 Artem Topchanyuk UKR 2015 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Oleksandr Polivoda UKR 2015 - 2017
2 Vitaliy Buts UKR 2016 - 2017
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Batuhan Özgür TUR 2019 - 2019
1 Matvey Nikitin KAZ 2019 - 2019
1 Andriy Vasylyuk UKR 2019 - 2019
1 Volodymyr Dzhus UKR 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2017 - 2017
1 Oleksandr Prevar UKR 2016 - 2016
1 Oleksandr Golovash UKR 2016 - 2016
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-040 Oleksandr Prevar UKR 2016
26-335 Matvey Nikitin KAZ 2019
28-123 Oleksandr Polivoda UKR 2015
29-281 Mykhaylo Kononenko UKR 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
29-281 Mykhaylo Kononenko UKR 2017
28-123 Oleksandr Polivoda UKR 2015
26-335 Matvey Nikitin KAZ 2019
26-040 Oleksandr Prevar UKR 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Oleksandr Polivoda UKR 2015 - 2017
2 Vitaliy Buts UKR 2016 - 2017
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Batuhan Özgür TUR 2019 - 2019
1 Matvey Nikitin KAZ 2019 - 2019
1 Andriy Vasylyuk UKR 2019 - 2019
1 Volodymyr Dzhus UKR 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2017 - 2017
1 Oleksandr Prevar UKR 2016 - 2016
1 Oleksandr Golovash UKR 2016 - 2016
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-121 Batuhan Özgür TUR 2019
24-321 Oleksandr Golovash UKR 2016
25-344 Volodymyr Dzhus UKR 2019
26-040 Oleksandr Prevar UKR 2016
26-186 Artem Topchanyuk UKR 2015
26-335 Matvey Nikitin KAZ 2019
27-211 Stanislau Bazhkou BLR 2019
28-123 Oleksandr Polivoda UKR 2015
29-281 Mykhaylo Kononenko UKR 2017
29-287 Vitaliy Buts UKR 2016
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-045 Matej Mugerli SLO 2015
31-278 Andriy Vasylyuk UKR 2019
30-286 Vitaliy Buts UKR 2017
30-128 Oleksandr Polivoda UKR 2017
29-287 Vitaliy Buts UKR 2016
29-281 Mykhaylo Kononenko UKR 2017
28-123 Oleksandr Polivoda UKR 2015
27-211 Stanislau Bazhkou BLR 2019
26-335 Matvey Nikitin KAZ 2019
26-186 Artem Topchanyuk UKR 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar