Coppa Agostoni

Coppa Agostoni 2004
18 Aug 2004
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Leonardo Bertagnolli ITA Saeco 26-222
2 ITA Dario Frigo ITA Fassa Bortolo 30-334
3 SPA Gonzalo Bayarri Esteve SPA Team Phonak 27-261
Coppa Agostoni 2004
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
18.08 Eindstand Leonardo Bertagnolli
Startlijst Coppa Agostoni 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Dario Frigo ITA 18 Sep 1973 Fassa Bortolo 1
Gonzalo Bayarri Esteve SPA 30 Nov 1976 Team Phonak 1
Leonardo Bertagnolli ITA 08 Jan 1978 Saeco 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 28.09 1.1 ITA Davide Formolo ZWI Marc Hirschi FRA Victor Lafay
2022 29.09 1.1 NED Sjoerd Bax SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Andrea Piccolo
2021 11.10 1.1 KAZ Alexey Lutsenko ITA Matteo Trentin ITA Alessandro Covi
2019 14.09 1.1 BLR Aliaksandr Riabushenko KAZ Alexey Lutsenko RUS Nikolai Cherkasov
2018 15.09 1.1 ITA Gianni Moscon EST Rein Taaramäe ITA Enrico Gasparotto
2017 13.09 1.1 ZWI Michael Albasini ITA Marco Canola ITA Francesco Gavazzi
2016 15.09 1.1 ITA Sonny Colbrelli ITA Diego Ulissi ITA Francesco Gavazzi
2015 16.09 1.1 ITA Davide Rebellin ITA Vincenzo Nibali ITA Niccolo Bonifazio
2014 17.09 1.1 ITA Niccolo Bonifazio SLO Grega Bole ITA Simone Ponzi
2013 21.08 1.1 ITA Filippo Pozzato ITA Simone Ponzi ITA Marco Zamparella
2012 17.08 1.1 ITA Emanuele Sella ITA Fortunato Baliani ITA Danilo Di Luca
2011 17.08 1.1 ITA Sacha Modolo ITA Simone Ponzi ITA Oscar Gatto
2010 18.08 1.1 ITA Francesco Gavazzi ITA Mauro Santambrogio ITA Luca Paolini
2009 19.08 1.1 ITA Giovanni Visconti ITA Mauro Santambrogio SPA Francisco Jose Ventoso Alberdi
2008 20.08 1.1 DUI Linus Gerdemann ITA Leonardo Bertagnolli OOS Christian Pfannberger
2007 22.08 1.1 ITA Alessandro Bertolini OOS Christian Pfannberger ITA Luca Mazzanti
2006 16.08 1.1 ITA Alessandro Bertolini ITA Andrea Tonti ITA Franco Pellizotti
2005 17.08 1.1 ITA Paolo Valoti ITA Leonardo Giordani ITA Stefano Cavallari
2004 18.08 1.2 ITA Leonardo Bertagnolli ITA Dario Frigo SPA Gonzalo Bayarri Esteve
2003 20.08 1.2 ITA Francesco Casagrande ITA Cristian Moreni ITA Oscar Mason
2002 21.08 1.2 FRA Laurent Jalabert ITA Gianni Faresin ITA Massimo Giunti
2001 22.08 1.2 ITA Francesco Casagrande DUI Jan Ullrich ITA Gianluca Tonetti
2000 16.08 1.2 DUI Jan Ullrich ITA Denis Lunghi ITA Filippo Simeoni
1999 18.08 1.2 ITA Massimo Donati ITA Alberto Elli ITA Francesco Casagrande
1998 20.08 1.2 ITA Andrea Tafi ITA Mirko Celestino ITA Emanuele Lupi
1997 20.08 1.2 ITA Massimo Apollonio ITA Biagio Conte ITA Giovanni Lombardi
1996 20.08 1.2 ITA Filippo Casagrande ITA Alberto Elli RUS Piotr Ugrumov
1995 16.08 1.3 ITA Gianni Bugno ITA Stefano Della Santa ITA Francesco Casagrande
1994 17.08 1.3 ITA Oscar Pellicioli ITA Giorgio Furlan ITA Massimo Ghirotto
1993 16.08 1.3 ITA Davide Cassani ITA Marco Giovannetti ITA Massimo Ghirotto
1992 21.08 1.3 ITA Stefano Colage ITA Giorgio Furlan ITA Massimo Ghirotto
1991 16.08 1.3 ITA Davide Cassani FRA Charly Mottet ITA Roberto Gusmeroli
1990 13.08 1.3 ITA Maurizio Fondriest ITA Francesco Cesarini ITA Maurizio Vandelli
1989 16.08 Cat 4 Dimitri Konyshev DEN Rolf Sörensen ITA Emmanuelle Bombini
1988 18.08 ITA Gianni Bugno ITA Massimo Ghirotto ITA Francesco Cesarini
1987 28.06 ITA Bruno Leali ITA Alberto Elli ITA Emmanuelle Bombini
1986 07.08 Cat 1 ITA Marino Amadori ZWI Heinz Imboden ITA Claudio Corti
1985 18.08 Cat 1 POR Acacio Da Silva Mora ITA Claudio Corti ZWI Urs Zimmermann
1984 14.08 Cat 1 ITA Franco Chioccioli ZWI Serge Demierre ITA Claudio Corti
1983 27.08 Cat 1 BEL Alfons De Wolf ITA Roberto Ceruti ITA Claudio Savini
1982 29.08 Cat 1 ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1981 23.08 ITA Francesco Moser ITA Gianbattista Baronchelli SPA Juan Fernandez Martin
1980 23.08 ZWE Tommy Prim ITA Wladimiro Panizza ZWI Bruno Wolfer
1979 21.08 ITA Giovanni Battaglin ITA Francesco Moser ITA Alfredo Chinetti
1978 21.08 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Gianbattista Baronchelli
1977 25.08 ITA Francesco Moser ITA Gianbattista Baronchelli ITA Enrico Paolini
1976 06.10 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck ITA Francesco Moser
1975 08.10 BEL Roger De Vlaeminck BEL Freddy Maertens BEL Frans Van Looy
1974 09.10 ITA Felice Gimondi ITA Franco Bitossi BEL Roger De Vlaeminck
1973 28.08 ITA Arnaldo Caverzasi ITA Giacinto Santambrogio ITA Franco Bitossi
1972 01.08 ITA Mauro Simonetti ITA Claudio Michelotto ZWE Tomas Pettersson
1971 06.10 ITA Franco Bitossi BEL Willy De Geest FRA Roger Pingeon
1970 07.10 BEL Eddy Merckx ITA Costantino "Tino" Conti ITA Marino Basso
1969 08.10 ITA Franco Bitossi BEL Jean-Pierre Monsere NED Gerben Karstens
1968 09.10 ITA Claudio Michelotto BEL Martin Van Den Bossche ITA Bruno Mealli
1967 18.10 ITA Franco Bitossi FRA Bernard Guyot ITA Michele Dancelli
1966 19.10 ITA Felice Gimondi BEL Eddy Merckx ITA Franco Bitossi
1965 13.10 ITA Tommaso De Pra FRA Roger Pingeon ITA Giuseppe Fezzardi
1964 14.10 ITA Italo Zilioli ITA Bruno Mealli ITA Adriano Passuello
1963 16.10 SPA Jaime Alomar Florit ITA Vito Taccone ITA Graziano Battistini
1961 18.10 ITA Giovanni Bettinelli ITA Giuseppe Fallarini ITA Ercole Baldini
1960 12.10 ITA Pietro Chiodini ITA Amico Ippoliti ITA Cleto Maule
1959 18.10 ITA Michele Gismondi ITA Rino Benedetti ITA Giuliano Natucci
1958 . ITA Giacobbe Boggian ITA Dino Liviero ITA Vittorio Poiano
1957 . ITA Carlo Zorzoli ITA Gabriele Scappini ITA Aurelio Cestari
1956 . ITA Silvano Tessari ITA Luciano Mai ITA Ezio Pizzoglio
1955 . ITA Lino Pizzoferrato ITA Pierino Baffi ITA Giuliano Michelon
1954 . ITA Aldo Moser ITA Giuseppe Calvi ITA Annibale Brasola
1953 . ITA Andrea Barro ITA Pierino Baffi ITA Tranquillo Scudellaro
1952 . ITA Ezio Bicocca ITA Agostino Coletto ITA Pietro Giudici
1951 . ITA Renzo Accordi ITA Spirito Godio ITA Ampelio Rossi
1950 . ITA Giorgio Albani ITA Umberto Drei ITA Fiorenzo Crippa
1949 . ITA Antonio Ausenda ITA Nello Sforacchi ITA Giorgio Albani
1948 . ITA Luigi Malabrocca ITA Aldo Tosi ITA Alberto Roggi
1947 . ITA Franco Fanti ITA Donato Zampini ITA Turchemeis Zanettini
1946 . ITA Luigi Casola ITA Antonio Covolo ITA Salvatore Crippa
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Franco Bitossi ITA 1967 - 1971
2 Alessandro Bertolini ITA 2006 - 2007
2 Francesco Casagrande ITA 2001 - 2003
2 Gianni Bugno ITA 1988 - 1995
2 Davide Cassani ITA 1991 - 1993
2 Giuseppe Saronni ITA 1978 - 1982
2 Francesco Moser ITA 1977 - 1981
2 Roger De Vlaeminck BEL 1975 - 1976
2 Felice Gimondi ITA 1966 - 1974
1 Davide Formolo ITA 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Franco Bitossi ITA 1966 - 1974
5 Francesco Moser ITA 1976 - 1982
4 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
4 Massimo Ghirotto ITA 1988 - 1994
3 Francesco Gavazzi ITA 2010 - 2017
3 Simone Ponzi ITA 2011 - 2014
3 Alberto Elli ITA 1987 - 1999
3 Claudio Corti ITA 1984 - 1986
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1977 - 1981
3 Roger De Vlaeminck BEL 1974 - 1976
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Franco Bitossi ITA 1966 - 1974
5 Francesco Moser ITA 1976 - 1982
4 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
4 Alberto Elli ITA 1987 - 1999
4 Massimo Ghirotto ITA 1988 - 1994
3 Andrea Garosio ITA 2019 - 2023
3 Simone Velasco ITA 2021 - 2023
3 Davide Rebellin ITA 1999 - 2019
3 Francesco Gavazzi ITA 2010 - 2017
3 Simone Ponzi ITA 2011 - 2014
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-323 Niccolo Bonifazio ITA 2014
20-333 Giuseppe Saronni ITA 1978
23-020 Italo Zilioli ITA 1964
23-023 Filippo Casagrande ITA 1996
23-179 Dimitri Konyshev URS 1989
23-338 Aliaksandr Riabushenko BLR 2019
24-018 Mauro Simonetti ITA 1972
24-020 Felice Gimondi ITA 1966
24-059 Sacha Modolo ITA 2011
24-148 Gianni Moscon ITA 2018
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-038 Davide Rebellin ITA 2015
36-267 Michael Albasini ZWI 2017
36-026 Alessandro Bertolini ITA 2007
35-020 Alessandro Bertolini ITA 2006
34-120 Paolo Valoti ITA 2005
33-264 Laurent Jalabert FRA 2002
32-340 Francesco Casagrande ITA 2003
32-227 Davide Cassani ITA 1993
32-212 Massimo Donati ITA 1999
32-105 Andrea Tafi ITA 1998
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Franco Bitossi ITA 1966 - 1974
5 Francesco Moser ITA 1976 - 1982
4 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
4 Alberto Elli ITA 1987 - 1999
4 Massimo Ghirotto ITA 1988 - 1994
3 Andrea Garosio ITA 2019 - 2023
3 Simone Velasco ITA 2021 - 2023
3 Davide Rebellin ITA 1999 - 2019
3 Francesco Gavazzi ITA 2010 - 2017
3 Simone Ponzi ITA 2011 - 2014
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-279 Nicolo Arrighetti ITA 2023
19-350 Raffaele Mosca ITA 2023
20-034 Simone Roganti ITA 2023
20-046 Ben Tulett GBR 2021
20-078 Alessandro Pinarello ITA 2023
20-323 Niccolo Bonifazio ITA 2014
20-333 Giuseppe Saronni ITA 1978
20-357 Gianmarco Garofoli ITA 2023
21-023 Andrii Ponomar UKR 2023
21-030 Jean-Pierre Monsere BEL 1969
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
48-036 Davide Rebellin ITA 2019
44-038 Davide Rebellin ITA 2015
42-157 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-169 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
39-303 Domenico Pozzovivo ITA 2022
38-042 Fortunato Baliani ITA 2012
37-319 Vincenzo Nibali ITA 2022
37-113 José Joaquin Rojas Gil SPA 2022
37-036 Gianni Faresin ITA 2002
36-267 Michael Albasini ZWI 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar