Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2011
24 Apr 2011
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Philippe Gilbert BEL Omega Pharma - Lotto 28-293
2 LUX Fränk Schleck LUX Leopard - Trek 31-009
3 LUX Andy Schleck LUX Leopard - Trek 25-318
4 CZE Roman Kreuziger CZE Astana 24-353
5 COL Rigoberto Uran Uran COL Team Sky 24-088
6 DEN Chris Anker Sörensen DEN Saxo Bank - Sungard 26-231
7 BEL Greg Van Avermaet BEL BMC 25-342
8 ITA Vincenzo Nibali ITA Liquigas - Cannondale 26-161
9 BEL Bjorn Leukemans BEL Vacansoleil - DCM 33-297
10 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA Euskaltel - Euskadi 33-078
11 RUS Alexandr Kolobnev RUS Katusha 29-355
12 AUS Simon Gerrans AUS Team Sky 30-343
13 DUI Paul Martens (DUI) DUI Rabobank 27-181
14 SPA Igor Anton Hernandez SPA Euskaltel - Euskadi 28-053
15 SPA Oscar Freire Gomez SPA Rabobank 35-069
16 ITA Damiano Cunego ITA Lampre - ISD 29-217
17 BEL Jelle Vanendert BEL Omega Pharma - Lotto 26-064
18 USA Tejay Van Garderen USA HTC - Highroad 22-255
19 BEL Kristof Vandewalle BEL Quick Step 26-019
20 FRA Jérôme Pineau FRA Quick Step 31-113
21 DEN Nicki Sörensen DEN Saxo Bank - Sungard 35-346
22 BEL Ben Hermans BEL RadioShack 24-320
23 SLO Janez Brajkovic SLO RadioShack 27-128
24 NED Johnny Hoogerland NED Vacansoleil - DCM 27-347
25 ZWE Thomas Lövkvist ZWE Team Sky 27-020
26 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Katusha 31-348
27 SPA David Lopez Garcia SPA Movistar 29-346
28 BLR Vasil Kiryienka BLR Movistar 29-300
29 CDN Ryder Hesjedal CDN Garmin - Cervélo 30-136
30 NED Robert Gesink NED Rabobank 24-328
31 DEN Jakob Fuglsang DEN Leopard - Trek 26-033
32 KAZ Alexandre Vinokourov KAZ Astana 37-220
33 SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Katusha 29-231
34 FRA Jonathan Hivert FRA 26-032
35 BEL Jérôme Baugnies BEL 24-023
36 FRA Arnold Jeannesson FRA FDJ 25-099
37 GBR Stephen Cummings GBR Team Sky 30-036
38 FRA Ludovic Turpin FRA 36-033
39 FRA Blel Kadri FRA AG2R - La Mondiale 24-233
40 FRA Christophe Le Mével FRA Garmin - Cervélo 30-225
41 ITA Danilo Di Luca ITA Katusha 35-113
42 SPA Haimar Zubeldia Agirre SPA RadioShack 34-023
43 ITA Giampaolo Caruso ITA Katusha 30-252
44 ITA Enrico Gasparotto ITA Astana 29-033
45 NED Addy Engels NED Quick Step 33-312
46 BEL Dries Devenyns BEL Quick Step 27-277
47 NED Bauke Mollema NED Rabobank 24-149
48 FRA Rémy Di Grégorio FRA Astana 25-267
49 SPA Juan Manuel Garate Cepa SPA Rabobank 35-000
50 BLR Kanstantsin Sivtsov BLR HTC - Highroad 28-258
51 ITA Rinaldo Nocentini ITA AG2R - La Mondiale 33-211
52 DUI Tony Martin DUI HTC - Highroad 26-001
53 NED Laurens ten Dam NED Rabobank 30-162
54 FRA Alexandre Geniez FRA 23-008
55 NED Dirk Bellemakers NED 27-096
56 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Movistar 25-320
57 FRA Mickael Buffaz FRA 31-339
59 BEL Maxime Monfort BEL Leopard - Trek 28-100
60 SPA Gorka Verdugo Marcotegui SPA Euskaltel - Euskadi 32-344
61 ITA Marco Marcato ITA Vacansoleil - DCM 27-073
62 BEL Davy Commeyne BEL 30-345
63 FRA David Moncoutié FRA 35-360
64 NED Bram Tankink NED Rabobank 32-142
65 RUS Eduard Vorganov RUS Katusha 28-138
66 UZB Sergey Lagutin UZB Vacansoleil - DCM 29-192
67 ITA Daniele Pietropolli ITA Lampre - ISD 30-287
68 ITA Francesco Gavazzi ITA Lampre - ISD 26-266
69 FRA Sylvain Chavanel FRA Quick Step 31-299
70 KAZ Maxim Iglinskiy KAZ Astana 30-006
71 BEL Bert Scheirlinckx BEL 36-174
72 ITA Ivan Basso ITA Liquigas - Cannondale 33-149
73 SPA Benat Intxausti Elorriaga SPA Movistar 25-035
74 USA Christian Vande Velde USA Garmin - Cervélo 34-337
75 USA Peter Stetina USA Garmin - Cervélo 23-260
76 ITA Diego Ulissi ITA Lampre - ISD 21-283
77 EST Rein Taaramäe EST 24-000
78 FRA Pierrick Fédrigo FRA FDJ 32-145
79 POL Maciej Paterski POL Liquigas - Cannondale 24-224
80 FRA Jérôme Coppel FRA 24-261
81 FRA Amaël Moinard FRA BMC 29-081
82 FRA John Gadret FRA AG2R - La Mondiale 32-002
83 ITA Francesco Reda ITA Quick Step 28-156
84 FRA Tony Gallopin FRA 22-335
85 FRA Fabrice Jeandesboz FRA 26-141
86 USA Matthew Busche USA RadioShack 25-350
87 ZWI Michael Albasini ZWI HTC - Highroad 30-125
88 ZWI Mathias Frank ZWI BMC 24-136
89 IRL Philip Deignan IRL RadioShack 27-230
90 NOR Lars Petter Nordhaug NOR Team Sky 26-345
91 BEL Thomas De Gendt BEL Vacansoleil - DCM 24-169
92 ITA Dario Cataldo ITA Quick Step 26-038
93 ITA Damiano Caruso ITA Liquigas - Cannondale 23-195
94 FRA Jérémy Roy FRA FDJ 27-307
95 USA Thomas Danielson USA Garmin - Cervélo 33-042
DNF SPA Alan Perez Lezaun SPA Euskaltel - Euskadi 28-283
DNF LAT Aleksejs Saramotins LAT 29-016
DNF ITA Alessandro Spezialetti ITA Lampre - ISD 36-100
DNF DEN Anders Lund DEN Leopard - Trek 26-069
DNF UKR Andriy Grivko UKR Astana 27-261
DNF FRA Anthony Geslin FRA FDJ 30-319
DNF FRA Arnaud Gérard FRA FDJ 26-318
DNF NED Arnoud van Groen NED 27-135
DNF BEL Bert De Waele BEL 35-339
DNF NED Bram Schmitz NED 34-001
DNF DEN Brian Bach Vandborg DEN Saxo Bank - Sungard 29-141
DNF USA Caleb Fairly USA HTC - Highroad 24-064
DNF AUS Cameron Meyer AUS Garmin - Cervélo 23-104
DNF FRA Cédric Pineau FRA FDJ 25-351
DNF CHN Cheng Ji CHN 23-284
DNF DUI Christian Knees DUI Team Sky 30-050
DNF FRA Christophe Riblon FRA AG2R - La Mondiale 30-097
DNF IRL Daniel Martin IRL Garmin - Cervélo 24-247
DNF FRA David Le Lay FRA AG2R - La Mondiale 31-116
DNF ZWI David Loosli ZWI Lampre - ISD 30-354
DNF BEL Dieter Cappelle BEL 27-213
DNF KAZ Dimitriy Fofonov KAZ Astana 34-252
DNF DUI Dominik Nerz DUI Liquigas - Cannondale 21-242
DNF SPA Egoi Martinez de Esteban SPA Euskaltel - Euskadi 32-344
DNF ITA Eros Capecchi ITA Liquigas - Cannondale 24-315
DNF DUI Fabian Wegmann DUI Leopard - Trek 30-308
DNF BEL Francis De Greef BEL Omega Pharma - Lotto 26-081
DNF ZWE Fredrik Kessiakoff ZWE Astana 30-342
DNF BEL Geert Steurs BEL 29-212
DNF BEL Geert Verheyen BEL 38-045
DNF BEL Gert Dockx BEL Omega Pharma - Lotto 22-294
DNF BEL Gianni Meersman BEL FDJ 25-140
DNF BEL Grégory Habeaux BEL 28-186
DNF FRA Guillaume Bonnafond FRA AG2R - La Mondiale 23-306
DNF FRA Guillaume Levarlet FRA 25-273
DNF SPA Iban Velasco Murillo SPA Euskaltel - Euskadi 31-076
DNF LTU Ignatas Konovalovas LTU Movistar 25-137
DNF ITA Ivan Santaromita ITA BMC 26-359
DNF BEL Jan Bakelants BEL Omega Pharma - Lotto 25-069
DNF BEL Jan Ghyselinck BEL HTC - Highroad 23-060
DNF FRA Jean-Marc Marino FRA 27-250
DNF USA Jeff Louder USA BMC 33-137
DNF DUI Jens Voigt DUI Leopard - Trek 39-220
DNF SPA Jesus Herrada Lopez SPA Movistar 20-272
DNF BEL Johan Coenen BEL 32-079
DNF DUI Johannes Fröhlinger DUI 25-319
DNF SPA Jon Izagirre Insausti SPA Euskaltel - Euskadi 22-079
DNF SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Euskaltel - Euskadi 23-363
DNF SPA José Vicente Garcia Acosta SPA Movistar 38-263
DNF FRA Julien El Farès FRA 25-327
DNF BEL Julien Vermote (1989) BEL Quick Step 21-272
DNF BEL Jurgen Van De Walle BEL Omega Pharma - Lotto 34-074
DNF BEL Jürgen Van Den Broeck BEL Omega Pharma - Lotto 28-082
DNF FIN Jussi Veikkanen FIN Omega Pharma - Lotto 30-026
DNF BEL Kevin Van Melsen BEL 24-023
DNF FIN Kjell Carlström FIN Team Sky 34-188
DNF BEL Laurens De Vreese BEL 22-207
DNF FRA Laurent Mangel FRA 29-337
DNF ITA Leonardo Bertagnolli ITA Lampre - ISD 33-106
DNF NED Lieuwe Westra NED Vacansoleil - DCM 28-225
DNF SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA 27-032
DNF SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Rabobank 27-152
DNF AUS Luke Roberts AUS 34-089
DNF DEN Mads Christensen DEN Saxo Bank - Sungard 27-018
DNF ITA Manuele Mori ITA Lampre - ISD 30-258
DNF SPA Markel Irizar Aranburu SPA RadioShack 31-079
DNF ZWI Martin Kohler ZWI BMC 25-281
DNF IRL Matthew Brammeier IRL HTC - Highroad 25-321
DNF FRA Matthieu Sprick FRA 29-207
DNF FIN Matti Helminen FIN 35-254
DNF ITA Mauro Santambrogio ITA BMC 26-199
DNF FRA Mickaël Delage FRA FDJ 25-261
DNF FRA Mikaël Cherel FRA AG2R - La Mondiale 25-038
DNF POR Nelson Filipe Santos Oliveira POR RadioShack 22-049
DNF BEL Nick Nuyens BEL Saxo Bank - Sungard 30-354
DNF IRL Nicolas Roche IRL AG2R - La Mondiale 26-295
DNF BEL Pieter Jacobs BEL 24-322
DNF BEL Pieter Serry BEL 22-154
DNF BEL Preben Van Hecke BEL 28-289
DNF POL Rafal Majka POL 21-224
DNF NED Reinier Honig NED 27-179
DNF FRA Rémi Cusin FRA 25-080
DNF NED Roy Curvers NED 31-119
DNF POR Rui Alberto Costa Faria POR 24-201
DNF BEL Sander Armée BEL 25-135
DNF BEL Sébastien Delfosse BEL 28-146
DNF POR Sergio Miguel Paulinho Moreira POR RadioShack 31-029
DNF RUS Serguei Ivanov RUS Katusha 36-050
DNF DUI Simon Geschke DUI 25-042
DNF ZWI Simon Zahner ZWI BMC 28-047
DNF ITA Simone Ponzi ITA Liquigas - Cannondale 24-097
DNF BEL Staf Scheirlinckx BEL 32-043
DNF OOS Stefan Denifl OOS Leopard - Trek 23-217
DNF BEL Stijn Devolder BEL Vacansoleil - DCM 31-239
DNF BEL Sven Van Den Houte BEL 26-170
DNF FRA Thierry Hupond FRA 26-165
DNF FRA Thomas Damuseau FRA 22-037
DNF BEL Thomas Degand BEL 24-346
DNF ITA Valerio Agnoli ITA Liquigas - Cannondale 26-108
DNF UKR Volodymir Gustov UKR Saxo Bank - Sungard 34-068
DNF NED Wout Poels NED Vacansoleil - DCM 23-206
DNF SPA Xavier Zandio Echaide SPA Team Sky 34-038
DNF FRA Yannick Talabardon FRA 29-292
DNF RUS Yury Trofimov RUS Katusha 27-089
Liège - Bastogne - Liège 2011
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.04 Eindstand Philippe Gilbert
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2011
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aleksejs Saramotins LAT 08 Apr 1982 1
Alexandre Geniez FRA 16 Apr 1988 1
Arnoud van Groen NED 11 Dec 1983 1
Bert De Waele BEL 21 May 1975 1
Bert Scheirlinckx BEL 01 Nov 1974 1
Bram Schmitz NED 23 Apr 1977 1
Cheng Ji CHN 15 Jul 1987 1
David Moncoutié FRA 30 Apr 1975 1
Davy Commeyne BEL 14 May 1980 1
Dieter Cappelle BEL 24 Sep 1983 1
Dirk Bellemakers NED 19 Jan 1984 1
Fabrice Jeandesboz FRA 04 Dec 1984 1
Geert Steurs BEL 24 Sep 1981 1
Geert Verheyen BEL 10 Mar 1973 2
Grégory Habeaux BEL 20 Oct 1982 1
Guillaume Levarlet FRA 25 Jul 1985 1
Jean-Marc Marino FRA 18 Aug 1983 1
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 1
Jérôme Coppel FRA 06 Aug 1986 1
Johan Coenen BEL 04 Feb 1979 1
Johannes Fröhlinger DUI 09 Jun 1985 1
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 1
Julien El Farès FRA 01 Jun 1985 1
Kevin Van Melsen BEL 01 Apr 1987 1
Laurens De Vreese BEL 29 Sep 1988 1
Laurent Mangel FRA 22 May 1981 1
Ludovic Turpin FRA 22 Mar 1975 1
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 1
Luke Roberts AUS 25 Jan 1977 1
Matthieu Sprick FRA 29 Sep 1981 1
Matti Helminen FIN 14 Aug 1975 1
Mickael Buffaz FRA 21 May 1979 1
Pieter Jacobs BEL 06 Jun 1986 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 1
Preben Van Hecke BEL 09 Jul 1982 1
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 1
Reinier Honig NED 28 Oct 1983 1
Rémi Cusin FRA 03 Feb 1986 1
Roy Curvers NED 27 Dec 1979 1
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 1
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 1
Sébastien Delfosse BEL 29 Nov 1982 1
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 1
Staf Scheirlinckx BEL 12 Mar 1979 1
Sven Van Den Houte BEL 05 Nov 1984 1
Thierry Hupond FRA 10 Nov 1984 1
Thomas Damuseau FRA 18 Mar 1989 1
Thomas Degand BEL 13 May 1986 1
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 1
Yannick Talabardon FRA 06 Jul 1981 1
Blel Kadri FRA 03 Sep 1986 AG2R - La Mondiale 1
Christophe Riblon FRA 17 Jan 1981 AG2R - La Mondiale 1
David Le Lay FRA 30 Dec 1979 AG2R - La Mondiale 1
Guillaume Bonnafond FRA 23 Jun 1987 AG2R - La Mondiale 1
John Gadret FRA 22 Apr 1979 AG2R - La Mondiale 1
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 1
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 AG2R - La Mondiale 1
Rinaldo Nocentini ITA 25 Sep 1977 AG2R - La Mondiale 1
Alexandre Vinokourov KAZ 16 Sep 1973 Astana 6
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 1
Dimitriy Fofonov KAZ 15 Aug 1976 Astana 1
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Astana 1
Fredrik Kessiakoff ZWE 17 May 1980 Astana 1
Maxim Iglinskiy KAZ 18 Apr 1981 Astana 1
Rémy Di Grégorio FRA 31 Jul 1985 Astana 1
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Astana 1
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 BMC 1
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 BMC 1
Ivan Santaromita ITA 30 Apr 1984 BMC 1
Jeff Louder USA 08 Dec 1977 BMC 1
Martin Kohler ZWI 17 Jul 1985 BMC 1
Mathias Frank ZWI 09 Dec 1986 BMC 1
Mauro Santambrogio ITA 07 Oct 1984 BMC 1
Simon Zahner ZWI 08 Mar 1983 BMC 1
Alan Perez Lezaun SPA 15 Jul 1982 Euskaltel - Euskadi 1
Egoi Martinez de Esteban SPA 15 May 1978 Euskaltel - Euskadi 1
Gorka Verdugo Marcotegui SPA 15 May 1978 Euskaltel - Euskadi 1
Iban Velasco Murillo SPA 08 Feb 1980 Euskaltel - Euskadi 1
Igor Anton Hernandez SPA 02 Mar 1983 Euskaltel - Euskadi 2
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 27 Apr 1987 Euskaltel - Euskadi 1
Samuel Sanchez Gonzalez SPA 05 Feb 1978 Euskaltel - Euskadi 4
Anthony Geslin FRA 09 Jun 1980 FDJ 1
Arnaud Gérard FRA 10 Jun 1984 FDJ 1
Arnold Jeannesson FRA 15 Jan 1986 FDJ 1
Cédric Pineau FRA 08 May 1985 FDJ 1
Gianni Meersman BEL 05 Dec 1985 FDJ 1
Jérémy Roy FRA 22 Jun 1983 FDJ 1
Mickaël Delage FRA 06 Aug 1985 FDJ 1
Pierrick Fédrigo FRA 30 Nov 1978 FDJ 1
Cameron Meyer AUS 11 Jan 1988 Garmin - Cervélo 1
Christian Vande Velde USA 22 May 1976 Garmin - Cervélo 2
Christophe Le Mével FRA 11 Sep 1980 Garmin - Cervélo 1
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Garmin - Cervélo 1
Peter Stetina USA 08 Aug 1987 Garmin - Cervélo 1
Ryder Hesjedal CDN 09 Dec 1980 Garmin - Cervélo 1
Thomas Danielson USA 13 Mar 1978 Garmin - Cervélo 1
Alexandr Kolobnev RUS 04 May 1981 Katusha 3
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 Katusha 1
Danilo Di Luca ITA 02 Jan 1976 Katusha 4
Eduard Vorganov RUS 07 Dec 1982 Katusha 1
Giampaolo Caruso ITA 15 Aug 1980 Katusha 1
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 Katusha 3
Serguei Ivanov RUS 05 Mar 1975 Katusha 2
Yury Trofimov RUS 26 Jan 1984 Katusha 1
Alessandro Spezialetti ITA 14 Jan 1975 Lampre - ISD 1
Damiano Cunego ITA 19 Sep 1981 Lampre - ISD 5
Daniele Pietropolli ITA 11 Jul 1980 Lampre - ISD 1
David Loosli ZWI 05 May 1980 Lampre - ISD 1
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 Lampre - ISD 1
Francesco Gavazzi ITA 01 Aug 1984 Lampre - ISD 1
Leonardo Bertagnolli ITA 08 Jan 1978 Lampre - ISD 1
Manuele Mori ITA 09 Aug 1980 Lampre - ISD 1
Anders Lund DEN 14 Feb 1985 Leopard - Trek 1
Andy Schleck LUX 10 Jun 1985 Leopard - Trek 4
Fabian Wegmann DUI 20 Jun 1980 Leopard - Trek 1
Fränk Schleck LUX 15 Apr 1980 Leopard - Trek 5
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Leopard - Trek 1
Jens Voigt DUI 17 Sep 1971 Leopard - Trek 3
Maxime Monfort BEL 14 Jan 1983 Leopard - Trek 1
Stefan Denifl OOS 20 Sep 1987 Leopard - Trek 1
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 Liquigas - Cannondale 1
Dominik Nerz DUI 25 Aug 1989 Liquigas - Cannondale 1
Eros Capecchi ITA 13 Jun 1986 Liquigas - Cannondale 1
Ivan Basso ITA 26 Nov 1977 Liquigas - Cannondale 5
Maciej Paterski POL 12 Sep 1986 Liquigas - Cannondale 1
Simone Ponzi ITA 17 Jan 1987 Liquigas - Cannondale 1
Valerio Agnoli ITA 06 Jan 1985 Liquigas - Cannondale 1
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Liquigas - Cannondale 2
Benat Intxausti Elorriaga SPA 20 Mar 1986 Movistar 1
David Lopez Garcia SPA 13 May 1981 Movistar 1
Ignatas Konovalovas LTU 08 Dec 1985 Movistar 1
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Movistar 1
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Movistar 1
José Vicente Garcia Acosta SPA 04 Aug 1972 Movistar 1
Vasil Kiryienka BLR 28 Jun 1981 Movistar 1
Francis De Greef BEL 02 Feb 1985 Omega Pharma - Lotto 1
Gert Dockx BEL 04 Jul 1988 Omega Pharma - Lotto 1
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Omega Pharma - Lotto 1
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Omega Pharma - Lotto 1
Jurgen Van De Walle BEL 09 Feb 1977 Omega Pharma - Lotto 1
Jürgen Van Den Broeck BEL 01 Feb 1983 Omega Pharma - Lotto 1
Jussi Veikkanen FIN 29 Mar 1981 Omega Pharma - Lotto 1
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Omega Pharma - Lotto 3
Addy Engels NED 16 Jun 1977 Quick Step 1
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Quick Step 1
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Quick Step 1
Francesco Reda ITA 19 Nov 1982 Quick Step 1
Jérôme Pineau FRA 02 Jan 1980 Quick Step 1
Julien Vermote (1989) BEL 26 Jul 1989 Quick Step 1
Kristof Vandewalle BEL 05 Apr 1985 Quick Step 1
Sylvain Chavanel FRA 30 Jun 1979 Quick Step 1
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Rabobank 1
Bram Tankink NED 03 Dec 1978 Rabobank 1
Juan Manuel Garate Cepa SPA 24 Apr 1976 Rabobank 1
Laurens ten Dam NED 13 Nov 1980 Rabobank 1
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Rabobank 1
Oscar Freire Gomez SPA 15 Feb 1976 Rabobank 1
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 Rabobank 1
Robert Gesink NED 31 May 1986 Rabobank 1
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 RadioShack 1
Haimar Zubeldia Agirre SPA 01 Apr 1977 RadioShack 1
Janez Brajkovic SLO 18 Dec 1983 RadioShack 1
Markel Irizar Aranburu SPA 05 Feb 1980 RadioShack 1
Matthew Busche USA 09 May 1985 RadioShack 1
Nelson Filipe Santos Oliveira POR 06 Mar 1989 RadioShack 1
Philip Deignan IRL 07 Sep 1983 RadioShack 1
Sergio Miguel Paulinho Moreira POR 26 Mar 1980 RadioShack 1
Brian Bach Vandborg DEN 04 Dec 1981 Saxo Bank - Sungard 1
Chris Anker Sörensen DEN 05 Sep 1984 Saxo Bank - Sungard 1
Mads Christensen DEN 06 Apr 1984 Saxo Bank - Sungard 1
Nick Nuyens BEL 05 May 1980 Saxo Bank - Sungard 1
Nicki Sörensen DEN 14 May 1975 Saxo Bank - Sungard 1
Volodymir Gustov UKR 15 Feb 1977 Saxo Bank - Sungard 1
Christian Knees DUI 05 Mar 1981 Team Sky 1
Kjell Carlström FIN 18 Oct 1976 Team Sky 1
Lars Petter Nordhaug NOR 14 May 1984 Team Sky 1
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 Team Sky 1
Simon Gerrans AUS 16 May 1980 Team Sky 2
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 Team Sky 1
Thomas Lövkvist ZWE 04 Apr 1984 Team Sky 1
Xavier Zandio Echaide SPA 17 Mar 1977 Team Sky 1
Caleb Fairly USA 19 Feb 1987 HTC - Highroad 1
Jan Ghyselinck BEL 24 Feb 1988 HTC - Highroad 1
Kanstantsin Sivtsov BLR 09 Aug 1982 HTC - Highroad 1
Matthew Brammeier IRL 07 Jun 1985 HTC - Highroad 1
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 HTC - Highroad 1
Tejay Van Garderen USA 12 Aug 1988 HTC - Highroad 1
Tony Martin DUI 23 Apr 1985 HTC - Highroad 1
Bjorn Leukemans BEL 01 Jul 1977 Vacansoleil - DCM 1
Johnny Hoogerland NED 13 May 1983 Vacansoleil - DCM 1
Lieuwe Westra NED 11 Sep 1982 Vacansoleil - DCM 1
Marco Marcato ITA 11 Feb 1984 Vacansoleil - DCM 1
Sergey Lagutin UZB 14 Oct 1981 Vacansoleil - DCM 1
Stijn Devolder BEL 29 Aug 1979 Vacansoleil - DCM 1
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Vacansoleil - DCM 1
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Vacansoleil - DCM 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1989
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
3 Fränk Schleck LUX 2007 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2022
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
10 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
10 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
10 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
11 Simon Geschke DUI 2011 - 2023
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
11 Paul Martens (DUI) DUI 2011 - 2021
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar