N.K. Spanje I.T.T.

N.K. Spanje I.T.T. 2023
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
23.06 Eindstand Jonathan Castroviejo Nicolas
Startlijst N.K. Spanje I.T.T. 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jaime Castrillo Zapater SPA 13 Mar 1996 3
Raul Garcia Pierna SPA 23 Feb 2001 Equipo Kern Pharma 3
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Equipo Kern Pharma 1
Xabier Azparren Irurzun SPA 25 Feb 1999 Euskaltel - Euskadi 3
Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 27 Apr 1987 INEOS Grenadiers 10
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Movistar 5
Lluis Mas Bonet SPA 15 Jan 1989 Movistar 4
Oier Lazkano Lopez SPA 07 Nov 1999 Movistar 2
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 TotalEnergies 1
Juan Ayuso Pesquera SPA 16 Sep 2002 UAE Team Emirates 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Oier Lazkano Lopez SPA Lluis Mas Bonet
2022 24.06 NCT SPA Raul Garcia Pierna SPA Oier Lazkano Lopez SPA Xabier Azparren Irurzun
2021 18.06 NCT SPA Jon Izagirre Insausti SPA David De La Cruz Melgarejo SPA Carlos Rodriguez Cano
2020 21.08 NCT SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Gorka Izagirre Insausti
2019 28.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Gorka Izagirre Insausti
2018 22.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Jon Izagirre Insausti
2017 23.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Mikel Landa Meana SPA Jesus Herrada Lopez
2016 23.06 NCT SPA Jon Izagirre Insausti SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Alejandro Valverde Belmonte
2015 26.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Jesus Herrada Lopez
2014 27.06 NCT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Jon Izagirre Insausti SPA Jonathan Castroviejo Nicolas
2013 21.06 NCT SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Ruben Plaza Molina
2012 22.06 NCT SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Alejandro Manuel Marque Porto
2011 24.06 NCT SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios
2010 24.06 NCT SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Ruben Plaza Molina
2009 26.06 NCT SPA Alberto Contador Velasco SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Ruben Plaza Molina
2008 28.06 NCT SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Ruben Plaza Molina SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios
2007 29.06 NCT SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Manuel Lloret Zaragoza
2006 23.06 NCT SPA Antonio Tauler Llull SPA Ruben Plaza Molina SPA David Herrero Llorente
2005 24.06 NCT SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Santos Gonzalez Capilla SPA Ruben Plaza Molina
2004 25.06 NCT SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal
2003 27.06 NCT SPA Iñigo Chaurreau Bernardez SPA Antonio Tauler Llull SPA Mikel Astarloza Chaurreau
2002 28.06 NCT SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Antonio Tauler Llull SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal
2001 29.06 NCT SPA Santos Gonzalez Capilla SPA Antonio Tauler Llull SPA Sergi Escobar Roure
2000 23.06 NCT SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA David Plaza Romero SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal
1999 25.06 NCT SPA Santos Gonzalez Capilla SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal
1998 03.07 NCT SPA Abraham Olano Manzano SPA Melcior Mauri Prat SPA Angel Luis Casero Moreno
1997 27.06 NCT SPA Jose Enrique Gutierrez Cataluña SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Juan Carlos Taboas Lorenzo
1996 21.06 NCT SPA Inigo Gonzalez de Heredia SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Jaime Javier Hernandez Bertran
1995 23.06 NC SPA Melcior Mauri Prat SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Aitor Garmendia Arbilla
1994 24.06 NCT SPA Abraham Olano Manzano SPA Marino Alonso Monje SPA Aitor Garmendia Arbilla
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2013 - 2023
4 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2008 - 2012
4 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2000 - 2007
2 Jon Izagirre Insausti SPA 2016 - 2021
2 Santos Gonzalez Capilla SPA 1999 - 2001
2 Abraham Olano Manzano SPA 1994 - 1998
1 Raul Garcia Pierna SPA 2022 - 2022
1 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2020 - 2020
1 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014 - 2014
1 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011 - 2023
9 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004 - 2020
7 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2000 - 2011
6 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2013
4 Jon Izagirre Insausti SPA 2014 - 2021
4 Gorka Izagirre Insausti SPA 2015 - 2020
4 Antonio Tauler Llull SPA 2001 - 2006
4 Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 1996 - 2002
3 Santos Gonzalez Capilla SPA 1999 - 2005
3 Angel Luis Casero Moreno SPA 1995 - 1999
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011 - 2023
9 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004 - 2020
8 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2000 - 2011
6 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2013
5 Gorka Izagirre Insausti SPA 2015 - 2023
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2014 - 2022
5 Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 1996 - 2002
4 Lluis Mas Bonet SPA 2019 - 2023
4 Antonio Tauler Llull SPA 2001 - 2006
3 Jaime Castrillo Zapater SPA 2020 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-121 Raul Garcia Pierna SPA 2022
21-208 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2000
23-009 Jose Enrique Gutierrez Cataluña SPA 1997
24-153 Abraham Olano Manzano SPA 1994
24-217 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2008
25-098 Inigo Gonzalez de Heredia SPA 1996
25-190 Santos Gonzalez Capilla SPA 1999
25-210 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2004
26-055 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2013
26-202 Alberto Contador Velasco SPA 2009
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-057 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2023
34-063 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
32-134 Jon Izagirre Insausti SPA 2021
32-073 Antonio Tauler Llull SPA 2006
32-062 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2019
31-056 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2018
30-177 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2020
30-074 Iñigo Chaurreau Bernardez SPA 2003
30-057 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2017
29-076 Melcior Mauri Prat SPA 1995
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011 - 2023
9 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004 - 2020
8 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2000 - 2011
6 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2013
5 Gorka Izagirre Insausti SPA 2015 - 2023
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2014 - 2022
5 Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 1996 - 2002
4 Lluis Mas Bonet SPA 2019 - 2023
4 Antonio Tauler Llull SPA 2001 - 2006
3 Jaime Castrillo Zapater SPA 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-313 Ivan Romeo Abad SPA 2022
19-281 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
20-115 Raul Garcia Pierna SPA 2021
20-136 Carlos Rodriguez Cano SPA 2021
20-214 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
20-280 Juan Ayuso Pesquera SPA 2023
20-361 Carlos Canal SPA 2022
21-121 Raul Garcia Pierna SPA 2022
21-142 Carlos Rodriguez Cano SPA 2022
21-201 Diego Lopez Fuentes SPA 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-205 Gustavo Cesar Veloso SPA 2020
37-001 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2023
36-271 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2020
36-220 Eloy Teruel Rovira SPA 2019
36-059 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2016
36-057 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2023
35-260 Gorka Izagirre Insausti SPA 2023
34-159 Lluis Mas Bonet SPA 2023
34-063 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-140 Jon Izagirre Insausti SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar