Arctic Race of Norway

Arctic Race of Norway 2019 | Rit 1
15 Aug 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Mathieu van der Poel NED Corendon - Circus 24-208
2 NED Danny van Poppel NED Jumbo - Visma 26-020
3 ITA Andrea Pasqualon ITA Wanty - Groupe Gobert 31-226
4 BEL Benjamin Declercq BEL 25-192
5 LAT Krists Neilands LAT Israel Cycling Academy 24-362
6 BEL Jordi Warlop BEL 23-072
7 ITA Enrico Gasparotto ITA Dimension Data 37-146
8 NOR Markus Hoelgaard NOR 24-315
9 KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana 26-342
10 FRA Franck Bonnamour FRA Arkéa - Samsic 24-056
11 BEL Dimitri Peyskens BEL 27-263
12 FRA Christophe Laporte FRA Cofidis 26-247
13 FRA Quentin Pacher FRA 27-222
14 FRA Lilian Calmejane FRA Direct Energie 26-252
15 ZWE Lucas Eriksson ZWE 23-127
16 SPA Aritz Bagües Kaparsoro SPA Euskadi - Murias 29-361
17 ZWE Kim Magnusson ZWE 26-349
18 FRA Warren Barguil FRA Arkéa - Samsic 27-292
19 RUS Ilnur Zakarin RUS Katusha - Alpecin 29-334
20 USA Brandon McNulty USA 21-135
Startlijst Arctic Race of Norway 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Benjamin Declercq BEL 04 Feb 1994 2
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 1
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 1
Colin Joyce USA 06 Aug 1994 2
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 1
Emils Liepins LAT 29 Oct 1992 1
Erland Jordbrekk Blikra NOR 11 Jan 1997 1
Herman Dahl NOR 24 Nov 1993 1
Jordi Warlop BEL 04 Jun 1996 1
Kim Magnusson ZWE 31 Aug 1992 1
Kristian Aasvold NOR 30 May 1995 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 1
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 2
Olav Hjemsaeter NOR 26 Dec 1999 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 2
Simon Carr GBR 29 Aug 1998 1
Sindre Skjölstad Lunke NOR 17 Apr 1993 2
Franck Bonnamour FRA 20 Jun 1995 Arkéa - Samsic 1
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Arkéa - Samsic 1
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana 1
Hugo Houle CDN 27 Sep 1990 Astana 1
Magnus Cort Nielsen DEN 16 Jan 1993 Astana 1
Mathieu van der Poel NED 19 Jan 1995 Corendon - Circus 2
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Corendon - Circus 1
Christophe Laporte FRA 11 Dec 1992 Cofidis 1
Aritz Bagües Kaparsoro SPA 19 Aug 1989 Euskadi - Murias 1
Jose Daniel Viejo Redondo SPA 08 Dec 1997 Euskadi - Murias 1
August Jensen NOR 29 Aug 1991 Israel Cycling Academy 4
Kristian Sbaragli ITA 08 May 1990 Israel Cycling Academy 1
Krists Neilands LAT 18 Aug 1994 Israel Cycling Academy 1
Sondre Holst Enger NOR 17 Dec 1993 Israel Cycling Academy 2
Bernhard Eisel OOS 17 Feb 1981 Dimension Data 2
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Dimension Data 1
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 Dimension Data 1
Tom-Jelte Slagter NED 01 Jul 1989 Dimension Data 1
Lilian Calmejane FRA 06 Dec 1992 Direct Energie 1
Amund Gröndahl Jansen NOR 11 Feb 1994 Jumbo - Visma 1
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 Jumbo - Visma 2
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 Jumbo - Visma 1
Dmitry Strakhov RUS 17 May 1995 Katusha - Alpecin 1
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Katusha - Alpecin 2
Nathan Haas AUS 12 Mar 1989 Katusha - Alpecin 1
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Wanty - Groupe Gobert 2
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 Wanty - Groupe Gobert 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
1 Andreas Leknessund NOR 2022 - 2022
1 Ben Hermans BEL 2021 - 2021
1 Alexey Lutsenko KAZ 2019 - 2019
1 Sergey Chernetskiy RUS 2018 - 2018
1 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
1 Gianni Moscon ITA 2016 - 2016
1 Rein Taaramäe EST 2015 - 2015
1 Steven Kruijswijk NED 2014 - 2014
1 Thor Hushovd NOR 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Cristian Scaroni ITA 2023 - 2023
1 Kevin Vermaerke USA 2023 - 2023
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
1 Hugo Houle CDN 2022 - 2022
1 Andreas Leknessund NOR 2022 - 2022
1 Nicola Conci ITA 2022 - 2022
1 Ben Hermans BEL 2021 - 2021
1 Odd Christian Eiking NOR 2021 - 2021
1 Victor Lafay FRA 2021 - 2021
1 Alexey Lutsenko KAZ 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Kristian Aasvold NOR 2021 - 2023
3 Markus Hoelgaard NOR 2018 - 2021
2 Amund Gröndahl Jansen NOR 2019 - 2023
2 August Jensen NOR 2017 - 2023
2 Carl Fredrik Hagen NOR 2022 - 2023
2 Colin Joyce USA 2018 - 2023
2 Dylan Teuns BEL 2017 - 2023
2 Floris De Tier BEL 2019 - 2023
2 Kevin Colleoni ITA 2022 - 2023
2 Odd Christian Eiking NOR 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-116 Gianni Moscon ITA 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
25-165 Dylan Teuns BEL 2017
26-345 Alexey Lutsenko KAZ 2019
27-071 Steven Kruijswijk NED 2014
27-072 Stephen Williams GBR 2023
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
35-061 Ben Hermans BEL 2021
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-061 Ben Hermans BEL 2021
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
27-072 Stephen Williams GBR 2023
27-071 Steven Kruijswijk NED 2014
26-345 Alexey Lutsenko KAZ 2019
25-165 Dylan Teuns BEL 2017
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
22-116 Gianni Moscon ITA 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 August Jensen NOR 2014 - 2023
5 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2021
4 Kristian Aasvold NOR 2019 - 2023
3 Antonio Angulo Sampedro SPA 2021 - 2023
3 Colin Joyce USA 2018 - 2023
3 Odd Christian Eiking NOR 2019 - 2023
3 Edvald Boasson Hagen NOR 2015 - 2022
3 Sven Erik Byström NOR 2017 - 2022
3 Danny van Poppel NED 2016 - 2021
3 Markus Hoelgaard NOR 2018 - 2021
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-310 Lewis Bower NZL 2023
18-341 Hamish McKenzie AUS 2023
18-351 Tobias Risan Nakken NOR 2023
19-025 Noah Hobbs GBR 2023
19-073 Madis Mihkels EST 2022
19-109 Thibaud Gruel FRA 2023
19-113 Ronan Auge FRA 2023
19-152 William Smith GBR 2023
19-165 Max Poole GBR 2022
19-190 Hugo Andres Rodriguez Aguilar COL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-043 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
38-257 Daryl Impey ZAF 2023
38-180 Bernhard Eisel OOS 2019
38-152 Stephen Cummings GBR 2019
37-363 Reto Hollenstein ZWI 2023
37-252 Zdenek Stybar CZE 2023
37-160 Simon Geschke DUI 2023
37-149 Enrico Gasparotto ITA 2019
37-082 Niki Terpstra NED 2021
36-249 Andrey Zeits KAZ 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2017
3 Mathieu van der Poel NED 2018 - 2019
2 Ben Hermans BEL 2015 - 2021
2 Markus Hoelgaard NOR 2019 - 2021
2 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
2 Thor Hushovd NOR 2013 - 2013
1 Clément Champoussin FRA 2023 - 2023
1 Alberto Dainese ITA 2023 - 2023
1 Michele Gazzoli ITA 2023 - 2023
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-266 Nikias Arndt DUI 2013
22-101 Adam Toupalik CZE 2018
22-115 Gianni Moscon ITA 2016
23-017 Danny van Poppel NED 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
23-209 Mathieu van der Poel NED 2018
23-212 Mathieu van der Poel NED 2018
23-236 Axel Zingle FRA 2022
24-011 Colin Joyce USA 2018
24-167 Michele Gazzoli ITA 2023
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-203 Thor Hushovd NOR 2013
35-060 Ben Hermans BEL 2021
33-263 Philipp Walsleben DUI 2021
30-312 Kenny Robert van Hummel NED 2013
30-092 Lars Petter Nordhaug NOR 2014
30-037 Alexander Kristoff NOR 2017
29-068 Ben Hermans BEL 2015
29-052 Dylan Groenewegen NED 2022
29-037 Alexander Kristoff NOR 2016
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Mathieu van der Poel NED 2018
2 Dylan Teuns BEL 2017
2 Alexander Kristoff NOR 2014
2 Thor Hushovd NOR 2013
1 Alberto Dainese ITA 2023
1 Clément Champoussin FRA 2023
1 Michele Gazzoli ITA 2023
1 Stephen Williams GBR 2023
1 Andreas Leknessund NOR 2022
1 Axel Zingle FRA 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Alexander Kristoff NOR 2015 - 2021
4 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
3 Ben Hermans BEL 2015 - 2021
3 Mathieu van der Poel NED 2018 - 2019
3 Sergey Chernetskiy RUS 2018 - 2018
2 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2022
2 Gianni Moscon ITA 2016 - 2016
2 Lars Petter Nordhaug NOR 2014 - 2014
2 Steven Kruijswijk NED 2014 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-026 Noah Hobbs GBR 2023
22-115 Gianni Moscon ITA 2016
23-017 Danny van Poppel NED 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
23-209 Mathieu van der Poel NED 2018
23-236 Axel Zingle FRA 2022
24-208 Mathieu van der Poel NED 2019
25-145 Alberto Dainese ITA 2023
25-162 Dylan Teuns BEL 2017
26-209 Victor Lafay FRA 2022
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-061 Ben Hermans BEL 2021
34-032 Alexander Kristoff NOR 2021
30-314 Kenny Robert van Hummel NED 2013
30-093 Lars Petter Nordhaug NOR 2014
29-068 Ben Hermans BEL 2015
29-037 Alexander Kristoff NOR 2016
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
28-040 Alexander Kristoff NOR 2015