Tour of South China Sea

Tour of South China Sea 2007 | Rit 3
25 Dec 2007
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Kim Marius Nielsen DEN 21-343
2 CHN Xitao Ji CHN 25-327
3 TPE Po Hung Wu TPE 22-186
Startlijst Tour of South China Sea 2007
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jacob Nielsen DEN 12 Jan 1978 1
Kim Marius Nielsen DEN 16 Jan 1986 1
Ma Haijun CHN 2
Makoto Iijima JPN 12 Feb 1971 2
Morten Christiansen NOR 16 May 1974 1
Po Hung Wu TPE 22 Jun 1985 1
Ruslan Karimov UZB 22 May 1986 1
Sergey Kudentsov RUS 29 Jul 1978 3
Taiji Nishitani JPN 01 Feb 1981 2
Vladimir Tuychiev UZB 23 Mar 1983 1
Wang Yip Tang HKG 05 Jun 1984 2
Xitao Ji CHN 01 Feb 1982 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
1 Kazuhiro Mori JPN 2010 - 2010
1 Gang Xu CHN 2008 - 2008
1 Wang Yip Tang HKG 2007 - 2007
1 Kin San Wu HKG 2005 - 2005
1 Oleg Grichkine RUS 2003 - 2003
1 Kam-Po Wong HKG 1999 - 1999
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Kam-Po Wong HKG 1999 - 2005
2 Gang Xu CHN 2005 - 2008
2 Wang Yip Tang HKG 2006 - 2007
2 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
1 Ki Ho Choi HKG 2010 - 2010
1 Kazuhiro Mori JPN 2010 - 2010
1 Micael Isidoro POR 2008 - 2008
1 Michael Fitzgerald (AUS) AUS 2008 - 2008
1 Jacob Nielsen DEN 2007 - 2007
1 Ma Haijun CHN 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Kam-Po Wong HKG 1999 - 2005
2 Gang Xu CHN 2005 - 2008
2 Wang Yip Tang HKG 2006 - 2007
2 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
1 Ki Ho Choi HKG 2010 - 2010
1 Kazuhiro Mori JPN 2010 - 2010
1 Micael Isidoro POR 2008 - 2008
1 Michael Fitzgerald (AUS) AUS 2008 - 2008
1 Jacob Nielsen DEN 2007 - 2007
1 Ma Haijun CHN 2006 - 2006
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-060 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
20-243 Kin San Wu HKG 2005
21-058 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
23-208 Wang Yip Tang HKG 2007
24-328 Gang Xu CHN 2008
26-294 Kam-Po Wong HKG 1999
28-086 Kazuhiro Mori JPN 2010
28-325 Oleg Grichkine RUS 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-325 Oleg Grichkine RUS 2003
28-086 Kazuhiro Mori JPN 2010
26-294 Kam-Po Wong HKG 1999
24-328 Gang Xu CHN 2008
23-208 Wang Yip Tang HKG 2007
21-058 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
20-243 Kin San Wu HKG 2005
19-060 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Kam-Po Wong HKG 1999 - 2008
4 Sergey Kudentsov RUS 2003 - 2008
2 Gang Xu CHN 2005 - 2008
2 Xitao Ji CHN 2007 - 2008
2 Ma Haijun CHN 2006 - 2007
2 Makoto Iijima JPN 2005 - 2007
2 Taiji Nishitani JPN 2005 - 2007
2 Wang Yip Tang HKG 2006 - 2007
2 Alexey Shmidt RUS 2004 - 2006
2 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-034 Kai Tsun Lam HKG 2003
19-054 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
19-195 Andrei Klyuev RUS 2006
19-221 Ki Ho Choi HKG 2010
19-266 Mohamed Fauzan Ahmad Lutfi MAS 2005
19-291 Chris Jory AUS 2006
20-051 Michael Fitzgerald (AUS) AUS 2008
20-091 Mohamed Harrif Saleh MAS 2008
20-236 Kin San Wu HKG 2005
20-350 Akmal Amrun MAS 2008
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-195 Jamsran Ulzii Orshikh MGL 2006
37-308 Stefan Steinweg DUI 2006
36-319 Makoto Iijima JPN 2007
35-356 Masahiko Mifune JPN 2004
35-282 Kam-Po Wong HKG 2008
34-319 Makoto Iijima JPN 2005
33-290 Kam-Po Wong HKG 2006
33-222 Morten Christiansen NOR 2007
32-338 Brett Aitken AUS 2003
32-295 Kam-Po Wong HKG 2005
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
10 Kam-Po Wong HKG 1999 - 2006
5 Sergey Kudentsov RUS 2003 - 2008
4 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
4 Oleg Grichkine RUS 2003 - 2003
3 Kim Marius Nielsen DEN 2007 - 2007
3 Kin San Wu HKG 2005 - 2005
2 Taiji Nishitani JPN 2007 - 2007
2 Andrei Klyuev RUS 2006 - 2006
2 Max Sloth Nielsen DEN 2004 - 2004
1 Cheng Ji CHN 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-054 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
19-059 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
19-195 Andrei Klyuev RUS 2006
19-199 Andrei Klyuev RUS 2006
20-091 Mohamed Harrif Saleh MAS 2008
20-236 Kin San Wu HKG 2005
20-238 Kin San Wu HKG 2005
20-243 Kin San Wu HKG 2005
21-055 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
21-058 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-353 Masahiko Mifune JPN 2004
33-290 Kam-Po Wong HKG 2006
33-222 Morten Christiansen NOR 2007
32-294 Kam-Po Wong HKG 2005
32-293 Kam-Po Wong HKG 2005
32-292 Kam-Po Wong HKG 2005
32-291 Kam-Po Wong HKG 2005
32-289 Kam-Po Wong HKG 2005
30-288 Kam-Po Wong HKG 2003
30-186 Bradley Hall AUS 2008
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 Wang Yip Tang HKG 2007 - 2007
6 Gang Xu CHN 2008 - 2008
6 Oleg Grichkine RUS 2003 - 2003
4 Alexandre Khatuntsev RUS 2004 - 2006
4 Masahiko Mifune JPN 2004 - 2004
2 Cheng Ji CHN 2008 - 2008
2 Prajak Mahawong THA 2006 - 2006
2 Kam-Po Wong HKG 2003 - 2003
1 Stefan Steinweg DUI 2006 - 2006
1 Konstantin Ponomarev RUS 2006 - 2006
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-054 Alexandre Khatuntsev RUS 2004
19-195 Andrei Klyuev RUS 2006
21-058 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
21-152 Cheng Ji CHN 2008
23-201 Wang Yip Tang HKG 2007
24-020 Gang Xu CHN 2008
25-038 Prajak Mahawong THA 2006
25-359 Konstantin Ponomarev RUS 2006
28-318 Oleg Grichkine RUS 2003
30-288 Kam-Po Wong HKG 2003
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-308 Stefan Steinweg DUI 2006
35-356 Masahiko Mifune JPN 2004
30-289 Kam-Po Wong HKG 2003
28-325 Oleg Grichkine RUS 2003
25-359 Konstantin Ponomarev RUS 2006
25-039 Prajak Mahawong THA 2006
24-328 Gang Xu CHN 2008
23-208 Wang Yip Tang HKG 2007
21-153 Cheng Ji CHN 2008
21-058 Alexandre Khatuntsev RUS 2006