Vuelta Indepencia Nacional

Vuelta Indepencia Nacional 2016
05 Mar 2016
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DOM Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 33-255
2 COL Diego Antonio Ochoa Camargo COL 22-273
3 ARG Sergio Daniel Godoy Centeno ARG 27-242
Vuelta Indepencia Nacional 2016
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.02 Rit 1 AERO
28.02 Rit 2 Cristian Torres
29.02 Rit 3 Nelson Ismael Sanchez Jimenez
01.03 Rit 4 Nelson Ismael Sanchez Jimenez
02.03 Rit 5 Norlandy Taveras
03.03 Rit 6 Diego Antonio Ochoa Camargo
04.03 Rit 7 Michael (Mike) Olheiser
05.03 Rit 8 Mauro Abel Richeze Araquistain
05.03 Eindstand Nelson Ismael Sanchez Jimenez
Startlijst Vuelta Indepencia Nacional 2016
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Augusto Sanchez Beriguette DOM 19 Dec 1983 7
Cédric Ramothe FRA 12 Apr 1989 1
Diego Antonio Ochoa Camargo COL 05 Jun 1993 1
Evan Murphy USA 25 Mar 1988 1
Fernando Grijalba SPA 14 Jan 1991 1
Heiner Rodrigo Parra Bustamente COL 09 Oct 1991 1
Matthieu Jeannes FRA 14 Nov 1987 1
Mauro Abel Richeze Araquistain ARG 07 Dec 1985 1
Michael (Mike) Olheiser USA 23 Jan 1975 1
Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 24 Jun 1982 5
Rafael German Meran DOM 30 Jul 1987 2
Sergio Daniel Godoy Centeno ARG 07 Jul 1988 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2012 - 2022
1 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
1 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2015 - 2015
1 Edwin Sanchez Anzola COL 2014 - 2014
1 Tomas Aurelio Gil Martinez VEN 2011 - 2011
1 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2010 - 2010
1 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2009 - 2009
1 Carlos Jose Ochoa VEN 2008 - 2008
1 Maxim Iglinskiy KAZ 2002 - 2002
1 Manuel Guevara Reydtler VEN 2001 - 2001
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2008 - 2022
2 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2012 - 2015
2 Carlos Jose Ochoa VEN 2008 - 2011
2 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2008 - 2010
1 Cristhian Montoya Giraldo COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
1 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
1 Anderson Timoteo Paredes Lopez VEN 2017 - 2017
1 Diego Antonio Ochoa Camargo COL 2016 - 2016
1 Sergio Daniel Godoy Centeno ARG 2016 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2008 - 2022
2 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2012 - 2015
2 Carlos Jose Ochoa VEN 2008 - 2011
2 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2008 - 2010
2 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 1999 - 2009
2 Franklin Chacon VEN 1999 - 2001
2 Omar Pumar VEN 1998 - 1999
1 Cristhian Montoya Giraldo COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2019
1 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-315 Maxim Iglinskiy KAZ 2002
26-071 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2010
26-203 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2015
27-079 Carlos Jose Ochoa VEN 2008
29-248 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2012
30-222 Edwin Sanchez Anzola COL 2014
31-228 Manuel Guevara Reydtler VEN 2001
33-255 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2016
33-280 Tomas Aurelio Gil Martinez VEN 2011
34-254 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-248 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2022
34-360 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
34-327 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2009
34-254 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2017
33-280 Tomas Aurelio Gil Martinez VEN 2011
33-255 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2016
31-228 Manuel Guevara Reydtler VEN 2001
30-222 Edwin Sanchez Anzola COL 2014
29-248 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2012
27-079 Carlos Jose Ochoa VEN 2008
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2008 - 2023
8 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2008 - 2022
5 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 1999 - 2012
4 Diego Milan Jimenez SPA 2010 - 2015
3 Miguel Ubeto Aponte VEN 2002 - 2017
2 Mathieu Pellegrin FRA 2023 - 2024
2 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2015 - 2017
2 Rafael German Meran DOM 2009 - 2016
2 Jaime Alberto Castaneda Ortega COL 2011 - 2015
2 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2012 - 2015
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-161 Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 2010
18-166 Alexey Lutsenko KAZ 2011
18-308 Ilya Davidenok KAZ 2011
18-347 Arman Kamyshev KAZ 2010
19-165 Alexey Lutsenko KAZ 2012
19-311 Tanner Putt USA 2012
20-015 Franklin Chacon VEN 1999
20-067 Harm van der Sanden NED 2011
20-133 Efren Ortega Rivera PUR 2009
20-242 Lawrence "Larry" Warbasse USA 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-044 Gil Cordoves VEN 2011
43-048 Gil Cordoves CUB 2008
42-155 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
41-345 Ludovic Turpin FRA 2017
41-090 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2014
41-041 Michael (Mike) Olheiser USA 2016
40-247 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2023
40-179 Miguel Ubeto Aponte VEN 2017
39-248 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2022
38-283 Matt Robins USA 1996
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2010 - 2023
5 Gil Cordoves CUB 2008 - 2008
4 Jaime Alberto Castaneda Ortega COL 2011 - 2015
3 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2010 - 2022
3 Bruno Langlois CDN 2010 - 2012
3 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 2001 - 2012
3 Adam Pierzga POL 2009 - 2010
3 Manuel Guevara Reydtler VEN 2001 - 2001
2 Bryan Steve Gomez Penaloza COL 2022 - 2022
2 Jure Kocjan SLO 2014 - 2014
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-161 Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 2010
18-308 Ilya Davidenok KAZ 2011
19-311 Tanner Putt USA 2012
20-067 Harm van der Sanden NED 2011
20-133 Efren Ortega Rivera PUR 2009
20-345 Arman Kamyshev KAZ 2012
21-159 Miras Bederbekov KAZ 2011
21-293 Nurbolat Kulimbetov KAZ 2014
22-216 Keith Norris USA 2008
22-228 José Bone ECU 2012
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-048 Gil Cordoves CUB 2008
43-045 Gil Cordoves CUB 2008
43-044 Gil Cordoves CUB 2008
43-041 Gil Cordoves CUB 2008
43-039 Gil Cordoves CUB 2008
42-154 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
41-345 Ludovic Turpin FRA 2017
41-041 Michael (Mike) Olheiser USA 2016
40-247 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2023
40-246 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2009 - 2009
6 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
6 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 2008 - 2012
5 Nelson Ismael Sanchez Jimenez DOM 2012 - 2012
5 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2010 - 2011
4 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2015 - 2015
4 Edwin Sanchez Anzola COL 2014 - 2014
4 Ruslan Tleubayev KAZ 2012 - 2012
4 Robbie Squire USA 2011 - 2011
4 Carlos Jose Ochoa VEN 2008 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-161 Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 2010
20-326 Robbie Squire USA 2011
24-232 Ruslan Tleubayev KAZ 2012
24-298 Emile Abraham TRI 1999
26-069 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2010
26-199 Robigzon Leandro Oyola Oyola COL 2015
26-224 Diego Milan Jimenez SPA 2012
27-063 Augusto Sanchez Beriguette DOM 2011
27-077 Carlos Jose Ochoa VEN 2008
27-127 Mathieu Pellegrin FRA 2023
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-039 Gil Cordoves CUB 2008
35-353 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 2012
34-360 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
34-327 Luis Fernando Sepulveda Villar CHI 2009
34-226 Manuel Eduardo Medina VEN 2011
34-014 Eric Marcotte USA 2014
33-280 Tomas Aurelio Gil Martinez VEN 2011
32-280 Ruben Companioni CUB 2023
31-358 Wendy Ramon Cruz Martinez DOM 2008
30-358 Bruno Langlois CDN 2010