Baan: European Championship U23

Baan: European Championship U23 2021 | Omnium
21 Aug 2021
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Matias Gunnar Malmberg DEN 20-355
2 BEL Fabio Van Den Bossche BEL Sport Vlaanderen - Baloise 20-334
3 CZE Daniel Babor CZE Tufo - Pardus - Prostejov 21-304
Baan: European Championship U23 2021
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
17.08 4 km Pursuit Tobias Buck-Gramcko
17.08 Elimination Race Maikel Zijlaard
18.08 Team Sprint Alistair Fielding
18.08 Team Sprint Hayden Norris
18.08 Team Sprint Hamish Turnbull
19.08 Team Pursuit Ilia Shchegolkov
19.08 Team Pursuit Ivan Novolodskii
19.08 Team Pursuit Egor Igoshev
19.08 Team Pursuit Vlad Shickin
19.08 Scratch Rodrigo Caixas
19.08 1 km Time Trial Daan Kool
20.08 Points Race Vlas Shichkin
21.08 Sprint Mikhail Yakovlev
21.08 Omnium Matias Gunnar Malmberg
22.08 Madison William Tidball
22.08 Madison Rhys Britton
22.08 Keirin Mikhail Yakovlev
Startlijst Baan: European Championship U23 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alfred George GBR 30 Jan 2001 1
Diogo Narciso POR 19 Nov 2001 1
Matias Gunnar Malmberg DEN 31 Aug 2000 1
Mattia Pinazzi ITA 04 Apr 2001 1
Max Rushby GBR 20 Jan 2001 1
Mikhail Yakovlev RUS 09 Sep 2000 2
Philip Heijnen NED 25 May 2000 1
Rhys Britton GBR 13 May 1999 1
Tuur Dens BEL 26 Jun 2000 2
Vincent Hoppezak NED 02 Feb 1999 1
William Tidball GBR 22 Apr 2000 1
Davide Boscaro ITA 13 Jul 2000 Team Colpack - Ballan 2
Gidas Umbri ITA 31 Oct 2001 Team Colpack - Ballan 2
Rodrigo Caixas POR 06 Nov 2000 LA Aluminios - LA Sport 1
Tim Torn Teutenberg DUI 19 Jun 2002 Leopard Pro Cycling 1
Nicolas Heinrich DUI 02 Dec 2001 Rad-Net - Rose Team 2
Tobias Buck-Gramcko DUI 01 Jan 2001 Rad-Net - Rose Team 2
Maikel Zijlaard NED 01 Jun 1999 SEG Racing Academy 1
Daniel Babor CZE 22 Oct 1999 Tufo - Pardus - Prostejov 2
Fabio Van Den Bossche BEL 21 Sep 2000 Sport Vlaanderen - Baloise 2
Manlio Moro ITA 17 Mar 2002 Zalf - Euromobil - Fior 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2023 16.07 CCU ITA Matteo Bianchi DUI Willy Weinrich NED Daan Kool
2022 16.07 CCU ITA Matteo Bianchi DUI Anton Hohne GBR Hayden Norris
2021 19.08 CCU NED Daan Kool GBR Hayden Norris DUI Anton Hohne
2020 10.10 CCU DUI Felix Gross DUI Anton Höhne RUS Ivan Smirnov
2019 14.07 CCU DUI Anton Höhne FRA Melvin Landerneau CZE Jiri Janosek
2018 . RUS Aleksandr Vasyukhno DUI Marc Jurczyk BEL Ayton De Pauw
2017 . RUS Aleksandr Vasyukhno GBR Joseph Truman NED Sam Ligtlee
2016 . DUI Maximilian Dornbach CZE Jiri Janosek GBR Joseph Truman
2015 . DUI Maximilian Dornbach CZE Robin Wagner FRA Thomas Copponi
2014 . CZE Robin Wagner RUS Aleksandr Dubchenko NED Matthijs Buchli
2013 . CZE Robin Wagner DUI Eric Engler POL Krzysztof Maksel
2012 . FRA Quentin Lafargue NED Hugo Haak POL Krzysztof Maksel
2011 . FRA Quentin Lafargue DUI Joachim Eilers DUI Eric Engler
2010 . FRA Quentin Lafargue DUI Joachim Eilers RUS Nikolay Zhurkin
2009 . FRA Michaël D'Almeida DUI Maximilian Levy FRA Thomas Bonafos
2008 . FRA Michaël D'Almeida GBR David Daniell CZE Tomas Babek
2007 . FRA Didier Henriette FRA Michaël D'Almeida DUI Maximilian Levy
2006 . NED Tim Veldt FRA François Pervis DUI Maximilian Levy
2005 . DUI Michael Seidenbecher CZE Aloïs Kankovsky NED Tim Vedt
2004 . FRA François Pervis CZE Aloïs Kankovsky DUI Michael Seidenbecher
2003 . NED Theo Bos CZE Aloïs Kankovsky FRA Mathieu Mandard
2002 . FRA Mathieu Mandard NED Theo Bos NED Teun Mulder
2001 . FRA Hervé Gane FRA Jérôme Huschwerlin NED Teun Mulder
4 km Pursuit
2023 16.07 CCU BEL Noah Vandenbranden GBR Josh Charlton GBR Joshua Tarling
2022 14.07 CCU DUI Nicolas Heinrich DUI Tobias Buck-Gramcko ITA Manlio Moro
2021 17.08 CCU DUI Tobias Buck-Gramcko DUI Nicolas Heinrich ITA Manlio Moro
2020 08.10 CCU DUI Felix Gross RUS Ivan Smirnov ITA Jonathan Milan
2019 14.07 CCU DUI Felix Gross RUS Ivan Smirnov RUS Lev Gonov
2018 . DUI Felix Gross RUS Ivan Smirnov ZWI Stefan Bissegger
2017 . GBR Mark Stewart POR Ivo Emanuel Alves Oliveira POL Daniel Staniszewski
2016 . ITA Filippo Ganna POR Ivo Emanuel Alves Oliveira FRA Thomas Denis
2015 . FRA Marc Fournier ZWI Tom Böhli FRA Corentin Ermenault
2014 . ZWI Stefan Küng RUS Kirill Sveshnikov ZWI Tom Böhli
2013 . ZWI Stefan Küng RUS Alexander Evtushenko IRL Ryan Mullen
2012 . ZWI Silvan Dillier SPA Albert Torres Barcelo FRA Kevin Labeque
2011 . RUS Artur Ershov RUS Sergey Chernetskiy SPA Albert Torres Barcelo
2010 . RUS Valery Kaykov RUS Artur Ershov ITA Marco Coledan
2009 . GBR Steven Burke RUS Valery Kaykov MDA Alexander Pliuschin
2008 . UKR Vitaliy Shchedov FRA Jérôme Cousin ITA Marco Coledan
2007 . BEL Dominique Cornu MDA Alexander Pliuschin GBR Steven Burke
2006 . RUS Mikhail Ignatiev LTU Gediminas Bagdonas RUS Nikolay Trusov
2005 . UKR Volodymyr Dyudya DUI Robert Bengsch NED Levi Heimans
2004 . UKR Volodymyr Dyudya RUS Alexander Serov NED Levi Heimans
2003 . UKR Volodymyr Dyudya RUS Alexander Serov BLR Vasil Kiryienka
2002 . UKR Volodymyr Dyudya UKR Roman Kononenko GBR Kieran Page
2001 . GBR Bradley Wiggins LTU Sergejus Apionkinas LTU Tomas Vaitkus
Elimination Race
2023 16.07 CCU DUI Tim Torn Teutenberg BEL Gianluca Pollefliet NED Elmar Abma
2022 14.07 CCU ITA Davide Boscaro DUI Tim Torn Teutenberg POL Filip Prokopyszyn
2021 17.08 CCU NED Maikel Zijlaard DUI Tim Torn Teutenberg GBR William Tidball
2020 08.10 CCU BEL Jules Hesters POR Iuri Leitao SPA Raul Garcia Pierna
2019 14.07 CCU BEL Jules Hesters POR Miguel Do Rego UKR Vladyslav Shcherban
2018 . BEL Jules Hesters RUS Aleksandr Smirnov BLR Yauheni Karaliok
2017 . POR Rui Felipe Alves Oliveira POL Damian Slawek RUS Maxim Piskunov
Keirin
2023 16.07 CCU ITA Matteo Bianchi GRE Konstantinos Livanos NED Tijmen van Loon
2022 19.07 CCU ITA Matteo Bianchi ITA Daniele Napolitano DUI Anton Hohne
2021 22.08 CCU RUS Mikhail Yakovlev POL Daniel Rochna FRA Tom Derache
2020 13.10 CCU DUI Anton Höhne NED Daan Kool POL Mateusz Sztrauch
2019 14.07 CCU FRA Sébastien Vigier NED Harrie Lavreysen FRA Rayan Helal
2018 . FRA Rayan Helal DUI Marc Jurczyk CZE Martin Cechman
2017 . NED Harrie Lavreysen CZE Jiri Fanta GBR Jack Carlin
2016 . FRa Thomas Copponi DUI Marc Jurczyk POL Michal Lewandowski
2015 . DUI Max Niederlag RUS Nikita Shurshin GBR Jonathan Mitchell
2014 . RUS Nikita Shurshin NED Matthijs Buchli POL Mateusz Lipa
2013 . CZE Pavel Kelemen FRA Benjamin Edelin DUI Erik Balzer
2012 . DUI Stefan Bötticher POL Krzysztof Maksel DUI Marc Schröder
2011 . DUI Stefan Bötticher DUI Joachim Eilers DUI Marc Schröder
2010 . DUI Joachim Eilers FRA Quentin Lafargue CZE Denis Spicka
2009 . DUI Maximilian Levy GBR Jason Kenny GRE Christos Volikakis
2008 . GBR Matthew Crampton FRA Michaël D'Almeida CZE Denis Spicka
2007 . FRA Kévin Sireau GBR Matthew Crampton FRA Grégory Bauge
2006 . RUS Mikhail Shikhalev DUI Maximilian Levy DUI Michael Seidenbecher
2005 . DUI Michael Seidenbecher FRA Didier Henriette CZE Adam Ptacnik
2004 . UKR Andriy Vynokurov FRA Franck Durivaux DUI Michael Seidenbecher
2003 . NED Teun Mulder NED Theo Bos POL Damian Zielinski
2002 . NED Theo Bos RUS Vladimir Kritsev POL Lukasz Kwiatkowski
2001 . UKR Andriy Vynokurov SPA José Antonio Vilanueva Trinidad NED Teun Mulder
Madison
2023 16.07 CCU OOS Raphael Kokas
OOS Maximilian Schmidbauer
2022 19.07 CCU NED Yanne Dorenbos
NED Philip Heijnen
GBR Samuel Watson
GBR William Tidball
DUI Malte Maschke
DUI Tim Torn Teutenberg
2021 22.08 CCU GBR Rhys Britton
GBR William Tidball
RUS Vlas Shichkin
RUS Ilia Shchegolkov
NED Philip Heijnen
NED Vincent Hoppezak
2020 13.10 CCU RUS Lev Gonov
RUS Ivan Smirnov
ZWI Robin Froidevaux
ZWI Valere Thiebaud
POL Bartosz Rudyk
POL Filip Prokopyszyn
2019 14.07 CCU GBR Fred Wright
GBR Matthew Walls
FRA Donavan Vincent Grondin
FRA Thomas Denis
ZWI Mauro Schmid
ZWI Robin Froidevaux
Omnium
2023 16.07 CCU DUI Tim Torn Teutenberg OOS Tim Wafler NED Elmar Abma
2022 18.07 CCU GBR Oscar Nilsson Julien DUI Tim Torn Teutenberg NED Philip Heijnen
2021 21.08 CCU DEN Matias Gunnar Malmberg BEL Fabio Van Den Bossche CZE Daniel Babor
2020 12.10 CCU RUS Gleb Syritsa ZWI Alex Vogel BEL Fabio Van Den Bossche
2019 14.07 CCU GBR Matthew Walls FRA Donavan Vincent Grondin DUI Mortiz Malcharek
2018 . GBR Ethan Hayter DUI Moritz Malcharek RUS Sergey Rostovtsev
2017 . GBR Mark Stewart DEN Niklas Larsen FRA Adrien Garel
2016 . FRA Thomas Boudat POL Szymon Sajnok POR Ivo Emanuel Alves Oliveira
2015 . ZWI Théry Schir GBR Oliver Wood FRA Thomas Boudat
2014 . DUI Lucas Liss RUS Victor Manakov ZWI Gael Suter
2013 . BEL Jasper De Buyst DEN Casper Von Folsach FRA Thomas Boudat
2012 . RUS Victor Manakov FRA Bryan Coquard DUI Lucas Liss
2011 . ITA Elia Viviani NED Roy Eefting BEL Moreno De Pauw
Points Race
2023 16.07 CCU BEL Noah Vandenbranden ITA Niccolo Galli OOS Maximilian Schmidbauer
2022 17.07 CCU OOS Maximilian Schmidbauer POR Diogo Narciso FRA Gregory Pouvreault
2021 20.08 CCU RUS Vlas Shichkin POR Diogo Narciso ITA Mattia Pinazzi
2020 11.10 CCU RUS Gleb Syritsa POR Iuri Leitao DUI Richard Banusch
2019 14.07 CCU DUI Richard Banusch ZWI Valere Thiebaud RUS Savva Novikov
2018 . ARM Edgar Stepanyan ITA Matteo Donega BEL Bryan Boussaer
2017 . DEN Niklas Larsen GBR Ethan Hayter IRL Mark Downey
2016 . GBR Jonathan Dibben IRL Mark Downey BLR Raman Ramanau
2015 . BLR Raman Ramanau RUS Andrey Sazanov SPA Julio Amores Palacios
2014 . RUS Andrey Sazanov FRA Thomas Boudat BEL Jasper De Buyst
2013 . RUS Pavel Chursin ITA Seid Lizde BEL Matthias Osei Vertez
2012 . POL Wojciech Pszczolarski FRA Bryan Coquard RUS Ivan Savitskiy
2011 . ITA Elia Viviani NED Nick Stöpler GBR Jonathan Mould
2010 . RUS Artur Ershov ZWI Jan Keller ITA Omar Bertazzo
2009 . RUS Artur Ershov MDA Alexander Pliuschin GBR Mark Christian
2008 . RUS Ivan Kovalev DUI Ralt Matzka CZE Jiri Hochmann
2007 . BEL Kenny De Ketele NED Pim Ligthart RUS Nikolay Trusov
2006 . RUS Ivan Rovny NED Niki Terpstra DEN Michael Mörköv Christensen
2005 . GBR Mark Cavendish FRA Mathieu Ladagnous DUI Robert Bengsch
2004 . POL Rafal Ratajczyk DUI Stefan Löffler ZWI Gregory Devaud
2003 . RUS Nikita Eskov BLR Kanstantsin Sivtsov ITA Matteo Montaguti
2002 . SLO Jure Zrimsek GRE Ioannis Tamouridis FRA Nicolas Rousseau
2001 . ITA David Garbelli CZE Stanislav Kozubek POL Grymon Kurdiynowski
Scratch
2023 16.07 CCU DEN Philip Mathiesen POR Diogo Narciso NED Elmar Abma
2022 15.07 CCU GBR William Tidball OOS Tim Wafler UKR Kyrylo Tsarenko
2021 19.08 CCU POR Rodrigo Caixas BEL Tuur Dens CZE Daniel Babor
2020 10.10 CCU POL Bartosz Rudyk POR Iuri Leitao BEL Tuur Dens
2019 14.07 CCU DUI Moritz Malcharek CZE Daniel Babor FRA Aurélien Costeplane
2018 . GBR Matthew Walls ZWI Nico Selenati NED Marten Kooistra
2017 . BLR Yauheni Karaliok DEN Niklas Larsen RUS Maxim Piskunov
2016 . POL Michal Rzeznicki GBR Mark Stewart ZWI Nico Selenati
2015 . GBR Matthew Gibson DUI Marcel Franz CZE Ondrej Rybin
2014 . FRA Benjamin Thomas GBR Oliver Wood BLR Raman Ramanau
2013 . BLR Anton Muzychkin FRA Bryan Coquard IRL Ryan Mullen
2012 . CZE Jan Kaduch ZWI Théry Schir NED Barry Markus
2011 . ITA Davide Cimolai GBR Luke Rowe RUS Viktor Shmalko
2010 . SPA Sebastian Mora Vedri DUI Ralf Matzka RUS Sergey Shilov
2009 . ITA Elia Viviani GBR Luke Rowe SPA Albert Torres Barcelo
2008 . ITA Elia Viviani NED Pim Ligthart CZE Jiri Hochmann
2007 . GBR Jonathan Bellis DUI Roger Kluge RUS Ivan Kovalev
2006 . NED Wim Stroetinga GBR Geraint Thomas RUS Ivan Kovalev
2005 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen DEN Marc Hester Hansen NED Wim Stroetinga
2004 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen POL Rafal Ratjczyk FRA Mathieu Ladagnous
2003 . ITA Samuele Marzoli BEL Dimitri De Fauw DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
2002 . NED Jos Pronk RUS Alexey Shmidt POL Rafal Ratjczyk
Sprint
2023 16.07 CCU ITA Mattia Predomo NED Tijmen van Loon GBR Hayden Norris
2022 18.07 CCU NED Tijmen van Loon DUI Anton Hohne DUI Willy Leonard Weinrich
2021 21.08 CCU RUS Mikhail Yakovlev FRA Tom Derache DUI Anton Hohne
2020 12.10 CCU CZE Martin Cechman RUS Mikhail Yakovlev GRE Konstantinos Livanos
2019 14.07 CCU NED Harrie Lavreysen FRA Sébastien Vigier FRA Rayan Helal
2018 . FRA Rayan Helal FRA Melvin Landerneau CZE Martin Cechman
2017 . FRA Sébastien Vigier NED Harrie Lavreysen GBR Joseph Truman
2016 . POL Mateusz Rudyk FRA Sébastien Vigier LTU Vasilijus Lendel
2015 . NED Jeffrey Hoogland DUI Max Niederlag RUS Nikita Shurshin
2014 . RUS Nikita Shurshin NED Jeffrey Hoogland IRL Eoin Mullen
2013 . CZE Pavel Kelemen DUI Erik Balzer NED Hugo Haak
2012 . DUI Stefan Bötticher FRA Charlie Conord SPA Juan Peralta Gascon
2011 . DUI Stefan Bötticher FRA Charlie Conord GBR Callum Skinner
2010 . DUI Tobias Wachter DUI Philipp Thiele GBR Peter Mitchell
2009 . FRA Kévin Sireau GBR Jason Kenny DUI Tobias Wachter
2008 . FRA Kévin Sireau FRA Michaël D'Almeida GBR Matthew Crampton
2007 . FRA Grégory Bauge FRA Kévin Sireau GBR Jason Kenny
2006 . DUI Maximilian Levy FRA Grégory Bauge DUI Michael Seidenbecher
2005 . DUI Michael Seidenbecher GBR Ross Edgar FRA Grégory Bauge
2004 . GBR Ross Edgar DUI Michael Seidenbecher POL Lukasz Kwiatkowski
2003 . NED Theo Bos POL Lukasz Kwiatkowski POL Damian Zielinski
2002 . POL Lukasz Kwiatkowski NED Theo Bos NED Teun Mulder
2001 . UKR Andriy Vynokurov SPA José Antonio Vilanueva Trinidad POL Lukasz Kwiatkowski
Team Pursuit
2023 16.07 CCU GBR Josh Carlton
GBR Joshua Giddings
GBR Joshua Tarling
GBR Noah Hobbs
2022 16.07 CCU ITA Niccolo Galli
ITA Davide Boscaro
ITA Manlio Moro
ITA Mattia Pinazzi
BEL Gianluca Pollefliet
BEL Noah Vandenbranden
BEL Thibaut Bernard
BEL Tuur Dens
FRA Nicolas Hamon
FRA Clement Petit
FRA Clement Cordenos
FRA Eddy Le Huitouze
2021 19.08 CCU RUS Egor Igoshev
RUS Vlad Shickin
RUS Ilia Shchegolkov
RUS Ivan Novolodskii
GBR Alfred George
GBR Max Rushby
GBR Rhys Britton
GBR William Tidball
ITA Tommaso Nencini
ITA Davide Boscaro
ITA Gidas Umbri
ITA Manlio Moro
2020 09.10 CCU RUS Gleb Syritsa
RUS Lev Gonov
RUS Ivan Smirnov
RUS Nikita Bersenev
ITA Tommaso Nencini
ITA Davide Boscaro
ITA Gidas Umbri
ITA Jonathan Milan
DUI Felix Gross
DUI Nicolas Heinrich
DUI Tobias Buck-Gramcko
DUI Richard Banusch
2019 14.07 CCU RUS Dmitri Moukhomediarov
RUS Gleb Syritsa
RUS Lev Gonov
RUS Ivan Smirnov
2018 . GBR Fred Wright
GBR Joe Holt
GBR Matthew Bostock
GBR Matthew Walls
GBR Rhys Britton
2017 . GBR Ethan Hayter
GBR Joe Holt
GBR Matthew Bostock
GBR Matthew Walls
2016 . FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Florian Maître
FRA Thomas Denis
ITA Davide Plebani
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Simone Consonni
2015 . GBR Germain Burton
GBR Christopher Latham
GBR Matthew Gibson
GBR Oliver Wood
2014 . ZWI Frank Pasche
ZWI Stefan Küng
ZWI Théry Schir
ZWI Tom Böhli
2013 . ZWI Frank Pasche
ZWI Stefan Küng
ZWI Théry Schir
ZWI Tom Böhli
2012 . RUS Nikolay Zhurkin
RUS Ivan Savitsky
RUS Matey Zubov
RUS Victor Manakov
2011 . RUS Maxim Kozyrev
RUS Kiriil Sveshnikov
RUS Artur Ershov
RUS Sergey Chernetskiy
2010 . RUS Artur Ershov
RUS Sergey Chernetskiy
RUS Sergey Shilov
RUS Valery Kaykov
2009 . RUS Evgeni Kovalev
RUS Alexander Petrovskiy
RUS Artur Ershov
RUS Valery Kaykov
2008 . GBR Andrew Tennant
GBR Mark McNally
GBR Peter Kennaugh
GBR Steven Burke
ITA Davide Cimolai
ITA Elia Viviani
ITA Marco Coledan
ITA Omar Bertazzo
2007 . GBR Ben Swift
GBR Jonathan Bellis
GBR Peter Kennaugh
GBR Steven Burke
2006 . GBR Andrew Tennant
GBR Edward Clancy
GBR Geraint Thomas
GBR Ian Stannard
2005 . RUS Alexandre Khatuntsev
RUS Ivan Kovalev
RUS Sergey Kolesnikov
RUS Valery Valynin
2004 . UKR Maksym Polyshchuk
UKR Dmytro Gabrovskyy
UKR Vitaliy Popkov
UKR Volodymyr Dyudya
2003 . UKR Roman Kononenko
UKR Vitaliy Popkov
UKR Volodymyr Dyudya
UKR Volodymyr Zagorodny
2002 . UKR Roman Kononenko
UKR Vitaliy Popkov
UKR Volodymyr Dyudya
UKR Volodymyr Zagorodny
2001 . CZE Libor Hlavac
CZE Aloïs Kankovsky
CZE Michal Kesl
CZE Stanislav Kozubek
Team Sprint
2023 16.07 CCU ITA Mattia Bianchi
ITA Matteo Tugnolo
ITA Mattia Predomo
2022 14.07 CCU GBR James Bunting
GBR Marcus Hiley
GBR Hayden Norris
DUI Paul Schippert
DUI Anton Hohne
DUI Willy Leonard Weinrich
ITA Matteo Bianchi
ITA Daniele Napolitano
ITA Matteo Tugnolo
2021 18.08 CCU GBR Hamish Turnbull
GBR Hayden Norris
GBR Alistair Fielding
DUI Paul Schippert
DUI Julien Jager
DUI Anton Hohne
RUS Daniil Komkov (2000)
RUS Pavel Rostov
RUS Dmitry Nesterov
2020 09.10 CCU RUS Dmitri Nesterov
RUS Daniil Komkov (2000)
RUS Pavel Rostov
CZE Jakub Stastny
CZE Martin Cechman
CZE Matej Bohuslavek
DUI Anton Höhne
DUI Nick Schröter
DUI Julien Jäger
2019 14.07 CCU NED Koen van der Wijst
NED Harrie Lavreysen
NED Sam Ligtlee
2018 . FRA Melvin Landerneau
GBR Ethan Hayter
FRA Florian Grengbo
GBR Matthew Walls
FRA Rayan Helal
BEL Bryan Boussaer
BEL Jules Hesters
ZWI Lukas Rüegg
ZWI Nico Selenati
2017 . GBR Joseph Truman
GBR Ryan Owens
GBR Jack Carlin
BEL Lindsay De Vylder
BEL Robbe Ghys
RUS Maxim Piskunov
RUS Sergey Rostovtsev
UKR Vitaliy Hryniv
UKR Roman Gladysh
2016 . GBR Ryan Owens
GBR Joseph Truman
GBR Jack Carlin
RUS Maxim Piskunov
RUS Sergey Rostovtsev
FRA Benjamin Thomas
FRA Florian Maître
POL Alan Banaszek
POL Daniel Staniszewski
2015 . DUI Richard Assmus
ZWI Frank Pasche
DUI Max Niederlag
DUI Maximilian Dornbach
ZWI Théry Schir
FRA Benjamin Thomas
FRA Thomas Boudat
ITA Francesco Lamon
ITA Simone Consonni
2014 . DUI Domenic Weinstein
NED Jeffrey Hoogland
DUI Leon Rohde
NED Matthijs Buchli
NED Nils van 't Hoenderdaal
BEL Jasper De Buyst
BEL Otto Vergaerde
FRA Marc Fournier
FRA Thomas Boudat
2013 . DUI Eric Engler
DUI Erik Balzer
DUI Max Niederlag
FRA Bryan Coquard
FRA Thomas Boudat
ZWI Stefan Küng
ZWI Théry Schir
RUS Ivan Savitskiy
RUS Andrey Sazanov
2012 . ZWI Jan Keller
DUI Erik Balzer
DUI Joachim Eilers
ZWI Silvan Dillier
DUI Stefan Bötticher
BEL Gijs Van Hoecke
BEL Jasper De Buyst
SPA Julio Amores
SPA Albert Torres Barcelo
2011 . DUI Erik Balzer
ZWI Cyrille Thiery
DUI Joachim Eilers
ZWI Silvan Dillier
DUI Stefan Bötticher
ITA Davide Cimolai
ITA Elia Viviani
NED Nick Stöpler
NED Yoeri Havik
2010 . SPA Airan Fernandez
DUI Philipp Thiele
DUI Tobias Wachter
DUI Joachim Eilers
SPA Sebastian Mora Vedri
BEL Jochen Deweer
BEL Tosh Van Der Sande
DUI Ralf Matzka
DUI Theo Reinhardt
2009 . CZE Jan Dostal
FRA Thierry Jollet
FRA Kévin Sireau
FRA Michaël D'Almeida
CZE Vojtech Hacecky
RUS Artur Ershov
RUS Valery Kaykov
RUS Kiriil Baranov
RUS Alexander Petrovskiy
2008 . RUS Stoyan Vasev
RUS Pavel Yakushevskiy
RUS Denis Dmitriev
ITA Elia Viviani
ITA Tomas Alberio
NED Jeff Vermeulen
NED Pim Ligthart
RUS Kiriil Baranov
RUS Nikita Novikov
2007 . FRA Didier Henriette
DUI Erik Mohs
FRA Grégory Bauge
DUI Marcel Kalz
FRA Michaël D'Almeida
NED Pim Ligthart
NED Wim Stroetinga
ZWI Maxime Bally
ZWI Loïc Perizzolo
2006 . DUI Michael Seidenbecher
BEL Kenny De Ketele
DUI Maximilian Levy
DUI René Enders
BEL Steve Schets
RUS Mikhail Ignatiev
RUS Nikolay Trusov
DUI Marcel Kalz
DUI Roger Kluge
2005 . POL Lukasz Kwiatkowski
POL Kamil Kuczynski
POL Damian Zielinski
DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Michael Mörköv Christensen
BEL Kenny De Ketele
BEL Steve Schets
ITA Gianpolo Biolo
ITA Samuele Marzoli
2004 . FRA Mathieu Mandard
FRA François Pervis
FRA Grégory Bauge
BEL Iljo Keisse
BEL Kenny De Ketele
DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Michael Berling
ITA Matteo Montaguti
ITA Samuele Marzoli
2003 . FRA Mathieu Mandard
FRA Fabien Patanchon
FRA François Pervis
FRA Grégory Bauge
FRA Mathieu Ladagnous
RUS Andriy Ponomarev
RUS Alexey Shmidt
BEL Dimitri De Fauw
BEL Iljo Keisse
2002 . DUI Matthias John
DUI Carsten Bergemann
DUI Sören Lausberg
2001 . DUI Carsten Bergemann
DUI Matthias John
DUI Stefan Nimke
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Volodymyr Dyudya UKR 2002 - 2005
6 Matthew Walls GBR 2017 - 2019
6 Stefan Bötticher DUI 2011 - 2012
6 Artur Ershov RUS 2009 - 2011
5 Elia Viviani ITA 2008 - 2011
4 Felix Gross DUI 2018 - 2020
4 Gleb Syritsa RUS 2019 - 2020
4 Théry Schir ZWI 2013 - 2015
4 Stefan Küng ZWI 2013 - 2014
4 Joachim Eilers DUI 2010 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
8 Artur Ershov RUS 2009 - 2011
7 Ivan Smirnov RUS 2018 - 2020
7 Thomas Boudat FRA 2013 - 2016
7 Joachim Eilers DUI 2010 - 2012
7 Elia Viviani ITA 2008 - 2011
7 Maximilian Levy DUI 2006 - 2009
7 Michaël D'Almeida FRA 2007 - 2009
7 Grégory Bauge FRA 2003 - 2007
7 Volodymyr Dyudya UKR 2002 - 2005
6 Tim Torn Teutenberg DUI 2021 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
8 Artur Ershov RUS 2009 - 2011
7 Ivan Smirnov RUS 2018 - 2020
7 Thomas Boudat FRA 2013 - 2016
7 Joachim Eilers DUI 2010 - 2012
7 Elia Viviani ITA 2008 - 2011
7 Maximilian Levy DUI 2006 - 2009
7 Michaël D'Almeida FRA 2007 - 2009
7 Grégory Bauge FRA 2003 - 2007
7 Volodymyr Dyudya UKR 2002 - 2005
6 Tim Torn Teutenberg DUI 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-358 Noah Hobbs GBR 2023
19-091 Gleb Syritsa RUS 2019
19-152 Joshua Tarling GBR 2023
19-190 Lev Gonov RUS 2019
19-362 Joshua Giddings GBR 2023
20-031 Fred Wright GBR 2019
20-121 Manlio Moro ITA 2022
20-178 Gleb Syritsa RUS 2020
20-180 Gleb Syritsa RUS 2020
20-181 Gleb Syritsa RUS 2020
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-122 Harrie Lavreysen NED 2019
22-122 Harrie Lavreysen NED 2019
22-101 Rhys Britton GBR 2021
22-087 Sébastien Vigier FRA 2019
22-084 William Tidball GBR 2022
22-077 Maikel Zijlaard NED 2021
22-055 Philip Heijnen NED 2022
22-036 Felix Gross DUI 2020
22-034 Felix Gross DUI 2020
22-022 Bartosz Rudyk POL 2020
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Grégory Bauge FRA 2003 - 2007
4 Thomas Boudat FRA 2013 - 2016
4 Théry Schir ZWI 2012 - 2015
4 Ivan Kovalev RUS 2005 - 2008
4 Kenny De Ketele BEL 2004 - 2007
4 Aloïs Kankovsky CZE 2001 - 2005
4 Volodymyr Dyudya UKR 2002 - 2005
3 Diogo Narciso POR 2021 - 2023
3 Tim Torn Teutenberg DUI 2021 - 2023
3 Davide Boscaro ITA 2020 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-291 Donavan Vincent Grondin FRA 2019
18-311 Nicolas Heinrich DUI 2020
18-343 Gidas Umbri ITA 2020
18-358 Noah Hobbs GBR 2023
19-059 Tim Torn Teutenberg DUI 2021
19-081 Elmar Abma NED 2023
19-091 Gleb Syritsa RUS 2019
19-104 Eddy Le Huitouze FRA 2022
19-152 Joshua Tarling GBR 2023
19-153 Manlio Moro ITA 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-201 Vincent Hoppezak NED 2021
22-122 Harrie Lavreysen NED 2019
22-101 Rhys Britton GBR 2021
22-100 Iuri Leitao POR 2020
22-096 Richard Banusch DUI 2020
22-088 William Tidball GBR 2022
22-087 Sébastien Vigier FRA 2019
22-077 Maikel Zijlaard NED 2021
22-055 Philip Heijnen NED 2022
22-036 Felix Gross DUI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar