Valles Mineros

Valles Mineros 1994 | Rit 3
22 Jun 1994
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Santos Hernandez Calvo SPA ONCE 27-169
2 SPA Felix Manuel Garcia Casas SPA 25-175
3 SPA Prudencio Indurain Larraya SPA Banesto 26-013
Startlijst Valles Mineros 1994
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 1
Juan Rodrigo Arenas Gonzalez SPA 28 Oct 1967 1
Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 21 Oct 1969 1
José Ramon Uriarte Zubero SPA 12 Jan 1967 Banesto 1
Prudencio Indurain Larraya SPA 09 Jun 1968 Banesto 1
Jans Koerts NED 24 Aug 1969 Festina - Lotus 1
Gianluca Bortolami ITA 28 Aug 1968 Mapei - CLAS 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Mercatone Uno 1
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Mercatone Uno 1
Silvio Martinello ITA 19 Jan 1963 Mercatone Uno 1
Fabiano Fontanelli ITA 24 Apr 1965 ZG Mobili 1
Massimo Ghirotto ITA 25 Jun 1961 ZG Mobili 1
Santos Hernandez Calvo SPA 04 Jan 1967 ONCE 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1997 05.06 2.3 SPA José Manuel Uria Gonzalez SPA David Cañada Garcia SPA Marino Alonso Monje
1995 30.04 2.3 SPA Fernando Escartin Coti SPA Federico Echave Musatadi SPA Miguel Indurain Larraya
1994 23.06 2.3 ITA Massimo Ghirotto ITA Francesco Casagrande ITA Michele Bartoli
1993 24.06 2.3 COL Fabio Hernan Rodriguez Hernandez GBR Robert Millar DEN Bo Hamburger
1992 26.06 2.3 COL Alberto Camargo COL William Palacio Navarro POR Acacio Da Silva Mora
1991 28.06 2.4 NED Gert-Jan Theunisse FRA Ronan Pensec SPA Federico Echave Musatadi
1990 22.06 2.4 SPA Jesus Montoya Alarcon SPA Federico Echave Musatadi ZWI Fabian Fuchs
1989 23.06 Cat 4 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Javier Murguialday Chasco SPA Federico Echave Musatadi
1988 24.06 SPA Federico Echave Musatadi POR Manuel Antonio Cunha Tavares SPA Roque De La Cruz Martinez
1987 23.05 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Roberto Torres Toledano SPA Roque De La Cruz Martinez
1986 22.05 BEL Lucien Van Impe SPA Juan-Tomas Martinez Gutierrez SPA Felipe Yanez de la Torre
1985 19.05 SPA Angel José Serrapio Borbolla SPA Francisco Caro Lozana DUI Peter Hilse
1984 20.05 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Inaki Gaston Crespi SPA Jesus Blanco Villar
1983 22.05 SPA Felipe Yanez de la Torre SPA Angel Arroyo Lanchas DUI Raimund Dietzen
1982 23.05 SPA Luis Vicente Otin SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga SPA Angel Arroyo Lanchas
1981 07.06 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Jorge Fortia Marti SPA Antonio Coll Pontanilla
1980 18.05 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA José Luis Laguia Martinez SPA Antonio Gonzalez Rodriguez
1979 20.05 SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Sebastian Pozo Fontivero SPA Julian Andiano Eguiguren
1978 11.06 SPA José Nazabal Mirendia SPA Alberto Fernandez Blanco SPA José Enrique Cima Prado
1977 22.05 SPA José Nazabal Mirendia POR Fernando Mendes dos Reis SPA Jorge Fortia Marti
1976 06.06 SPA José Luis Uribezubia Velar SPA Luis Balague Carreno SPA José Casas Garcia
1975 18.05 POR José Martins Freitas SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Luis Ocana Pernia
1974 30.06 SPA José Grande Sanchez SPA José Casas Garcia SPA Ventura Diaz Arrey
1973 10.06 SPA Vicente Lopez Carril SPA Damaso Torres Cruces SPA José Luis Abilleira Balboa
1972 11.06 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos SPA Andres Oliva Sanchez
1971 13.06 SPA Vicente Lopez Carril SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Eduardo Castello Vilanova
1970 14.06 SPA Ventura Diaz Arrey SPA Miguel Maria Lasa SPA José Manuel Fuente Lavandera
1969 18.05 SPA Santiago Lazcano SPA Vicente Lopez Carril SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos
1968 09.06 SPA Eduardo Castello Vilanova SPA Domingo Fernandez Lorenzo SPA Manuel Galera Magdelano
1967 04.06 SPA Gines Garcia Peran SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Valentin Uriona
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alberto Fernandez Blanco SPA 1980 - 1981
2 José Nazabal Mirendia SPA 1977 - 1978
2 Vicente Lopez Carril SPA 1971 - 1973
1 José Manuel Uria Gonzalez SPA 1997 - 1997
1 Fernando Escartin Coti SPA 1995 - 1995
1 Massimo Ghirotto ITA 1994 - 1994
1 Fabio Hernan Rodriguez Hernandez COL 1993 - 1993
1 Alberto Camargo COL 1992 - 1992
1 Gert-Jan Theunisse NED 1991 - 1991
1 Jesus Montoya Alarcon SPA 1990 - 1990
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Federico Echave Musatadi SPA 1988 - 1995
3 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979 - 1983
3 Alberto Fernandez Blanco SPA 1978 - 1981
3 Vicente Lopez Carril SPA 1969 - 1973
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
2 Roque De La Cruz Martinez SPA 1987 - 1988
2 Felipe Yanez de la Torre SPA 1983 - 1986
2 Jorge Fortia Marti SPA 1977 - 1981
2 José Nazabal Mirendia SPA 1977 - 1978
2 José Casas Garcia SPA 1974 - 1976
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Federico Echave Musatadi SPA 1988 - 1995
3 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979 - 1983
3 Alberto Fernandez Blanco SPA 1978 - 1981
3 Vicente Lopez Carril SPA 1969 - 1973
2 Marino Alonso Monje SPA 1995 - 1997
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
2 Roque De La Cruz Martinez SPA 1987 - 1988
2 Felipe Yanez de la Torre SPA 1983 - 1986
2 Jorge Fortia Marti SPA 1977 - 1981
2 José Nazabal Mirendia SPA 1977 - 1978
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-071 Santiago Lazcano SPA 1969
22-291 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979
22-311 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
23-010 Luis Vicente Otin SPA 1982
23-242 José Martins Freitas POR 1975
24-059 Julian Gorospe Artabe SPA 1984
25-123 Alberto Fernandez Blanco SPA 1980
25-326 José Nazabal Mirendia SPA 1977
26-023 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1989
26-087 Angel José Serrapio Borbolla SPA 1985
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-214 Lucien Van Impe BEL 1986
32-363 Massimo Ghirotto ITA 1994
32-292 Ventura Diaz Arrey SPA 1970
30-289 José Luis Uribezubia Velar SPA 1976
30-190 Vicente Lopez Carril SPA 1973
30-122 Felipe Yanez de la Torre SPA 1983
29-351 Luis Pedro Santamarina Antonana SPA 1972
29-269 José Grande Sanchez SPA 1974
28-193 Vicente Lopez Carril SPA 1971
28-165 Gert-Jan Theunisse NED 1991
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Federico Echave Musatadi SPA 1982 - 1995
5 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979 - 1988
4 Agustin Tamames Iglesias SPA 1971 - 1975
4 Ventura Diaz Arrey SPA 1970 - 1974
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
3 Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA 1987 - 1992
3 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1988
3 Modesto Urrutibeazcoa Valencia SPA 1982 - 1987
3 José Luis Laguia Martinez SPA 1980 - 1984
3 Ismael Lejarreta Arrizabalaga SPA 1977 - 1982
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-125 Aladino Garcia Alonso SPA 1981
20-230 José Luis Laguia Martinez SPA 1980
20-320 Santiago Blanco Gil SPA 1995
20-359 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-032 Bo Hamburger DEN 1991
21-042 Melcior Mauri Prat SPA 1987
21-086 Guillermo Arenas Reyes SPA 1984
21-161 Herminio Diaz Zabala SPA 1986
21-186 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983
21-247 Jorge Fortia Marti SPA 1977
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-214 Lucien Van Impe BEL 1986
37-310 Francisco Caro Lozana SPA 1985
36-308 Ventura Diaz Arrey SPA 1974
36-124 José Luis Mayoz Aizpurua SPA 1980
35-126 José Luis Mayoz Aizpurua SPA 1979
34-289 Ventura Diaz Arrey SPA 1972
34-284 Federico Echave Musatadi SPA 1995
34-284 Robert Millar GBR 1993
34-045 Joaquim Agostinho POR 1977
33-290 Ventura Diaz Arrey SPA 1971
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Agustin Tamames Iglesias SPA 1971 - 1975
6 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
5 Federico Echave Musatadi SPA 1984 - 1990
5 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979 - 1984
3 José Nazabal Mirendia SPA 1977 - 1978
2 Vicente Prado Huergo SPA 1988 - 1990
2 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1988 - 1989
2 Herman Frison BEL 1986 - 1986
2 Jaime Vilamajo Ipiens SPA 1983 - 1986
2 José Luis Laguia Martinez SPA 1980 - 1984
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-125 Aladino Garcia Alonso SPA 1981
20-231 José Luis Laguia Martinez SPA 1980
20-360 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-086 Guillermo Arenas Reyes SPA 1984
22-070 Santiago Lazcano SPA 1969
22-181 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
22-187 Jesus Cruz Martin Perez SPA 1986
22-222 Miguel Maria Lasa SPA 1970
22-237 Modesto Urrutibeazcoa Valencia SPA 1982
22-241 Ricardo Zuniga Carrasco SPA 1980
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-209 Lucien Van Impe BEL 1986
34-045 Joaquim Agostinho POR 1977
34-045 Joaquim Agostinho POR 1977
32-292 Ventura Diaz Arrey SPA 1970
32-083 Jacinto Paulinho Coelho POR 1985
32-068 Luis Balague Carreno SPA 1976
31-296 Antonio Menendez Gonzalez SPA 1978
31-199 Marino Alonso Monje SPA 1997
30-360 Malcolm Elliott GBR 1992
30-288 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 José Nazabal Mirendia SPA 1977 - 1978
7 Lucien Van Impe BEL 1986 - 1986
6 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1990
6 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979 - 1984
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1993
4 José Manuel Uria Gonzalez SPA 1997 - 1997
4 Fernando Escartin Coti SPA 1995 - 1995
4 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1989 - 1989
4 Julian Gorospe Artabe SPA 1984 - 1984
4 Luis Vicente Otin SPA 1982 - 1982
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-241 Ricardo Zuniga Carrasco SPA 1980
22-289 Angel Arroyo Lanchas SPA 1979
22-309 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
22-326 Ignacio Garcia Camacho SPA 1991
23-008 Luis Vicente Otin SPA 1982
23-009 Peter Hilse DUI 1985
23-066 Vicente Prado Huergo SPA 1988
23-184 Ignacio Fandos Araguete SPA 1981
23-242 José Martins Freitas POR 1975
23-262 Janus Kuum NOR 1988
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-214 Lucien Van Impe BEL 1986
32-363 Massimo Ghirotto ITA 1994
32-136 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1975
32-068 Luis Balague Carreno SPA 1976
30-289 José Luis Uribezubia Velar SPA 1976
30-122 Felipe Yanez de la Torre SPA 1983
29-335 Federico Echave Musatadi SPA 1990
29-332 Uwe Raab DUI 1992
29-269 José Grande Sanchez SPA 1974
29-099 José Casas Garcia SPA 1974