La Tropicale Amissa Bongo (Tabo)

La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2020
26 Jan 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Jordan Levasseur FRA 24-242
2 ERI Natnael Tesfatsion ERI 20-248
3 FRA Emmanuel Morin FRA Cofidis 24-319
4 ALG Youcef Reguigui ALG 30-017
5 ERI Henok Mulueberhan ERI 20-076
6 FRA Jérémy Cabot FRA Total Direct Energie 28-186
7 CHI Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 38-092
8 FRA Damien Gaudin FRA Total Direct Energie 33-159
9 ALG Azzedine Lagab ALG 33-130
10 LTU Ramunas Navardauskas LTU 31-362
Startlijst La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Azzedine Lagab ALG 18 Sep 1986 2
Biniam Girmay Hailu ERI 02 Apr 2000 2
Bruno Cesar Araujo ANG 07 Jan 1998 1
Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 26 Oct 1981 1
Dawit Yemane ERI 01 Jan 1998 1
Didier Munyaneza RWA 07 Aug 1996 2
Emiel Vermeulen BEL 16 Feb 1993 1
Fumiyuki Beppu JPN 10 Apr 1983 1
Gustav Basson ZAF 23 Feb 1996 1
Hendrik Kruger ZAF 30 Jul 1991 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 2
Issiaka Cissé CIV 20 Sep 1991 2
Jayde Julius ZAF 27 Aug 1993 2
Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 04 Aug 2000 1
Jordan Levasseur FRA 29 May 1995 1
Joseph Areruya RWA 01 Jan 1996 4
Julien Antomarchi FRA 16 May 1984 1
Juraj Bellan SVK 30 Jan 1996 1
Justin Jules FRA 20 Sep 1986 1
Lukas Kubis SVK 31 Jan 2000 1
Mekseb Abraha Debesay ERI 15 Jun 1991 2
Mohcine El Kouraji MAR 01 Dec 1997 1
Moise Mugisha RWA 01 Sep 1997 1
Natnael Tesfatsion ERI 23 May 1999 1
Oussama Cheblaoui ALG 05 Oct 1999 1
Patrik Tybor SVK 16 Sep 1987 1
Paul Daumont BFA 01 Sep 1999 1
Ramunas Navardauskas LTU 30 Jan 1988 1
Renus Uhiriwe Byiza RWA 01 Apr 2001 1
Reynard Butler ZAF 03 Apr 1989 1
Riccardo Minali ITA 19 Apr 1995 1
Sirak Tesfom ERI 10 Oct 1994 2
Yacine Hamza ALG 18 Apr 1997 1
Youcef Reguigui ALG 09 Jan 1990 3
Attilio Viviani ITA 18 Oct 1996 Cofidis 1
Emmanuel Morin FRA 13 Mar 1995 Cofidis 1
Pierre-Luc Périchon FRA 04 Jan 1987 Cofidis 1
Victor Lafay FRA 17 Jan 1996 Cofidis 1
Damien Gaudin FRA 20 Aug 1986 Total Direct Energie 3
Jérémy Cabot FRA 24 Jul 1991 Total Direct Energie 1
Lorrenzo Manzin FRA 26 Jul 1994 Total Direct Energie 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Jordan Levasseur FRA 2020 - 2020
1 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
1 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
1 Adrien Petit FRA 2016 - 2016
1 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
1 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2014
1 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Hamza Amari ALG 2023 - 2023
1 Emmanuel Morin FRA 2020 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2023
2 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
2 Youcef Reguigui ALG 2019 - 2020
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-020 Joseph Areruya RWA 2018
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
24-037 Mathieu Ladagnous FRA 2009
24-242 Jordan Levasseur FRA 2020
24-292 Jussi Veikkanen FIN 2006
25-090 Niccolo Bonifazio ITA 2019
25-120 Adrien Petit FRA 2016
29-027 Rafaâ Chtioui TUN 2015
30-234 Anthony Charteau FRA 2010
31-209 Yohann Gène FRA 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-234 Anthony Charteau FRA 2010
29-027 Rafaâ Chtioui TUN 2015
25-120 Adrien Petit FRA 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2019
4 Joseph Areruya RWA 2016 - 2020
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2019
3 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2023
3 Henok Mulueberhan ERI 2019 - 2023
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2023
3 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2023
3 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
3 Youcef Reguigui ALG 2018 - 2020
3 Tesfom Okubamariam Issak ERI 2015 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-234 Aklilu Arefayne ERI 2023
18-296 Renus Uhiriwe Byiza RWA 2020
18-296 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
18-362 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2013
19-071 Henok Mulueberhan ERI 2019
19-170 Jean-Claude Nzafashwanayo RWA 2020
19-234 Kiya Rogora ETH 2023
19-293 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
19-360 Lukas Kubis SVK 2020
20-020 Joseph Areruya RWA 2016
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-117 Rinaldo Nocentini ITA 2018
38-092 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2020
37-211 Yohann Gène FRA 2019
36-291 Fumiyuki Beppu JPN 2020
36-195 André Greipel DUI 2019
36-130 Azzedine Lagab ALG 2023
36-015 Alexandre Pichot FRA 2019
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
35-250 Julien Antomarchi FRA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2017
5 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2016
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2016
4 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
4 Frederique Robert BEL 2013 - 2014
3 Biniam Girmay Hailu ERI 2019 - 2020
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2020
3 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
2 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
2 Jason Tesson FRA 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-296 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-295 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
19-298 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-025 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-186 Nacer Bouhanni FRA 2011
20-224 Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 2012
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
21-013 Bonaventure Uwizeyimana RWA 2014
21-184 Fabian Schnaidt DUI 2012
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-117 Rinaldo Nocentini ITA 2018
40-114 Rinaldo Nocentini ITA 2018
36-194 André Greipel DUI 2019
36-130 Azzedine Lagab ALG 2023
35-251 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-307 Geoffrey Soupe FRA 2023
33-191 Adil Jelloul MAR 2016
32-342 Sébastien Hinault FRA 2007
32-309 Thomas Voeckler FRA 2012
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Niccolo Bonifazio ITA 2019
3 Adrien Petit FRA 2016
3 Yauheni Hutarovich BLR 2015
2 Jason Tesson FRA 2023
2 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
2 Lorrenzo Manzin FRA 2019
2 Brenton Jones AUS 2018
2 Rinaldo Nocentini ITA 2018
2 Andrea Palini ITA 2016
2 Rafaâ Chtioui TUN 2015
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
8 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
8 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
7 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
7 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
6 Yohann Gène FRA 2012 - 2017
6 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2014 - 2014
6 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
5 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2020
4 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
22-017 Joseph Areruya RWA 2018
22-309 Geoffrey Soupe FRA 2011
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
23-094 Attilio Viviani ITA 2020
23-213 Lucas Carstensen DUI 2018
23-213 Andrea Palini ITA 2013
23-275 Mikel Aristi Gardoki SPA 2017
23-354 Frederique Robert BEL 2013
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-303 Yohann Gène FRA 2012
30-234 Anthony Charteau FRA 2010