Volta a Distrito de Santarem

Volta a Distrito de Santarem 2008 | Rit 1
13 Mar 2008
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POR Manuel Antonio Leal Cardoso POR 24-341
2 SPA Héctor Guerra Garcia SPA 29-222
3 UKR Mikhaylo Khalilov UKR 32-254
Startlijst Volta a Distrito de Santarem 2008
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Francisco Jose Pacheco Torres SPA 27 Mar 1982 1
Héctor Guerra Garcia SPA 03 Aug 1978 1
Javier Benitez Pomares SPA 03 Jan 1979 2
Manuel Antonio Leal Cardoso POR 07 Apr 1983 1
Maurizio Biondo ITA 15 May 1981 1
Maxime Bouet FRA 03 Nov 1986 1
Mikhaylo Khalilov UKR 03 Jul 1975 1
Robert Hunter ZAF 22 Apr 1977 2
Andreas Klöden DUI 22 Jun 1975 Astana 1
Angelo Furlan ITA 21 Jun 1977 Crédit Agricole 1
Laszlo Bodrogi HUN 11 Dec 1976 Crédit Agricole 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003 - 2005
1 Maurizio Biondo ITA 2008 - 2008
1 Robert Hunter ZAF 2007 - 2007
1 Lars Boom NED 2006 - 2006
1 Carlos Garcia Quesada SPA 2004 - 2004
1 Rui Lavarinhas POR 2002 - 2002
1 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2001 - 2001
1 José Bento Carvalho Azevedo POR 2000 - 2000
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003 - 2005
2 Lars Boom NED 2006 - 2007
1 Andreas Klöden DUI 2008 - 2008
1 Laszlo Bodrogi HUN 2008 - 2008
1 Maurizio Biondo ITA 2008 - 2008
1 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2007 - 2007
1 Robert Hunter ZAF 2007 - 2007
1 Benjamin Day AUS 2006 - 2006
1 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2006 - 2006
1 Carlos Castaño Panadero SPA 2005 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003 - 2005
2 Lars Boom NED 2006 - 2007
1 Andreas Klöden DUI 2008 - 2008
1 Laszlo Bodrogi HUN 2008 - 2008
1 Maurizio Biondo ITA 2008 - 2008
1 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2007 - 2007
1 Robert Hunter ZAF 2007 - 2007
1 Benjamin Day AUS 2006 - 2006
1 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2006 - 2006
1 Carlos Castaño Panadero SPA 2005 - 2005
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-072 Lars Boom NED 2006
25-331 Carlos Garcia Quesada SPA 2004
26-181 José Bento Carvalho Azevedo POR 2000
26-305 Maurizio Biondo ITA 2008
27-143 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2001
28-082 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003
29-330 Robert Hunter ZAF 2007
30-072 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2005
31-073 Rui Lavarinhas POR 2002
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-073 Rui Lavarinhas POR 2002
30-072 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2005
29-330 Robert Hunter ZAF 2007
28-082 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003
27-143 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2001
26-305 Maurizio Biondo ITA 2008
26-181 José Bento Carvalho Azevedo POR 2000
25-331 Carlos Garcia Quesada SPA 2004
20-072 Lars Boom NED 2006
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003 - 2005
3 Angel Edo Alsina SPA 2000 - 2003
2 Javier Benitez Pomares SPA 2007 - 2008
2 Robert Hunter ZAF 2007 - 2008
2 Lars Boom NED 2006 - 2007
2 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2004 - 2007
2 Carlos Castaño Panadero SPA 2005 - 2006
2 Jan Hruska CZE 2001 - 2006
2 Yon Bru Pascal SPA 2003 - 2006
2 Alexei Markov RUS 2003 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-071 Lars Boom NED 2006
21-077 Lars Boom NED 2007
21-133 Maxime Bouet FRA 2008
22-172 Tom Veelers NED 2007
22-187 Christopher Sutton AUS 2007
23-299 Alexei Markov RUS 2003
23-344 Gorka Arrizabalaga Aguirre SPA 2001
24-034 David Fernandez Domingo SPA 2001
24-113 Gonzalo Bayarri Esteve SPA 2001
24-146 Gustavo Dominguez Lemos SPA 2005
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-350 Melcior Mauri Prat SPA 2001
34-211 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2004
34-185 Andrei Teteriouk KAZ 2002
34-171 Claus Michael Möller DEN 2003
32-268 Andreas Klöden DUI 2008
32-254 Mikhaylo Khalilov UKR 2008
32-230 Angel Edo Alsina SPA 2003
32-223 Marcel Wust DUI 2000
32-129 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2007
32-116 Fabian Jeker ZWI 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Angel Edo Alsina SPA 2001 - 2003
2 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008 - 2008
2 Javier Benitez Pomares SPA 2007 - 2007
2 Yon Bru Pascal SPA 2006 - 2006
2 Alexei Markov RUS 2005 - 2005
2 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2004 - 2005
2 Janek Tombak EST 2002 - 2002
2 Max van Heeswijk NED 2000 - 2000
1 Angelo Furlan ITA 2008 - 2008
1 Maurizio Biondo ITA 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-071 Lars Boom NED 2006
24-190 Jose Alberto Martinez Trinidad SPA 2000
24-341 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008
24-344 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008
25-101 Sergio Miguel Ribeiro Vieira POR 2006
25-241 Janek Tombak EST 2002
25-242 Janek Tombak EST 2002
25-289 Alexei Markov RUS 2005
25-291 Alexei Markov RUS 2005
25-301 Isaac Galvez Lopez SPA 2001
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-211 Joaquim Adrego Andrade Pereira POR 2004
34-185 Andrei Teteriouk KAZ 2002
34-171 Claus Michael Möller DEN 2003
32-230 Angel Edo Alsina SPA 2003
32-228 Angel Edo Alsina SPA 2003
32-128 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2007
31-072 Rui Lavarinhas POR 2002
30-267 Angelo Furlan ITA 2008
30-231 Angel Edo Alsina SPA 2001
30-229 Angel Edo Alsina SPA 2001
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Angel Edo Alsina SPA 2001 - 2003
3 Robert Hunter ZAF 2007 - 2007
2 Maurizio Biondo ITA 2008 - 2008
2 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008 - 2008
2 Lars Boom NED 2006 - 2006
2 Sergio Miguel Ribeiro Vieira POR 2006 - 2006
2 Janek Tombak EST 2002 - 2002
2 Rui Lavarinhas POR 2002 - 2002
2 Max van Heeswijk NED 2000 - 2000
1 Javier Benitez Pomares SPA 2007 - 2007
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-071 Lars Boom NED 2006
24-341 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2008
25-101 Sergio Miguel Ribeiro Vieira POR 2006
25-241 Janek Tombak EST 2002
26-181 José Bento Carvalho Azevedo POR 2000
26-189 Aitor Osa Eizaguirre SPA 2000
26-304 Maurizio Biondo ITA 2008
27-013 Max van Heeswijk NED 2000
27-143 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2001
28-071 Javier Benitez Pomares SPA 2007
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-230 Angel Edo Alsina SPA 2003
31-073 Rui Lavarinhas POR 2002
31-003 Aart Vierhouten NED 2001
30-231 Angel Edo Alsina SPA 2001
29-330 Robert Hunter ZAF 2007
28-082 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2003
28-071 Javier Benitez Pomares SPA 2007
27-143 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2001
27-014 Max van Heeswijk NED 2000
26-305 Maurizio Biondo ITA 2008