International Presidency Turkey Tour

Startlijst International Presidency Turkey Tour 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Jay Vine AUS 16 Nov 1995 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Daniel McLay GBR 03 Jan 1992 Team Arkea - Samsic 1
Nacer Bouhanni FRA 25 Jul 1990 Team Arkea - Samsic 1
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Team Arkea - Samsic 1
Nicolas Edet FRA 02 Dec 1987 Team Arkea - Samsic 2
Gleb Brussenskiy KAZ 18 Apr 2000 Astana Qazaqstan Team 2
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana Qazaqstan Team 3
Adne van Engelen NED 16 Mar 1993 Bike Aid 1
Dawit Yemane ERI 01 Jan 1998 Bike Aid 1
Léo Bouvier FRA 14 Feb 1998 Bike Aid 1
Manuel Penalver SPA 10 Dec 1998 Burgos - BH 2
Mario Aparicio Munoz SPA 23 Apr 2000 Burgos - BH 1
Mihkel Räim EST 03 Jul 1993 Burgos - BH 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 Bardiani - CSF - Faizane 1
Luca Colnaghi ITA 14 Jan 1999 Bardiani - CSF - Faizane 1
Sacha Modolo ITA 19 Jun 1987 Bardiani - CSF - Faizane 4
Samuele Zoccarato ITA 09 Jan 1998 Bardiani - CSF - Faizane 2
Campbell Stewart NZL 12 May 1998 Team BikeExchange - Jayco 1
Kaden Groves AUS 23 Dec 1998 Team BikeExchange - Jayco 1
Kevin Colleoni ITA 11 Nov 1999 Team BikeExchange - Jayco 1
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 BORA - Hansgrohe 1
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 BORA - Hansgrohe 4
Etienne van Empel NED 14 Apr 1994 China Glory Continental Cycling Team 2
Sean Bennett USA 31 Mar 1996 China Glory Continental Cycling Team 1
Aritz Bagües Kaparsoro SPA 19 Aug 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
David Gonzalez Lopez SPA 21 Feb 1996 Caja Rural - Seguros RGA 2
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 2
Iuri Leitao POR 03 Jul 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard-Michael Grosu ROU 04 Sep 1992 Drone Hopper - Androni Giocattoli 3
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Drone Hopper - Androni Giocattoli 3
Filippo Tagliani ITA 11 Aug 1995 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Luca Chirico ITA 16 Jul 1992 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Alberto Dainese ITA 25 Mar 1998 Team DSM 1
Cees Bol NED 27 Jul 1995 Team DSM 1
Henri Vandenabeele BEL 15 Apr 2000 Team DSM 1
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 Team DSM 1
Carlos Garcia Pierna SPA 23 Jul 1999 Equipo Kern Pharma 1
Ivan Moreno Sanchez SPA 27 May 1996 Equipo Kern Pharma 1
Vojtech Repa CZE 14 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 04 Mar 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Francesco Gavazzi ITA 01 Aug 1984 Eolo - Kometa Cycling Team 2
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 3
Mirco Maestri ITA 26 Oct 1991 Eolo - Kometa Cycling Team 2
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Euskaltel - Euskadi 1
Carlos Canal SPA 28 Jun 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Julen Irizar Laskurain SPA 26 Mar 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Dylan Sunderland AUS 26 Feb 1996 Global 6 Cycling 1
Miguel Angel Fernandez Ruiz SPA 21 Mar 1997 Global 6 Cycling 1
Arvid de Kleijn NED 21 Mar 1994 Human Powered Health 2
Gavin Mannion USA 24 Aug 1991 Human Powered Health 2
Nickolas Zukowsky CDN 03 Jun 1998 Human Powered Health 1
Corbin Strong NZL 30 Apr 2000 Israel - Premier Tech 1
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel - Premier Tech 1
Patrick Bevin NZL 15 Feb 1991 Israel - Premier Tech 1
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 2
Caleb Ewan AUS 11 Jul 1994 Lotto - Soudal 3
Harm Vanhoucke BEL 17 Jun 1997 Lotto - Soudal 1
Jasper De Buyst BEL 24 Nov 1993 Lotto - Soudal 1
Mustafa Sayar TUR 22 Apr 1989 Sakarya - BB Pro Team 2
Georgios Bouglas GRE 17 Nov 1990 Spor Toto Cycling Team 2
Max-David Briese DUI 01 Dec 2003 Saris - Rouvy - Sauerland Team 1
Per Christian Münstermann DUI 09 Feb 1999 Saris - Rouvy - Sauerland Team 2
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 2
Anders Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Pro Cycling Team 2
Noah Granigan USA 18 Jan 1996 Wildlife Generation Pro Cycling 2
Scott McGill USA 20 Sep 1998 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 15.10 2.1 KAZ Alexey Lutsenko DUI Ben Zwiehoff COL Harold Alfonso Tejada Canacue
2022 17.04 2.PS NZL Patrick Bevin AUS Jay Vine ARG Eduardo Sepulveda
2021 18.04 2.PS SPA José Manuel Diaz Gallego AUS Jay Vine ARG Eduardo Sepulveda
2019 21.04 2.WT OOS Felix Grossschartner ITA Valerio Conti ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin
2018 14.10 2.WT SPA Eduard Prades Reverter KAZ Alexey Lutsenko AUS Nathan Haas
2017 15.10 2.WT ITA Diego Ulissi DEN Jesper Hansen ITA Fausto Masnada
2016 01.05 2.HC POR José Isidro Maciel Gonçalves SPA David Arroyo Duran KAZ Nikita Stalnov Umerbekov
2015 03.05 2.HC CRO Kristijan Durasek ARG Eduardo Sepulveda AUS Jay McCarthy
2014 04.05 2.HC GBR Adam Yates EST Rein Taaramäe FRA Romain Hardy
2013 28.04 2.HC ERI Natnael Teweldemedhin Berhane FRA Yohann Bagot FRA Maxime Méderel
2012 29.04 2.HC KAZ Alexandre Dyachenko BUL Danail Andonov Petrov SPA Adrian Palomares Villaplana
2011 01.05 2.HC RUS Alexander Efimkin KAZ Andrey Zeits FRA Thibaut Pinot
2010 18.04 2.HC ITA Giovanni Visconti USA Tejay Van Garderen FRA David Moncoutié
2009 19.04 2.1 ZAF Daryl Impey ITA Davide Malacarne SPA David Garcia Dapeña
2008 20.04 2.1 SPA David Garcia Dapeña SPA Jose Alberto Benitez Roman BEL Pieter Jacobs
2007 13.05 2.2 BUL Ivailo Gabrovski SVK Jan Sipeky IRI Hossein Askari
2006 07.05 2.2 IRI Ghader Mizbani Iranagh IRI Hossein Askari MDA Igor Pugaci
2005 08.05 2.2 BUL Svetoslav Tchanliev Kirilov SVK Martin Prazdnovsky BUL Evgueni Gerganov
2004 01.05 2.5 IRI Ahad Kazemi Sarai IRI Hossein Askari BUL Svetoslav Tchanliev Kirilov
2003 15.09 2.5 TUR Mert Mutlu IRI Ghader Mizbani Iranagh TUR Muhammad El Aziz
2002 28.04 2.5 IRI Ghader Mizbani Iranagh BUL Danail Andonov Petrov DUI Michael Haas
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
1 Alexey Lutsenko KAZ 2023 - 2023
1 Patrick Bevin NZL 2022 - 2022
1 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021 - 2021
1 Felix Grossschartner OOS 2019 - 2019
1 Eduard Prades Reverter SPA 2018 - 2018
1 Diego Ulissi ITA 2017 - 2017
1 José Isidro Maciel Gonçalves POR 2016 - 2016
1 Kristijan Durasek CRO 2015 - 2015
1 Adam Yates GBR 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Eduardo Sepulveda ARG 2015 - 2022
3 Hossein Askari IRI 2004 - 2007
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
2 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
2 Jay Vine AUS 2021 - 2022
2 Danail Andonov Petrov BUL 2002 - 2012
2 David Garcia Dapeña SPA 2008 - 2009
2 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2004 - 2005
1 Ben Zwiehoff DUI 2023 - 2023
1 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jay Vine AUS 2021 - 2023
3 Eduardo Sepulveda ARG 2015 - 2022
3 Hossein Askari IRI 2004 - 2007
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
2 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
2 Antonio Angulo Sampedro SPA 2022 - 2023
2 Dawit Yemane ERI 2022 - 2023
2 Mario Aparicio Munoz SPA 2022 - 2023
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013 - 2023
2 Anders Halland Johannessen NOR 2021 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-270 Adam Yates GBR 2014
22-113 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
24-134 Daryl Impey ZAF 2009
25-119 Felix Grossschartner OOS 2019
26-090 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021
26-235 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002
27-077 José Isidro Maciel Gonçalves POR 2016
27-095 Giovanni Visconti ITA 2010
27-282 Kristijan Durasek CRO 2015
28-092 Diego Ulissi ITA 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-278 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2005
31-066 Eduard Prades Reverter SPA 2018
31-061 Patrick Bevin NZL 2022
31-038 Alexey Lutsenko KAZ 2023
30-244 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2006
30-202 David Garcia Dapeña SPA 2008
29-218 Mert Mutlu TUR 2003
29-150 Alexander Efimkin RUS 2011
28-345 Ahad Kazemi Sarai IRI 2004
28-255 Ivailo Gabrovski BUL 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 André Greipel DUI 2010 - 2021
5 Mark Cavendish GBR 2014 - 2023
5 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2008 - 2019
4 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018 - 2023
4 Giovanni Lonardi ITA 2019 - 2023
4 Sacha Modolo ITA 2012 - 2022
4 Sam Bennett IRL 2017 - 2022
4 Manuel Belletti ITA 2010 - 2021
4 Mauro Finetto ITA 2009 - 2021
4 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2002 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-135 Max-David Briese DUI 2022
18-304 Mirac Kal TUR 2006
18-316 Pavel Novak CZE 2023
18-353 Otto van Zanden NED 2023
19-083 Remco Evenepoel BEL 2019
19-104 Alexey Lyalko KAZ 2004
19-170 Mihnea-Alexandru Harasim ROU 2023
19-172 Elmar Abma NED 2023
19-237 Patrik Tybor SVK 2007
19-244 Oleksandr Surutkovych UKR 2003
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-265 Davide Rebellin ITA 2015
42-267 Davide Rebellin ITA 2014
38-276 André Greipel DUI 2021
38-147 Mark Cavendish GBR 2023
38-115 Alessandro Petacchi ITA 2012
38-095 Giovanni Visconti ITA 2021
37-315 Mehmet Sampionbisiklet (Gabriel Muller) TUR 2023
37-268 Gabriele Missaglia ITA 2008
37-259 Francesco Gavazzi ITA 2022
37-118 Alessandro Petacchi ITA 2011
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mark Cavendish GBR 2014 - 2021
11 André Greipel DUI 2010 - 2016
9 Sam Bennett IRL 2017 - 2019
7 Jasper Philipsen BEL 2021 - 2023
6 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2002 - 2005
4 Caleb Ewan AUS 2019 - 2022
4 Sacha Modolo ITA 2012 - 2016
3 Elia Viviani ITA 2010 - 2014
3 Marcel Kittel DUI 2013 - 2013
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2002 - 2006
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-087 Hossein Nateghi IRI 2007
20-315 Daniel Petrov Bogomilov BUL 2003
21-069 Elia Viviani ITA 2010
21-268 Adam Yates GBR 2014
21-316 Andrea Guardini ITA 2011
21-322 Andrea Guardini ITA 2011
21-363 Jakub Mareczko ITA 2016
22-001 Jakub Mareczko ITA 2016
22-027 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018
22-108 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-263 Davide Rebellin ITA 2015
37-114 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-013 Przemyslaw Niemiec POL 2016
35-332 Mark Cavendish GBR 2021
35-328 Mark Cavendish GBR 2021
35-327 Mark Cavendish GBR 2021
35-326 Mark Cavendish GBR 2021
35-216 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2018
34-144 André Schulze DUI 2009
33-284 André Greipel DUI 2016
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Sam Bennett IRL 2017 - 2019
8 Alexey Lutsenko KAZ 2018 - 2023
7 Mark Cavendish GBR 2014 - 2021
6 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2006 - 2006
5 Giovanni Visconti ITA 2010 - 2010
5 David Garcia Dapeña SPA 2008 - 2008
4 José Manuel Diaz Gallego SPA 2021 - 2021
4 Rein Taaramäe EST 2010 - 2014
3 Jasper Philipsen BEL 2022 - 2023
3 Eduardo Sepulveda ARG 2022 - 2022
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-087 Hossein Nateghi IRI 2007
21-268 Adam Yates GBR 2014
21-316 Andrea Guardini ITA 2011
22-108 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2013
22-355 Rein Taaramäe EST 2010
23-109 Kaden Groves AUS 2022
23-337 Mauro Finetto ITA 2009
24-041 Jasper Philipsen BEL 2022
24-125 Thomas Peterson USA 2011
24-132 Daryl Impey ZAF 2009
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-265 Davide Rebellin ITA 2015
36-014 Przemyslaw Niemiec POL 2016
35-328 Mark Cavendish GBR 2021
35-216 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2018
34-129 Jan Sipeky SVK 2007
32-048 Hossein Askari IRI 2007
31-066 Eduard Prades Reverter SPA 2018
31-060 Patrick Bevin NZL 2022
31-038 Alexey Lutsenko KAZ 2023
30-307 Eduardo Sepulveda ARG 2022