Vuelta a Galicia

Vuelta a Galicia 1999 | Rit 2
10 Aug 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Jeroen Blijlevens NED TVM - Farm Frites 27-225
2 SPA Angel Edo Alsina SPA Kelme - Costa Blanca 29-006
3 ITA Mirko Gualdi ITA 31-034
4 ITA Stefano Zanini ITA Mapei - Quickstep 30-199
5 ITA Giancarlo Raimondi ITA 26-255
Startlijst Vuelta a Galicia 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna SPA 12 Mar 1972 1
Andrei Teteriouk KAZ 20 Sep 1967 2
Angel Castresana del Val SPA 29 Feb 1972 1
Cristian Moreni ITA 21 Nov 1972 1
Giancarlo Raimondi ITA 28 Nov 1972 1
Mirko Gualdi ITA 07 Jul 1968 1
Jon Odriozola Mugarza SPA 26 Dec 1970 Banesto 1
José Vicente Garcia Acosta SPA 04 Aug 1972 Banesto 1
Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 21 Oct 1969 Banesto 1
Unai Osa Eizaguirre SPA 12 Jun 1975 Banesto 1
Danilo Di Luca ITA 02 Jan 1976 Cantina Tollo - Alexia 1
Luca Mazzanti ITA 04 Feb 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 Festina - Lotus 1
Fabian Jeker ZWI 28 Nov 1968 Festina - Lotus 2
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 Festina - Lotus 1
Marcel Wust DUI 06 Aug 1967 Festina - Lotus 2
Angel Edo Alsina SPA 04 Aug 1970 Kelme - Costa Blanca 2
José Manuel Uria Gonzalez SPA 12 Jan 1969 Kelme - Costa Blanca 1
Roberto Heras Hernandez SPA 21 Feb 1974 Kelme - Costa Blanca 1
Luca Scinto ITA 28 Jan 1968 Mapei - Quickstep 1
Paolo Bettini ITA 01 Apr 1974 Mapei - Quickstep 1
Stefano Zanini ITA 23 Jan 1969 Mapei - Quickstep 1
Abraham Olano Manzano SPA 22 Jan 1970 ONCE - Deutsche Bank 4
David Etxebarria Alkorta SPA 23 Jul 1973 ONCE - Deutsche Bank 1
Luis Perez Rodriguez SPA 16 Jun 1974 ONCE - Deutsche Bank 1
Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 08 Sep 1972 ONCE - Deutsche Bank 3
Daniel Atienza Urendez SPA 22 Sep 1974 Team Polti 1
Fabrizio Guidi ITA 13 Apr 1972 Team Polti 1
Gianluca Valoti ITA 16 Feb 1973 Team Polti 1
Jeroen Blijlevens NED 29 Dec 1971 TVM - Farm Frites 1
Serguei Ivanov RUS 05 Mar 1975 TVM - Farm Frites 1
Massimo Donati ITA 18 Jan 1967 Vini Caldirola 1
Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 01 Nov 1973 Vitalicio Seguros 2
Sergei Smetanine RUS 24 Oct 1973 Vitalicio Seguros 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Andrei Teteriouk KAZ 2000 - 2000
1 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1999 - 1999
1 Frank Vandenbroucke BEL 1998 - 1998
1 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997 - 1997
1 Abraham Olano Manzano SPA 1996 - 1996
1 Miguel Indurain Larraya SPA 1995 - 1995
1 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1994 - 1994
1 Andrew Hampsten USA 1993 - 1993
1 Fabian Jeker ZWI 1992 - 1992
1 Alvaro Mejia Castrillon COL 1991 - 1991
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Abraham Olano Manzano SPA 1996 - 1999
3 Federico Echave Musatadi SPA 1989 - 1992
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1984 - 1987
2 Andrei Teteriouk KAZ 1999 - 2000
2 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1998 - 1999
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1995
2 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1990 - 1994
2 Stefano Della Santa ITA 1993 - 1994
2 Alvaro Mejia Castrillon COL 1991 - 1993
2 Inaki Gaston Crespi SPA 1987 - 1989
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Abraham Olano Manzano SPA 1995 - 1999
3 Federico Echave Musatadi SPA 1989 - 1992
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1984 - 1987
2 Andrei Teteriouk KAZ 1999 - 2000
2 David Etxebarria Alkorta SPA 1999 - 2000
2 Fabian Jeker ZWI 1992 - 1999
2 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1998 - 1999
2 Laurent Jalabert FRA 1995 - 1996
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1995
2 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1990 - 1994
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-118 Jesus Blanco Villar SPA 1985
23-259 Fabian Jeker ZWI 1992
23-281 Frank Vandenbroucke BEL 1998
24-209 Alvaro Mejia Castrillon COL 1991
24-339 Jokin Mujika Aramburu SPA 1987
25-362 Vicente Juan Ridaura Sebastian SPA 1989
26-206 Abraham Olano Manzano SPA 1996
26-339 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1999
29-165 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997
29-310 Vicente Belda Vicedo SPA 1984
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-333 Andrei Teteriouk KAZ 2000
31-253 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955
31-128 Andrew Hampsten USA 1993
31-100 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1988
31-073 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1994
31-033 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
30-028 Federico Echave Musatadi SPA 1990
29-310 Vicente Belda Vicedo SPA 1984
29-165 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997
26-339 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1995
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1991
4 Abraham Olano Manzano SPA 1995 - 1999
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1987 - 1990
4 Jesus Blanco Villar SPA 1984 - 1988
3 Andrei Teteriouk KAZ 1997 - 2000
3 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1995 - 1999
3 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1996
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1989 - 1994
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-262 Juan-Carlos Jusdado Ibanez SPA 1987
20-330 Lance Armstrong USA 1992
21-297 Jokin Mujika Aramburu SPA 1984
21-326 Lance Armstrong USA 1993
22-041 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2000
22-092 Asier Guenetxea Sasiain SPA 1992
22-110 Jesus Blanco Villar SPA 1984
22-165 Max van Heeswijk NED 1995
22-240 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
22-265 David Clinger USA 2000
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-038 Stefano Colage ITA 1997
35-029 Federico Echave Musatadi SPA 1995
35-011 Steven Rooks NED 1995
34-330 Dominique Arnaud FRA 1990
34-207 Silvio Martinello ITA 1997
34-204 Andrei Tchmil UKR 1997
33-206 Andrei Tchmil UKR 1996
33-060 Steve Bauer CDN 1992
33-011 Adriano Baffi ITA 1995
32-349 Vicente Belda Vicedo SPA 1987
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1991
3 Max van Heeswijk NED 1995 - 1996
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1987 - 1995
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1989 - 1994
3 Jesus Blanco Villar SPA 1985 - 1987
3 Vicente Belda Vicedo SPA 1984 - 1987
2 Abraham Olano Manzano SPA 1996 - 1998
2 Jan Svorada CZE 1997 - 1997
2 Andrei Tchmil UKR 1996 - 1996
2 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1995
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-330 Lance Armstrong USA 1992
21-297 Jokin Mujika Aramburu SPA 1984
22-166 Max van Heeswijk NED 1995
22-168 Max van Heeswijk NED 1995
22-240 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
22-244 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
22-268 David Clinger USA 2000
23-038 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
23-065 Samuele Schiavina ITA 1994
23-068 Samuele Schiavina ITA 1994
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-205 Silvio Martinello ITA 1997
33-203 Andrei Tchmil UKR 1996
33-202 Andrei Tchmil UKR 1996
33-060 Steve Bauer CDN 1992
32-346 Vicente Belda Vicedo SPA 1987
32-330 Andrei Teteriouk KAZ 2000
32-006 Marcel Wust DUI 1999
32-006 Steven Rooks NED 1992
32-005 Alvaro Pino Counago SPA 1988
31-163 Claudio Chiappucci ITA 1994
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Jan Svorada CZE 1997
2 Andrei Tchmil UKR 1996
2 Max van Heeswijk NED 1995
2 Samuele Schiavina ITA 1994
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1990
2 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1988
2 Jesus Blanco Villar SPA 1985
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
2 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1955
2 Miquel Gual Bauzà SPA 1955
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955 - 1955
6 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1989 - 1994
6 Jesus Blanco Villar SPA 1985 - 1985
5 Andrei Tchmil UKR 1996 - 1996
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1995 - 1995
4 Andrei Teteriouk KAZ 2000 - 2000
4 Andrew Hampsten USA 1993 - 1993
4 Fabian Jeker ZWI 1992 - 1992
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1988 - 1988
3 Paolo Bettini ITA 1999 - 1999
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-113 Jesus Blanco Villar SPA 1985
23-257 Fabian Jeker ZWI 1992
23-280 Frank Vandenbroucke BEL 1998
24-141 William Palacio Navarro COL 1989
24-207 Alvaro Mejia Castrillon COL 1991
24-252 Laurent Jalabert FRA 1993
24-260 Sammie Moreels BEL 1990
24-290 Sergei Smetanine RUS 1998
24-360 Federico Colonna ITA 1997
25-085 Inaki Gaston Crespi SPA 1988
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-206 Andrei Tchmil UKR 1996
32-333 Andrei Teteriouk KAZ 2000
31-128 Andrew Hampsten USA 1993
31-100 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1988
31-073 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1994
31-033 Miguel Indurain Larraya SPA 1995
30-028 Federico Echave Musatadi SPA 1990
29-310 Vicente Belda Vicedo SPA 1984
29-214 Mathieu Hermans NED 1992
29-165 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997