Tour du Maroc

Tour du Maroc 1971
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Claude Magni FRA
2 POL Zbigniew Gorski POL
3 POL Zdristan Budek POL
Tour du Maroc 1971
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Claude Magni
Startlijst Tour du Maroc 1971
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 14.04 2.2 BEL Laurent Évrard GBR Edmund Bradbury FRA Louis Pijourlet
2018 15.04 2.2 FRA David Rivière USA Alexey Vermeulen DUI Nikodemus Holler
2017 16.04 2.2 MAR Anass Ait El Abdia USA Christopher Jones AZE Kirill Pozdnyakov
2016 10.04 2.2 DUI Stefan Schumacher SVK Patrik Tybor ITA Alessandro Malaguti
2015 12.04 2.2 POL Tomasz Marczynski RUS Vladimir Gusev MAR Anass Ait El Abdia
2014 13.04 2.2 FRA Julien Loubet MAR Mouhcine Lahsaini ITA Alessandro Mazzi
2013 07.04 2.2 FRA Mathieu Perget SVK Maros Kovac KAZ Andrey Mizurov
2012 01.04 2.2 ZAF Reinardt Janse van Rensburg MAR Adil Jelloul BUL Ivailo Gabrovski
2011 03.04 2.2 MAR Mouhcine Lahsaini ZAF Daryl Impey ZAF Johann Rabie
2010 04.04 2.2 SLO Dean Podgornik UKR Valeriy Kobzarenko CRO Radoslav Rogina
2009 19.04 2.2 KAZ Alexandre Dymovskikh POL Bartlomiej Matysiak GRE Ioannis Tamouridis
2008 08.06 2.2 RUS Alexei Chtchebeline POL Slawomir Kohut ZAF Ian McLeod
2007 17.06 2.2 ZAF Nicolas White ZAF Neil McDonald ZAF Waylon Woolcock
2006 26.11 2.2 SVK Jan Sipeky RUS Alexey Bauer RUS Vasily Khatuntsev
2004 10.04 2.5 ZAF Jeremy Maartens POL Marcin Sapa RUS Iliya Krestianinov
2001 15.04 2.5 NZL Nathan Dahlberg ITA Fortunato Baliani POL Marcin Lewandowski
1998 26.04 2.5 ZAF Nicolas White ITA Alessio Galletti ITA Gilberto Zattoni
1993 . FRA Régis Simon RUS Youri Sourkov UKR Oleg Pankov
1987 . Arturas Kasputis Vassili Schpundov Ivan Romanov
1985 . Marat Ganeev FRA Sergio Polloni POL Zdzislaw Komizaruk
1983 . Andreas Petermann Falk Boden MAR Mustafa Nejari
1981 . Ladislav Ferebauer MAR Mustafa Nejari Jiri Skoda
1976 . Viktor Panchenkov Aavo Pikkuus Vikenti Basko
1974 . Andris Jacobson Aleksandr Yudin Alexandre Goussiatnikov
1972 . Valeri Likatchev NED Fedor den Hertog Anatoli Starkov
1971 . FRA Claude Magni POL Zbigniew Gorski POL Zdristan Budek
1969 . MAR Abderrahmane Farak ZWI Walter Bürki MAR Mohamed El Gourch
1968 . ZWE Curd Söderlund ROU Gabriel Moiceanu MAR Mohamed El Gourch
1967 . ZWE Gösta Pettersson MAR Mohamed El Gourch ZWE Erik Pettersson
1965 . MAR Mohamed El Gourch MAR Abderrahmane Farak FRA Pierre Campagnaro
1964 . MAR Mohamed El Gourch BEL Joseph Timmerman SPA Antonio Tous
1960 . MAR Mohamed El Gourch FRA Robert Aubry FRA Pierre Tymen
1959 . BEL André Bar FRA Stéphane Lach MAR Mohamed El Gourch
1957 31.03 FRA Francis Anastasi SPA Carmelo Morales Erostarbe FRA Armand Di Caro
1955 24.04 BEL Jan Adriaensens FRA François Mahé FRA Georges Meunier
1954 01.05 ZWI Marcel Huber FRA Siro Bianchi FRA Louis Caput
1953 01.05 BEL Hilaire Couvreur ITA Ugo Anzile FRA Lucien Teisseire
1952 01.05 ITA Franco Giacchero ZWI Marcel Huber BEL Maurice Blomme
1951 03.05 FRA Attilio Redolfi FRA Gino Sciardis FRA Kléber Piot
1950 06.05 ITA Olimpio Bizzi FRA Adolphe Deledda FRA Roger Pontet
1949 09.05 FRA André Brulé ITA Pierre Brambilla FRA Albert Dolhats
1939 . FRA Oreste Bernardoni BEL François Adam SPA Julián Berrendero Martín
1938 . SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Louis Aimar FRA Othman Djilahli
1937 18.04 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Antonio Prior Martínez ITA Nello Troggi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nicolas White ZAF 1998 - 2007
2 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1937 - 1938
1 Laurent Évrard BEL 2019 - 2019
1 David Rivière FRA 2018 - 2018
1 Anass Ait El Abdia MAR 2017 - 2017
1 Stefan Schumacher DUI 2016 - 2016
1 Tomasz Marczynski POL 2015 - 2015
1 Julien Loubet FRA 2014 - 2014
1 Mathieu Perget FRA 2013 - 2013
1 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Anass Ait El Abdia MAR 2015 - 2017
2 Mouhcine Lahsaini MAR 2011 - 2014
2 Nicolas White ZAF 1998 - 2007
2 Marcel Huber ZWI 1952 - 1954
2 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1937 - 1938
1 Edmund Bradbury GBR 2019 - 2019
1 Laurent Évrard BEL 2019 - 2019
1 Louis Pijourlet FRA 2019 - 2019
1 Alexey Vermeulen USA 2018 - 2018
1 David Rivière FRA 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Nicolas White ZAF 1998 - 2007
2 Anass Ait El Abdia MAR 2015 - 2017
2 Mouhcine Lahsaini MAR 2011 - 2014
2 Jan Sipeky SVK 2001 - 2006
2 Marcel Huber ZWI 1952 - 1954
2 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1937 - 1938
1 Edmund Bradbury GBR 2019 - 2019
1 Laurent Évrard BEL 2019 - 2019
1 Louis Pijourlet FRA 2019 - 2019
1 Alexey Vermeulen USA 2018 - 2018
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-322 Jan Adriaensens BEL 1955
23-057 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012
23-094 David Rivière FRA 2018
23-342 Francis Anastasi FRA 1957
24-026 Anass Ait El Abdia MAR 2017
24-108 Nicolas White ZAF 1998
24-240 Jeremy Maartens ZAF 2004
25-223 Mouhcine Lahsaini MAR 2011
25-258 Alexandre Dymovskikh KAZ 2009
26-311 Marcel Huber ZWI 1954
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-052 Nathan Dahlberg NZL 2001
34-263 Stefan Schumacher DUI 2016
33-328 Jan Sipeky SVK 2006
33-278 Olimpio Bizzi ITA 1950
33-160 Nicolas White ZAF 2007
31-072 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1937
31-037 Tomasz Marczynski POL 2015
30-276 Dean Podgornik SLO 2010
29-092 Julien Loubet FRA 2014
28-221 Hilaire Couvreur BEL 1953
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mouhcine Lahsaini MAR 2006 - 2014
5 Adil Jelloul MAR 2004 - 2012
5 Ahmed Kebaili FRA 1949 - 1955
4 Salah Eddine Mraouni MAR 2014 - 2018
4 Anass Ait El Abdia MAR 2014 - 2017
4 Maros Kovac SVK 2004 - 2013
4 Nicolas White ZAF 1998 - 2008
4 Abdel-Kader Zaaf FRA 1950 - 1955
3 Amine Ahmed Galdoune MAR 2016 - 2019
3 Essaïd Abelouache MAR 2013 - 2015
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-103 Hichem Chabane ALG 2006
19-068 Matey Zubov RUS 2010
19-204 Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 2008
19-209 Michal Kollert CZE 2004
19-240 Vojtech Hacecky CZE 2006
19-255 Iliya Krestianinov RUS 2004
19-310 Amine Ahmed Galdoune MAR 2016
19-335 Riccardo Bobbo ITA 2019
19-336 Hassen Ben Nas(se)r TUN 2006
20-022 Ahmet Örken TUR 2013
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-022 Andrey Mizurov KAZ 2013
39-276 Jaan Kirsipuu EST 2009
39-103 Ibon Zugasti Arrese SPA 2012
38-086 Abdel-Kader Zaaf FRA 1955
37-254 Christopher Jones USA 2017
36-168 Roman Bronis SVK 2013
36-102 Jan Sipeky SVK 2009
36-093 Abdel-Kader Zaaf FRA 1953
36-088 Yuri Metlushenko UKR 2012
36-080 Gino Sciardis FRA 1953
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Roger Chené FRA 1938 - 1939
8 Abdel-Kader Zaaf FRA 1950 - 1955
6 Jakub Mareczko ITA 2018 - 2018
6 Arran Brown ZAF 2011 - 2012
6 Malcolm Lange ZAF 2007 - 2008
5 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2011 - 2012
5 Krzysztof Jezowski POL 2004 - 2009
5 Andrus Aug EST 2001 - 2001
5 Olimpio Bizzi ITA 1950 - 1951
4 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2014 - 2014
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-022 Ahmet Örken TUR 2013
20-023 Onur Balkan TUR 2016
20-162 German Nicolas Tivani Perez ARG 2016
20-176 Alexey Bauer RUS 2006
20-195 Frantisek Rabon CZE 2004
20-297 Rafaâ Chtioui TUN 2006
20-320 Amine Ahmed Galdoune MAR 2017
21-018 Anass Ait El Abdia MAR 2014
21-044 Adrian Honkisz POL 2009
21-095 Mouhcine Lahsaini MAR 2006
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-273 Jaan Kirsipuu EST 2009
38-086 Abdel-Kader Zaaf FRA 1955
36-043 Nathan Dahlberg NZL 2001
34-343 Timo Scholz DUI 2007
34-196 Malcolm Lange ZAF 2008
34-193 Malcolm Lange ZAF 2008
34-191 Malcolm Lange ZAF 2008
34-150 Nicolas White ZAF 2008
33-256 Olimpio Bizzi ITA 1950
33-233 Krzysztof Jezowski POL 2009
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Jakub Mareczko ITA 2018
6 Roger Chené FRA 1938
5 Andrus Aug EST 2001
5 Abdel-Kader Zaaf FRA 1950
4 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2014
4 Arran Brown ZAF 2012
4 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012
4 Krzysztof Jezowski POL 2009
4 Guy Lapébie FRA 1950
3 Luke Keough USA 2017
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
11 Dean Podgornik SLO 2010 - 2010
9 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012 - 2012
9 Alexei Chtchebeline RUS 2008 - 2008
9 Nathan Dahlberg NZL 2001 - 2001
8 Mathieu Perget FRA 2013 - 2013
8 Johann Rabie ZAF 2011 - 2011
8 Alexandre Dymovskikh KAZ 2009 - 2009
8 Nicolas White ZAF 2007 - 2007
8 Hilaire Couvreur BEL 1953 - 1953
7 Laurent Évrard BEL 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-176 Alexey Bauer RUS 2006
20-299 Rafaâ Chtioui TUN 2006
21-044 Adrian Honkisz POL 2009
21-091 Mouhcine Lahsaini MAR 2006
22-017 Anass Ait El Abdia MAR 2015
22-314 Jan Adriaensens BEL 1955
23-048 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2012
23-051 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1957
23-167 Germain Derijcke BEL 1953
23-198 Slawomir Kohut POL 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-052 Nathan Dahlberg NZL 2001
33-328 Jan Sipeky SVK 2006
33-224 Krzysztof Jezowski POL 2009
33-198 Valère Ollivier BEL 1955
33-160 Nicolas White ZAF 2007
32-275 Vladimir Gusev RUS 2015
31-309 Henri Surbatis FRA 1954
31-037 Tomasz Marczynski POL 2015
30-363 Manuel Antonio Leal Cardoso POR 2014
30-276 Dean Podgornik SLO 2010