Tour of Qinghai Lake

Tour of Qinghai Lake 2015
18 Jul 2015
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CRO Radoslav Rogina CRO 36-137
2 IRI Hossein Alizadeh IRI 27-176
3 COL Francisco Jarley Colorado Hernandez COL 35-066
Startlijst Tour of Qinghai Lake 2015
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andriy Kulyk UKR 30 Aug 1989 1
Boris Shpilevsky RUS 20 Aug 1982 4
Francisco Jarley Colorado Hernandez COL 13 May 1980 1
Hossein Alizadeh IRI 24 Jan 1988 2
Ivan Savitsky RUS 06 Mar 1992 1
Marco Zanotti (1988) ITA 10 Sep 1988 1
Marko Kump SLO 09 Sep 1988 1
Matej Mugerli SLO 17 Jun 1981 2
Mattia Gavazzi ITA 14 Jun 1983 2
Mykhaylo Kononenko UKR 30 Oct 1987 2
Oleksandr Polivoda UKR 31 Mar 1987 3
Primoz Roglic SLO 29 Oct 1989 1
Radoslav Rogina CRO 03 Mar 1979 3
Ilia Koshevoy BLR 20 Mar 1991 Lampre - Merida 1
Liam Bertazzo ITA 17 Feb 1992 Southeast 1
Luka Wackermann ITA 13 Mar 1992 Southeast 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 16.07 2.PS ERI Henok Mulueberhan URU Antonio Eric Fagundez ITA Davide Baldaccini
2022 03.08 2.2 CHN Jiankun Liu CHN Zhishan Zhang CHN Yutao Shen
2021 18.07 2.2 CHN Zhishan Zhang CHN Xin Peng CHN Tian Tian Hu
2019 27.07 2.HC COL Robinson Eduardo Chalapud Gomez SPA Oscar Sevilla Ribera AUS Benjamin Dyball
2018 04.08 2.HC COL Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL Hernando Bohorquez Sanchez CRO Radoslav Rogina
2017 29.07 2.HC VEN Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis COL Mauricio Ortega Ramirez DUI Björn Thurau
2016 30.07 2.HC UKR Sergiy Lagkuti SLO Matej Mugerli UKR Vitaliy Buts
2015 18.07 2.HC CRO Radoslav Rogina IRI Hossein Alizadeh COL Francisco Jarley Colorado Hernandez
2014 19.07 2.HC KAZ Ilya Davidenok UKR Mykhaylo Kononenko FRA Thomas Vaubourzeix
2013 20.07 2.HC IRI Mirsamad Pourseyedi Golakhor KAZ Yevgeni Nepomnyachshiy KAZ Daniil Fominykh
2012 12.07 2.HC IRI Hossein Alizadeh AUS Cameron James Wurf COL Giovanny Manuel Baez Alvarez
2011 10.07 2.HC SLO Gregor Gazvoda KAZ Dmitriy Gruzdev POL Mateusz Taciak
2010 25.07 2.HC IRI Hossein Askari CRO Radoslav Rogina USA Kiel Reijnen
2009 26.07 2.HC KAZ Andrey Mizurov IRI Ghader Mizbani Iranagh SLO Mitja Mahoric
2008 20.07 2.HC USA Tyler Hamilton POL Marek Rutkiewicz IRI Hossein Askari
2007 22.07 2.HC ITA Gabriele Missaglia GBR Daniel Lloyd SPA Francisco Mancebo Perez
2006 23.07 2.HC NED Maarten Pieter Tjallingii IRI Hossein Askari SPA Nacor Burgos Rojo
2005 24.07 2.HC CZE Martin Mares KAZ Kairat Baigudinov ITA Valerio Agnoli
2004 25.07 2.3 USA Phil Zajicek ZAF Ryan Cox IRI Ghader Mizbani Iranagh
2003 17.08 2.5 ITA Damiano Cunego IRI Ghader Mizbani Iranagh CHN Guozhang Wang
2002 03.08 2.5 USA Thomas Danielson NZL Glen Alan Chadwick SPA Xavier Tondo Volpini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Jiankun Liu CHN 2022 - 2022
1 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2021
1 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
1 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018 - 2018
1 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2017
1 Sergiy Lagkuti UKR 2016 - 2016
1 Radoslav Rogina CRO 2015 - 2015
1 Ilya Davidenok KAZ 2014 - 2014
1 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2018
3 Hossein Askari IRI 2006 - 2010
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2009
2 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2022
2 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
1 Davide Baldaccini ITA 2023 - 2023
1 Antonio Eric Fagundez URU 2023 - 2023
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Jiankun Liu CHN 2022 - 2022
1 Yutao Shen CHN 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2018
3 Hossein Askari IRI 2006 - 2010
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2009
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2023
2 Xin Peng CHN 2021 - 2022
2 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2022
2 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2019
2 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
1 Antonio Eric Fagundez URU 2023 - 2023
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-332 Damiano Cunego ITA 2003
22-091 Ilya Davidenok KAZ 2014
22-217 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018
23-182 Martin Mares CZE 2005
23-248 Henok Mulueberhan ERI 2023
24-143 Thomas Danielson USA 2002
24-170 Hossein Alizadeh IRI 2012
25-127 Phil Zajicek USA 2004
27-015 Zhishan Zhang CHN 2021
27-043 Jiankun Liu CHN 2022
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-141 Tyler Hamilton USA 2008
36-363 Gabriele Missaglia ITA 2007
36-137 Radoslav Rogina CRO 2015
36-132 Andrey Mizurov KAZ 2009
35-141 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
35-124 Hossein Askari IRI 2010
31-097 Sergiy Lagkuti UKR 2016
29-268 Gregor Gazvoda SLO 2011
28-260 Maarten Pieter Tjallingii NED 2006
28-031 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2014
5 Mykhaylo Kononenko UKR 2014 - 2019
5 Oleksandr Polivoda UKR 2013 - 2019
4 Eduard-Michael Grosu ROU 2014 - 2019
4 Radoslav Rogina CRO 2009 - 2018
4 Boris Shpilevsky RUS 2010 - 2015
4 Andrey Mizurov KAZ 2004 - 2014
4 Yuri Metlushenko UKR 2007 - 2011
4 David McCann IRL 2005 - 2010
4 Hossein Askari IRI 2005 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-219 Nikola Kozomara SRB 2010
18-258 Temuulen Khadbaatar MGL 2023
18-279 Yongqi Yao CHN 2022
18-291 Xi Li CHN 2023
19-217 Junjie Wu CHN 2022
19-224 Kaden Groves AUS 2018
19-239 Dusan Rajovic SRB 2017
19-292 Erik Bergström Frisk ZWE 2019
19-305 Guoqing Huang CHN 2022
19-336 Szymon Sajnok POL 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-290 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
42-301 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
41-357 Jaan Kirsipuu EST 2011
41-118 Andrey Mizurov KAZ 2014
39-154 Radoslav Rogina CRO 2018
38-317 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2014
38-186 Sergio Barbero ITA 2007
37-298 Saeid Safarzadeh IRI 2023
37-141 Tyler Hamilton USA 2008
37-123 David McCann IRL 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Sacha Modolo ITA 2011 - 2013
7 Marko Kump SLO 2015 - 2016
6 Eduard-Michael Grosu ROU 2014 - 2019
6 Mattia Gavazzi ITA 2014 - 2015
5 Oleksandr Polivoda UKR 2013 - 2017
5 Luka Mezgec SLO 2012 - 2012
5 Allan Davis AUS 2007 - 2007
4 Andrea Guardini ITA 2012 - 2019
4 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2005 - 2010
4 Alex Nicki Sylvest Rasmussen DEN 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-224 Kaden Groves AUS 2018
19-240 Dusan Rajovic SRB 2017
20-008 Alex Molenaar NED 2019
20-061 Yevgeniy Gidich KAZ 2016
20-063 Yevgeniy Gidich KAZ 2016
20-198 Valerio Agnoli ITA 2005
20-203 Cameron Scott AUS 2018
20-255 Dusan Rajovic SRB 2018
21-071 Yevgeniy Gidich KAZ 2017
21-107 Xin Peng CHN 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-139 Tyler Hamilton USA 2008
36-123 Andrey Mizurov KAZ 2009
35-305 Damiano Cunego ITA 2017
35-258 Timothy Dupont BEL 2023
35-251 Timothy Dupont BEL 2023
35-185 Yuri Metlushenko UKR 2011
35-166 Jan Robert Förster DUI 2013
34-317 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2010
34-199 Yuri Metlushenko UKR 2010
34-175 Jose Luis Rubiera Vigil SPA 2007
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Sacha Modolo ITA 2013
5 Marko Kump SLO 2015
5 Luka Mezgec SLO 2012
5 Allan Davis AUS 2007
4 Mattia Gavazzi ITA 2015
4 Alex Nicki Sylvest Rasmussen DEN 2008
3 Eduard-Michael Grosu ROU 2018
3 Jakub Mareczko ITA 2016
3 Andrea Guardini ITA 2012
3 Viktor Rapinski BLR 2004
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
16 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
11 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2013 - 2013
10 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
10 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018 - 2018
10 Vitaliy Buts UKR 2016 - 2016
10 Andrey Mizurov KAZ 2009 - 2009
9 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2015
9 Ilya Davidenok KAZ 2014 - 2014
9 Hossein Askari IRI 2005 - 2010
7 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-240 Dusan Rajovic SRB 2017
21-107 Xin Peng CHN 2021
21-245 Fabian Schnaidt DUI 2012
21-331 Damiano Cunego ITA 2003
22-082 Ilya Davidenok KAZ 2014
22-207 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018
23-030 Viktor Rapinski BLR 2004
23-176 Martin Mares CZE 2005
23-248 Henok Mulueberhan ERI 2023
23-258 Zisen Li CHN 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-290 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
37-141 Tyler Hamilton USA 2008
36-363 Gabriele Missaglia ITA 2007
36-137 Radoslav Rogina CRO 2015
36-132 Andrey Mizurov KAZ 2009
35-251 Timothy Dupont BEL 2023
35-141 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
35-124 Hossein Askari IRI 2010
34-059 Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 2019
33-116 Hossein Askari IRI 2008