Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp)

Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp) 2023
15 Sep 2023
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 25-197
2 NED Dylan Groenewegen NED Jayco - Alula 30-086
3 NED Fabio Jakobsen NED Soudal - Quick Step 27-015
4 FRA Bryan Coquard FRA Cofidis 31-143
5 ITA Matteo Moschetti ITA Q36.5 Pro Cycling Team 27-032
6 FRA Marc Sarreau FRA AG2R Citroën 30-097
7 BEL Jasper Stuyven BEL Lidl - Trek 31-151
8 BEL Cédric Beullens BEL Lotto - Dstny 26-231
9 ISR Itmar Einhorn ISR Israel - Premier Tech 25-360
10 ITA Giacomo Nizzolo ITA Israel - Premier Tech 34-228
11 ITA Jakub Mareczko ITA Alpecin - Deceuninck 29-138
12 NED Casper van Uden NED DSM / DSM - Firmenich 22-055
13 BEL Lorenz Van De Wynkele BEL Lotto - Dstny Development Team 22-027
14 FRA Pierre Gautherat FRA AG2R Citroën 20-242
15 DEN Michael Mörköv Christensen DEN Soudal - Quick Step 38-138
16 BEL Milan Fretin BEL Team Flanders - Baloise 22-180
17 NZL Thomas (Tom) Sexton NZL Bolton Equities - Black Spoke 24-300
18 BEL Emiel Vermeulen BEL BEAT Cycling Club 30-211
19 ITA Luca Mozzato ITA Arkéa Samsic 25-212
20 GBR Zak Coleman GBR VolkerWessels Cycling Team 24-243
21 NZL Campbell Stewart NZL Jayco - Alula 25-126
22 USA Scott McGill USA Human Powered Health 24-360
23 FRA Florian Dauphin FRA 24-162
24 NOR Erland Jordbrekk Blikra NOR Uno-X Pro Cycling Team 26-247
25 EST Karl Patrick Lauk EST Bingoal - Pauwels - WB 26-249
26 BEL Lionel Taminiaux BEL Alpecin - Deceuninck 27-117
27 DEN Alexander Salby DEN Bingoal - Pauwels - WB 25-103
28 BEL Sasha Weemaes BEL Human Powered Health 25-218
29 SLO Luka Mezgec SLO Jayco - Alula 35-080
30 BEL Vito Braet BEL Team Flanders - Baloise 22-317
31 BEL Ruben Apers BEL Team Flanders - Baloise 25-021
32 AUS Caleb Ewan AUS Lotto - Dstny 29-066
33 BEL Alessio De Maere BEL
34 BEL Gerben Thijssen BEL Intermarché - Circus - Wanty 25-086
35 BEL Gil D'Heygere BEL BEAT Cycling Club 25-169
36 BEL Andreas Goeman BEL Tarteletto - Isorex 24-039
37 BEL Jonas Rickaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-220
38 ZWI Johan Jacobs (ZWI) ZWI Movistar 26-198
39 AUS Taj Jones AUS Israel - Premier Tech 23-051
40 ZWE Tobias Ludvigsson ZWE Q36.5 Pro Cycling Team 32-205
41 DUI Juri Hollmann DUI Movistar 24-016
42 BEL Len De Pauw BEL Tarteletto - Isorex 23-122
43 BEL Gijs Van Hoecke BEL Human Powered Health 31-308
44 ZWI Reto Hollenstein ZWI Israel - Premier Tech 38-024
45 DUI Tim Torn Teutenberg DUI Leopard - Togt Pro Cycling 21-088
46 FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-106
47 FRA Tom Mainguenaud FRA Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 23-033
48 BEL Jens Reynders BEL Israel - Premier Tech 25-113
49 BEL Oliver Naesen BEL AG2R Citroën 32-364
50 BEL Lawrence Naesen BEL AG2R Citroën 31-018
51 NED Elmar Reinders NED Jayco - Alula 31-185
52 NED David Dekker NED Arkéa Samsic 25-225
53 EST Norman Vahtra EST Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 26-296
54 FRA Baptiste Gillet FRA 18-290
55 BRA Vinicius Rangel Costa BRA Movistar 22-112
56 CDN Pier-André Côté CDN Human Powered Health 26-144
57 BEL Alex Colman BEL Team Flanders - Baloise 25-055
58 ZWI Fabio Christen ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 21-078
59 POL Szymon Sajnok POL Q36.5 Pro Cycling Team 26-022
60 NZL Keegan Hornblow NZL
61 NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 27-181
62 NED Stijn Daemen NED BEAT Cycling Club 24-052
63 NOR Tord Gudmestad NOR Uno-X Pro Cycling Team 22-130
64 NED Nils Eekhoff NED DSM / DSM - Firmenich 25-235
65 GBR Daniel Gardner GBR 27-193
66 FRA Thomas Boudat FRA Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 29-203
67 DUI Rüdiger Selig DUI Lotto - Dstny 34-217
68 NED Guillaume Visser NED BEAT Cycling Club 23-054
69 NED Ramon Sinkeldam NED Alpecin - Deceuninck 34-218
70 BEL Yves Lampaert BEL Soudal - Quick Step 32-158
71 FRA Florian Sénéchal FRA Soudal - Quick Step 30-067
72 BEL Guillaume Van Keirsbulck BEL Bingoal - Pauwels - WB 32-213
73 BEL Cériel Desal BEL Bingoal - Pauwels - WB 23-331
74 SPA Lluis Mas Bonet SPA Movistar 34-243
75 NED Daan Hoole NED Lidl - Trek 24-205
76 BEL Aaron Verwilst BEL Team Flanders - Baloise 26-136
77 CZE Pavel Bittner CZE DSM / DSM - Firmenich 20-321
78 BEL Jenno Berckmoes BEL Team Flanders - Baloise 22-223
79 USA Gage Hecht USA Human Powered Health 25-209
80 ISR Guy Sagiv ISR Israel - Premier Tech 28-284
81 BEL Florian Vermeersch BEL Lotto - Dstny 24-187
82 NED Matthijs Buchli NED BEAT Cycling Club 30-276
83 ZWI Nils Aebersold ZWI
84 ITA Alessandro Verre ITA Arkéa Samsic 21-302
85 FRA Antoine Raugel FRA AG2R Citroën 24-213
86 NED Tim Naberman NED DSM / DSM - Firmenich 24-127
87 GBR Joshua Giddings GBR Lotto - Dstny Development Team 20-057
88 ITA Alessio Delle Vedove ITA Circus - Re-uz - Technord 19-217
89 BEL Stan Dewulf BEL AG2R Citroën 25-269
90 DEN William Blume Levy DEN Uno-X Pro Cycling Team 22-244
91 NOR Jonas Abrahamsen NOR Uno-X Pro Cycling Team 27-361
92 AUS Hamish McKenzie AUS ARA - Skip Capital 19-002
93 AUS Kelland O'Brien AUS Jayco - Alula 25-116
94 ITA Nicolo Parisini ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-143
95 NOR Sakarias Koller Löland NOR Uno-X - Dare Development Team 21-360
96 BEL Baptiste Planckaert BEL Intermarché - Circus - Wanty 34-352
97 BEL Tom Paquot BEL Intermarché - Circus - Wanty 23-359
98 BEL Stan Van Tricht BEL Soudal - Quick Step 23-361
99 NOR August Jensen NOR Human Powered Health 32-017
100 BEL Christophe Noppe BEL Cofidis 28-290
101 FRA Alexandre Delettre FRA Cofidis 25-325
102 FRA Ilan Larmet FRA
103 BEL Jelle Wallays BEL Cofidis 34-127
104 BEL Jasper Dejaegher BEL Circus - Re-uz - Technord 22-235
105 BEL Amaury Capiot BEL Arkéa Samsic 30-082
106 DUI John Degenkolb DUI DSM / DSM - Firmenich 34-251
107 DUI Maximilian Walscheid DUI Cofidis 30-094
108 FRA Adrien Petit FRA Intermarché - Circus - Wanty 32-354
109 AUS Luke Durbridge AUS Jayco - Alula 32-159
110 BEL Ayco Bastiaens BEL Alpecin - Deceuninck Development Team 27-104
111 BEL Timo Kielich BEL Alpecin - Deceuninck Development Team 24-041
112 DUI Jannik Steimle DUI Soudal - Quick Step 27-164
113 DEN Louis Bendixen DEN Uno-X Pro Cycling Team 28-084
114 BEL Dorian De Maeght BEL Bingoal - Pauwels - WB 26-033
115 ITA Matteo Malucelli ITA Bingoal - Pauwels - WB 29-330
116 AUS Alexander Edmondson AUS DSM / DSM - Firmenich 29-267
117 PUR Abner Gonzalez Rivera PUR Movistar 22-341
118 DEN Lasse Norman Hansen DEN Uno-X Pro Cycling Team 31-217
119 EST Rait Ärm EST Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 23-168
120 BEL Mauro Verwilt BEL Tarteletto - Isorex 23-096
121 AUS Patrick Eddy AUS Development Team DSM - Firmenich 20-333
122 FRA Nacer Bouhanni FRA Arkéa Samsic 33-052
123 BEL Vince Gerits BEL Team Flanders - Baloise 25-354
124 BEL Alex Vandenbulcke BEL Tarteletto - Isorex 21-294
125 NZL Ollie Jones NZL Bolton Equities - Black Spoke 27-145
126 NZL Paul Wright NZL Bolton Equities - Black Spoke 25-224
127 NED Nick van der Meer NED VolkerWessels Cycling Team 30-052
128 NED Roel van Sintmaartensdijk NED Circus - Re-uz - Technord 22-130
129 DEN Martin Pedersen (1998) DEN Restaurant Suri - Carl Ras 25-230
130 BEL Axel De Lie BEL Lotto - Dstny Development Team 24-141
131 FRA Jordan Labrosse FRA AG2R Citroën 21-000
132 ITA Davide Persico ITA Team Colpack - Ballan - CSB 22-167
133 NZL Logan Currie NZL Bolton Equities - Black Spoke 22-083
134 NZL Jack Bauer NZL Q36.5 Pro Cycling Team 38-161
135 NED Tijmen Eising NED VolkerWessels Cycling Team 32-172
136 NZL Joshua Kench NZL Bolton Equities - Black Spoke 22-132
137 NED Vincent Hoppezak NED BEAT Cycling Club 24-225
138 BEL Thibau Verhofstadt BEL Tarteletto - Isorex 25-030
139 BEL Kenny Molly BEL Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 26-265
Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp) 2023
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
15.09 Eindstand Jasper Philipsen
Startlijst Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp) 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Baptiste Gillet FRA 29 Nov 2004 1
Daniel Gardner GBR 06 Mar 1996 1
Florian Dauphin FRA 06 Apr 1999 1
Antoine Raugel FRA 14 Feb 1999 AG2R Citroën 1
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 AG2R Citroën 1
Lawrence Naesen BEL 28 Aug 1992 AG2R Citroën 2
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 AG2R Citroën 1
Oliver Naesen BEL 16 Sep 1990 AG2R Citroën 1
Pierre Gautherat FRA 16 Jan 2003 AG2R Citroën 1
Stan Dewulf BEL 20 Dec 1997 AG2R Citroën 1
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 2
Jonas Rickaert BEL 07 Feb 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 Alpecin - Deceuninck 2
Ramon Sinkeldam NED 09 Feb 1989 Alpecin - Deceuninck 1
Ayco Bastiaens BEL 03 Jun 1996 Alpecin - Deceuninck Development Team 1
Timo Kielich BEL 05 Aug 1999 Alpecin - Deceuninck Development Team 1
Hamish McKenzie AUS 13 Sep 2004 ARA - Skip Capital 1
Alessandro Verre ITA 17 Nov 2001 Arkéa Samsic 1
Amaury Capiot BEL 25 Jun 1993 Arkéa Samsic 2
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa Samsic 1
Luca Mozzato ITA 15 Feb 1998 Arkéa Samsic 2
Nacer Bouhanni FRA 25 Jul 1990 Arkéa Samsic 1
Emiel Vermeulen BEL 16 Feb 1993 BEAT Cycling Club 2
Gil D'Heygere BEL 30 Mar 1998 BEAT Cycling Club 3
Guillaume Visser NED 23 Jul 2000 BEAT Cycling Club 1
Matthijs Buchli NED 13 Dec 1992 BEAT Cycling Club 1
Stijn Daemen NED 25 Jul 1999 BEAT Cycling Club 1
Vincent Hoppezak NED 02 Feb 1999 BEAT Cycling Club 1
Joshua Kench NZL 06 May 2001 Bolton Equities - Black Spoke 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Bolton Equities - Black Spoke 1
Ollie Jones NZL 23 Apr 1996 Bolton Equities - Black Spoke 1
Paul Wright NZL 03 Feb 1998 Bolton Equities - Black Spoke 1
Thomas (Tom) Sexton NZL 19 Nov 1998 Bolton Equities - Black Spoke 1
Alexander Salby DEN 04 Jun 1998 Bingoal - Pauwels - WB 1
Cériel Desal BEL 20 Oct 1999 Bingoal - Pauwels - WB 1
Dorian De Maeght BEL 13 Aug 1997 Bingoal - Pauwels - WB 1
Guillaume Van Keirsbulck BEL 14 Feb 1991 Bingoal - Pauwels - WB 1
Karl Patrick Lauk EST 09 Jan 1997 Bingoal - Pauwels - WB 1
Matteo Malucelli ITA 20 Oct 1993 Bingoal - Pauwels - WB 1
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 Cofidis 1
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 Cofidis 1
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 Cofidis 1
Jelle Wallays BEL 11 May 1989 Cofidis 1
Maximilian Walscheid DUI 13 Jun 1993 Cofidis 1
Davide Persico ITA 01 Apr 2001 Team Colpack - Ballan - CSB 1
Alessio Delle Vedove ITA 11 Feb 2004 Circus - Re-uz - Technord 1
Jasper Dejaegher BEL 23 Jan 2001 Circus - Re-uz - Technord 1
Roel van Sintmaartensdijk NED 08 May 2001 Circus - Re-uz - Technord 1
Patrick Eddy AUS 17 Oct 2002 Development Team DSM - Firmenich 1
Alexander Edmondson AUS 22 Dec 1993 DSM / DSM - Firmenich 1
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM / DSM - Firmenich 1
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM / DSM - Firmenich 2
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM / DSM - Firmenich 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM / DSM - Firmenich 1
Tim Naberman NED 11 May 1999 DSM / DSM - Firmenich 1
Martin Pedersen (1998) DEN 28 Jan 1998 Restaurant Suri - Carl Ras 1
August Jensen NOR 29 Aug 1991 Human Powered Health 1
Gage Hecht USA 18 Feb 1998 Human Powered Health 1
Gijs Van Hoecke BEL 12 Nov 1991 Human Powered Health 1
Pier-André Côté CDN 24 Apr 1997 Human Powered Health 1
Sasha Weemaes BEL 09 Feb 1998 Human Powered Health 2
Scott McGill USA 20 Sep 1998 Human Powered Health 1
Adrien Petit FRA 26 Sep 1990 Intermarché - Circus - Wanty 2
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 Intermarché - Circus - Wanty 4
Gerben Thijssen BEL 21 Jun 1998 Intermarché - Circus - Wanty 3
Tom Paquot BEL 22 Sep 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Giacomo Nizzolo ITA 30 Jan 1989 Israel - Premier Tech 3
Guy Sagiv ISR 05 Dec 1994 Israel - Premier Tech 1
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel - Premier Tech 1
Jens Reynders BEL 25 May 1998 Israel - Premier Tech 1
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel - Premier Tech 1
Taj Jones AUS 26 Jul 2000 Israel - Premier Tech 1
Campbell Stewart NZL 12 May 1998 Jayco - Alula 2
Dylan Groenewegen NED 21 Jun 1993 Jayco - Alula 6
Elmar Reinders NED 14 Mar 1992 Jayco - Alula 1
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Jayco - Alula 1
Luka Mezgec SLO 27 Jun 1988 Jayco - Alula 2
Luke Durbridge AUS 09 Apr 1991 Jayco - Alula 1
Axel De Lie BEL 27 Apr 1999 Lotto - Dstny Development Team 1
Joshua Giddings GBR 20 Jul 2003 Lotto - Dstny Development Team 1
Lorenz Van De Wynkele BEL 19 Aug 2001 Lotto - Dstny Development Team 1
Caleb Ewan AUS 11 Jul 1994 Lotto - Dstny 2
Cédric Beullens BEL 27 Jan 1997 Lotto - Dstny 1
Florian Vermeersch BEL 12 Mar 1999 Lotto - Dstny 1
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 1
Rüdiger Selig DUI 10 Feb 1989 Lotto - Dstny 1
Tim Torn Teutenberg DUI 19 Jun 2002 Leopard - Togt Pro Cycling 1
Abner Gonzalez Rivera PUR 09 Oct 2000 Movistar 1
Johan Jacobs (ZWI) ZWI 01 Mar 1997 Movistar 1
Juri Hollmann DUI 30 Aug 1999 Movistar 1
Lluis Mas Bonet SPA 15 Jan 1989 Movistar 1
Vinicius Rangel Costa BRA 26 May 2001 Movistar 1
Fabio Christen ZWI 29 Jun 2002 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Jack Bauer NZL 07 Apr 1985 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Nicolo Parisini ITA 25 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Szymon Sajnok POL 24 Aug 1997 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Tobias Ludvigsson ZWE 22 Feb 1991 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Fabio Jakobsen NED 31 Aug 1996 Soudal - Quick Step 2
Florian Sénéchal FRA 10 Jul 1993 Soudal - Quick Step 1
Jannik Steimle DUI 04 Apr 1996 Soudal - Quick Step 2
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Soudal - Quick Step 1
Stan Van Tricht BEL 20 Sep 1999 Soudal - Quick Step 1
Yves Lampaert BEL 10 Apr 1991 Soudal - Quick Step 1
Aaron Verwilst BEL 02 May 1997 Team Flanders - Baloise 1
Alex Colman BEL 22 Jul 1998 Team Flanders - Baloise 1
Jenno Berckmoes BEL 04 Feb 2001 Team Flanders - Baloise 1
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Team Flanders - Baloise 2
Ruben Apers BEL 25 Aug 1998 Team Flanders - Baloise 1
Vince Gerits BEL 26 Sep 1997 Team Flanders - Baloise 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 1
Jasper Stuyven BEL 17 Apr 1992 Lidl - Trek 2
Alex Vandenbulcke BEL 25 Nov 2001 Tarteletto - Isorex 1
Andreas Goeman BEL 07 Aug 1999 Tarteletto - Isorex 1
Len De Pauw BEL 16 May 2000 Tarteletto - Isorex 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 Tarteletto - Isorex 1
Thibau Verhofstadt BEL 16 Aug 1998 Tarteletto - Isorex 1
Sakarias Koller Löland NOR 20 Sep 2001 Uno-X - Dare Development Team 1
Erland Jordbrekk Blikra NOR 11 Jan 1997 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Lasse Norman Hansen DEN 11 Feb 1992 Uno-X Pro Cycling Team 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Tord Gudmestad NOR 08 May 2001 Uno-X Pro Cycling Team 1
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Pro Cycling Team 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 1
Norman Vahtra EST 23 Nov 1996 Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 1
Rait Ärm EST 31 Mar 2000 Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 1
Thomas Boudat FRA 24 Feb 1994 Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 1
Tom Mainguenaud FRA 13 Aug 2000 Van Rysel - Roubaix Lille Métropole 1
Nick van der Meer NED 25 Jul 1993 VolkerWessels Cycling Team 1
Tijmen Eising NED 27 Mar 1991 VolkerWessels Cycling Team 1
Zak Coleman GBR 15 Jan 1999 VolkerWessels Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 15.09 1.1 BEL Jasper Philipsen NED Dylan Groenewegen NED Fabio Jakobsen
2022 16.09 1.1 NED Fabio Jakobsen AUS Caleb Ewan NED Dylan Groenewegen
2021 17.09 1.1 BEL Jasper Philipsen NED Dylan Groenewegen EST Martin Laas
2019 20.09 1.1 DUI Jannik Steimle NED Timo Roosen NED Dylan Groenewegen
2018 14.09 1.1 NED Dylan Groenewegen DUI John Degenkolb BEL Jasper Stuyven
2017 15.09 1.1 COL Fernando Gaviria Rendon NED Dylan Groenewegen BEL Jasper De Buyst
2016 16.09 1.1 BEL Timothy Dupont COL Fernando Gaviria Rendon NED Raymond Kreder
2015 18.09 1.1 POL Michal Golas RUS Nikolay Trusov NOR Adrian Aas Stien
2014 19.09 1.1 FRA Arnaud Démare SLO Luka Mezgec BEL Jonas Van Genechten
2013 20.09 1.1 BEL Jens Debusschere BEL Baptiste Planckaert BEL Michael Van Staeyen
2012 14.09 1.1 NED Ronan van Zandbeek DEN Christopher Juul Jensen BEL Kurt Hovelynck
2011 16.09 1.1 DUI Marcel Kittel DUI André Greipel BEL Michael Van Staeyen
2010 17.09 1.1 AUS Leigh Howard LTU Aidis Kruopis NED Tom Veelers
2009 18.09 1.1 NED Steven de Jongh NED Sebastian Langeveld NED Bobbie Traksel
2008 19.09 1.1 DUI André Greipel NED Stefan van Dijk DUI Andreas Stauff
2007 21.09 1.1 AUS Baden Cooke BEL Andy Cappelle FRA Denis Flahaut
2006 15.09 1.1 BEL Niko Eeckhout NED Steven de Jongh DUI Danilo Hondo
2005 16.09 1.1 UZB Sergey Lagutin BEL Andy De Smet KAZ Assan Bazayev
2004 13.09 1.3 FRA Jimmy Casper BEL Nico Mattan BEL Ludovic Capelle
2003 19.09 1.3 AUS Baden Cooke NED Jans Koerts FRA Robert Sassone
2002 20.09 1.3 FRA Jimmy Casper BEL Marc Streel BEL Andy Cappelle
2001 21.09 1.4 BEL Paul Van Hyfte NOR Björnar Vestöl FRA Jean-Michel Tessier
2000 15.09 1.4 BEL Niko Eeckhout NED John Talen BEL Chris Peers
1999 17.09 1.4 BEL Michel Van Haecke LAT Arvis Piziks NED Steven de Jongh
1998 . BEL Niko Eeckhout BEL Hans De Clercq BEL Davy Delme
1997 . BEL Peter Van Petegem BEL Tom Steels NED Michael van der Wolf
1996 . BEL Niko Eeckhout BEL Johan Verstrepen BEL Peter Verbeken
1995 . BEL Johan Museeuw BEL Hans De Clercq BEL Wilfried Peeters
1994 . NED Jelle Nijdam BEL Hendrik Redant NED Danny Nelissen
1993 . BEL Sammie Moreels MDA Andrei Tchmil BEL Johan Museeuw
1992 . BEL Rik Van Slijcke BEL Michel Van Haecke BEL Hendrik Redant
1991 . BEL Johan Museeuw BEL Peter Huyghe NED Wiebren Veenstra
1990 . BEL Hendrik Redant BEL Wilfried Peeters BEL Dirk Demol
1989 . BEL Etienne De Wilde BEL Luc Van De Vel BEL Herman Frison
1988 10.09 BEL Marnix Lameire BEL Edwin Bafcop BEL Dirk Heirweg
1987 12.09 BEL Dirk Heirweg BEL Dirk Demol BEL Geert Decorte
1986 11.09 BEL Frank Van De Vijver BEL Herman Frison AUS Allan Peiper
1985 12.09 BEL Eddy Van Haerens BEL Claude Criquielion BEL Pol Verschuere
1984 13.09 BEL Rudy Matthys BEL Dirk Heirweg BEL Frank Hoste
1983 15.09 BEL Patrick De Vos NED Adri van der Poel BEL Luc Meersman
1982 16.09 BEL Gery Verlinden BEL Hendrik Caethoven FRA Jean-François Chaurin
1981 17.09 BEL Patrick Versluys BEL Frank Hoste BEL Ronny Vanmarcke
1980 11.09 NED Theo de Rooy BEL Luc Colijn BEL Guido Van Sweevelt
1979 13.09 NED Alfons van Katwijk BEL Marc Renier BEL Lieven Malfait
1978 14.09 BEL Daniël Willems BEL Gery Verlinden BEL Alain Desaever
1977 15.09 BEL Frans Verhaegen (1948) BEL Gery Verlinden BEL Willy In 't Ven
1976 16.09 BEL Freddy Maertens BEL Willy Planckaert BEL Serge Vandaele
1975 11.09 BEL Jozef Huysmans NED Hennie Kuiper BEL José Vanackere
1974 12.09 BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck BEL Herman Vrijders
1973 13.09 BEL Herman Vrijders BEL José Vanackere BEL Joseph Spruyt
1972 14.09 BEL Patrick Sercu BEL Eddy Merckx BEL Walter Godefroot
1971 16.09 BEL Eric Leman BEL Rik Van Linden BEL Willy Planckaert
1970 17.09 BEL Noël Van Clooster BEL Jean-Pierre Monsere BEL Herman Vrijders
1969 . BEL Eric De Vlaeminck BEL Ronald De Witte BEL Jean-Pierre Monsere
1968 . BEL Jozef Huysmans BEL Eric Leman BEL Rik Van Looy
1967 . NED Gerard Vianen BEL Eddy Van Audenaerde BEL Gustaaf Desmet
1966 . BEL Eddy Merckx BEL Daniel Van Ryckeghem BEL Gustaaf Desmet
1965 . DEN Palle Lykke Jensen BEL Arthur De Cabooter BEL Gustaaf Desmet
1964 . BEL Gustaaf Desmet BEL Rik Van Looy BEL Gilbert Maes
1963 . BEL Gustaaf Van Vaerenbergh BEL Jean-Baptiste Claes BEL Frans Melckenbeeck
1962 . BEL André Messelis BEL Romain Van Wynsberghe BEL Oswald Declercq
1961 . BEL Frans De Mulder BEL Karel Clerckx BEL Gustaaf Desmet
1960 . BEL Gilbert Desmet (1931) BEL Joseph Marien BEL Michel Van Aerde
1959 . BEL Rik Van Looy BEL André Noyelle BEL Oswald Declercq
1958 . BEL Leon Van Daele BEL Roger De Corte BEL René Mertens
1957 . BEL Leon Van Daele BEL Léon Delathouwer BEL Firmin Bral
1956 . BEL Leon Van Daele BEL André Rosseel NED Wim van Est
1955 15.09 BEL Léon Delathouwer BEL André Noyelle BEL Roger Devoldere
1954 16.09 BEL Briek Schotte BEL André Rosseel BEL Karel De Baere (1925)
1953 17.09 BEL Léon Delathouwer BEL Maurice Mollin BEL Arthur Mommerency
1952 11.09 BEL Arsène Rijckaert BEL Arthur Mommerency BEL Julien Plovie
1951 13.09 BEL Roger Decock BEL Gérard Buyl BEL André Maelbrancke
1950 14.09 BEL Maurice Blomme BEL Arsène Rijckaert BEL Andre Pieters
1949 15.09 BEL Emile Vanderveken BEL Roger Decock BEL Rene "Flander" Janssens
1948 16.09 BEL Emmanuel Thoma BEL Roger De Corte BEL Louis Brusselmans
1947 09.09 BEL Albert Paepe Albert Anutchin BEL Maurits Meersman
1946 12.09 BEL Achiel De Backer BEL Albert Sercu BEL Gustaaf Van Overloop
1945 13.09 BEL Sylvain Grysolle BEL Andre Pieters BEL Omer Huwel
1943 16.09 BEL Rik Van Steenbergen BEL Robert Van Eenaeme BEL Roger Cnockaert
1942 . BEL Robert Van Eenaeme BEL Roger Cnockaert BEL Albert Paepe
1941 . BEL Briek Schotte BEL Frans Bonduel BEL Albert Sercu
1938 15.09 BEL Sylvain Grysolle BEL Odiel Vanden Meerschaut BEL Albert Beirnaert
1937 16.09 BEL Marcel Claeys BEL Gaston Denys BEL Jan Deman
1936 17.09 BEL Julien Heernaert BEL Emile Vandepitte BEL Frans Bonduel
1935 . BEL Marcel Kint BEL Jozef "Flander" Horemans BEL Albert Billiet
1934 . BEL Joseph Moerenhout BEL Albert Billiet BEL Jules Lowie
1933 . BEL Gérard Desmet (1907) BEL Michel Van Vlockhoven BEL André Mortier
1932 . BEL Gérard Desmet (1907) BEL Sylvère Maes BEL André Mortier
1931 . BEL Aimé Dossche BEL Frans Bonduel BEL Félicien Vervaecke
1930 . BEL Alfred Hamerlinck BEL Leander Ghyssels BEL Constant Dyzers
1929 . BEL Maurits Raes BEL Aimé Dossche BEL Maurice De Waele
1928 . BEL Aimé Dossche BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Hector Martin
1927 . BEL Léopold-Albert Matton BEL Alfred Hamerlinck BEL Jan Meeuwis
1926 . BEL Henri De Jaegher BEL Gustave Van Slembroucke BEL Georges Ronsse
1925 . BEL Aimé Dossche BEL Maurice De Waele BEL Remi Cant
1924 . BEL Léon Devos BEL Jules-Richard Matton BEL Maurice De Waele
1923 . BEL Julien Volbrecht BEL Pierre Van De Velde BEL Théophile Van Eetvelde
1922 . BEL Alphonse Van Hecke BEL Florent Vandenberghe BEL Julien Volbrecht
1921 . BEL Pierre Van De Velde BEL Marcel Buysse (Buyze) (1889) BEL Karel Govaert
1920 . BEL Jules Van Hevel BEL Henri "Ritten" Van Leerberghe BEL Florent Vandenberghe
1919 . BEL Jules Van Hevel BEL Léon Devos BEL Alphonse Van Hecke
1913 . BEL René Anno BEL Arthur Maertens (1892) BEL Achiel Depauw
1912 . BEL Abel De Vogelaere BEL Leon Buysse BEL Aloïs Persijn
1911 . BEL Leon Buysse BEL Aloïs Persijn BEL Alfons Brutin
1910 . BEL Odiel Defraeye BEL Leon Buysse BEL Henri "Ritten" Van Leerberghe
1909 . BEL Robert Wancour BEL Odiel Defraeye BEL Marcel Buysse (Buyze) (1889)
1908 . BEL Robert Wancour BEL Firmin Lambot FRA Louis Colsaet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aimé Dossche BEL 1925 - 1931
2 Jasper Philipsen BEL 2021 - 2023
2 Baden Cooke AUS 2003 - 2007
2 Niko Eeckhout BEL 2000 - 2006
2 Jimmy Casper FRA 2002 - 2004
2 Freddy Maertens BEL 1974 - 1976
2 Sylvain Grysolle BEL 1938 - 1945
2 Gérard Desmet (1907) BEL 1932 - 1933
2 Jules Van Hevel BEL 1919 - 1920
2 Robert Wancour BEL 1908 - 1909
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Dylan Groenewegen NED 2017 - 2023
5 Gustaaf Desmet BEL 1961 - 1967
4 Niko Eeckhout BEL 1996 - 2006
4 Aimé Dossche BEL 1925 - 1931
3 Steven de Jongh NED 1999 - 2009
3 Johan Museeuw BEL 1991 - 1995
3 Hendrik Redant BEL 1990 - 1994
3 Dirk Heirweg BEL 1984 - 1988
3 Gery Verlinden BEL 1977 - 1982
3 Herman Vrijders BEL 1970 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Dylan Groenewegen NED 2017 - 2023
5 Niko Eeckhout BEL 1996 - 2006
5 Gustaaf Desmet BEL 1961 - 1967
4 Baptiste Planckaert BEL 2013 - 2023
4 Aimé Dossche BEL 1925 - 1931
3 Gerben Thijssen BEL 2021 - 2023
3 Giacomo Nizzolo ITA 2019 - 2023
3 Gil D'Heygere BEL 2021 - 2023
3 Michael Van Staeyen BEL 2011 - 2021
3 Steven de Jongh NED 1999 - 2009
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-007 Rik Van Steenbergen BEL 1943
20-055 Julien Heernaert BEL 1936
20-334 Leigh Howard AUS 2010
22-029 Daniël Willems BEL 1978
22-212 Freddy Maertens BEL 1974
22-278 Sylvain Grysolle BEL 1938
23-012 Patrick Versluys BEL 1981
23-024 Arnaud Démare FRA 2014
23-027 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
23-128 Marcel Kittel DUI 2011
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-297 Steven de Jongh NED 2009
35-273 Niko Eeckhout BEL 2006
35-009 Briek Schotte BEL 1954
33-267 Jozef Huysmans BEL 1975
33-191 Marnix Lameire BEL 1988
31-354 Dirk Heirweg BEL 1987
31-201 Eddy Van Haerens BEL 1985
31-174 Emmanuel Thoma BEL 1948
31-142 Michal Golas POL 2015
29-276 Sylvain Grysolle BEL 1945
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Dylan Groenewegen NED 2017 - 2023
5 Niko Eeckhout BEL 1996 - 2006
5 Gustaaf Desmet BEL 1961 - 1967
4 Baptiste Planckaert BEL 2013 - 2023
4 Aimé Dossche BEL 1925 - 1931
3 Gerben Thijssen BEL 2021 - 2023
3 Giacomo Nizzolo ITA 2019 - 2023
3 Gil D'Heygere BEL 2021 - 2023
3 Michael Van Staeyen BEL 2011 - 2021
3 Steven de Jongh NED 1999 - 2009
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-265 Odiel Vanden Meerschaut BEL 1938
18-290 Baptiste Gillet FRA 2023
19-002 Hamish McKenzie AUS 2023
19-007 Rik Van Steenbergen BEL 1943
19-217 Alessio Delle Vedove ITA 2023
19-335 Olav Kooij NED 2021
20-055 Julien Heernaert BEL 1936
20-057 Joshua Giddings GBR 2023
20-242 Pierre Gautherat FRA 2023
20-321 Pavel Bittner CZE 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-161 Jack Bauer NZL 2023
38-138 Michael Mörköv Christensen DEN 2023
38-024 Reto Hollenstein ZWI 2023
37-041 Adriano Baffi ITA 1999
35-297 Steven de Jongh NED 2009
35-273 Niko Eeckhout BEL 2006
35-240 John Talen NED 2000
35-196 Andy De Smet BEL 2005
35-080 Luka Mezgec SLO 2023
35-009 Briek Schotte BEL 1954
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar