Coppa Sabatini (Peccioli)

Coppa Sabatini (Peccioli) 1985
27 Jul 1985
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Marino Amadori ITA Alpilatte 28-109
2 POR Acacio Da Silva Mora POR Malvor 24-206
3 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Alpilatte 28-074
Coppa Sabatini (Peccioli) 1985
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.07 Eindstand Marino Amadori
Startlijst Coppa Sabatini (Peccioli) 1985
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Marino Amadori ITA 09 Apr 1957 Alpilatte 1
Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 14 May 1957 Alpilatte 2
Acacio Da Silva Mora POR 02 Jan 1961 Malvor 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 14.09 1.PS ZWI Marc Hirschi FRA Pavel Sivakov SLO Tadej Pogacar
2022 15.09 1.PS COL Daniel Felipe Martinez Poveda NOR Odd Christian Eiking FRA Guillaume Martin
2021 16.09 1.PS DEN Michael Valgren Andersen ITA Sonny Colbrelli FRA Mathieu Burgaudeau
2020 17.09 1.PS NZL Dion Smith ITA Andrea Pasqualon BLR Aliaksandr Riabushenko
2019 19.09 1.1 KAZ Alexey Lutsenko ITA Sonny Colbrelli ITA Simone Velasco
2018 20.09 1.1 SPA Juan Jose Lobato Del Valle ITA Sonny Colbrelli ITA Gianni Moscon
2017 28.09 1.1 ITA Andrea Pasqualon ITA Sonny Colbrelli ITA Francesco Gavazzi
2016 22.09 1.1 ITA Sonny Colbrelli ITA Andrea Pasqualon SPA Carlos Barbero Cuesta
2015 08.10 1.1 SPA Eduard Prades Reverter NED Maurits Lammertink ITA Mauro Finetto
2014 09.10 1.1 ITA Sonny Colbrelli ITA Mauro Finetto ITA Franco Pellizotti
2013 10.10 1.1 ITA Diego Ulissi ITA Andrea Pasqualon ITA Davide Villella
2012 04.10 1.1 COL Fabio Andres Duarte Arevalo COL Miguel Angel Rubiano Chavez ITA Matteo Rabottini
2011 06.10 1.1 ITA Enrico Battaglin ITA Davide Rebellin SPA Daniel Moreno Fernandez
2010 07.10 1.1 ITA Riccardo Riccò ITA Marco Marcato ITA Leonardo Bertagnolli
2009 08.10 1.1 BEL Philippe Gilbert ITA Giovanni Visconti ITA Leonardo Bertagnolli
2008 09.10 1.1 UKR Mikhaylo Khalilov ITA Filippo Pozzato ITA Stefano Garzelli
2007 11.10 1.1 ITA Giovanni Visconti LUX Fränk Schleck UKR Mikhaylo Khalilov
2006 05.10 1.1 ITA Giovanni Visconti ITA Ruggero Marzoli ITA Enrico Gasparotto
2005 06.10 1.1 ITA Alessandro Bertolini ITA Rinaldo Nocentini ITA Mirko Celestino
2004 23.09 1.2 DUI Jan Ullrich ITA Franco Pellizotti NED Michael Boogerd
2003 25.09 1.2 ITA Paolo Bossoni ITA Luca Paolini ITA Mirko Celestino
2002 26.09 1.2 ITA Paolo Bettini ITA Andrea Ferrigato ITA Ruggero Marzoli
2001 27.09 1.2 RUS Dimitri Konyshev BEL Serge Baguet ITA Paolo Bettini
2000 21.09 1.2 BEL Andrei Tchmil ITA Gianni Faresin ITA Sergio Barbero
1999 23.09 1.2 RUS Dimitri Konyshev ITA Marco Serpellini ITA Mauro Zanetti
1998 24.09 1.2 FRA Emmanuel Magnien ITA Michele Bartoli ITA Davide Rebellin
1997 25.09 1.3 ITA Andrea Tafi ITA Alessandro Bertolini ITA Davide Rebellin
1996 26.09 1.3 DEN Bjarne Riis ITA Gianni Faresin ITA Claudio Chiappucci
1995 21.09 1.3 ITA Davide Cassani ITA Alessio Di Basco ITA Stefano Colage
1994 27.09 1.3 ITA Maurizio Fondriest ITA Francesco Casagrande ITA Claudio Chiappucci
1993 28.09 1.3 ITA Claudio Chiappucci ITA Giorgio Furlan LAT Piotr Ugrumov
1992 04.10 1.4 ITA Stefano Zanini RUS Andrei Tchmil ITA Simone Biasci
1991 02.10 1.4 ITA Franco Chioccioli ITA Stefano Colage ITA Franco Ballerini
1990 10.10 1.4 ITA Moreno Argentin DUI Andreas Kappes ITA Maurizio Fondriest
1989 04.10 Cat 4 ITA Maurizio Fondriest ITA Antonio Fanelli ZWI Jürg Bruggmann
1988 05.10 ITA Claudio Corti FRA Laurent Bezault ITA Marco Franco Votolo
1987 07.10 Cat 1 ITA Gianni Bugno ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Walter Magnago
1986 08.10 Cat 1 FRA Jean-François Bernard NOR Janus Kuum ITA Marco Giovannetti
1985 27.07 Cat 1 ITA Marino Amadori POR Acacio Da Silva Mora SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1984 04.08 Cat 1 ITA Silvano Contini ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Claudio Corti
1983 04.08 Cat 1 ITA Moreno Argentin ITA Davide Cassani SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1982 04.08 Cat 1 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Francesco Moser
1981 09.05 ITA Claudio Bortolotto ITA Giancarlo Casiraghi ITA Alessandro Paganessi
1980 08.08 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser
1979 07.07 ITA Leonardo Mazzantini ITA Graziano Salvietti ITA Carmelo Barone
1978 04.03 ITA Francesco Moser ITA Giuseppe Saronni ITA Franco Bitossi
1976 04.08 ITA Piero Spinelli ITA Giacinto Santambrogio ITA Wilmo Francioni
1975 07.08 ITA Giovanni Battaglin ITA Celestino Vercelli ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1974 11.09 ITA Wilmo Francioni ITA Donato Giuliani ITA Franco Bitossi
1973 23.08 ITA Mauro Simonetti BEL Roger De Vlaeminck ITA Franco Bitossi
1972 28.09 BEL Antoine Houbrechts BEL Albert Van Vlierberghe ITA Enrico Maggioni
1971 25.09 ITA Roberto Poggiali ITA Adriano Amici ITA Donato Giuliani
1970 01.10 ZWE Gösta Pettersson BEL Patrick Sercu ITA Mauro Simonetti
1969 13.09 ITA Romano Tumellero ITA Gianfranco Bianchin ITA Franco Mori
1968 06.10 ITA Franco Bitossi ITA Wladimiro Panizza ITA Renato Laghi
1967 07.10 ITA Michele Dancelli ITA Franco Bitossi ITA Luciano Armani
1966 09.10 ITA Franco Bitossi ITA Luciano Armani ITA Tommaso De Pra
1965 10.10 ITA Luciano Armani ITA Graziano Battistini ITA Ugo Colombo
1964 07.10 ITA Italo Zilioli ITA Graziano Battistini ITA Franco Bitossi
1963 06.10 ITA Dino Bruni ITA Bruno Mealli ITA Walter Leto
1962 07.10 ITA Alfredo Sabbadin ITA Ercole Baldini ITA Luigi Maserati
1961 08.10 ITA Dino Bruni ITA Giuseppe Pardini BEL Jos Hoevenaers
1960 06.10 ITA Graziano Battistini ITA Cleto Maule ITA Armando Casodi
1959 07.10 ITA Rino Benedetti ITA Giuseppe Fallarini ITA Graziano Battistini
1958 . ITA Giuseppe Pardini ITA Vinicio Marsili ITA Franco Boschi
1957 . ITA Giovanni-Battista Gabelli ITA Giacomo Fini ITA Vinicio Marsili
1956 . ITA Idrio Bui ITA Guido Carlesi ITA Lino Grassi
1955 . ITA Angelo Miserocchi ITA Luciano Morini ITA Giuseppe Pintarelli
1954 . ITA Rino Benedetti ITA Bruno Landi ITA Bruno Tognaccini
1953 . ITA Primo Volpi ITA Odino Baldarelli ITA Dante Rivola
1952 . ITA Primo Volpi ITA Enzo Nannini ITA Rino Angelini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Sonny Colbrelli ITA 2014 - 2016
2 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2007
2 Dimitri Konyshev RUS 1999 - 2001
2 Maurizio Fondriest ITA 1989 - 1994
2 Moreno Argentin ITA 1983 - 1990
2 Franco Bitossi ITA 1966 - 1968
2 Dino Bruni ITA 1961 - 1963
2 Rino Benedetti ITA 1954 - 1959
2 Primo Volpi ITA 1952 - 1953
1 Marc Hirschi ZWI 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Franco Bitossi ITA 1964 - 1978
6 Sonny Colbrelli ITA 2014 - 2021
4 Andrea Pasqualon ITA 2013 - 2020
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1975 - 1987
4 Graziano Battistini ITA 1959 - 1965
3 Davide Rebellin ITA 1997 - 2011
3 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2009
3 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1996
3 Maurizio Fondriest ITA 1989 - 1994
3 Francesco Moser ITA 1978 - 1982
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Andrea Pasqualon ITA 2013 - 2022
7 Franco Bitossi ITA 1964 - 1978
6 Sonny Colbrelli ITA 2014 - 2021
5 Mattia Bais ITA 2019 - 2023
5 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2020
4 Simone Velasco ITA 2019 - 2023
4 Mauro Finetto ITA 2014 - 2020
4 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1996
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1975 - 1987
4 Graziano Battistini ITA 1959 - 1965
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-224 Romano Tumellero ITA 1969
21-323 Enrico Battaglin ITA 2011
22-230 Moreno Argentin ITA 1983
23-013 Italo Zilioli ITA 1964
23-236 Gianni Bugno ITA 1987
23-254 Stefano Zanini ITA 1992
23-265 Giovanni Visconti ITA 2006
24-016 Giovanni Battaglin ITA 1975
24-087 Diego Ulissi ITA 2013
24-145 Sonny Colbrelli ITA 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-242 Andrei Tchmil BEL 2000
35-221 Dimitri Konyshev RUS 2001
34-263 Davide Cassani ITA 1995
34-071 Alessandro Bertolini ITA 2005
33-218 Claudio Corti ITA 1988
33-217 Dimitri Konyshev RUS 1999
33-098 Mikhaylo Khalilov UKR 2008
32-176 Bjarne Riis DEN 1996
32-038 Franco Chioccioli ITA 1991
31-176 Dino Bruni ITA 1963
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Andrea Pasqualon ITA 2013 - 2022
7 Franco Bitossi ITA 1964 - 1978
6 Sonny Colbrelli ITA 2014 - 2021
5 Mattia Bais ITA 2019 - 2023
5 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2020
4 Simone Velasco ITA 2019 - 2023
4 Mauro Finetto ITA 2014 - 2020
4 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1996
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1975 - 1987
4 Graziano Battistini ITA 1959 - 1965
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-163 Giuseppe Saronni ITA 1978
20-298 Abner Santiago Umba Lopez COL 2023
20-317 Francesco Busatto ITA 2023
21-009 Andrii Ponomar UKR 2023
21-021 Filippo Baroncini ITA 2021
21-040 Enekoitz Azparren SPA 2023
21-068 Davide Piganzoli ITA 2023
21-070 Jefferson Armando Ruiz Acuna COL 2023
21-148 Magnus Sheffield USA 2023
21-176 Andrea Piccolo ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-058 Davide Rebellin ITA 2011
38-273 Michael Albasini ZWI 2019
37-247 Giovanni Visconti ITA 2020
37-242 Andrei Tchmil BEL 2000
37-166 Franco Bitossi ITA 1978
37-118 Alessandro De Marchi ITA 2023
36-307 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1987
36-267 Franco Pellizotti ITA 2014
36-249 Giovanni Visconti ITA 2019
36-023 Gianluca Brambilla ITA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar