G.P. E3 Harelbeke

G.P. E3 Harelbeke 1999
27 Mar 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Peter Van Petegem BEL TVM - Farm Frites 29-068
2 BEL Andrei Tchmil BEL Lotto - Mobistar 36-064
3 BEL Frank Vandenbroucke BEL Cofidis 24-141
4 ITA Michele Bartoli ITA Mapei - Quickstep 28-304
5 BEL Tom Steels BEL Mapei - Quickstep 27-207
6 DEN Lars Michaelsen DEN La Française des Jeux 30-014
7 BEL Michel Van Haecke BEL 27-185
8 ITA Gabriele Balducci ITA 23-145
9 NED Tristan Hoffmann NED TVM - Farm Frites 29-085
10 LAT Juris Silovs LAT 26-059
11 ITA Luca Mazzanti ITA Cantina Tollo - Alexia 25-051
12 BEL Wilfried Peeters BEL Mapei - Quickstep 34-260
13 ITA Gabriele Colombo ITA Cantina Tollo - Alexia 26-320
14 LAT Arvis Piziks LAT 29-196
15 DEN Nicolay Bo Larsen DEN 27-138
16 NED Max van Heeswijk NED Mapei - Quickstep 26-025
17 BEL Chris Peers BEL Lotto - Mobistar 29-024
18 POL Zbigniew Spruch POL Lampre - Daikin - Colnago 33-104
19 NED Steven de Jongh NED TVM - Farm Frites 25-122
20 AUS Stuart O'Grady AUS Crédit Agricole 25-233
21 BEL Hans De Clercq BEL 30-024
22 USA Guido Trenti USA Cantina Tollo - Alexia 26-090
23 BEL Peter Farazijn BEL Cofidis 30-059
24 ITA Fabrizio Guidi ITA Team Polti 26-348
25 BEL Frank Corvers BEL 29-135
26 UKR Alexandre Gontchenkov UKR 28-347
27 ITA Enrico Cassani ITA Team Polti 27-041
28 ITA Denis Zanette ITA Team Polti 29-004
29 FRA Emmanuel Magnien FRA La Française des Jeux 27-325
30 NOR Ole Sigurd Simensen NOR 26-315
31 NED Servais Knaven NED TVM - Farm Frites 28-021
32 DUI Bert Dietz DUI 30-046
33 FRA Christophe Mengin FRA La Française des Jeux 30-205
34 ZWI Markus Zberg ZWI Rabobank 24-273
35 BEL Thierry Marichal BEL Lotto - Mobistar 25-287
36 ITA Daniele Nardello ITA Mapei - Quickstep 26-237
37 BEL Bart Leysen BEL Mapei - Quickstep 30-045
38 ITA Massimiliano Mori ITA Saeco - Cannondale 25-078
39 BEL Johan Museeuw BEL Mapei - Quickstep 33-165
40 GBR Maximilian Sciandri GBR La Française des Jeux 32-040
41 ITA Dario Pieri ITA 23-208
42 ITA Franco Ballerini ITA Lampre - Daikin - Colnago 34-106
43 BEL Johan Verstrepen BEL Lampre - Daikin - Colnago 31-158
44 NED Leon van Bon NED Rabobank 27-079
45 ITA Eddy Mazzoleni ITA Saeco - Cannondale 25-241
46 BEL Ludo Dierckxsens BEL Lampre - Daikin - Colnago 34-164
47 ITA Germano Pierdomenico ITA Cantina Tollo - Alexia 31-112
48 ITA Andrea Brognara ITA Cantina Tollo - Alexia 27-306
49 BEL Marc Wauters BEL Rabobank 30-032
50 NED Erik Dekker NED Rabobank 28-218
G.P. E3 Harelbeke 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.03 Eindstand Peter Van Petegem
Startlijst G.P. E3 Harelbeke 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Gontchenkov UKR 14 Apr 1970 1
Arvis Piziks LAT 12 Sep 1969 1
Bert Dietz DUI 09 Feb 1969 1
Dario Pieri ITA 01 Sep 1975 2
Frank Corvers BEL 12 Nov 1969 1
Gabriele Balducci ITA 03 Nov 1975 1
Hans De Clercq BEL 03 Mar 1969 1
Juris Silovs LAT 27 Jan 1973 1
Michel Van Haecke BEL 24 Sep 1971 2
Nicolay Bo Larsen DEN 10 Nov 1971 1
Ole Sigurd Simensen NOR 16 May 1972 1
Stuart O'Grady AUS 06 Aug 1973 Crédit Agricole 1
Frank Vandenbroucke BEL 06 Nov 1974 Cofidis 1
Peter Farazijn BEL 27 Jan 1969 Cofidis 1
Andrea Brognara ITA 26 May 1971 Cantina Tollo - Alexia 1
Gabriele Colombo ITA 11 May 1972 Cantina Tollo - Alexia 1
Germano Pierdomenico ITA 06 Dec 1967 Cantina Tollo - Alexia 1
Guido Trenti USA 27 Dec 1972 Cantina Tollo - Alexia 1
Luca Mazzanti ITA 04 Feb 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
Christophe Mengin FRA 03 Sep 1968 La Française des Jeux 1
Emmanuel Magnien FRA 07 May 1971 La Française des Jeux 1
Lars Michaelsen DEN 13 Mar 1969 La Française des Jeux 1
Maximilian Sciandri GBR 15 Feb 1967 La Française des Jeux 1
Franco Ballerini ITA 11 Dec 1964 Lampre - Daikin - Colnago 1
Johan Verstrepen BEL 21 Oct 1967 Lampre - Daikin - Colnago 1
Ludo Dierckxsens BEL 14 Oct 1964 Lampre - Daikin - Colnago 2
Zbigniew Spruch POL 13 Dec 1965 Lampre - Daikin - Colnago 1
Andrei Tchmil BEL 22 Jan 1963 Lotto - Mobistar 5
Chris Peers BEL 03 Mar 1970 Lotto - Mobistar 1
Thierry Marichal BEL 13 Jun 1973 Lotto - Mobistar 1
Bart Leysen BEL 10 Feb 1969 Mapei - Quickstep 2
Daniele Nardello ITA 02 Aug 1972 Mapei - Quickstep 1
Johan Museeuw BEL 13 Oct 1965 Mapei - Quickstep 7
Max van Heeswijk NED 02 Mar 1973 Mapei - Quickstep 1
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Mapei - Quickstep 2
Tom Steels BEL 02 Sep 1971 Mapei - Quickstep 1
Wilfried Peeters BEL 10 Jul 1964 Mapei - Quickstep 4
Denis Zanette ITA 23 Mar 1970 Team Polti 1
Enrico Cassani ITA 15 Feb 1972 Team Polti 1
Fabrizio Guidi ITA 13 Apr 1972 Team Polti 1
Erik Dekker NED 21 Aug 1970 Rabobank 1
Leon van Bon NED 08 Jan 1972 Rabobank 2
Marc Wauters BEL 23 Feb 1969 Rabobank 1
Markus Zberg ZWI 27 Jun 1974 Rabobank 1
Eddy Mazzoleni ITA 29 Jul 1973 Saeco - Cannondale 1
Massimiliano Mori ITA 08 Jan 1974 Saeco - Cannondale 1
Peter Van Petegem BEL 18 Jan 1970 TVM - Farm Frites 3
Servais Knaven NED 06 Mar 1971 TVM - Farm Frites 2
Steven de Jongh NED 25 Nov 1973 TVM - Farm Frites 1
Tristan Hoffmann NED 01 Jan 1970 TVM - Farm Frites 5
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 22.03 1.WT NED Mathieu van der Poel BEL Jasper Stuyven BEL Wout Van Aert
2023 24.03 1.WT BEL Wout Van Aert NED Mathieu van der Poel SLO Tadej Pogacar
2022 25.03 1.WT BEL Wout Van Aert FRA Christophe Laporte ZWI Stefan Küng
2021 26.03 1.WT DEN Kasper Asgreen FRA Florian Sénéchal NED Mathieu van der Poel
2019 29.03 1.WT CZE Zdenek Stybar BEL Wout Van Aert BEL Greg Van Avermaet
2018 23.03 1.WT NED Niki Terpstra BEL Philippe Gilbert BEL Greg Van Avermaet
2017 24.03 1.WT BEL Greg Van Avermaet BEL Philippe Gilbert BEL Oliver Naesen
2016 25.03 1.WT POL Michal Kwiatkowski SVK Peter Sagan GBR Ian Stannard
2015 27.03 1.WT GBR Geraint Thomas CZE Zdenek Stybar ITA Matteo Trentin
2014 28.03 1.WT SVK Peter Sagan NED Niki Terpstra GBR Geraint Thomas
2013 22.03 1.WT ZWI Fabian Cancellara SVK Peter Sagan ITA Daniel Oss
2012 23.03 1.WT BEL Tom Boonen SPA Oscar Freire Gomez OOS Bernhard Eisel
2011 26.03 1.HC ZWI Fabian Cancellara BEL Jürgen Roelandts RUS Vladimir Gusev
2010 27.03 1.HC ZWI Fabian Cancellara BEL Tom Boonen SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2009 28.03 1.HC ITA Filippo Pozzato BEL Tom Boonen KAZ Maxim Iglinskiy
2008 29.03 1.HC NOR Kurt-Asle Arvesen DUI David Kopp BEL Greg Van Avermaet
2007 31.03 1.HC BEL Tom Boonen ZWI Fabian Cancellara DUI Marcus Burghardt
2006 25.03 1.HC BEL Tom Boonen ITA Alessandro Ballan NED Aart Vierhouten
2005 26.03 1.HC BEL Tom Boonen DUI Andreas Klier BEL Peter Van Petegem
2004 27.03 1.1 BEL Tom Boonen EST Jaan Kirsipuu LAT Andris Nauduzs
2003 29.03 1.1 NED Steven de Jongh DUI Steffen Wesemann BEL Stijn Devolder
2002 30.03 1.1 ITA Dario Pieri BEL Jo Planckaert BEL Johan Museeuw
2001 31.03 1.1 BEL Andrei Tchmil DUI Steffen Wesemann SLO Martin Hvastija
2000 25.03 1.1 RUS Serguei Ivanov BEL Geert Van Bondt BEL Chris Peers
1999 27.03 1.1 BEL Peter Van Petegem BEL Andrei Tchmil BEL Frank Vandenbroucke
1998 28.03 1.1 BEL Johan Museeuw ITA Michele Bartoli ITA Mirko Celestino
1997 29.03 1.1 BEL Hendrik Van Dijck ITA Paolo Fornaciari DEN Brian Holm Sörensen
1996 30.03 1.1 BEL Carlo Bomans BEL Peter Van Petegem BEL Wilfried Nelissen
1995 25.03 1.2 BEL Bart Leysen DUI Steffen Wesemann BEL Carlo Bomans
1994 26.03 1.2 MDA Andrei Tchmil RUS Viatcheslav Ekimov ITA Silvio Martinello
1993 27.03 1.2 ITA Mario Cipollini DUI Olaf Ludwig NED Jelle Nijdam
1992 28.03 1.2 BEL Johan Museeuw NED Wiebren Veenstra BEL Eric Vanderaerden
1991 30.03 1.2 DUI Olaf Ludwig AUS Phil Anderson DUI Uwe Raab
1990 24.03 1.2 DEN Sören Lilholt ITA Fabio Roscioli NED Adri van der Poel
1989 25.03 Cat 4 BEL Eddy Planckaert NED Adri van der Poel BEL Marc Sergeant
1988 26.03 ITA Guido Bontempi AUS Allan Peiper BEL Eddy Planckaert
1987 28.03 Cat 1 BEL Eddy Planckaert NED Jelle Nijdam BEL Marc Sergeant
1986 22.03 Cat 1 BEL Eric Vanderaerden NED Frits Pirard NED Jos Lammertink
1985 30.03 Cat 1 AUS Phil Anderson BEL Jozef Lieckens BEL Eddy Planckaert
1984 24.03 Cat 1 NED Bert Oosterbosch BEL Eddy Planckaert NED Leo van Vliet
1983 26.03 BEL William Tackaert NED Bert Oosterbosch NED Jan Jonkers
1982 27.03 BEL Jan Bogaert BEL Roger De Vlaeminck BEL Daniël Willems
1981 28.03 NED Jan Raas BEL Ludo Delcroix BEL Alfons De Wolf
1980 22.03 NED Jan Raas IRL Sean Kelly BEL Rik Van Linden
1979 24.03 NED Jan Raas BEL Frank Hoste BEL Michel Pollentier
1978 01.04 BEL Freddy Maertens NED Jan Raas BEL Ronald De Witte
1977 26.03 DUI Dietrich Thurau BEL Patrick Sercu BEL Eric De Vlaeminck
1976 20.03 BEL Walter Planckaert BEL Walter Godefroot BEL Daniel Verplancke
1975 22.03 BEL Frans Verbeeck BEL Freddy Maertens NED Cees Bal
1974 23.03 BEL Herman Vanspringel BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1973 24.03 BEL Willy In 't Ven BEL Albert Van Vlierberghe BEL Walter Planckaert
1972 25.03 BEL Hubert Hutsebaut BEL Eddy Merckx BEL Walter Godefroot
1971 27.03 BEL Roger De Vlaeminck BEL Georges Pintens BEL Eddy Merckx
1970 21.03 BEL Daniel Van Ryckeghem BEL Roger De Vlaeminck BEL Roger Rosiers
1969 22.03 BEL Rik Van Looy BEL Georges Vanconingsloo BEL Willy Vekemans
1968 23.03 BEL Jaak De Boever BEL Jozef Huysmans BEL Herman Vanspringel
1967 25.03 BEL Willy Bocklant BEL Jozef Huysmans BEL Armand Desmet
1966 26.03 BEL Rik Van Looy BEL Willy Bocklant BEL Joseph Spruyt
1965 27.03 BEL Rik Van Looy BEL Georges Vanconingsloo BEL René Thysen
1964 14.03 BEL Rik Van Looy BEL Norbert Kerckhove BEL Edgard Sorgeloos
1963 16.03 BEL Noël Fore NED Peter Post BEL Jozef Planckaert
1962 17.03 BEL André Messelis BEL Leopold Schaeken BEL Frans De Mulder
1961 11.03 BEL Arthur De Cabooter BEL Frans Aerenhouts BEL André Noyelle
1960 12.03 BEL Daniel Doom BEL Odiel Van Der Linden BEL Petrus Oellibrandt
1959 17.05 BEL Norbert Kerckhove BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Norbert Van Tieghem
1958 03.05 BEL Armand Desmet BEL Lucien Demunster BEL Briek Schotte
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Tom Boonen BEL 2004 - 2012
4 Rik Van Looy BEL 1964 - 1969
3 Fabian Cancellara ZWI 2010 - 2013
3 Jan Raas NED 1979 - 1981
2 Wout Van Aert BEL 2022 - 2023
2 Andrei Tchmil MDA 1994 - 2001
2 Johan Museeuw BEL 1992 - 1998
2 Eddy Planckaert BEL 1987 - 1989
1 Mathieu van der Poel NED 2024 - 2024
1 Kasper Asgreen DEN 2021 - 2021
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Tom Boonen BEL 2004 - 2012
5 Eddy Planckaert BEL 1984 - 1989
4 Wout Van Aert BEL 2019 - 2024
4 Greg Van Avermaet BEL 2008 - 2019
4 Fabian Cancellara ZWI 2007 - 2013
4 Jan Raas NED 1978 - 1981
4 Rik Van Looy BEL 1964 - 1969
3 Mathieu van der Poel NED 2021 - 2024
3 Peter Sagan SVK 2013 - 2016
3 Peter Van Petegem BEL 1996 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Tom Boonen BEL 2004 - 2017
8 Sep Vanmarcke BEL 2011 - 2023
8 Johan Museeuw BEL 1988 - 2002
8 Eric Vanderaerden BEL 1984 - 1993
8 Eddy Planckaert BEL 1981 - 1991
7 Oliver Naesen BEL 2017 - 2024
7 Zdenek Stybar CZE 2015 - 2023
7 Greg Van Avermaet BEL 2008 - 2022
7 Peter Van Petegem BEL 1996 - 2006
6 Jasper Stuyven BEL 2016 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-137 Dietrich Thurau DUI 1977
23-163 Tom Boonen BEL 2004
23-216 Roger De Vlaeminck BEL 1971
24-039 Eric Vanderaerden BEL 1986
24-061 Peter Sagan SVK 2014
24-114 Jan Bogaert BEL 1982
24-159 Arthur De Cabooter BEL 1961
24-162 Tom Boonen BEL 2005
24-183 Sören Lilholt DEN 1990
24-275 Hubert Hutsebaut BEL 1972
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-068 Andrei Tchmil BEL 2001
35-092 Rik Van Looy BEL 1969
33-309 Niki Terpstra NED 2018
33-282 Frans Verbeeck BEL 1975
33-108 Zdenek Stybar CZE 2019
33-048 Kurt-Asle Arvesen NOR 2008
32-294 Carlo Bomans BEL 1996
32-166 Johan Museeuw BEL 1998
32-096 Rik Van Looy BEL 1966
32-004 Fabian Cancellara ZWI 2013
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
11 Tom Boonen BEL 2004 - 2017
9 Sep Vanmarcke BEL 2011 - 2023
8 Tiesj Benoot BEL 2015 - 2024
8 Greg Van Avermaet BEL 2008 - 2023
8 Johan Museeuw BEL 1988 - 2002
8 Eric Vanderaerden BEL 1984 - 1993
8 Eddy Planckaert BEL 1981 - 1991
7 Oliver Naesen BEL 2017 - 2024
7 Zdenek Stybar CZE 2015 - 2023
7 Niki Terpstra NED 2014 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-038 Joshua Tarling GBR 2023
19-167 Emil Herzog DUI 2024
19-221 Ivan Romeo Abad SPA 2023
19-297 Madis Mihkels EST 2023
19-322 Quinn Simmons USA 2021
19-340 Magnus Sheffield USA 2022
19-363 Fabio Felline ITA 2010
20-054 Antonio Morgado POR 2024
20-136 Dries De Pooter BEL 2023
20-144 Alberto Bruttomesso ITA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-022 Cyril Lemoine FRA 2022
39-000 Jakob Fuglsang DEN 2024
38-330 Marcel Sieberg DUI 2021
38-317 Maarten Wynants BEL 2021
38-264 Philippe Gilbert BEL 2021
38-253 André Greipel DUI 2021
38-239 Briek Schotte BEL 1958
38-199 Koen de Kort NED 2021
38-131 Imanol Erviti Ollo SPA 2022
38-068 Andrei Tchmil BEL 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar