Midi Libre

Midi Libre 2000 | Rit 1
16 May 2000
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Damien Nazon FRA 25-324
2 FRA Jean-Patrick Nazon FRA La Française des Jeux 23-118
3 AUS Stuart O'Grady AUS 26-283
Startlijst Midi Libre 2000
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Damien Nazon FRA 26 Jun 1974 2
Didier Rous FRA 18 Sep 1970 1
Jonathan Vaughters USA 10 Jun 1973 1
Nicolas Dumont FRA 15 Jun 1973 1
Patrice Halgand FRA 02 Mar 1974 1
Rodolfo Massi ITA 17 Sep 1965 1
Serguei Yakovlev KAZ 21 Apr 1976 1
Stuart O'Grady AUS 06 Aug 1973 1
Unai Etxebarria Arana VEN 21 Nov 1972 1
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 AG2R Prévoyance 1
David Moncoutié FRA 30 Apr 1975 Cofidis 1
Nicola Loda ITA 27 Jul 1971 Fassa Bortolo 1
Tadej Valjavec SLO 13 Apr 1977 Fassa Bortolo 1
Jean-Patrick Nazon FRA 18 Jan 1977 La Française des Jeux 1
Christophe Moreau FRA 12 Apr 1971 Festina - Lotus 1
Gorazd Stangelj SLO 27 Jan 1973 Liquigas - Pata 1
Georg Totschnig OOS 25 May 1971 Team Deutsche Telekom - ARD 2
Giovanni Lombardi ITA 20 Jun 1969 Team Deutsche Telekom - ARD 2
Julian Dean NZL 28 Dec 1975 US Postal Service 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2004 23.05 2.1 FRA Christophe Moreau RUS Viatcheslav Ekimov SPA Iker Flores Galarza
2002 26.05 2.1 USA Lance Armstrong* SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal POR José Bento Carvalho Azevedo
2001 27.05 2.1 SPA Iban Mayo Diez FRA Benoît Salmon FRA Christophe Moreau
2000 21.05 2.1 FRA Didier Rous OOS Georg Totschnig SLO Tadej Valjavec
1999 23.05 2.1 FRA Benoît Salmon KAZ Alexandre Vinokourov SPA Jose Alberto Martinez Trinidad
1998 24.05 2.1 ZWI Laurent Dufaux FRA Christophe Rinero FRA Laurent Brochard
1997 01.06 2.1 ITA Alberto Elli OOS Georg Totschnig NED Bart Voskamp
1996 26.05 2.1 FRA Laurent Jalabert FRA Laurent Brochard FRA Richard Virenque
1995 29.05 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya FRA Richard Virenque FRA Thierry Laurent
1994 18.06 2.1 SVK Jan Svorada RUS Pavel Tonkov ITA Roberto Conti
1993 19.06 2.1 ITA Maurizio Fondriest FRA Dominique Arnould ITA Roberto Pelliconi
1992 22.06 2.2 FRA Luc Leblanc Jan Svorada RUS Viatcheslav Ekimov
1991 24.06 2.2 FRA Gilbert Duclos-Lassalle FRA Martial Gayant BEL Frank Van Den Abbeele
1990 17.06 2.2 FRA Gérard Rue FRA Dominique Arnaud FRA Jean-Claude Colotti
1989 18.06 Cat 3 FRA Jérôme Simon FRA Gérard Rue FRA Jean-Claude Colotti
1988 19.06 Cat 2 BEL Claude Criquielion FRA Eric Boyer BEL Jos Haex
1987 24.06 FRA Patrice Esnault SPA Julian Gorospe Artabe FRA Marc Madiot
1986 15.06 BEL Claude Criquielion FRA Jean-René Bernaudeau SPA Pello Ruiz Cabestany
1985 16.06 ITA Silvano Contini FRA Eric Caritoux FRA François Lemarchand
1984 17.06 FRA Dominique Garde FRA Marc Durant FRA Alain Vigneron
1983 19.06 FRA Jean-René Bernaudeau NED Joop Zoetemelk FRA Patrick Bonnet
1982 20.06 FRA Jean-René Bernaudeau ITA Francesco Moser DEN Kim Andersen
1981 14.06 FRA Jean-René Bernaudeau FRA Christian Levavasseur BEL Ludo Peeters
1980 15.06 FRA Jean-René Bernaudeau POR Joaquim Agostinho NED Johan van der Velde
1979 17.06 ITA Giuseppe Saronni POR Joaquim Agostinho FRA Pierre-Raymond Villemiane
1978 18.06 ITA Claudio Bortolotto FRA Gilbert Le Lay BEL Ludo Loos
1977 19.06 ITA Wladimiro Panizza FRA Bernard Thevenet NED Joop Zoetemelk
1976 13.06 FRA Alain Meslet BEL Lucien Van Impe FRA Bernard Hinault
1975 15.06 ITA Francesco Moser NED Joop Zoetemelk FRA Christian Seznec
1974 25.05 FRA Jean-Pierre Danguillaume GBR Barry Hoban BEL Frans Verbeeck
1973 17.06 FRA Raymond Poulidor NED Joop Zoetemelk FRA Mariano Martinez
1972 18.06 FRA Cyrille Guimard NED Joop Zoetemelk FRA Yves Hezard
1971 06.06 BEL Eddy Merckx NED Joop Zoetemelk BEL Andre Dierickx
1970 07.06 FRA Walter Ricci SPA José Gomez Lucas FRA Charly Grosskost
1969 08.06 SPA Luis Ocana Pernia BEL Ferdinand Bracke BEL Remy Van Vreckom
1967 18.06 FRA Michel Grain FRA Roger Pingeon FRA Raymond Poulidor
1966 16.06 FRA Jean-Claude Theilliere FRA Raymond Delisle BEL Julien Delocht
1965 11.06 FRA André Foucher FRA Jean Stablinski GBR Tom Simpson
1964 24.05 FRA André Foucher FRA Raymond Mastrotto BEL Victor Van Schil
1963 24.05 SPA Fernando Manzaneque Sanchez NED Jan Janssen FRA Edouard Delberghe
1962 20.05 NED Michel Stolker FRA Edouard Delberghe FRA Joseph Groussard
1961 27.05 FRA Joseph Groussard FRA Jean-Claude Annaert FRA Raymond Poulidor
1960 26.05 FRA Valentin Huot FRA Marcel Queheille FRA Raymond Mastrotto
1959 18.05 BEL Jean Brankart FRA François Mahé FRA Raymond Mastrotto
1958 26.05 FRA Francis Pipelin FRA Joseph Morvan FRA François Mahé
1957 06.06 LUX Jean-Pierre "Jempy" Schmitz BEL Frans Schoubben FRA Valentin Huot
1956 17.05 FRA Antonin Rolland FRA René Privat FRA Ugo Anzile
1955 05.06 SPA Miguel Poblet Orriols BEL Lucien Demunster BEL Alfred De Bruyne
1954 09.05 SPA Jésus Martinez Perez FRA Siro Bianchi FRA Georges Meunier
1953 14.05 FRA Pierre Nardi FRA Paul Matteoli FRA Adolphe Deledda
1952 22.05 ITA Siro Bianchi FRA Louison Bobet FRA Marius Bonnet
1951 03.05 FRA Raphaël Géminiani FRA Roger Buchonnet SPA Antonio Gelabert
1950 02.04 FRA Antonin Rolland FRA Raphaël Géminiani FRA Pierre Fautrier
1949 . FRA Henri Massal FRA Marius Bonnet FRA Raphaël Géminiani
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jean-René Bernaudeau FRA 1980 - 1983
2 Claude Criquielion BEL 1986 - 1988
2 André Foucher FRA 1964 - 1965
2 Antonin Rolland FRA 1950 - 1956
1 Christophe Moreau FRA 2004 - 2004
1 Iban Mayo Diez SPA 2001 - 2001
1 Didier Rous FRA 2000 - 2000
1 Benoît Salmon FRA 1999 - 1999
1 Laurent Dufaux ZWI 1998 - 1998
1 Alberto Elli ITA 1997 - 1997
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Joop Zoetemelk NED 1971 - 1983
5 Jean-René Bernaudeau FRA 1980 - 1986
3 Raymond Poulidor FRA 1961 - 1973
3 Raymond Mastrotto FRA 1959 - 1964
3 Raphaël Géminiani FRA 1949 - 1951
2 Christophe Moreau FRA 2001 - 2004
2 Viatcheslav Ekimov RUS 1992 - 2004
2 Benoît Salmon FRA 1999 - 2001
2 Georg Totschnig OOS 1997 - 2000
2 Laurent Brochard FRA 1996 - 1998
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Joop Zoetemelk NED 1971 - 1983
5 Jean-René Bernaudeau FRA 1980 - 1986
3 Luc Leblanc FRA 1989 - 1995
3 Francesco Moser ITA 1975 - 1982
3 Joaquim Agostinho POR 1973 - 1980
3 Raymond Poulidor FRA 1961 - 1973
3 Raymond Mastrotto FRA 1959 - 1964
3 Raphaël Géminiani FRA 1949 - 1951
2 Christophe Moreau FRA 2001 - 2004
2 Viatcheslav Ekimov RUS 1992 - 2004
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-268 Giuseppe Saronni ITA 1979
22-024 Jean-Claude Theilliere FRA 1966
23-048 Pierre Nardi FRA 1953
23-281 Iban Mayo Diez SPA 2001
23-342 Jean-René Bernaudeau FRA 1980
23-362 Francesco Moser ITA 1975
23-364 Luis Ocana Pernia SPA 1969
24-122 Walter Ricci FRA 1970
24-255 Michel Grain FRA 1967
24-323 Francis Pipelin FRA 1958
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-063 Raymond Poulidor FRA