Tour of Szekerland

Tour of Szekerland 2020
08 Aug 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POL Jakub Kaczmarek POL 26-315
2 ROU Serghei Tvetcov ROU 31-222
3 POL Stanislaw Aniolkowski POL 23-200
4 ROU Emil Dima ROU 23-167
5 SVK Lukas Kubis SVK 20-190
6 POL Szymon Krawczyk POL 22-000
7 KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ 20-174
8 ROU Eduard-Michael Grosu ROU 27-338
9 KAZ Igor Chzhan KAZ 20-311
10 SVK Martin Haring SVK 33-227
Startlijst Tour of Szekerland 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adrian Kurek POL 21 Mar 1988 1
Andrea Guardini ITA 12 Jun 1989 1
Daniel Crista ROU 19 Jan 1991 4
Davide Bauce ITA 08 Oct 1999 1
Eduard-Michael Grosu ROU 04 Sep 1992 2
Elia Menegale ITA 05 Mar 1999 1
Emil Dima ROU 22 Feb 1997 1
Federico Zurlo ITA 25 Feb 1994 2
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 1
Jakub Kaczmarek POL 27 Sep 1993 1
Lukas Kubis SVK 31 Jan 2000 1
Martin Haring SVK 24 Dec 1986 1
Norbert Banaszek POL 18 Jun 1997 1
Pierre-Pascal Keup DUI 14 Jan 2001 1
Serghei Tvetcov ROU 29 Dec 1988 2
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 1
Szymon Krawczyk POL 08 Aug 1998 1
Viktor Filutas HUN 28 Sep 1996 1
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2012
1 Martin Messner OOS 2023 - 2023
1 Szymon Rekita POL 2022 - 2022
1 Alan Banaszek POL 2021 - 2021
1 Jakub Kaczmarek POL 2020 - 2020
1 Jonas Rapp DUI 2019 - 2019
1 Nicolae Tanovitchi MDA 2018 - 2018
1 Patrick Bosman OOS 2017 - 2017
1 Kirill Pozdnyakov AZE 2016 - 2016
1 Clemens Fankhauser OOS 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2013
2 Serghei Tvetcov ROU 2015 - 2020
2 Nicolae Tanovitchi MDA 2017 - 2018
2 Georgi Petrov Georgiev BUL 2013 - 2014
1 Cristian Raileanu ROU 2023 - 2023
1 Martin Messner OOS 2023 - 2023
1 Torbjörn Andre Röed NOR 2023 - 2023
1 Emil Dima ROU 2022 - 2022
1 Maciej Paterski POL 2022 - 2022
1 Szymon Rekita POL 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Emil Dima ROU 2020 - 2022
3 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2013
2 Cristian Raileanu ROU 2022 - 2023
2 Serghei Tvetcov ROU 2015 - 2020
2 Nicolae Tanovitchi MDA 2017 - 2018
2 Georgi Petrov Georgiev BUL 2013 - 2014
1 Martin Messner OOS 2023 - 2023
1 Preslav Balabanov BUL 2023 - 2023
1 Torbjörn Andre Röed NOR 2023 - 2023
1 Adam Kristof Karl HUN 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-196 Florian Bissinger DUI 2011
23-208 Patrick Bosman OOS 2017
23-216 Martin Messner OOS 2023
23-281 Alan Banaszek POL 2021
24-231 Nicolae Tanovitchi MDA 2018
25-025 Jonas Rapp DUI 2019
25-272 Martin Hebik CZE 2008
26-054 Vitaliy Popkov UKR 2009
26-315 Jakub Kaczmarek POL 2020
27-206 Kirill Pozdnyakov AZE 2016
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-298 Evgueni Gerganov BUL 2010
29-340 Clemens Fankhauser OOS 2015
29-057 Vitaliy Popkov UKR 2012
29-028 Stefan Hristov Koychev BUL 2014
28-220 Szymon Rekita POL 2022
28-007 Georgi Petrov Georgiev BUL 2013
27-206 Kirill Pozdnyakov AZE 2016
26-315 Jakub Kaczmarek POL 2020
26-054 Vitaliy Popkov UKR 2009
25-272 Martin Hebik CZE 2008
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Georgi Petrov Georgiev BUL 2008 - 2015
5 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2013
4 Daniel Crista ROU 2017 - 2020
4 Florian Bissinger DUI 2011 - 2017
3 Cristian Raileanu ROU 2017 - 2023
3 Davide Bauce ITA 2020 - 2022
3 Emil Dima ROU 2020 - 2022
3 Alexandr Shushemoin KAZ 2014 - 2016
2 Adam Kristof Karl HUN 2022 - 2023
2 Daniel Skerl ITA 2022 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-332 Yuriy Vasyliv DUI 2012
18-339 Anatoliy Sosnitskiy UKR 2009
19-029 Alex Molenaar NED 2018
19-059 Attila Valter HUN 2017
19-141 Daniel Skerl ITA 2022
19-204 Pierre-Pascal Keup DUI 2020
19-285 Alberto Bruttomesso ITA 2023
19-319 Marco Andreaus ITA 2023
19-355 Denis-Marian Vulcan ROU 2019
20-028 Mattia Garzara ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-335 Maciej Paterski POL 2022
35-284 Aliaksandr Kuchynski BLR 2015
35-058 Matej Mugerli SLO 2016
35-007 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2008
34-298 Evgueni Gerganov BUL 2010
33-227 Martin Haring SVK 2020
33-149 Ivan Stevic SRB 2013
32-137 Adrian Kurek POL 2020
32-070 Ioannis Tamouridis GRE 2012
32-056 Andrea Guardini ITA 2021
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Cristian Raileanu ROU 2017 - 2023
3 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2013
2 Nicolas Dalla Valle ITA 2022 - 2022
2 Andrea Guardini ITA 2021 - 2021
2 Serghei Tvetcov ROU 2015 - 2020
2 Daniel Crista ROU 2018 - 2019
2 Nicolae Tanovitchi MDA 2017 - 2018
2 Kirill Pozdnyakov AZE 2016 - 2016
2 Oleksandr Golovash UKR 2014 - 2015
2 Stefan Hristov Koychev BUL 2014 - 2014
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-319 Marco Andreaus ITA 2023
20-090 Riccardo Bobbo ITA 2019
20-142 Daniel Skerl ITA 2023
20-172 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
20-305 Davide Bauce ITA 2020
20-343 Anatoliy Sosnitskiy UKR 2011
21-034 Markus Kopfauf OOS 2017
22-230 Felix Ritzinger OOS 2019
22-321 Oleksandr Golovash UKR 2014
23-195 Florian Bissinger DUI 2011
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-333 Maciej Paterski POL 2022
35-284 Aliaksandr Kuchynski BLR 2015
35-058 Matej Mugerli SLO 2016
32-137 Adrian Kurek POL 2020
32-070 Ioannis Tamouridis GRE 2012
32-055 Andrea Guardini ITA 2021
32-053 Andrea Guardini ITA 2021
31-293 Rotislav Krotky CZE 2008
31-222 Serghei Tvetcov ROU 2020
31-149 Yegor Dementyev UKR 2018
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Nicolas Dalla Valle ITA 2022
2 Andrea Guardini ITA 2021
2 Kirill Pozdnyakov AZE 2016
2 Stefan Hristov Koychev BUL 2014
2 Matija Kvasina CRO 2012
2 Oleksandr Sheydyk UKR 2010
2 Martin Hebik CZE 2008
1 Cristian Raileanu ROU 2023
1 Daniel Skerl ITA 2023
1 Marco Andreaus ITA 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Vitaliy Popkov UKR 2009 - 2012
5 Nicolae Tanovitchi MDA 2017 - 2018
4 Szymon Rekita POL 2022 - 2022
4 Daniel Crista ROU 2018 - 2019
4 Evgueni Gerganov BUL 2010 - 2010
4 Martin Hebik CZE 2008 - 2008
3 Marco Andreaus ITA 2023 - 2023
3 Jakub Kaczmarek POL 2020 - 2020
3 Jonas Rapp DUI 2019 - 2019
3 Kirill Pozdnyakov AZE 2016 - 2016
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-319 Marco Andreaus ITA 2023
20-172 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
22-321 Oleksandr Golovash UKR 2014
23-195 Florian Bissinger DUI 2011
23-208 Patrick Bosman OOS 2017
23-216 Martin Messner OOS 2023
23-229 Nicolae Tanovitchi MDA 2017
23-280 Alan Banaszek POL 2021
24-022 Matti Manninen FIN 2016
24-229 Nicolae Tanovitchi MDA 2018
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-284 Aliaksandr Kuchynski BLR 2015
34-298 Evgueni Gerganov BUL 2010
32-137 Adrian Kurek POL 2020
32-053 Andrea Guardini ITA 2021
32-040 Matej Marin SLO 2012
31-069 Ioannis Tamouridis GRE 2011
29-340 Clemens Fankhauser OOS 2015
29-057 Vitaliy Popkov UKR 2012
29-028 Stefan Hristov Koychev BUL 2014
28-220 Szymon Rekita POL 2022