Vuelta a Cantabria

Vuelta a Cantabria 1990 | Rit 2
07 Jun 1990
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Francisco José Antequera Alabau SPA BH 26-090
2 SPA José Enrique Carrera Alvarez SPA Banesto 24-192
3 GBR Malcolm Elliott GBR 28-341
Startlijst Vuelta a Cantabria 1990
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alberto Leanizbarrutia Abaunza SPA 01 Apr 1963 1
Benny Van Brabant BEL 08 May 1959 1
Carlos Gallareta Lazaro SPA 10 Nov 1967 1
Fernando Martinez de Guerenu SPA 02 Apr 1963 1
Janus Kuum NOR 02 Oct 1964 1
Jean-Pierre Heynderickx BEL 05 May 1965 1
José Andrès Ripoll Jover SPA 14 Aug 1965 1
José-Luis Moran Cabrera SPA 27 Apr 1965 1
Malcolm Elliott GBR 01 Jul 1961 1
Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 08 Dec 1962 3
Mariano Sanchez Martinez SPA 01 Feb 1959 3
Peter Hilse DUI 08 May 1962 1
Stefan Räkers NED 14 Jun 1966 1
Abelardo Rondon Vazquez COL 18 Mar 1964 Banesto 1
José Enrique Carrera Alvarez SPA 27 Nov 1965 Banesto 1
José Luis Santamaria Gonzalez SPA 28 Dec 1968 Banesto 1
Marino Alonso Monje SPA 16 Nov 1965 Banesto 1
Victor Gonzalo Guirao SPA 11 Mar 1967 Banesto 1
Francisco José Antequera Alabau SPA 09 Mar 1964 BH 2
Jean-Philippe Vandenbrande BEL 04 Dec 1955 TVM - Yoko 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1990 10.06 2.3 DUI Peter Hilse SPA Victor Gonzalo Guirao SPA Fernando Martinez de Guerenu
1988 12.06 SPA Mariano Sanchez Martinez SPA José Recio Ariza Dimitri Jdanov
1987 14.06 SPA Jesus Blanco Villar SPA Francisco José Antequera Alabau SPA Luis-Javier Lukin Morentin
1986 15.06 DUI Raimund Dietzen SPA Federico Echave Musatadi SPA Manuel Carrera Punzon
1985 14.04 DUI Raimund Dietzen SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Jesus Blanco Villar
1983 02.09 SPA José Luis Laguia Martinez SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Bernardo Alfonsel Lopez
1982 02.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Guillermo De La Pena Garrido
1981 19.04 SPA Manuel Esparza Sanz SPA Eulalio Garcia Pereda SPA José Luis Lopez Cerron
1980 20.04 SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Pedro Torres Cruces DUI Klaus-Peter Thaler
1979 22.04 SPA Salvador Jarque SPA Pedro Torres Cruces SPA Faustino Fernandez Ovies
1978 23.04 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Torres Cruces SPA Manuel Esparza Sanz
1977 07.08 SPA Francisco Galdos Guana SPA José Enrique Cima Prado SPA Pedro Torres Cruces
1976 08.08 SPA Francisco Galdos Guana SPA Santiago Lazcano SPA Pedro Torres Cruces
1975 03.08 SPA Andrès Gandarias Albizu SPA José Casas Garcia SPA Pedro Torres Cruces
1974 03.08 SPA Antonio Vallori Mateu SPA Joaquim Perez Soliva SPA Juan Zurano Jerez
1973 30.08 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Luis Ocana Pernia SPA Miguel Maria Lasa
1972 02.07 SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Francisco Galdos Guana SPA Domingo Perurena
1971 11.07 SPA Gonzalo Aja Barquin SPA Andres Oliva Sanchez SPA Joaquim Galera Magdelano
1970 . SPA Andres Oliva Sanchez SPA José Casas Garcia SPA Daniel Varela Ramil
1969 . SPA Santiago Lazcano SPA Francisco Galdos Guana SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos
1968 . SPA Francisco Galdos Guana SPA Santiago Lazcano SPA Manuel-Antonio Garcia Marquez
1944 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA Julián Berrendero Martín SPA Miguel Casas
1940 . SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Andrès Sancho SPA Delio Rodriguez Barros
1926 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Juan de Juan SPA Victorino Otero
1925 . SPA Teodoro Monteys SPA Miguel Mucio SPA Juan de Juan
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Francisco Galdos Guana SPA 1968 - 1977
2 Raimund Dietzen DUI 1985 - 1986
1 Peter Hilse DUI 1990 - 1990
1 Mariano Sanchez Martinez SPA 1988 - 1988
1 Jesus Blanco Villar SPA 1987 - 1987
1 José Luis Laguia Martinez SPA 1983 - 1983
1 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1982 - 1982
1 Manuel Esparza Sanz SPA 1981 - 1981
1 Eulalio Garcia Pereda SPA 1980 - 1980
1 Salvador Jarque SPA 1979 - 1979
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Pedro Torres Cruces SPA 1975 - 1980
5 Francisco Galdos Guana SPA 1968 - 1977
3 Santiago Lazcano SPA 1968 - 1976
2 Jesus Blanco Villar SPA 1985 - 1987
2 Raimund Dietzen DUI 1985 - 1986
2 Eulalio Garcia Pereda SPA 1980 - 1981
2 Manuel Esparza Sanz SPA 1978 - 1981
2 José Casas Garcia SPA 1970 - 1975
2 Andres Oliva Sanchez SPA 1970 - 1971
2 Juan de Juan SPA 1925 - 1926
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Pedro Torres Cruces SPA 1975 - 1980
5 Francisco Galdos Guana SPA 1968 - 1977
3 Santiago Lazcano SPA 1968 - 1976
2 Jesus Blanco Villar SPA 1985 - 1987
2 Raimund Dietzen DUI 1985 - 1986
2 Eulalio Garcia Pereda SPA 1980 - 1981
2 Manuel Esparza Sanz SPA 1978 - 1981
2 José Casas Garcia SPA 1970 - 1975
2 Andres Oliva Sanchez SPA 1970 - 1971
2 Juan de Juan SPA 1925 - 1926
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-216 Salvador Jarque SPA 1979
23-223 Vicente Belda Vicedo SPA 1978
23-338 José Luis Laguia Martinez SPA 1983
24-363 Gonzalo Aja Barquin SPA 1971
25-080 Jesus Blanco Villar SPA 1987
25-111 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1982
25-194 Antonio Vallori Mateu SPA 1974
25-321 Raimund Dietzen DUI 1985
26-127 José Antonio Gonzalez Linares SPA 1972
27-017 Raimund Dietzen DUI 1986
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-101 Andrès Gandarias Albizu SPA 1975
30-241 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
30-093 Francisco Galdos Guana SPA 1977
29-190 Manuel Esparza Sanz SPA 1981
29-131 Mariano Sanchez Martinez SPA 1988
29-094 Francisco Galdos Guana SPA 1976
28-345 Eulalio Garcia Pereda SPA 1980
28-033 Peter Hilse DUI 1990
27-017 Raimund Dietzen DUI 1986
26-127 José Antonio Gonzalez Linares SPA 1972
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Andres Oliva Sanchez SPA 1970 - 1978
7 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1987
7 Pedro Torres Cruces SPA 1973 - 1980
6 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1979
5 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1988
5 Miguel Maria Lasa SPA 1973 - 1980
5 Francisco Galdos Guana SPA 1968 - 1977
5 Domingo Perurena SPA 1971 - 1976
4 Federico Echave Musatadi SPA 1982 - 1988
4 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981 - 1985
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-235 Dimitri Jdanov URS 1988
19-284 Eduardo Chozas Olmo SPA 1980
19-299 José Antonio Pomar SPA 1975
21-085 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1982
21-144 Jaime Vilamajo Ipiens SPA 1981
21-160 José Luis Santamaria Gonzalez SPA 1990
21-193 Emilio Cruz Díaz (1962) SPA 1983
21-211 Salvador Jarque SPA 1979
21-215 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1982
21-219 Jean-Jacques Fussien FRA 1973
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-020 Antonio Jimenez Quilez SPA 1975
39-238 Lucien Van Impe BEL 1986
34-189 Jean-Philippe Vandenbrande BEL 1990
33-271 Vicente Belda Vicedo SPA 1988
33-214 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1976
33-192 Francisco Gabica SPA 1971
33-051 José Antonio Gonzalez Linares SPA 1979
32-237 Domingo Perurena SPA 1976
32-230 Antonio Gomez del Moral SPA 1972
32-163 Miguel Maria Lasa SPA 1980
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
11 Domingo Perurena SPA 1971 - 1976
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1987
5 Noël Dejonckheere BEL 1979 - 1985
5 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1978
4 Eulalio Garcia Pereda SPA 1976 - 1980
3 Jesus Suarez Cueva SPA 1979 - 1985
3 Antonio Coll Pontanilla SPA 1982 - 1983
3 Luis Alberto Ordiales Meana SPA 1977 - 1978
3 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973 - 1976
3 José Antonio Gonzalez Linares SPA 1972 - 1976
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-299 José Antonio Pomar SPA 1975
21-211 Salvador Jarque SPA 1979
21-219 Jean-Jacques Fussien FRA 1973
21-221 Jean-Jacques Fussien FRA 1973
21-222 Jean-Jacques Fussien FRA 1973
21-285 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983
21-308 Gines Garcia Pallares SPA 1981
22-036 Angel Camarillo Llorens SPA 1981
22-041 Federico Echave Musatadi SPA 1982
22-086 Angel Ocana Perez SPA 1982
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-189 Jean-Philippe Vandenbrande BEL 1990
33-214 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1976
32-234 Domingo Perurena SPA 1976
32-119 Eduardo Castello Vilanova SPA 1972
32-098 Andrès Gandarias Albizu SPA 1975
31-293 Agustin Tamames Iglesias SPA 1976
31-231 Domingo Perurena SPA 1975
31-230 Domingo Perurena SPA 1975
31-209 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1974
30-357 Pedro Torres Cruces SPA 1980
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
16 Eulalio Garcia Pereda SPA 1978 - 1980
9 Francisco Galdos Guana SPA 1976 - 1977
8 José Luis Laguia Martinez SPA 1983 - 1983
8 Salvador Jarque SPA 1979 - 1979
7 Domingo Perurena SPA 1971 - 1973
6 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1982 - 1982
6 Manuel Esparza Sanz SPA 1981 - 1981
5 Mariano Sanchez Martinez SPA 1988 - 1988
5 Jesus Blanco Villar SPA 1987 - 1987
5 Raimund Dietzen DUI 1985 - 1985
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-211 Salvador Jarque SPA 1979
21-308 Gines Garcia Pallares SPA 1981
23-223 Vicente Belda Vicedo SPA 1978
23-333 José Luis Laguia Martinez SPA 1983
24-363 Gonzalo Aja Barquin SPA 1971
25-078 Jesus Blanco Villar SPA 1987
25-107 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1982
25-191 Antonio Vallori Mateu SPA 1974
25-201 Luis Alberto Ordiales Meana SPA 1977
25-222 Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA 1988
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-214 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1976
32-101 Andrès Gandarias Albizu SPA 1975
30-241 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
30-093 Francisco Galdos Guana SPA 1977
29-364 Werner De Vos BEL 1987
29-353 Noël Dejonckheere BEL 1985
29-256 Domingo Perurena SPA 1973
29-190 Manuel Esparza Sanz SPA 1981
29-131 Mariano Sanchez Martinez SPA 1988
29-094 Francisco Galdos Guana SPA 1976