Settimana Ciclistica Lombarda

Settimana Ciclistica Lombarda 1992
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 RUS Pavel Tonkov RUS
2 RUS Viatcheslav Djavanian RUS
3 POL Zbigniew Piatek POL
Settimana Ciclistica Lombarda 1992
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Pavel Tonkov
Startlijst Settimana Ciclistica Lombarda 1992
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2021 18.07 2.1 ITA Diego Ulissi BEL Sep Vanmarcke ITA Giovanni Aleotti
2013 07.09 2.1 DUI Patrik Sinkewitz CRO Radoslav Rogina ITA Francesco Manuel Bongiorno
2011 03.09 2.1 FRA Thibaut Pinot ITA Simone Stortoni ITA Davide Rebellin
2010 05.04 2.1 ITA Michele Scarponi ITA Riccardo Riccò POL Przemyslaw Niemiec
2009 05.04 2.1 ITA Daniele Pietropolli COL Juan Mauricio Soler Rodriguez ITA Davide Rebellin
2008 06.04 2.1 ITA Danilo Di Luca ITA Paolo Savoldelli ITA Daniele Pietropolli
2007 09.04 2.1 RUS Alexander Efimkin POL Sylwester Szmyd ITA Domenico Pozzovivo
2006 09.04 2.2 NED Robert Gesink BLR Aliaksandr Kuchynski ITA Graziano Gasparre
2005 10.04 2.2 ITA Riccardo Riccò RUS Alexander Efimkin ITA Marco Osella
2004 12.04 2.5 ITA Michele Scarponi ZIM Timothy Jones POL Radoslaw Romanik
2003 21.04 2.5 MEX Julio Alberto Perez Cuapio ZIM Timothy Jones ZWI Steve Zampieri
2002 21.04 2.3 SLO Tadej Valjavec ITA Michele Scarponi LUX Kim Kirchen
2001 22.04 2.4 UKR Serhiy Honchar FRA Pascal Herve FRA Didier Rous
2000 16.04 2.4 UKR Serhiy Honchar ITA Gilberto Simoni FRA Didier Rous
1999 19.04 2.4 LTU Raimundas Rumsas ITA Nicola Miceli ITA Enrico Zaina
1998 19.04 2.5 RUS Pavel Tonkov ZWI Markus Zberg ITA Enrico Zaina
1997 20.04 2.5 ITA Emanuele Lupi ITA Luca Mazzanti ITA Giuseppe Di Grande
1996 21.04 2.5 RUS Pavel Tonkov ITA Leonardo Piepoli ITA Stefano Faustini
1995 . ITA Massimiliano Lelli ITA Giuseppe Guerini ITA Ruggero Borghi
1994 . ITA Wladimir Belli ITA Giuseppe Guerini RUS Pavel Tonkov
1993 . ITA Enrico Zaina RUS Evgeni Berzin ITA Bruno Leali
1992 . RUS Pavel Tonkov RUS Viatcheslav Djavanian POL Zbigniew Piatek
1991 . USA Lance Armstrong ITA Fabio Bordonali ITA Wladimir Belli
1990 . Nikolai Golovatenko ITA Walter Magnago ITA Emmanuelle Bombini
1989 . Ivan Ivanov Vladimir Pulnikov Dimitri Konyshev
1987 . Vladimir Pulnikov Viktor Klimov ZWI Fabian Fuchs
1986 . POL Zenon Jaskula Jonas Romanovas ITA Luca Gelfi
1985 . Yuri Kashirin Viktor Klimov Bruno Bulic
1984 . ITA Flavio Giupponi USA Thurlow Rogers Mario Kummer
1983 . POL Andrej Serediuk USA Thurlow Rogers ITA Stefano Tomasini
1982 . Vladimir Kozarek DEN Jesper Worre ITA Luigi Busacchini
1981 . ITA Giovanni Fedrigo OOS Helmut Wechselberger ITA Giovanni Testolin
1980 . POL Czeslaw Lang ITA Piero Ghibaudo ITA Alessandro Paganessi
1979 . ITA Alberto Minetti ZWE Tommy Prim Hynek Douracek
1978 . ITA Alessandro Pozzi (1954) ZWE Tommy Prim ITA Francesco Masi
1977 . POL Jan Bieniek ITA Orfeo Pizzoferrato ITA Giuliano Biatta
1976 . ITA Vittorio Algeri Rinato Charafoulin ITA Roberto Ceruti
1975 . Valeri Chaplygin ITA Vittorio Algeri ITA Walter Polini
1974 . POL Stanislaw Szozda BEL Franky De Gendt POL Tadeusz Mytnik
1973 . CZE Jiri Mainus ITA Claudio Bortolotto ITA Fiorenzo Ballardin
1972 . ITA Fausto Bertoglio
1971 . Rudolf Labus Alois Holik ITA Giacomini Tiziano
1970 . ITA Giuliano Marcuzzi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
2 Michele Scarponi ITA 2004 - 2010
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
1 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
1 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
1 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2011
1 Daniele Pietropolli ITA 2009 - 2009
1 Danilo Di Luca ITA 2008 - 2008
1 Alexander Efimkin RUS 2007 - 2007
1 Robert Gesink NED 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Enrico Zaina ITA 1993 - 1999
2 Davide Rebellin ITA 2009 - 2011
2 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2009
2 Alexander Efimkin RUS 2005 - 2007
2 Timothy Jones ZIM 2003 - 2004
2 Didier Rous FRA 2000 - 2001
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Enrico Zaina ITA 1993 - 1999
2 Davide Rebellin ITA 2009 - 2011
2 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
2 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2009
2 Alexander Efimkin RUS 2005 - 2007
2 Timothy Jones ZIM 2003 - 2004
2 Didier Rous FRA 2000 - 2001
2 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Davide Rebellin ITA 2009 - 2021
4 Mattia Gavazzi ITA 2007 - 2010
4 Giuseppe Palumbo ITA 2000 - 2007
4 Ivan Quaranta ITA 1999 - 2007
4 Zoran Klemencic SLO 1998 - 2006
4 Jan Svorada CZE 1997 - 2002
4 Pavel Tonkov RUS 1992 - 1998
3 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
3 Daniele Pietropolli ITA 2007 - 2009
3 Gabriele Balducci ITA 1997 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-311 Robert Gesink NED 2006
20-325 Tom Stamsnijder NED 2006
20-335 Roman Kreuziger CZE 2007
21-094 Thibaut Pinot FRA 2011
21-295 Santiago Buitrago Sanchez COL 2021
22-167 Ivan Ravaioli ITA 2003
22-207 Michele Scarponi ITA 2002
22-302 Stefan Rutimann ZWI 2001
23-072 Luca Mazzanti ITA 1997
23-111 Francesco Failli ITA 2007
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-092 Alessandro Petacchi ITA 2009
33-236 Jan Svorada CZE 2002
32-332 Laurent Dufaux ZWI 2002
32-322 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-095 Danilo Di Luca ITA 2008
32-003 Diego Ulissi ITA 2021
31-209 Andrei Teteriouk KAZ 1999
31-204 Enrico Zaina ITA 1999
30-293 Serhiy Honchar UKR 2001
30-193 Michele Scarponi ITA 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jan Svorada CZE 1997 - 2002
5 Pavel Tonkov RUS 1996 - 1998
4 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
4 Riccardo Riccò ITA 2005 - 2010
4 Alessandro Petacchi ITA 2001 - 2009
4 Ivan Quaranta ITA 1999 - 2007
3 Pascal Ackermann DUI 2021 - 2021
3 Mattia Gavazzi ITA 2008 - 2010
2 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
2 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Pavel Tonkov RUS 1996 - 1998
7 Michele Scarponi ITA 2002 - 2010
7 Serhiy Honchar UKR 2000 - 2001
5 Diego Ulissi ITA 2021 - 2021
4 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2011
4 Alessandro Petacchi ITA 2009 - 2009
4 Julio Alberto Perez Cuapio MEX 2003 - 2003
3 Patrik Sinkewitz DUI 2013 - 2013
3 Danilo Di Luca ITA 2008 - 2008
3 Alberto Loddo ITA 2008 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-311 Robert Gesink NED 2006
20-325 Tom Stamsnijder NED 2006
20-335 Roman Kreuziger CZE 2007
21-094 Thibaut Pinot FRA 2011
22-167 Ivan Ravaioli ITA 2003
22-207 Michele Scarponi ITA 2002
22-302 Stefan Rutimann ZWI 2001
23-072 Luca Mazzanti ITA 1997
23-111 Francesco Failli ITA 2007
24-122 Ivan Quaranta ITA 1999
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-090 Alessandro Petacchi ITA 2009
32-332 Laurent Dufaux ZWI 2002
32-322 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-095 Danilo Di Luca ITA 2008
32-003 Diego Ulissi ITA 2021
31-209 Andrei Teteriouk KAZ 1999
31-204 Enrico Zaina ITA 1999
30-293 Serhiy Honchar UKR 2001
30-193 Michele Scarponi ITA 2010
29-365 Paolo Valoti ITA 2001