Circuito Montañes

Circuito Montañes 2001 | Rit 7
18 Jun 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Vicente Elvira Monjon SPA 25-208
2 SPA Manuel Calvente Gorbas SPA 24-308
3 SPA Inigo Urretxua SPA
Startlijst Circuito Montañes 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexei Markov RUS 26 May 1979 1
David De La Fuente Rasilla SPA 04 May 1981 1
David Kopp DUI 05 Jan 1979 1
Geoffrey Demeyere BEL 31 Oct 1976 1
Guillaume Auger FRA 21 Mar 1976 2
Javier Benitez Pomares SPA 03 Jan 1979 1
Jay Sweet AUS 11 Aug 1975 1
Juan Manuel Fuentes Angullo SPA 07 Apr 1977 1
Julen Fernandez Bijandi SPA 05 Nov 1978 1
Loïc Lamouller FRA 16 May 1978 1
Manuel Calvente Gorbas SPA 14 Aug 1976 1
Oscar Serrano Alonso SPA 16 May 1978 1
Pavel Brutt RUS 29 Jan 1982 1
Pedro Luis Marichalar Fernandez SPA 06 Mar 1980 1
Rafael Mila Palermo SPA 25 Oct 1977 1
Roger Lucia Ibarra SPA 10 Jul 1973 1
Ruben Galvan Manchon SPA 23 Dec 1974 1
Ruben Lobato Elvira SPA 01 Sep 1978 1
Thierry De Groote BEL 09 May 1975 1
Tom Stremersch BEL 29 May 1975 3
Vicente Elvira Monjon SPA 23 Nov 1975 1
Eligio Requejo Dominguez SPA 18 Feb 1975 Kelme - Costa Blanca 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2010 15.06 2.2 COL Fabio Andres Duarte Arevalo CHI Carlos-Ivan Oyarzun Guinez SPA Higinio Fernández Suárez
2009 16.06 2.2 USA Tejay Van Garderen SPA Jonathan Castroviejo Nicolas SPA Sergio Pardilla Bellon
2008 17.06 2.2 RUS Alexei Chtchebeline USA Tejay Van Garderen RUS Roman Klimov
2007 19.06 2.2 NED Bauke Mollema ZWE Lucas Persson SPA Jaume Rovira Pous
2006 20.06 2.2 NED Robert Gesink ZIM Timothy Jones SPA Israel Perez Rodriguez
2005 21.06 2.2 SPA Sergio Dominguez Rodriguez SPA Diego Gallejo Arnaiz SPA Sergio Pardilla Bellon
2004 22.06 2.5 SPA Fernando Serrano Sanchez SPA Antonio Lopez Carrasco SPA Alexis Rodriguez Hernandez
2003 24.06 2.5 BEL Steve Kleynen SPA Jose Angel Gomez Marchante SPA Antonio Lopez Carrasco
2002 25.06 2.5 SPA Oscar Serrano Alonso SPA Sergio Dominguez Rodriguez SPA Moises Duenas Nevado
2001 19.06 2.5 SPA Rafael Mila Palermo SPA Ruben Lobato Elvira SPA Julen Fernandez Bijandi
2000 20.06 2.5 BEL Dave Bruylandts SPA Adolfo Garcia Quesada SPA Juan Jose Gomis Lopez
1999 23.05 2.5 SPA David Vazquez Garcia BEL Glenn D'Hollander SPA Ricardo Valdez Prieto
1998 19.06 2.5 RUS Alexei Sivakov ZWI Daniel Schnider ITA Graciano Recinella
1997 20.06 2.5 BEL Kurt Van De Wouwer SPA Federico Garcia Melia SPA José Luis Sanchez de la Rocha
1996 16.06 2.5 SPA Javier Otxoa Palacios SPA Jose Luis Rebollo Aguado NED Davy Dubbeldam
1963 18.08 SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Manuel Martin Pinera SPA Julio Jimenez Munoz
1962 18.08 SPA Emilio Cruz Díaz (1936) SPA Jose Sousa SPA Sebastian Elorza Uria
1960 05.06 SPA Manuel Martin Pinera SPA Jose Urrestarazu Munduate SPA José Antonio Musitu Ochoa
1959 14.06 SPA Jesus Galdeano Portillo SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Julian San Emeterio
1957 19.05 SPA Benigno Aspuru Zarandona SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA Carmelo Morales Erostarbe
1956 31.05 SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Julian San Emeterio SPA Jesús Loroño Artega
1955 09.06 SPA Gabriel Company Bauzà SPA Francisco Masip Llop SPA José Mateo Gil
1954 13.06 SPA Julian San Emeterio SPA Adolfo Cruz Díaz SPA Dalmacio Langarica Lizasoain
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2010 - 2010
1 Tejay Van Garderen USA 2009 - 2009
1 Alexei Chtchebeline RUS 2008 - 2008
1 Bauke Mollema NED 2007 - 2007
1 Robert Gesink NED 2006 - 2006
1 Sergio Dominguez Rodriguez SPA 2005 - 2005
1 Fernando Serrano Sanchez SPA 2004 - 2004
1 Steve Kleynen BEL 2003 - 2003
1 Oscar Serrano Alonso SPA 2002 - 2002
1 Rafael Mila Palermo SPA 2001 - 2001
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1956 - 1959
3 Julian San Emeterio SPA 1954 - 1959
2 Sergio Pardilla Bellon SPA 2005 - 2009
2 Tejay Van Garderen USA 2008 - 2009
2 Sergio Dominguez Rodriguez SPA 2002 - 2005
2 Antonio Lopez Carrasco SPA 2003 - 2004
2 Manuel Martin Pinera SPA 1960 - 1963
1 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2010 - 2010
1 Higinio Fernández Suárez SPA 2010 - 2010
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1956 - 1959
3 Julian San Emeterio SPA 1954 - 1959
2 Sergio Pardilla Bellon SPA 2005 - 2009
2 Tejay Van Garderen USA 2008 - 2009
2 Sergio Dominguez Rodriguez SPA 2002 - 2005
2 Antonio Lopez Carrasco SPA 2003 - 2004
2 Manuel Martin Pinera SPA 1960 - 1963
1 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2010 - 2010
1 Higinio Fernández Suárez SPA 2010 - 2010
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-020 Robert Gesink NED 2006
20-205 Bauke Mollema NED 2007
20-308 Tejay Van Garderen USA 2009
21-290 Javier Otxoa Palacios SPA 1996
23-237 Rafael Mila Palermo SPA 2001
23-343 Dave Bruylandts BEL 2000
23-346 David Vazquez Garcia SPA 1999
24-004 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2010
24-040 Oscar Serrano Alonso SPA 2002
24-074 Julian San Emeterio SPA 1954
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
29-002 Manuel Martin Pinera SPA 1960
28-143 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1963
27-160 Jesus Galdeano Portillo SPA 1959
26-339 Alexei Chtchebeline RUS 2008
26-240 Benigno Aspuru Zarandona SPA 1957
26-164 Alexei Sivakov RUS 1998
25-324 Sergio Dominguez Rodriguez SPA 2005
25-270 Kurt Van De Wouwer BEL 1997
25-264 Emilio Cruz Díaz (1936) SPA 1962
25-184 Steve Kleynen BEL 2003
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Julian San Emeterio SPA 1954 - 1963
4 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1956 - 1963
3 Israel Perez Rodriguez SPA 2006 - 2010
3 Diego Gallejo Arnaiz SPA 2005 - 2009
3 Pavel Brutt RUS 2001 - 2006
3 Sergio Dominguez Rodriguez SPA 2002 - 2005
3 Antonio Lopez Carrasco SPA 2002 - 2004
3 Oscar Serrano Alonso SPA 2001 - 2003
3 Vicente Elvira Monjon SPA 2001 - 2003
3 Tom Stremersch BEL 1999 - 2001
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-007 Travis Meyer AUS 2008
19-136 Pavel Brutt RUS 2001
19-194 Dennis van Winden NED 2007
19-199 Alberto Contador Velasco SPA 2002
19-308 Tejay Van Garderen USA 2008
19-308 Felix Vidal Celis Zabala SPA 2002
19-320 Angel Madrazo Ruiz SPA 2008
19-327 Lubomir Petrus CZE 2010
20-017 Robert Gesink NED 2006
20-044 David De La Fuente Rasilla SPA 2001
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-260 Sergi Escobar Roure SPA 2010
35-177 Miquel Gual Bauzà SPA 1955
34-353 Noan Lelarge FRA 2010
34-285 Carlos Torrent Tarres SPA 2009
34-191 Dalmacio Langarica Lizasoain SPA 1954
34-143 Lilian Jégou FRA 2010
34-007 Jose Belda Mira SPA 2009
33-155 Jesús Loroño Artega SPA 1959
33-139 Julian San Emeterio SPA 1963
32-167 Danilo Hondo DUI 2006
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Oscar Serrano Alonso SPA 2002 - 2003
3 Lars Boom NED 2008 - 2008
3 Pavel Brutt RUS 2001 - 2006
3 Martin Hvastija SLO 1997 - 1997
3 Julian San Emeterio SPA 1954 - 1960
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1956 - 1957
2 Michel Kreder NED 2008 - 2009
2 Oscar Vicente Grau Jordá SPA 2005 - 2009
2 Sergio Pardilla Bellon SPA 2005 - 2009
2 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2005 - 2007
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-136 Pavel Brutt RUS 2001
19-308 Felix Vidal Celis Zabala SPA 2002
19-320 Angel Madrazo Ruiz SPA 2008
20-019 Robert Gesink NED 2006
20-044 David De La Fuente Rasilla SPA 2001
20-097 Kai Reus NED 2005
20-098 Kai Reus NED 2005
20-204 Bauke Mollema NED 2007
20-303 Michel Kreder NED 2008
20-332 Leif Hoste BEL 1998
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-177 Miquel Gual Bauzà SPA 1955
34-353 Noan Lelarge FRA 2010
34-143 Lilian Jégou FRA 2010
34-007 Jose Belda Mira SPA 2009
32-163 Danilo Hondo DUI 2006
32-162 Danilo Hondo DUI 2006
31-000 Wim van de Meulenhof NED 1997
30-065 Julian San Emeterio SPA 1960
29-360 Oscar Vicente Grau Jordá SPA 2009
29-188 Jimmy Engoulvent FRA 2009
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Lars Boom NED 2008
3 Martin Hvastija SLO 1997
2 Danilo Hondo DUI 2006
2 Kai Reus NED 2005
2 Oscar Serrano Alonso SPA 2003
2 Oscar Serrano Alonso SPA 2002
2 Dave Bruylandts BEL 2000
2 Ricardo Valdez Prieto SPA 1999
2 Alexei Sivakov RUS 1998
2 Michael van der Wolf NED 1997
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 Alexei Sivakov RUS 1998 - 1998
6 Glenn D'Hollander BEL 1999 - 1999
5 Steve Kleynen BEL 2003 - 2003
5 Oscar Serrano Alonso SPA 2002 - 2002
5 Dave Bruylandts BEL 2000 - 2000
4 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2010 - 2010
4 Robert Gesink NED 2006 - 2006
4 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1963 - 1963
4 Emilio Cruz Díaz (1936) SPA 1962 - 1962
4 Jesus Galdeano Portillo SPA 1959 - 1959
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-017 Robert Gesink NED 2006
20-203 Bauke Mollema NED 2007
20-307 Tejay Van Garderen USA 2009
21-300 Michel Kreder NED 2009
21-354 Rafael Valls Ferri SPA 2009
22-024 Sergio De Lis del Andres SPA 2008
22-062 Juan José Sagarduy SPA 1963
22-075 Martijn Keizer NED 2010
22-163 Lars Boom NED 2008
23-045 Hannes Blank DUI 2006
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-260 Sergi Escobar Roure SPA 2010
34-353 Noan Lelarge FRA 2010
34-143 Lilian Jégou FRA 2010
29-002 Manuel Martin Pinera SPA 1960
28-303 Francisco Masip Llop SPA 1955
28-143 Eusebio Velez Mendizabal SPA 1963
27-355 Graziano Gasparre ITA 2006
27-209 Vicente Elvira Monjon SPA 2003
27-160 Jesus Galdeano Portillo SPA 1959
26-339 Alexei Chtchebeline RUS 2008