Firenze - Pistoia

Firenze - Pistoia 1989
21 Oct 1989
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ZWI Tony Rominger ZWI Chateau d'Ax 28-208
2 NED Erik Breukink NED Panasonic - Isostar 25-203
3 ITA Maurizio Fondriest ITA Del Tongo 24-279
4 ITA Gianni Bugno ITA Chateau d'Ax 25-250
5 ITA Luca Gelfi ITA Del Tongo 23-122
6 ZWI Daniel Steiger ZWI 23-061
7 ZWI Werner Stutz ZWI Frank Magniflex 27-185
8 ITA Andrea Tafi ITA 23-167
9 ITA Gianluca Pierobon ITA 22-233
10 ITA Claudio Chiappucci ITA Carrera Jeans 26-235
11 Piotr Ugrumov URS Alfa Lum 28-273
12 ITA Massimo Podenzana ITA Atala 28-084
13 ITA Roberto Pagnin ITA Malvor 27-105
14 ITA Franco Ballerini ITA Malvor 24-314
15 ITA Marco Lietti ITA Malvor 24-184
16 ITA Marco Zen ITA Del Tongo 26-292
17 ZWI Daniel Wyder ZWI 27-248
18 ITA Enrico Grimani ITA Titanbonifica 25-163
19 ITA Marco Giovannetti ITA Seur 27-200
20 ITA Davide Cassani ITA Gewiss - Bianchi 28-293
Firenze - Pistoia 1989
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
21.10 Eindstand Tony Rominger
Startlijst Firenze - Pistoia 1989
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andrea Tafi ITA 07 May 1966 1
Daniel Steiger ZWI 21 Aug 1966 1
Daniel Wyder ZWI 15 Feb 1962 1
Gianluca Pierobon ITA 02 Mar 1967 1
Piotr Ugrumov URS 21 Jan 1961 Alfa Lum 1
Massimo Podenzana ITA 29 Jul 1961 Atala 1
Claudio Chiappucci ITA 28 Feb 1963 Carrera Jeans 1
Gianni Bugno ITA 14 Feb 1964 Chateau d'Ax 2
Tony Rominger ZWI 27 Mar 1961 Chateau d'Ax 2
Luca Gelfi ITA 21 Jun 1966 Del Tongo 1
Marco Zen ITA 02 Jan 1963 Del Tongo 1
Maurizio Fondriest ITA 15 Jan 1965 Del Tongo 1
Werner Stutz ZWI 19 Apr 1962 Frank Magniflex 1
Davide Cassani ITA 01 Jan 1961 Gewiss - Bianchi 1
Franco Ballerini ITA 11 Dec 1964 Malvor 1
Marco Lietti ITA 20 Apr 1965 Malvor 1
Roberto Pagnin ITA 08 Jul 1962 Malvor 1
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 Panasonic - Isostar 1
Marco Giovannetti ITA 04 Apr 1962 Seur 1
Enrico Grimani ITA 11 May 1964 Titanbonifica 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Tony Rominger ZWI 1988 - 1992
2 Sergej Matveyev UKR 2004 - 2005
2 Marco Velo ITA 1998 - 1999
2 Francesco Casagrande ITA 1994 - 1995
2 Lech Piasecki POL 1986 - 1990
1 Andriy Grivko UKR 2008 - 2008
1 Boris Shpilevsky RUS 2007 - 2007
1 Andrea Peron (1971) ITA 2003 - 2003
1 Fabrizio Guidi ITA 2002 - 2002
1 Nathan O'Neill AUS 2001 - 2001
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Tony Rominger ZWI 1988 - 1992
4 Lech Piasecki POL 1986 - 1990
3 Dario David Cioni ITA 2003 - 2008
3 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2002
3 Maurizio Fondriest ITA 1989 - 1994
3 Rolf Golz DUI 1985 - 1988
2 Andriy Grivko UKR 2005 - 2008
2 Giovanni Visconti ITA 2005 - 2007
2 Sergej Matveyev UKR 2004 - 2005
2 Marco Velo ITA 1998 - 1999
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Tony Rominger ZWI 1988 - 1992
4 Lech Piasecki POL 1986 - 1990
3 Dario David Cioni ITA 2003 - 2008
3 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2002
3 Maurizio Fondriest ITA 1989 - 1994
3 Rolf Golz DUI 1985 - 1988
2 Andriy Grivko UKR 2005 - 2008
2 Giovanni Visconti ITA 2005 - 2007
2 Sergej Matveyev UKR 2004 - 2005
2 Andrea Tafi ITA 1989 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-019 Rolf Golz DUI 1985
24-031 Francesco Casagrande ITA 1994
24-231 Marco Velo ITA 1998
24-346 Lech Piasecki POL 1986
25-044 Francesco Casagrande ITA 1995
25-068 Boris Shpilevsky RUS 2007
25-079 Andriy Grivko UKR 2008
25-228 Marco Velo ITA 1999
26-338 Nathan O'Neill AUS 2001
27-209 Tony Rominger ZWI 1988
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-285 Helmut Wechselberger OOS 1987
32-072 Andrea Peron (1971) ITA 2003
31-218 Tony Rominger ZWI 1992
30-266 Sergej Matveyev UKR 2005
30-223 Tony Rominger ZWI 1991
30-196 Fabrizio Guidi ITA 2002
29-267 Sergej Matveyev UKR 2004
28-355 Lech Piasecki POL 1990
28-281 Maurizio Fondriest ITA 1993
28-208 Tony Rominger ZWI 1989
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Tony Rominger ZWI 1988 - 1992
4 Lech Piasecki POL 1986 - 1990
3 Dario David Cioni ITA 2003 - 2008
3 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2002
3 Maurizio Fondriest ITA 1989 - 1994
3 Rolf Golz DUI 1985 - 1988
2 Andriy Grivko UKR 2005 - 2008
2 Giovanni Visconti ITA 2005 - 2007
2 Sergej Matveyev UKR 2004 - 2005
2 Andrea Tafi ITA 1989 - 2001
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-076 Andriy Grivko UKR 2005
22-233 Gianluca Pierobon ITA 1989
22-282 Giovanni Visconti ITA 2005
22-307 Charly Mottet FRA 1985
23-019 Rolf Golz DUI 1985
23-061 Daniel Steiger ZWI 1989
23-122 Gian Mario Ortenzi ITA 1999
23-122 Luca Gelfi ITA 1989
23-167 Andrea Tafi ITA 1989
23-253 Gianni Bugno ITA 1987
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-173 Andrea Tafi ITA 2001
34-285 Helmut Wechselberger OOS 1987
33-327 Dario David Cioni ITA 2008
32-329 Dario David Cioni ITA 2007
32-243 Marco Pinotti ITA 2008
32-166 Sean Yates GBR 1992
32-072 Andrea Peron (1971) ITA 2003
32-069 Filippo Simeoni ITA 2003
32-042 Francesco Casagrande ITA 2002
31-218 Tony Rominger ZWI 1992
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar