Baan: Wereldkampioenschap

Baan: Wereldkampioenschap 1923 | Sprint
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Piet Moeskops NED
2 FRA Gabriel Poulain FRA
3 ZWI Ernest Kauffmann ZWI
Baan: Wereldkampioenschap 1923
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Sprint Piet Moeskops
. Stayeren Paul Suter
Startlijst Baan: Wereldkampioenschap 1923
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2023 08.08 WC NED Jeffrey Hoogland AUS Matthew Glaetzer AUS Thomas Cornish
2022 14.10 WC NED Jeffrey Hoogland FRA Melvin Landerneau SPA Alejandro Martinez Chorro
2021 22.10 WC NED Jeffrey Hoogland TRI Nicholas Paul DUI Joachim Eilers
2020 28.02 WC NED Sam Ligtlee FRA Quentin Lafargue FRA Michaël D'Almeida
2019 01.03 WC FRA Quentin Lafargue NED Theo Bos FRA Michaël D'Almeida
2018 04.03 NED Jeffrey Hoogland AUS Matthew Glaetzer NED Theo Bos
2017 16.04 FRA François Pervis CZE Tomas Babek FRA Quentin Lafargue
2016 03.03 DUI Joachim Eilers NED Theo Bos FRA Quentin Lafargue
2015 20.02 FRA François Pervis DUI Joachim Eilers NZL Matthew Archibald
2014 28.02 FRA François Pervis DUI Joachim Eilers NZL Simon Van Velthooven
2013 . FRA François Pervis NZL Simon Van Velthooven DUI Joachim Eilers
2012 . DUI Stefan Nimke FRA Michaël D'Almeida NZL Simon Van Velthooven
2011 . DUI Stefan Nimke NED Teun Mulder FRA François Pervis
2010 . NED Teun Mulder FRA Michaël D'Almeida FRA François Pervis
2009 . DUI Stefan Nimke USA Taylor Phinney MAS Mohamed Rizal Tisin
2008 . NED Teun Mulder FRA Michaël D'Almeida FRA François Pervis
2007 . GBR Chris Hoy FRA François Pervis GBR Jamie Staff
2006 . GBR Chris Hoy AUS Ben Kersten FRA François Pervis
2005 . NED Theo Bos GBR Jason Queally GBR Chris Hoy
2004 . GBR Chris Hoy FRA Arnaud Tournant NED Theo Bos
2003 . DUI Stefan Nimke AUS Shane-John Kelly FRA Arnaud Tournant
2002 . GBR Chris Hoy FRA Arnaud Tournant AUS Shane-John Kelly
2001 . FRA Arnaud Tournant DUI Sören Lausberg POL Grzegorz Krejner
2000 . FRA Arnaud Tournant DUI Sören Lausberg GBR Jason Queally
1999 . FRA Arnaud Tournant AUS Shane-John Kelly DUI Stefan Nimke
1998 . FRA Arnaud Tournant AUS Shane-John Kelly USA Erin Hartwell
1997 . AUS Shane-John Kelly DUI Sören Lausberg DUI Stefan Nimke
1996 . AUS Shane-John Kelly DUI Sören Lausberg DUI Jan Van Eijden
1995 . AUS Shane-John Kelly FRA Florian Rousseau USA Erin Hartwell
1994 . FRA Florian Rousseau USA Erin Hartwell AUS Shane-John Kelly
1993 . FRA Florian Rousseau AUS Shane-John Kelly Jens Glücklich
4 km Pursuit
2023 06.08 WC ITA Filippo Ganna GBR Daniel Bigham ITA Jonathan Milan
2022 14.10 WC ITA Filippo Ganna ITA Jonathan Milan POR Ivo Emanuel Alves Oliveira
2021 22.10 WC USA Ashton Lambie ITA Jonathan Milan ITA Filippo Ganna
2020 28.02 WC ITA Filippo Ganna USA Ashton Lambie FRA Corentin Ermenault
2019 01.03 WC ITA Filippo Ganna DUI Domenic Weinstein ITA Davide Plebani
2018 02.03 ITA Filippo Ganna POR Ivo Emanuel Alves Oliveira RUS Alexander Evtushenko
2017 14.04 AUS Jordan Kerby ITA Filippo Ganna AUS Kelland O'Brien
2016 04.03 ITA Filippo Ganna DUI Domenic Weinstein GBR Andrew Tennant
2015 21.02 ZWI Stefan Küng AUS Jack Bobridge FRA Julien Morice
2014 27.02 AUS Alexander Edmondson ZWI Stefan Küng NZL Marc Ryan
2013 . AUS Michael Hepburn IRL Martyn Irvine ZWI Stefan Küng
2012 . AUS Michael Hepburn AUS Jack Bobridge NZL Westley Gough
2011 . AUS Jack Bobridge NZL Jesse Sergent AUS Michael Hepburn
2010 . USA Taylor Phinney NZL Jesse Sergent AUS Jack Bobridge
2009 . USA Taylor Phinney AUS Jack Bobridge BEL Dominique Cornu
2008 . GBR Bradley Wiggins NED Jenning Huizenga RUS Alexei Markov
2007 . GBR Bradley Wiggins DUI Robert Bartko SPA Sergi Escobar Roure
2006 . DUI Robert Bartko NED Jens Mouris GBR Paul Manning
2005 . DUI Robert Bartko SPA Sergi Escobar Roure NED Levi Heimans
2004 . SPA Sergi Escobar Roure GBR Robert Hayles DUI Robert Bartko
2003 . GBR Bradley Wiggins AUS Luke Roberts SPA Sergi Escobar Roure
2002 . AUS Bradley McGee AUS Luke Roberts DUI Jens Lehmann
2001 . UKR Alexandre Simuneko DUI Jens Lehmann DUI Stefan Steinweg
2000 . DUI Jens Lehmann DUI Stefan Steinweg GBR Robert Hayles
1999 . DUI Robert Bartko DUI Jens Lehmann ITA Mauro Trentini
1998 . FRA Philippe Ermenault FRA Francis Moreau DUI Robert Bartko
1997 . FRA Philippe Ermenault RUS Alexei Markov ITA Andrea Collinelli
1996 . GBR Christopher Boardman ITA Andrea Collinelli FRA Francis Moreau
1995 . GBR Graeme O'Bree ITA Andrea Collinelli AUS Stuart O'Grady
1994 . GBR Christopher Boardman FRA Francis Moreau DUI Jens Lehmann
1993 . GBR Graeme O'Bree FRA Philippe Ermenault GBR Christopher Boardman
5 km Pursuit
1992 . USA Michael McCarthy GBR Shaun Wallace LTU Arturas Kasputis
1991 . FRA Francis Moreau GBR Shaun Wallace GBR Colin Sturgess
1990 . Viatcheslav Ekimov FRA Francis Moreau FRA Armand De Las Cuevas
1989 . GBR Colin Sturgess AUS Dean Woods FRA Régis Clere
1988 . POL Lech Piasecki GBR Anthony Doyle DEN Jesper Worre
1987 . DEN Hans-Henrik Oersted DEN Jesper Worre GBR Anthony Doyle
1986 . GBR Anthony Doyle DEN Hans-Henrik Oersted DEN Jesper Worre
1985 . DEN Hans-Henrik Oersted GBR Anthony Doyle DUI Gregor Braun
1984 . DEN Hans-Henrik Oersted GBR Anthony Doyle BEL Jean-Luc Vandenbroucke
1983 . AUS Steele Bishop ZWI Robert Dill-Bundi DEN Hans-Henrik Oersted
1982 . FRA Alain Bondue DEN Hans-Henrik Oersted ITA Maurizio Bidinost
1981 . FRA Alain Bondue DEN Hans-Henrik Oersted NED Bert Oosterbosch
1980 . GBR Anthony Doyle NED Herman Ponsteen DEN Hans-Henrik Oersted
1979 . NED Bert Oosterbosch ITA Francesco Moser NED Herman Ponsteen
1978 . DUI Gregor Braun NED Roy Schuiten BEL Jean-Luc Vandenbroucke
1977 . DUI Gregor Braun NOR Knut Knudsen GBR Steve Heffernan
1976 . ITA Francesco Moser NED Roy Schuiten NOR Knut Knudsen
1975 . NED Roy Schuiten NOR Knut Knudsen BEL Dirk Baert
1974 . NED Roy Schuiten BEL Ferdinand Bracke NED René Pijnen
1973 . GBR Hugh Porter NED René Pijnen BEL Ferdinand Bracke
1972 . GBR Hugh Porter BEL Ferdinand Bracke BEL Dirk Baert
1971 . BEL Dirk Baert FRA Charly Grosskost GBR Hugh Porter
1970 . GBR Hugh Porter ITA Lorenzo Bosisio FRA Charly Grosskost
1969 . BEL Ferdinand Bracke GBR Hugh Porter NED Peter Post
1968 . GBR Hugh Porter DEN Ole Ritter ITA Leandro Faggin
1967 . NED Tiemen Groen GBR Hugh Porter ITA Leandro Faggin
1966 . ITA Leandro Faggin BEL Ferdinand Bracke DUI Dieter Kemper
1965 . ITA Leandro Faggin BEL Ferdinand Bracke DUI Dieter Kemper
1964 . BEL Ferdinand Bracke ITA Leandro Faggin ITA Ercole Baldini
1963 . ITA Leandro Faggin NED Peter Post NED Henk Nijdam
1962 . NED Henk Nijdam ITA Leandro Faggin NED Peter Post
1961 . DUI Rudi Altig ZWI Willy Trepp ITA Leandro Faggin
1960 . DUI Rudi Altig ZWI Willy Trepp ITA Ercole Baldini
1959 . FRA Roger Rivière FRA Albert Bouvet BEL Jean Brankart
1958 . FRA Roger Rivière ITA Leandro Faggin ITA Franco Gandini
1957 . FRA Roger Rivière FRA Albert Bouvet ITA Guido Messina
1956 . ITA Guido Messina FRA Jacques Anquetil DEN Kay Werner Nielsen
1955 . ITA Guido Messina ZWI René Strehler NED Wim van Est
1954 . ITA Guido Messina ZWI Hugo Koblet LUX Lucien Gillen
1953 . AUS Sydney Patterson DEN Kay Werner Nielsen ITA Antonio Bevilacqua (1918)
1952 . AUS Sydney Patterson ITA Antonio Bevilacqua (1918) LUX Lucien Gillen
1951 . ITA Antonio Bevilacqua (1918) ZWI Hugo Koblet DEN Kay Werner Nielsen
1950 . ITA Antonio Bevilacqua (1918) NED Wim van Est FRA Paul Matteoli
1949 . ITA Fausto Coppi LUX Lucien Gillen NED Wim van Est
1948 . NED Gerrit Schulte ITA Fausto Coppi ITA Antonio Bevilacqua (1918)
1947 . ITA Fausto Coppi ITA Antonio Bevilacqua (1918) ZWI Hugo Koblet
1946 . NED Gerrit Peters FRA Roger Piel DEN Arne Werner Pedersen
Elimination Race
2023 07.08 WC GBR Ethan Vernon CDN Dylan Bibic ITA Elia Viviani
2022 16.10 WC ITA Elia Viviani NZL Corbin Strong GBR Ethan Vernon
2021 24.10 WC ITA Elia Viviani POR Iuri Leitao RUS Sergey Rostovtsev
Keirin
2023 09.08 WC COL Kevin Santiago Quintero Chavarro AUS Matthew Richardson JPN Shinji Nakano
2022 13.10 WC NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland COL Kevin Santiago Quintero Chavarro
2021 21.10 WC NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland RUS Mikhail Yakovlev
2020 27.02 WC NED Harrie Lavreysen JPN Yuta Wakimoto MAS Mohd Azizulhasni Awang
2019 28.02 WC NED Matthijs Buchli JPN Yudai Nitta DUI Stefan Bötticher
2018 01.03 COL Fabian Hernando Puerta Zapata JPN Tomoyuki Kawabata DUI Maximilian Levy
2017 13.04 MAS Mohd Azizulhasni Awang COL Fabian Hernando Puerta Zapata CZE Tomas Babek
2016 06.03 DUI Joachim Eilers NZL Edward Dawkins MAS Mohd Azizulhasni Awang
2015 19.02 FRA François Pervis NZL Edward Dawkins MAS Mohd Azizulhasni Awang
2014 27.02 FRA François Pervis COL Fabian Hernando Puerta Zapata NED Matthijs Buchli
2013 . GBR Jason Kenny DUI Maximilian Levy NED Matthijs Buchli
2012 . GBR Chris Hoy DUI Maximilian Levy GBR Jason Kenny
2011 . AUS Shane Perkins GBR Chris Hoy NED Teun Mulder
2010 . GBR Chris Hoy MAS Mohd Azizulhasni Awang DUI Maximilian Levy
2009 . DUI Maximilian Levy FRA François Pervis NED Teun Mulder
2008 . GBR Chris Hoy NED Teun Mulder GRE Christos Volikakis
2007 . GBR Chris Hoy NED Theo Bos GBR Ross Edgar
2006 . NED Theo Bos SPA José Antonio Escuredo Raimondez FRA Arnaud Tournant
2005 . NED Teun Mulder Barry Forder AUS Shane-John Kelly
2004 . GBR Jamie Staff SPA José Antonio Escuredo Raimondez CZE Ivan Vrba
2003 . FRA Laurent Gane AUS Jobie Dajka Barry Forde
2002 . AUS Jobie Dajka SPA Jose Anton Villanueva Trinidad DUI René Wolff
2001 . AUS Ryan Bayley FRA Laurent Gane DUI Jens Fiedler
2000 . FRA Frédéric Magne DUI Jens Fiedler CZE Pavel Buran
1999 . DUI Jens Fiedler AUS Anthony Peden FRA Frédéric Magne
1998 . DUI Jens Fiedler LAT Ainars Kiksis FRA Laurent Gane
1997 . FRA Frédéric Magne ZAF Jean-Pierre Van Zyl USA Marty Wayne Nothstein
1996 . USA Marty Wayne Nothstein AUS Gary Neiwand FRA Frédéric Magne
1995 . FRA Frédéric Magne DUI Michael Hubner ITA Federico Paris
1994 . USA Marty Wayne Nothstein DUI Michael Hubner ITA Federico Paris
1993 . AUS Gary Neiwand USA Marty Wayne Nothstein JPN Toshimasa Yoshioka
1992 . DUI Michael Hubner AUS Stephen Pate FRA Frédéric Magne
1991 . DUI Michael Hubner ITA Claudio Golinelli FRA Fabrice Colas
1990 . Michael Hubner BEL Michel Vaarten ITA Claudio Golinelli
1989 . ITA Claudio Golinelli FRA Patrick Da Rocha JPN Masatoshi Sako
1988 . ITA Claudio Golinelli ITA Ottavio Dazzan BEL Michel Vaarten
1987 . JPN Harumi Honda ITA Claudio Golinelli JPN Shinegori Inoue
1986 . BEL Michel Vaarten DUI Dieter Giebken ZWI Urs Freuler
1985 . ZWI Urs Freuler ITA Ottavio Dazzan DUI Dieter Giebken
JPN Masamitsu Takizawa
1984 . ZWI Robert Dill-Bundi ITA Ottavio Dazzan ZWI Urs Freuler
1983 . ZWI Urs Freuler AUS Danny Clark USA Gilbert Hatton
1982 . CDN Gordon Singleton AUS Danny Clark JPN Tetsu Kitamura
1981 . AUS Danny Clark ITA Guido Bontempi JPN Chiyoshi Kubo
1980 . AUS Danny Clark FRA Daniel Morelon DEN Niels-Christian Fredborg
Madison
2023 08.08 WC NED Jan-Willem van Schip
NED Yoeri Havik
GBR Mark Stewart
GBR Oliver Wood
NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
2022 16.10 WC FRA Benjamin Thomas
FRA Donavan Vincent Grondin
GBR Ethan Hayter
GBR Oliver Wood
BEL Fabio Van Den Bossche
BEL Lindsay De Vylder
2021 24.10 WC DEN Lasse Norman Hansen
DEN Michael Mörköv Christensen
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
BEL Kenny De Ketele
BEL Robbe Ghys
2020 01.03 WC DEN Lasse Norman Hansen
DEN Michael Mörköv Christensen
NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
DUI Roger Kluge
DUI Theo Reinhardt
2019 03.03 WC DUI Roger Kluge
DUI Theo Reinhardt
DEN Casper Von Folsach
DEN Lasse Norman Hansen
BEL Kenny De Ketele
BEL Robbe Ghys
2018 04.03 DUI Roger Kluge
DUI Theo Reinhardt
SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
AUS Callum Scotson
AUS Cameron Meyer
2017 16.04 FRA Benjamin Thomas
FRA Morgan Kneisky
AUS Callum Scotson
AUS Cameron Meyer
BEL Kenny De Ketele
BEL Moreno De Pauw
2016 06.03 GBR Bradley Wiggins
GBR Mark Cavendish
FRA Benjamin Thomas
FRA Morgan Kneisky
SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
2015 22.02 FRA Bryan Coquard
FRA Morgan Kneisky
ITA Elia Viviani
ITA Liam Bertazzo
BEL Jasper De Buyst
BEL Otto Vergaerde
2014 02.03 SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian David Muntaner Juaneda
CZE Martin Blaha
CZE Vojtech Hacecky
ZWI Stefan Küng
ZWI Théry Schir
2013 . FRA Vivian Brisse
FRA Morgan Kneisky
SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian David Muntaner Juaneda
DUI Henning Bommel
DUI Theo Reinhardt
2012 . BEL Gijs Van Hoecke
BEL Kenny De Ketele
GBR Ben Swift
GBR Geraint Thomas
AUS Cameron Meyer
AUS Leigh Howard
2011 . AUS Cameron Meyer
AUS Leigh Howard
CZE Jiri Hochmann
CZE Martin Blaha
NED Peter Schep
NED Theo Bos
2010 . AUS Cameron Meyer
AUS Leigh Howard
FRA Christophe Riblon
FRA Morgan Kneisky
BEL Ingmar De Poortere
BEL Steve Schets
2009 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Michael Mörköv Christensen
AUS Cameron Meyer
AUS Leigh Howard
CZE Jiri Hochmann
CZE Martin Blaha
2008 . GBR Bradley Wiggins
GBR Mark Cavendish
DUI Olaf Pollack
DUI Roger Kluge
DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Michael Mörköv Christensen
2007 . ZWI Bruno Risi
ZWI Franco Marvulli
NED Danny Stam
NED Peter Schep
CZE Aloïs Kankovsky
CZE Petr Lazar
2006 . SPA Isaac Galvez Lopez
SPA Juan Llaneras Rossello
UKR Lyubomyr Polatayko
UKR Volodymyr Rybin
ARG Juan Esteban Curuchet
ARG Walter Perez
2005 . GBR Mark Cavendish
GBR Robert Hayles
NED Danny Stam
NED Robert Slippens
BEL Iljo Keisse
BEL Matthew Gilmore
2004 . ARG Juan Esteban Curuchet
ARG Walter Perez
ZWI Bruno Risi
ZWI Franco Marvulli
NED Danny Stam
NED Robert Slippens
2003 . ZWI Bruno Risi
ZWI Franco Marvulli
NZL Gregory Henderson
NZL Hayden Roulston
ARG Juan Esteban Curuchet
ARG Walter Perez
2002 . FRA Franck Perque
FRA Jérôme Neuville
OOS Franz Stocher
OOS Roland Garber
ARG Edgardo Simon
ARG Juan Esteban Curuchet
2001 . FRA Jérôme Neuville
FRA Robert Sassone
SPA Isaac Galvez Lopez
SPA Juan Llaneras Rossello
ARG Gabriel Ovidio Curuchet
ARG Juan Esteban Curuchet
2000 . DUI Erich Weisspfennig
DUI Stefan Steinweg
SPA Isaac Galvez Lopez
SPA Juan Llaneras Rossello
ARG Edgardo Simon
ARG Juan Esteban Curuchet
1999 . SPA Isaac Galvez Lopez
SPA Juan Llaneras Rossello
DEN Jakob Piil Storm
DEN Jimmi Madsen
DUI Andreas Kappes
DUI Olaf Pollack
1998 . BEL Etienne De Wilde
BEL Matthew Gilmore
ITA Andrea Collinelli
ITA Silvio Martinello
DUI Andreas Kappes
DUI Stefan Steinweg
1997 . SPA Juan Llaneras Rossello
SPA Miguel Alzamora Riera
ITA Marco Villa
ITA Silvio Martinello
ARG Gabriel Ovidio Curuchet
ARG Juan Esteban Curuchet
1996 . ITA Marco Villa
ITA Silvio Martinello
AUS Scott McGrory
AUS Stephen Pate
DUI Andreas Kappes
DUI Carsten Wolf
1995 . ITA Marco Villa
ITA Silvio Martinello
ARG Gabriel Ovidio Curuchet
ARG Juan Esteban Curuchet
ZWI Bruno Risi
ZWI Kurt Betschart
Omnium
2023 06.08 WC POR Iuri Leitao FRA Benjamin Thomas JPN Shunsuke Imamura
2022 15.10 WC GBR Ethan Hayter FRA Benjamin Thomas NZL Aaron Gate
2021 23.10 WC GBR Ethan Hayter NZL Aaron Gate ITA Elia Viviani
2020 29.02 WC FRA Benjamin Thomas NED Jan-Willem van Schip GBR Matthew Walls
2019 02.03 WC NZL Campbell Stewart FRA Benjamin Thomas GBR Ethan Hayter
2018 03.03 POL Szymon Sajnok NED Jan-Willem van Schip ITA Simone Consonni
2017 15.04 FRA Benjamin Thomas NZL Aaron Gate SPA Albert Torres Barcelo
2016 05.03 COL Fernando Gaviria Rendon DUI Roger Kluge AUS Glenn O'Shea
2015 21.02 COL Fernando Gaviria Rendon AUS Glenn O'Shea ITA Elia Viviani
2014 01.03 FRA Thomas Boudat NED Tim Veldt RUS Victor Manakov
2013 . NZL Aaron Gate DEN Lasse Norman Hansen AUS Glenn O'Shea
2012 . AUS Glenn O'Shea CDN Zachary Bell DEN Lasse Norman Hansen
2011 . AUS Michael Freiberg NZL Shane Archbold BEL Gijs Van Hoecke
2010 . GBR Edward Clancy AUS Leigh Howard USA Taylor Phinney
2009 . AUS Leigh Howard CDN Zachary Bell NED Tim Veldt
2008 . NZL Hayden Godfrey AUS Leigh Howard BLR Aliaksandr Lisouski
Points Race
2023 09.08 WC NZL Aaron Gate SPA Albert Torres Barcelo BEL Fabio Van Den Bossche
2022 14.10 WC NED Yoeri Havik DUI Roger Kluge BEL Fabio Van Den Bossche
2021 22.10 WC FRA Benjamin Thomas BEL Kenny De Ketele NED Vincent Hoppezak
2020 28.02 WC NZL Corbin Strong SPA Sebastian Mora Vedri NED Roy Eefting
2019 01.03 WC NED Jan-Willem van Schip SPA Sebastian Mora Vedri IRL Mark Downey
2018 02.03 AUS Cameron Meyer NED Jan-Willem van Schip GBR Mark Stewart
2017 14.04 AUS Cameron Meyer BEL Kenny De Ketele POL Wojciech Pszczolarski
2016 04.03 GBR Jonathan Dibben OOS Andreas Graf BEL Kenny De Ketele
2015 20.02 RUS Artur Ershov SPA Eloy Teruel Rovira DUI Maximilian Beyer
2014 28.02 COL Edwin Alcibiades Avila Vanegas NZL Thomas "Tom" Scully SPA Eloy Teruel Rovira
2013 . GBR Simon Yates SPA Eloy Teruel Rovira RUS Kirill Sveshnikov
2012 . AUS Cameron Meyer GBR Ben Swift BEL Kenny De Ketele
2011 . COL Edwin Alcibiades Avila Vanegas AUS Cameron Meyer FRA Morgan Kneisky
2010 . AUS Cameron Meyer NED Peter Schep CZE Milan Kadlec
2009 . AUS Cameron Meyer DEN Daniel Kreutzfeldt GBR Christopher Newton
2008 . BLR Vasil Kiryienka FRA Christophe Riblon NED Peter Schep
2007 . SPA Juan Llaneras Rossello BEL Iljo Keisse RUS Mikhail Ignatiev
2006 . NED Peter Schep POL Rafal Ratajczyk BLR Vasil Kiryienka
2005 . UKR Volodymyr Rybin GRE Ioannis Tamouridis SPA Juan Llaneras Rossello
2004 . FRA Franck Perque URU Milton Ariel Wynants Vazquez ARG Juan Esteban Curuchet
2003 . OOS Franz Stocher SPA Juan Llaneras Rossello NED Jos Pronk
2002 . GBR Christopher Newton OOS Franz Stocher ARG Juan Esteban Curuchet
2001 . ZWI Bruno Risi ARG Juan Esteban Curuchet OOS Franz Stocher
2000 . SPA Juan Llaneras Rossello BEL Matthew Gilmore OOS Franz Stocher
1999 . ZWI Bruno Risi UKR Vasyl Yakovlev KOR Ho Sung Cho
1998 . SPA Juan Llaneras Rossello DUI Andreas Kappes ITA Silvio Martinello
1997 . ITA Silvio Martinello ZWI Bruno Risi SPA Juan Llaneras Rossello
1996 . SPA Juan Llaneras Rossello DEN Michael Sandstöd ITA Silvio Martinello
1995 . ITA Silvio Martinello LTU Remigius Lupeikis KAZ Sergei Lavrenenko
1994 . ZWI Bruno Risi DEN Jan Bo Petersen OOS Franz Stocher
1993 . BEL Etienne De Wilde FRA Eric Magnin UKR Vasyl Yakovlev
1992 . ZWI Bruno Risi LTU Jonas Romanovas ARG Juan Esteban Curuchet
1991 . Viatcheslav Ekimov FRA Francis Moreau NED Peter Pieters
1990 . FRA Laurent Biondi DEN Michael Marcussen AUS Danny Clark
1989 . ZWI Urs Freuler AUS Gary Sutton Martin Penc
1988 . ZWI Daniel Wyder ITA Adriano Baffi DEN Michael Marcussen
1987 . ZWI Urs Freuler GBR Anthony Doyle BEL Roger Ilegems
1986 . ZWI Urs Freuler BEL Michel Vaarten ITA Stefano Allocchio
1985 . ZWI Urs Freuler ZWI Hans Ledermann ITA Stefano Allocchio
1984 . ZWI Urs Freuler AUS Gary Sutton DUI Henry Rinklin
1983 . ZWI Urs Freuler ITA Guido Bontempi AUS Gary Sutton
1982 . ZWI Urs Freuler AUS Gary Sutton LIE Roman Hermann
1981 . ZWI Urs Freuler AUS Danny Clark ITA Giuseppe Saronni
1980 . BEL Constant "Stan" Tourne ITA Giovanni Mantovani DUI Heinz Betz
Scratch
2023 03.08 WC GBR William Tidball JPN Kazushige Kuboki BEL Tuur Dens
2022 13.10 WC CDN Dylan Bibic JPN Kazushige Kuboki NED Roy Eefting
2021 21.10 WC FRA Donavan Vincent Grondin BEL Tuur Dens GBR Rhys Britton
2020 27.02 WC BLR Yauheni Karaliok ITA Simone Consonni SPA Sebastian Mora Vedri
2019 28.02 WC AUS Samuel Welsford NED Roy Eefting NZL Thomas (Tom) Sexton
2018 01.03 BLR Yauheni Karaliok ITA Michele Scartezzini AUS Callum Scotson
2017 13.04 POL Adrian Teklinski DUI Lucas Liss GBR Christopher Latham
2016 02.03 SPA Sebastian Mora Vedri MEX Ignacio Jesus Prado Juarez ZWI Claudio Imhof
2015 19.02 DUI Lucas Liss SPA Albert Torres Barcelo USA Robert "Bobby" Lea
2014 27.02 RUS Ivan Kovalev IRL Martyn Irvine HKG King Lok Cheung
2013 . IRL Martyn Irvine OOS Andreas Müller AUS Luke Davison
2012 . GBR Ben Swift ZAF Nolan Hoffmann NED Wim Stroetinga
2011 . HKG Ho Ting Kwok ITA Elia Viviani FRA Morgan Kneisky
2010 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen COL Juan Esteban Arango Carvajal JPN Kazuhiro Mori
2009 . FRA Morgan Kneisky ARG Angel Dario Colla OOS Andreas Müller
2008 . BLR Alexander Lisouski NED Wim Stroetinga DUI Roger Kluge
2007 . HKG Kam-Po Wong NED Wim Stroetinga POL Rafal Ratajczyk
2006 . FRA Jérôme Neuville ARG Angel Dario Colla GRE Ioannis Tamouridis
2005 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen NZL Gregory Henderson BEL Matthew Gilmore
2004 . NZL Gregory Henderson NED Robert Slippens ARG Walter Perez
2003 . ZWI Franco Marvulli FRA Robert Sassone ZAF Jean-Pierre Van Zyl
2002 . ZWI Franco Marvulli GBR Tony Gibb DUI Stefan Steinweg
Sprint
2023 07.08 WC NED Harrie Lavreysen TRI Nicholas Paul GBR Jack Carlin
2022 16.10 WC NED Harrie Lavreysen AUS Matthew Richardson AUS Matthew Glaetzer
2021 24.10 WC NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland FRA Sebastien Vigier
2020 01.03 WC NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland MAS Mohd Azizulhasni Awang
2019 01.03 WC NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland POL Mateusz Rudyk
2018 03.03 AUS Matthew Glaetzer GBR Jack Carlin FRA Sébastien Vigier
2017 15.04 RUS Denis Dmitriev NED Harrie Lavreysen NZL Ethan Mitchell
2016 05.03 GBR Jason Kenny AUS Matthew Glaetzer RUS Denis Dmitriev
2015 22.02 FRA Grégory Bauge RUS Denis Dmitriev FRA Quentin Lafargue
2014 02.03 FRA François Pervis DUI Stefan Bötticher RUS Denis Dmitriev
2013 . DUI Stefan Bötticher RUS Denis Dmitriev FRA François Pervis
2012 . FRA Grégory Bauge GBR Jason Kenny GBR Chris Hoy
2011 . FRA Grégory Bauge GBR Jason Kenny GBR Chris Hoy
2010 . FRA Grégory Bauge AUS Shane Perkins FRA Kévin Sireau
2009 . FRA Grégory Bauge MAS Mohd Azizulhasni Awang FRA Kévin Sireau
2008 . GBR Chris Hoy FRA Kévin Sireau FRA Mickaël Bourgain
2007 . NED Theo Bos FRA Grégory Bauge FRA Mickaël Bourgain
2006 . NED Theo Bos GBR Craig McLean DUI Stefan Nimke
2005 . DUI René Wolff FRA Mickaël Bourgain AUS Jobie Dajka
2004 . NED Theo Bos FRA Laurent Gane AUS Ryan Bayley
2003 . FRA Laurent Gane AUS Jobie Dajka DUI René Wolff
2002 . AUS Sean Eadie AUS Jobie Dajka FRA Florian Rousseau
2001 . FRA Arnaud Tournant FRA Laurent Gane FRA Florian Rousseau
2000 . DUI Jan Van Eijden FRA Laurent Gane
1999 . FRA Laurent Gane DUI Jens Fiedler FRA Florian Rousseau
1998 . FRA Florian Rousseau DUI Jens Fiedler FRA Laurent Gane
1997 . FRA Florian Rousseau DUI Jens Fiedler AUS Darryn William Hill
1996 . FRA Florian Rousseau USA Marty Wayne Nothstein AUS Darryn William Hill
1995 . AUS Darryn William Hill CDN Curtis Harnett FRA Frédéric Magne
1994 . USA Marty Wayne Nothstein AUS Darryn William Hill DUI Michael Hubner
1993 . AUS Gary Neiwand DUI Michael Hubner DUI Eyk Pokorny
1992 . DUI Michael Hubner FRA Frédéric Magne BEL Erik Schoefs
1991 . AUS Carey Hall* FRA Fabrice Colas AUS Stephen Pate*
1990 . Michael Hubner ITA Claudio Golinelli AUS Stephen Pate
1989 . ITA Claudio Golinelli JPN Yuichiro Kamiyama JPN Hideyuki Matsui
1988 . AUS Stephen Pate ITA Claudio Golinelli* JPN Nobuyuki Tawara
1987 . JPN Nobuyuki Tawara JPN Hideyuki Matsui ITA Claudio Golinelli
1986 . JPN Koichi Nakano JPN Hideyuki Matsui JPN Nobuyuki Tawara
1985 . JPN Koichi Nakano JPN Yoshiyuchi Matsueda ITA Ottavio Dazzan
1984 . JPN Koichi Nakano ITA Ottavio Dazzan FRA Yavé Cahard
1983 . JPN Koichi Nakano FRA Yavé Cahard ITA Ottavio Dazzan
1982 . JPN Koichi Nakano CDN Gordon Singleton FRA Yavé Cahard
1981 . JPN Koichi Nakano CDN Gordon Singleton JPN Kenji Takahashi
1980 . JPN Koichi Nakano JPN Masahito Ozaki FRA Daniel Morelon
1979 . JPN Koichi Nakano DUI Dieter Berkmann BEL Michel Vaarten
1978 . JPN Koichi Nakano DUI Dieter Berkmann JPN Yoshikazu Sugata
1977 . JPN Koichi Nakano JPN Yoshikazu Sugata AUS John Michaël Nicholson
1976 . AUS John Michaël Nicholson ITA Giordano Turrini JPN Yoshikazu Sugata
1975 . AUS John Michaël Nicholson DEN Peder Pedersen JPN Ryoji Abe
1974 . DEN Peder Pedersen AUS John Michaël Nicholson BEL Robert Van Lancker
1973 . BEL Robert Van Lancker ITA Giordano Turrini ITA Ezio Cardi
1972 . BEL Robert Van Lancker AUS Gordon Johnson ITA Giordano Turrini
1971 . NED Leen Loevesijn BEL Robert Van Lancker ITA Giordano Turrini
1970 . AUS Gordon Johnson ITA Sante Gaiardone NED Leen Loevesijn
1969 . BEL Patrick Sercu BEL Robert Van Lancker ITA Sante Gaiardone
1968 . ITA Giuseppe Beghetto BEL Patrick Sercu ITA Giovanni Pettenelli
1967 . BEL Patrick Sercu ITA Giuseppe Beghetto ITA Angelo Damiano
1966 . ITA Giuseppe Beghetto AUS Ron Baensch ITA Sante Gaiardone
1965 . ITA Giuseppe Beghetto BEL Patrick Sercu AUS Ron Baensch
1964 . ITA Antonio Maspes AUS Ron Baensch BEL Joseph De Bakker
1963 . ITA Sante Gaiardone ITA Antonio Maspes BEL Joseph De Bakker
1962 . ITA Antonio Maspes ITA Sante Gaiardone ZWI Oscar Plattner
1961 . ITA Antonio Maspes FRA Michel Rousseau BEL Joseph De Bakker
1960 . ITA Antonio Maspes ZWI Oscar Plattner BEL Joseph De Bakker
1959 . ITA Antonio Maspes FRA Michel Rousseau NED Jan Derksen
1958 . FRA Michel Rousseau ITA Enzo Sacchi ITA Antonio Maspes
1957 . NED Jan Derksen NED Arie van Vliet FRA Roger Gaignard
1956 . ITA Antonio Maspes GBR Reginald Harris ZWI Oscar Plattner
1955 . ITA Antonio Maspes ZWI Oscar Plattner NED Arie van Vliet
1954 . GBR Reginald Harris NED Arie van Vliet ITA Enzo Sacchi
1953 . NED Arie van Vliet ITA Enzo Sacchi GBR Reginald Harris
1952 . ZWI Oscar Plattner FRA Georges Senfftleben NED Jan Derksen
1951 . GBR Reginald Harris FRA Jacques Bellenger AUS Sydney Patterson
1950 . GBR Reginald Harris NED Arie van Vliet NED Jan Derksen
1949 . GBR Reginald Harris NED Jan Derksen NED Arie van Vliet
1948 . NED Arie van Vliet FRA Louis Gerardin FRA Georges Senfftleben
1947 . BEL Joseph Scherens FRA Louis Gerardin FRA Georges Senfftleben
1946 . NED Jan Derksen FRA Georges Senfftleben NED Arie van Vliet
1938 . NED Arie van Vliet BEL Joseph Scherens DUI Albert Richter
1937 . BEL Joseph Scherens NED Arie van Vliet DUI Albert Richter
1936 . BEL Joseph Scherens FRA Louis Gerardin DUI Albert Richter
1935 . BEL Joseph Scherens DUI Albert Richter FRA Louis Gerardin
1934 . BEL Joseph Scherens DUI Albert Richter FRA Louis Gerardin
1933 . BEL Joseph Scherens FRA Lucien Michard DUI Albert Richter
1932 . BEL Joseph Scherens FRA Lucien Michard DUI Mathias Engel
1931 . DEN Willy Falck Hansen FRA Lucien Michard BEL Joseph Scherens
1930 . FRA Lucien Michard NED Piet Moeskops ITA Orlando Piani
1929 . FRA Lucien Michard NED Piet Moeskops ZWI Ernest Kauffmann
1928 . FRA Lucien Michard FRA Lucien Faucheaux ZWI Ernest Kauffmann
1927 . FRA Lucien Michard ZWI Ernest Kauffmann FRA Lucien Faucheaux
1926 . NED Piet Moeskops ITA Cesar Moretti (ITA) FRA Lucien Michard
1925 . ZWI Ernest Kauffmann FRA Maurice Schilles FRA Lucien Michard
1924 . NED Piet Moeskops ZWI Ernest Kauffmann FRA Maurice Schilles
1923 . NED Piet Moeskops FRA Gabriel Poulain ZWI Ernest Kauffmann
1922 . NED Piet Moeskops AUS Robert "Bob" Spears BEL Aloïs De Graeve
1921 . NED Piet Moeskops AUS Robert "Bob" Spears FRA Pierre Sergent
1920 . AUS Robert "Bob" Spears ZWI Ernest Kauffmann GBR William J. Bailey
1913 . DUI Walter Rütt DEN Thorwald Ellegaard FRA André Perchicot
1912 . USA Frank Kramer AUS Alfred Grenda FRA André Perchicot
1911 . DEN Thorwald Ellegaard FRA Léon Hourlier FRA Julien Pouchois
1910 . FRA Emile Friol DEN Thorwald Ellegaard DUI Walter Rütt
1909 . FRA Victor Dupree FRA Gabriel Poulain DUI Walter Rütt
1908 . DEN Thorwald Ellegaard FRA Gabriel Poulain BEL Charles-Louis Vanden Born
1907 . FRA Emile Friol DUI Henri Mayer DUI Walter Rütt
1906 . DEN Thorwald Ellegaard FRA Gabriel Poulain FRA Emile Friol
1905 . FRA Gabriel Poulain DEN Thorwald Ellegaard DUI Henri Mayer
1904 . USA Ivar Lawson DEN Thorwald Ellegaard DUI Henri Mayer
1903 . DEN Thorwald Ellegaard DUI Willy Arend NED Harrie Meyers
1902 . DEN Thorwald Ellegaard NED Harrie Meyers ITA Pietro Bixio
1901 . DEN Thorwald Ellegaard FRA Edmond Jacquelin NED Guus Schilling
1900 . FRA Edmond Jacquelin NED Harrie Meyers DUI Willy Arend
1899 . USA Marshall Walter Taylor USA Tom Butler FRA Gaston Courbe d'Outrelon
1898 . USA George August Baker DUI Franz Verheyen FRA Edmond Jacquelin
1897 . DUI Willy Arend GBR Charles-F. Barden FRA Paul Nossam
1896 . FRA Paul Bourrillon GBR Charles-F. Barden FRA Edmond Jacquelin
1895 . BEL Robert Protin USA George August Baker BEL Emile Huet
Stayeren
1994 . DUI Carsten Podlesch OOS Roland Königshofer ITA Alessandro Tessin
1993 . DEN Jens Veggerby OOS Roland Königshofer DUI Carsten Podlesch
1992 . ZWI Peter Steiger DEN Jens Veggerby ITA Antonio Fanelli
1991 . AUS Danny Clark ZWI Peter Steiger ZWI Arno Küttel
1990 . ITA Walter Brugna ZWI Peter Steiger AUS Danny Clark
1989 . ITA Giovanni Renosto ITA Walter Brugna DUI Torsten Rellensmann
1988 . AUS Danny Clark BEL Constant "Stan" Tourne* ITA Walter Brugna
1987 . ZWI Max Hürzeler AUS Danny Clark DUI Werner Betz
1986 . ITA Bruno Vicino BEL Constant "Stan" Tourne ITA Giovanni Renosto
1985 . ITA Bruno Vicino AUS Danny Clark DUI Werner Betz
1984 . DUI Horst Schutz ZWI Max Hürzeler BEL Constant "Stan" Tourne
1983 . ITA Bruno Vicino NED René Kos NED Martin Havik
1982 . NED Martin Venix DUI Wilfried Peffgen ITA Bruno Vicino
1981 . NED René Kos ITA Bruno Vicino DUI Wilfried Peffgen
1980 . DUI Wilfried Peffgen NED René Kos ITA Bruno Vicino
1979 . NED Martin Venix DUI Wilfried Peffgen NED Cees Stam
1978 . DUI Wilfried Peffgen NED Martin Venix NED Cees Stam
1977 . NED Cees Stam DUI Wilfried Peffgen ITA Pietro Algeri
1976 . DUI Wilfried Peffgen NED Cees Stam ITA Walter Avogadri
1975 . DUI Dieter Kemper NED Cees Stam NED Jan Breur
1974 . NED Cees Stam BEL Théofiel Verschueren ITA Attilio Benfatto
1973 . NED Cees Stam NED Piet Dewit FRA Christian Raymond
1972 . BEL Théofiel Verschueren NED Cees Stam DUI Dieter Kemper
1971 . BEL Théofiel Verschueren NED Jaap Oudkerk ITA Domenico De Lillo
1970 . DUI Ehrenfried Rudolph BEL Théofiel Verschueren NED Piet Dewit
1969 . NED Jaap Oudkerk BEL Théofiel Verschueren ITA Domenico De Lillo
1968 . BEL Leo Proost NED Piet Dewit DUI Ehrenfried Rudolph
1967 . BEL Leo Proost BEL Romain Deloof ITA Domenico De Lillo
1966 . BEL Romain Deloof DUI Ehrenfried Rudolph BEL Leo Proost
1965 . SPA Guillermo Timoner BEL Romain Deloof NED Jaap Oudkerk
1964 . SPA Guillermo Timoner BEL Leo Proost DUI Karl-Heinz Marsell
1963 . BEL Leo Proost BEL Paul Depaepe FRA Robert Varnajo
1962 . SPA Guillermo Timoner BEL Paul Depaepe ZWI Léo Wickihalder
1961 . DUI Karl-Heinz Marsell BEL Paul Depaepe ZWI Max Meier
1960 . SPA Guillermo Timoner NED Martin Wierstra NED Norbert "Noppie" Koch
1959 . SPA Guillermo Timoner ZWI Walter Bucher NED Norbert "Noppie" Koch
1958 . ZWI Walter Bucher SPA Guillermo Timoner NED Wout Wagtmans
1957 . BEL Paul Depaepe ZWI Walter Bucher AUS Graham French
1956 . AUS Graham French SPA Guillermo Timoner ZWI Walter Bucher
1955 . SPA Guillermo Timoner ZWI Walter Bucher ITA Giuseppe Martino
1954 . BEL Adolf Verschueren NED Jan Pronk AUS Joe Bunker
1953 . BEL Adolf Verschueren FRA Roger Queugnet FRA Henri Lemoine
1952 . BEL Adolf Verschueren DUI Walter Lohmann FRA Henri Lemoine
1951 . NED Jan Pronk BEL Andreas Leliaert FRA Henri Lemoine
1950 . FRA Raoul Lesueur NED Jan Pronk FRA Georges Seres (1918)
1949 . ITA Elio Frosio NED Jan Pronk FRA Raoul Lesueur
1948 . FRA Jean-Jacques Lamboley ITA Elio Frosio BEL August Meuleman
1947 . FRA Raoul Lesueur FRA Jean-Jacques Lamboley NED Jan Pronk
1946 . ITA Elio Frosio ZWI Jacques Besson FRA Louis Chaillot
1938 . DUI Erich Metze DUI Walter Lohmann ITA Edoardo Severgnini
1937 . DUI Walter Lohmann FRA Ernest Terreau DUI Adolf Schön
1936 . FRA André Raynaud FRA Charles Lacquehay BEL Georges Ronsse
1935 . FRA Charles Lacquehay DUI Erich Metze BEL Georges Ronsse
1934 . DUI Erich Metze DUI Paul Krewer ITA Edoardo Severgnini
1933 . FRA Charles Lacquehay ITA Franco Giorgetti DUI Erich Metze
1932 . FRA Georges Paillard DUI Walter Sawall DUI Erich Möller
1931 . DUI Walter Sawall DUI Erich Möller BEL Victor Linart
1930 . DUI Erich Möller FRA Georges Paillard FRA Robert Grassin
1929 . FRA Georges Paillard BEL Victor Linart DUI Paul Krewer
1928 . DUI Walter Sawall FRA Henri Breau BEL Victor Linart
1927 . BEL Victor Linart DUI Paul Krewer DUI Walter Sawall
1926 . BEL Victor Linart FRA Gustave Ganay ZWI Paul Suter
1925 . FRA Robert Grassin NED Jan Snoek FRA Georges Seres (1887)
1924 . BEL Victor Linart FRA Georges Seres (1887) ITA Leopoldo Torricelli
1923 . ZWI Paul Suter FRA Léon Parisot DUI Carl Wittig
1922 . BEL Léon Vanderstuyft ZWI Paul Suter FRA Gustave Ganay
1921 . BEL Victor Linart ZWI Paul Suter FRA Paul Guignard
1920 . FRA Georges Seres (1887) BEL Victor Linart ZWI Paul Suter
1913 . FRA Paul Guignard FRA Jules Miquel DUI Richard Scheuermann
1912 . USA George Wiley USA Elmer Collins USA James H. Moran
1911 . FRA Georges Parent FRA Louis Darragon USA James H. Moran
1910 . FRA Georges Parent BEL Léon Vanderstuyft USA Robert "Bob" Walthour (1878)
1909 . FRA Georges Parent FRA Louis Darragon USA Nat Butler
1908 . ZWI Fritz Ryser ITA Eugenio Bruni BEL Arthur Vanderstuyft
1907 . FRA Louis Darragon BEL Karel Verbist FRA Georges Parent
1906 . FRA Louis Darragon BEL Arthur Vanderstuyft ZWI Jules Schwitzguebel
1905 . USA Robert "Bob" Walthour (1878) FRA Paul Guignard NED Piet Dickentman
1904 . USA Robert "Bob" Walthour (1878) FRA Cesar Simar BEL Arthur Vanderstuyft
1903 . NED Piet Dickentman DUI Thaddeus Robl DUI Alfred Görnemann
1902 . DUI Thaddeus Robl FRA Emile Bouhours FRA Edouard-Henry Taylor
1901 . DUI Thaddeus Robl NED Piet Dickentman ZWI Fritz Ryser
1900 . FRA Constant Huret FRA Edouard-Henry Taylor FRA Emile Bouhours
1899 . CDN Harry Gibson USA Hugh McLean USA Ken Boake
1898 . GBR Richard Palmer
1897 . GBR Jack William Stocks GBR Arthur-Adalbert Chase GBR Fred Armstrong
1896 . GBR Arthur-Adalbert Chase GBR Jack William Stocks HUN Ferenc Gerger
1895 . GBR Jimmy Michaël BEL Henri Luyten DUI Hans Hoffmann
Team Pursuit
2023 05.08 WC DEN Carl-Frederik Bevort
DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Niklas Larsen
DEN Rasmus Lund Pedersen
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Jonathan Milan
ITA Manlio Moro
ITA Simone Consonni
NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Thomas (Tom) Sexton
2022 13.10 WC GBR Kian Emadi
GBR Daniel Bigham
GBR Ethan Hayter
GBR Ethan Vernon
GBR Oliver Wood
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Jonathan Milan
ITA Manlio Moro
ITA Simone Consonni
DEN Carl-Frederik Bevort
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
DEN Tobias Aagaard Hansen
2021 21.10 WC ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Jonathan Milan
ITA Liam Bertazzo
ITA Simone Consonni
FRA Benjamin Thomas
FRA Thomas Boudat
FRA Thomas Denis
FRA Valentin Tabellion
GBR Kian Emadi
GBR Charlie Tanfield
GBR Ethan Hayter
GBR Ethan Vernon
GBR Oliver Wood
2020 27.02 WC DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
NZL Corbin Strong
NZL Jordan Kerby
NZL Regan Gough
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Jonathan Milan
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
2019 28.02 WC AUS Alexander Porter
AUS Cameron Scott
AUS Kelland O'Brien
AUS Leigh Howard
AUS Samuel Welsford
GBR Kian Emadi
GBR Charlie Tanfield
GBR Edward Clancy
GBR Ethan Hayter
GBR Oliver Wood
DEN Casper Von Folsach
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Niklas Larsen
DEN Rasmus Lund Pedersen
2018 01.03 GBR Kiaan Emadi
GBR Charlie Tanfield
GBR Edward Clancy
GBR Ethan Hayter
DEN Casper Von Folsach
DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Julius Johansen
DEN Niklas Larsen
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Liam Bertazzo
ITA Simone Consonni
2017 13.04 AUS Rohan Wight
AUS Nicholas Yallouris
AUS Alexander Porter
AUS Cameron Meyer
AUS Kelland O'Brien
AUS Samuel Welsford
NZL Pieter Bulling
NZL Dylan Kennett
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Regan Gough
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Liam Bertazzo
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
2016 03.03 AUS Alexander Porter
AUS Callum Scotson
AUS Luke Davison
AUS Michael Hepburn
AUS Miles Scotson
AUS Samuel Welsford
GBR Andrew Tennant
GBR Bradley Wiggins
GBR Edward Clancy
GBR Jonathan Dibben
GBR Owain Doull
GBR Steven Burke
DEN Casper Von Folsach
DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Niklas Larsen
DEN Rasmus Christian Quaade
2015 19.02 NZL Peter Bulling
NZL Alex Frame
NZL Dylan Kennett
NZL Marc Ryan
NZL Regan Gough
GBR Andrew Tennant
GBR Edward Clancy
GBR Owain Doull
GBR Steven Burke
AUS Alexander Edmondson
AUS Jack Bobridge
AUS Luke Davison
AUS Miles Scotson
AUS Mitchell Mulhern
2014 26.02 AUS Alexander Edmondson
AUS Glenn O'Shea
AUS Luke Davison
AUS Miles Scotson
AUS Mitchell Mulhern
DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Casper Von Folsach
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Christian Quaade
NZL Pieter Bulling
NZL Aaron Gate
NZL Dylan Kennett
NZL Marc Ryan
2013 . AUS Alexander Edmondson
AUS Alexander Morgan
AUS Glenn O'Shea
AUS Michael Hepburn
2012 . GBR Edward Clancy
GBR Geraint Thomas
GBR Peter Kennaugh
GBR Steven Burke
2011 . AUS Jack Bobridge
AUS Luke Durbridge
AUS Michael Hepburn
AUS Rohan Dennis
2010 . AUS Cameron Meyer
AUS Jack Bobridge
AUS Michael Hepburn
AUS Rohan Dennis
2009 . DEN Alex Nicki Sylvest Rasmussen
DEN Casper Jörgensen
DEN Jens-Erik Madsen
DEN Michael Faerk Christensen
2008 . GBR Bradley Wiggins
GBR Edward Clancy
GBR Geraint Thomas
GBR Paul Manning
2007 . GBR Bradley Wiggins
GBR Edward Clancy
GBR Geraint Thomas
GBR Paul Manning
2006 . AUS Mark Jamieson
AUS Matthew Harley Goss
AUS Peter Dawson
AUS Stephen Wooldridge
2005 . GBR Christopher Newton
GBR Paul Manning
GBR Robert Hayles
GBR Stephen Cummings
2004 . AUS Ashley Hutchinson
AUS Luke Roberts
AUS Peter Dawson
AUS Stephen Wooldridge
2003 . AUS Brett Daniel Lancaster
AUS Graeme Brown
AUS Luke Roberts
AUS Peter Dawson
2002 . AUS Brett Daniel Lancaster
AUS Luke Roberts
AUS Peter Dawson
AUS Stephen Wooldridge
2001 . UKR Lubomir Polotayko
UKR Alexander Simonenko
UKR Sergey Chernyavski
UKR Alexander Fedenko
2000 . DUI Daniel Becke
DUI Guido Fulst
DUI Jens Lehmann
DUI Sebastian Siedler
1999 . DUI Daniel Becke
DUI Guido Fulst
DUI Jens Lehmann
DUI Robert Bartko
1998 . UKR Alexander Simonenko
UKR Alexander Fedenko
UKR Ruslan Pidgornyy
UKR Sergej Matveyev
1997 . ITA Adler Capelli
ITA Andrea Collinelli
ITA Cristiano Citton
ITA Mario Benetton
1996 . ITA Adler Capelli
ITA Andrea Collinelli
ITA Cristiano Citton
ITA Mauro Trentini
1995 . AUS Billy-Joe Shearsby
AUS Bradley McGee
AUS Rodney McGee
AUS Stuart O'Grady
1994 . DUI Andreas Bach
DUI Danilo Hondo
DUI Guido Fulst
DUI Jens Lehmann
1993 . AUS Billy-Joe Shearsby
AUS Brett Aitken
AUS Stuart O'Grady
AUS Tim O'Shannessy
Team Sprint
2023 04.08 WC NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Roy van den Berg
AUS Thomas Cornish
AUS Leigh Hoffman
AUS Matthew Glaetzer
AUS Matthew Richardson
FRA Florian Grengbo
FRA Rayan Helal
FRA Sebastien Vigier
2022 12.10 WC AUS Thomas Cornish
AUS Leigh Hoffman
AUS Matthew Glaetzer
AUS Matthew Richardson
NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Roy van den Berg
GBR Alistair Fielding
GBR Hamish Turnbull
GBR Jack Carlin
2021 20.10 WC NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Roy van den Berg
FRA Florian Grengbo
FRA Rayan Helal
FRA Sebastien Vigier
DUI Marc Jurczyk
DUI Nik Schroeter
DUI Joachim Eilers
DUI Stefan Bötticher
2020 26.02 WC NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Matthijs Buchli
NED Roy van den Berg
GBR Ryan Owens
GBR Jack Carlin
GBR Jason Kenny
AUS Thomas Cornish
AUS Matthew Richardson
AUS Nathan Hart
2019 27.02 WC NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Matthijs Buchli
NED Roy van den Berg
FRA Grégory Bauge
FRA Michaël D'Almeida
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
RUS Pavel Yakushevskiy
RUS Alexander Sharapov
RUS Denis Dmitriev
2018 28.02 NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Matthijs Buchli
NED Nils van 't Hoenderdaal
GBR Joseph Truman
GBR Ryan Owens
GBR Jack Carlin
GBR Jason Kenny
GBR Philip Hindes
FRA François Pervis
FRA Michaël D'Almeida
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
2017 12.04 NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Matthijs Buchli
NED Nils van 't Hoenderdaal
NED Theo Bos
FRA Benjamin Edelin
FRA François Pervis
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
2016 02.03 NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
NED Hugo Haak
NED Jeffrey Hoogland
NED Matthijs Buchli
NED Nils van 't Hoenderdaal
DUI Max Niederlag
DUI Joachim Eilers
DUI René Enders
2015 18.02 FRA Grégory Bauge
FRA Kévin Sireau
FRA Michaël D'Almeida
NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
DUI Joachim Eilers
DUI René Enders
DUI Robert Förstemann
2014 26.02 NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
DUI Maximilian Levy
DUI René Enders
DUI Robert Förstemann
FRA Grégory Bauge
FRA Kévin Sireau
FRA Michaël D'Almeida
2013 . DUI Maximilian Levy
DUI René Enders
DUI Stefan Bötticher
2012 . AUS Matthew Glaetzer
AUS Scott Sunderland (1988)
AUS Shane Perkins
2011 . FRA Grégory Bauge
FRA Kévin Sireau
FRA Michaël D'Almeida
2010 . DUI Maximilian Levy
DUI Robert Förstemann
DUI Stefan Nimke
2009 . FRA Grégory Bauge
FRA Kévin Sireau
FRA Mickaël Bourgain
2008 . FRA Arnaud Tournant
FRA Grégory Bauge
FRA Kévin Sireau
2007 . FRA Arnaud Tournant
FRA Grégory Bauge
FRA Mickaël Bourgain
2006 . FRA Arnaud Tournant
FRA Grégory Bauge
FRA Mickaël Bourgain
2005 . GBR Chris Hoy
GBR Jamie Staff
GBR Jason Queally
2004 . FRA Arnaud Tournant
FRA Laurent Gane
FRA Mickaël Bourgain
2003 . DUI Carsten Bergemann
DUI Jens Fiedler
DUI René Wolff
2002 . GBR Craig McLean
GBR Chris Hoy
GBR Jamie Staff
2001 . FRA Arnaud Tournant
FRA Florian Rousseau
FRA Laurent Gane
2000 . FRA Arnaud Tournant
FRA Florian Rousseau
FRA Laurent Gane
1999 . FRA Arnaud Tournant
FRA Florian Rousseau
FRA Laurent Gane
1998 . FRA Arnaud Tournant
FRA Florian Rousseau
FRA Vincent Le Quellec
1997 . FRA Arnaud Tournant
FRA Florian Rousseau
FRA Vincent Le Quellec
1996 . AUS Darryn William Hill
AUS Gary Neiwand
AUS Shane-John Kelly
1995 .